reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej

Widze duuzoo do nadrobienia...

eko to masz mala terrorystke..hee

Bodzia przecudnaaa..mama na bank bedzie wniebowzieta....

Renia u mnie tez juz wiosna,,w koncuuu...

Japaneczka no ja bylam dzis na miescie,kurcze nic nie ma..zadnych ciekawych butow...

fancia tylko makaronem nie w okna....:cool2:...

kasiu okii i pochwal sie tym bocianem...

AS o gyroska to bym pojadla,,,

Renia no 8 lat...torcik musi byc...a bol zeba,,ehc nie zazdroszcze...

Fancia hee biurowce tez dobre..
U
mnie dzisiaj 20st,,lato prawie....hee

Anula ojej...ale tak jak u fanci mojemu tez nie schodzi,czasem troche drastyczniej,,ale moj maly normalnie wyczulony na tym punkcie okropnieeeeeeee....

Amaliee 50zl,,ale szczescie dziecka na pewno bedzie...megaa
 
reklama
Reniu, strasznie zalatany masz ten tydzień. Ale jeszcze weekend przed Tobą więc może zdążysz odpocząć. Może nie uśniesz i dzieci nie pogubisz :-p, a nawet jak byś chciała je zgubić to założę się, że będą się pilnowały :-D. Ja też do zębologa muszę iść, najpierw na prześwietlenia, a potem na wyrwanie tej przeklętej ósemki :dry:. Coraz bardziej mi dokuczać zaczyna ale stresa mam okropnego na samą myśl, że mam ją wyrwać :hmm:. Ddla ośmiolatka to chyba większy już problem urodziny wyprawić, a już na sto % to w tajemnicy to utrzymać :-D. Liczę na to, że pochwalicie się tortem i imprezką jak nie tu na fb :-p.
Aguska, wyczaiłam ostatnio, że jak u Was jest ładnie to jeden, no góra dwa dni i ta pogoda wędruje do mnie, póki co, bo potem to wiesz jak u mnie jest wszędzie ładnie a u mnie deszcz :-D.
My też planujemy do zoo podjechać ale najbliżej mamy do gorzowa <w sumie to obok>, planuję na czerwiec się wybrać ale może uda nam się jakoś teraz... choć malowanie mamy w planach :dry:. Zresztą zobaczymy :tak:
grilla urodzinowego robimy 27-go. Bo Oskar ma 11 dni po Filipie urodziny i zamiast dwa razy wyprawiac to raz a porządnie. tym bardziej ze 5 maja jedziemy na komunie do Ł siostrzenicy.. trza coś dziengów na zatankowanie zostawić :D

mam dosc.. chlopcy dziś okropni. albo to mnie szybko coś strzela ;/ no ale glowa bolala,w autobusach głosno.. teraz F ogląda bajki a O na podworku z dziadkiem. to moje mlode to jakby domu nie mialo.. on tylko by gdzies chodzil.. i to najchętniej bez mamy.. bo z babami to wstyd.. ale " mamo daj na gume" jest obowiązkowe.No aaaaaale.. cisza . tego mi brakowalo.
 
Żadnemu napletetka nie ściągałam. Lolo ma stulejke, Filip nie. Chirurg zostawił bo nic się nie dzieje, ale pewnie na zabiegu się skończy.
Jak mnie wkurzają. Poprzestawiało się Młodemu spanie i lata do 22 a ja mam lody w lodówce !!!!
 
witam popołudniowo ....

wczoraj słyszałam że we wrocławiu podnieśli ceny biletów w ZOO na 30 zł od osoby!!! masakra ... to już wiem że w tym roku do Zoo nie pojedziemy :-( ... a jakby tego jeszcze było mało to na safari trzeba będzie kupować oddzielny bilet!!! powariowali normalnie!!!

Lena jeżeli ty masz być moim terapeutą to ja pasuję, bez obrazy ale ja nie jestem z tych co wylewają swoje żale znajomym, tak już mam i tyle ... lojalność mam we krwi ... więc w rachubę wchodzi tylko całkowicie obca osoba .. wiem że przy kościele funkcjonuje jakaś poradnia (darmowa, kiedyś korzystaliśmy np. z pomocy prawnika tam) ale nie mam pewności czy przyjmują pary bez ślubu i czy w ogóle mają terapie dla par ... :-( ... już w ogóle pomijając fakt czy "niedoszły" się zgodzi, no ale jak nie to ja już nie widzę innej drogi ...........
nie miałam na mysli siebie lecz osoby które byłyby w stanie Ci pomóc!
 
Kobitki ale naskrobałyscie !!!

Fanta to jesteśmy dwie, ja dzis również okna myłam :tak::tak::-)

Anula mój Gracus ma skończone 5 lat i stulejkę jak ta lala. 3 wizyty u chirurga, a ten nadal każe czekać i podczas kapięli by sobie naciągał. Na szczęście nie ma żadnych infekcji w środku, ale dla mnie to i tak za długo. Szymon po 6 m-cach był "po sprawie", a Grackowi nic a nic.

Dziś był piekny dzionek, zabrałam chłopców na plac zabaw, Szymona posadziłam w piaskownicy i...pięknie sie bawił. Żaden piach ani trawa mu nie przeszkadzały, a jeszcze w lipcu nie było mowy by dotknął, taka miał nadwrażliwość.

Bodzinko, lala doszła i jest cudna. Jeszcze raz dziękuję :)

Kasiu trzymaj się kochana i życzę byście doszli do porozumienia....
 
Witajcie .
Ja znów napad nocny robię .
Troszkę poczytałam.
Mój Kuba też miał lekką stulejkę ,ale przy stanie zapalnym ,takim właśnie ,że miał spuchnięte i czerwone lekarka nasza kazała mu moczyć 4-6 razy na dobę w rivanolu i lekko odciągać by to się oczyściło samo w końcu pękło.
Ładnie się oczyściło i wygoiło i pożegnaliśmy problem .
Miał wtedy jeszcze jakiś antybiotyk w maści do smarowania .
Z tym Rivanolem walczyliśmy chyba z dobry tydzień ,ale się opłacało .:tak:

Teksty Waszych dzieci super !!! :-D:-D:-D

Kasiu czasami rzeczywiście warto się rozstać dla dobra dziecka i dla własnego komfortu ,ale czasami warto też powalczyć ;-);-)

Moja mała pijawka zrobiła sobie z moich piersi przytulankę do zasypiania :-p:-p
Już przy niej wymiękam ,ale dziś byłam twarda .
Nakarmiłam i nie zasnęła ,więc ją odłożyłam i usiadłam obok robiąc coś na szydełku .
Ryczała ,płakała,darła się i nasłuchiwała co jakiś czas czy przypadkiem nie idę milknąc na kilka minut .
Po czym jak nie podchodziłam to znów zaczynala koncert życzeń .

traenowała mnie tak swoim "cudnym śpiewaniem " dobe pół godziny i w końcu padła :-D:-D:-D
O dziwo ,śpi do tej pory jak aniołek !!! :szok::szok::-D:-D
Cwana matka czy cwana córka ?:-p:-p

Kto mi odpowie na takie proste pytanie?:-D:-D:-D:-D

Zapraszam na bloga .
Wzuciłam nową czapeczkę .;-)
Z koszyka rękodzielnika
 
JAk dobrze wstać kiedy słońce świeci :-)
Zaraz mykam oostawić starsze do przedszkola i do szycia. A jutro wielkie mycie okien i sprzątanie (jak pogoda nadal będzie taka).
Skończyłam lale personalizowaną dla mamy na urodziny i moge wracać do zamówień ;-)
 
Hej!
Kawulca siorbię. Pogoda jakoś się popsuła... fakt, że jest ciepło ale pochmurno. Obaiwam się, że lubie baaa nawet burzy się spodziewam :-( Planów na dziś ambitnych nie mam. T dziś też po 18 wróci. Za to jutro z małym na "rowerek" idziemy
:-).

Fanta:-D:-D:-D jaki mały odkrywca:-D:-D:-D
co do siurka to mojemu też nie schodzi:no:teraz to on już nawet nie daje się dotykać bo on sam :sorry2:

Zaraz m powinien dotrzeć do domu

My na 14,20 do lekarza bo mały ma okropny kaszel:-(

Aguska, mojemu też nie schodzi :dry:. Ale co począć póki nic się nie dzieję, to nic nie robimy. Tatuś z nim ćwiczy. Daj potem znać co lekarz Wam powiedział.

JAk dobrze wstać kiedy słońce świeci :-)
Zaraz mykam oostawić starsze do przedszkola i do szycia. A jutro wielkie mycie okien i sprzątanie (jak pogoda nadal będzie taka).
Skończyłam lale personalizowaną dla mamy na urodziny i moge wracać do zamówień ;-)

Żadnemu napletetka nie ściągałam. Lolo ma stulejke, Filip nie. Chirurg zostawił bo nic się nie dzieje, ale pewnie na zabiegu się skończy.
Jak mnie wkurzają. Poprzestawiało się Młodemu spanie i lata do 22 a ja mam lody w lodówce !!!!

Szybko Ci ta lala poszła :tak:. Narobiłaś mi smaka na lody :cool2:. Co do przestawienia się dzieci, to spoko mój też jakoś przez to przestawienie czasu i to, że jest o 20:30 jasno kładzie się później spać. Plus jest taki, że rano dłużej śpi :tak:


grilla urodzinowego robimy 27-go. Bo Oskar ma 11 dni po Filipie urodziny i zamiast dwa razy wyprawiac to raz a porządnie. tym bardziej ze 5 maja jedziemy na komunie do Ł siostrzenicy.. trza coś dziengów na zatankowanie zostawić :D

mam dosc.. chlopcy dziś okropni. albo to mnie szybko coś strzela ;/ no ale glowa bolala,w autobusach głosno.. teraz F ogląda bajki a O na podworku z dziadkiem. to moje mlode to jakby domu nie mialo.. on tylko by gdzies chodzil.. i to najchętniej bez mamy.. bo z babami to wstyd.. ale " mamo daj na gume" jest obowiązkowe.No aaaaaale.. cisza . tego mi brakowalo.

Fajna sprawa :tak:. Tym bardziej jak masz ogródek <bo masz prawda?> :-D. Dzieciaki na świerzym powietrzu, można jakieś zabawy wymyśleć. Super sprawa! Mój młody od czasu choroby też jest nie znośny. Nie słucha co się do niego mówi, strasznie się denerwuje, pyskować zaczął :szok:. Mój T się śmieje, że młody ma adhd, a mi do śmiechu wcale nie jest bo zaczynam się martwić jego zachowaniem :confused:.

hej

Widze duuzoo do nadrobienia...

eko to masz mala terrorystke..hee

Bodzia przecudnaaa..mama na bank bedzie wniebowzieta....

Renia u mnie tez juz wiosna,,w koncuuu...

Japaneczka no ja bylam dzis na miescie,kurcze nic nie ma..zadnych ciekawych butow...

fancia tylko makaronem nie w okna....:cool2:...

kasiu okii i pochwal sie tym bocianem...

AS o gyroska to bym pojadla,,,

Renia no 8 lat...torcik musi byc...a bol zeba,,ehc nie zazdroszcze...

Fancia hee biurowce tez dobre..
U
mnie dzisiaj 20st,,lato prawie....hee

Anula ojej...ale tak jak u fanci mojemu tez nie schodzi,czasem troche drastyczniej,,ale moj maly normalnie wyczulony na tym punkcie okropnieeeeeeee....

Amaliee 50zl,,ale szczescie dziecka na pewno bedzie...megaa

Ciotka, coś Ty taka gderliwa :-D:-D:-p. Tyle napisałyście, tylko nie w okna. Wiesz, że mi ciężko będzie trafić "makaronem nie w okno" :-D:-D. Którego maja masz komunię?

No przecież nie od dziś wiadomo, że lubię w krzakach siedzieć. :-p:-D

No przecież znamy Twoje hobby :-D. Co u Ciebie jak Amisia?

AS, bloga masz? Z chęcią zajrzę :tak:.
Ameliee, jeszcze tylko 3 miesiące do Waszego ślubu :szok:. A pamiętam jak tu na wątek przyszłaś
:-D. Wsio już masz zakupione?

Lecę młodemu dać antybiotyk i wziąć się za ogarnianie chatki.
Miłego dnia wpadnę później!
 
reklama
Fanta coraz szybciej mi te lale "idą" ;-)
Aguśka
zdrówka dla Młodego.
Fanta ale on rano musi wstać, bo brata do przedszkola odstawiamy i potem problem dobudzić.
Piękne słońce, 16 st na plusie!!! Ma być dziś 20 :-) Wezme piłke i pójdziemy pograć z Bebokami :-)
 
Do góry