reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam!!!
Widze ze jest temat kto co w domu robi i zajmuje sie dzieckiem.
red_kitten Marlenka Wspolczuje wam. ::)
U nas jest tak: Ja od poczatku wstawalam do dziecka bo i tak karmie piersia wiec i ja tak samo jak anaconda nie widzialam potrzeby zeby on wstawal w nocy a pprzewinac tak samo wolalam to zrobic sama tym bardziej jak jest kupka.Z reszta i tak nie slyszal ze dziecko w nocy placze bo ma taki twardy sen a do pracy on chodzi wiec z tego obowiazku go zwolnilam ;) Tez od kilku miesiecy spimy osobno a ja z dzieckiem bo tak mi jest wygodniej a ta decyzje podjelismy wspolnie choc czasami jest ma brak przytulenia sie do siebie i zasniecia w objeciach ;D
Gotuje ja bo lubie.On umie tylko zrobic spagetti i jajecznice.Kiedys chcial mi zrobic niespodzianke i usmazyc kotlety mielone a ze do miesa mielonego kompletnie nic nie dodal tylko same mieso uformowal w kulki to sie zdziwil dlaczego one sie rozpadly ::) Ziemniaki tez kidys po ugotowaniu odlewal i prosto na talerz klad bez odparowania ;D To tak troszke na poprawe humoru wam napisalam ;D
W domu pomaga mi w sprzataniu czy po zmywaniu garow ale jak go o to po prosze wiec nie jest zle ;)
Ale podnies reke bo chcialas zeby ci pomogl przy waszym wspolnym dziecku???? Przykre :mad: Ja nie wiem co bym zrobila ale pewnie bym kazala sie wynosic swojemu z domu.Klocimy sie czesto ale i sa wspaniale dni :)
Tylko przykre jest to ze coraz wiecej zwiazkow sie rozpada jak sa male dzieci ale czasem trzeba podjac taka decyzje za nim bedzie jeszcze gorzej.Mam nadzieje ze jakos sie wszystko ulozy i tak jak pisaly dziewczyny, rozmowa przyniesie jakies skutki ;) Pozdrawiam ;)

A moje dziecko wlasnie ucina sobie drzemke a ja gotuje obiadek tyle ze caly czas musze stac przy garnku i mieszac sos bo przed smazeniem obtoczylam mieso w duzej ilosci maki a pozniej wlalam malo wody do gotowania bo i tak mi wyszlo prawie caly gar sosu ale on sie zrobil gesty i sie slabo gotuje wolowe ale coz mysle ze bedzie dobry bo jest z suszonymi grzybkami z tego roku ;)
Pogoda...... szkoda pisac,czekam na te ocieplenie bo tylek mi juz zmarzl ;D ;D ;D
 
reklama
Joanna MK
Wszstkiego najlepszego dla ciebie i twojego dziecka z okazji pierwszych urodzin!!! :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
kwiaty04.gif
STO LAT !!!
 
Dobry wieczór. Również wszystkiego naj...... dla roczniaczka.
A co do pomocy mężów to... teraz takie czasy nastały,że faceci często siedzą w domku i przejmują rolę kobiet.I takich podziwiam. Ale niektórzy poprostu nie czuliby sie chyba taaaaacy męęęęscy, gdyby pomagali żonie przy dziecku, w kuchni itp.
 
Dzień Dobry :).
Joanna MK - my również życzymy wszystkiego naj, naj, naj Twojemu maleństwu :) :) :)
Pogoda u nas rewelacyjna, podobnie jak wczoraj zresztą, więc będziemy dziś dużo spacerować.
Moja starsza dziecina od poniedziałku wróciła do przedszkola i chodzi strasznie dumna, bo jest już starszakiem ;D.
Młodszy za to nie daje nam się ostatnio wyspać, ciągle się kręci, popłakuje i wydaje mi się, że wkrótce będziemy mieli ząbek :D.
 
Od nas tez serdeczne zyczenia zokazji urodzin maleństwa Joanna MK

Tak się składa ze nie mogę go wyrzucic z domu bo mieszkamy u teściowej ale mam nadzieję się w kwietniu wyprowadzić
Faktycznie dużo by mówić o ciąży i o czasie od kiedy Witek jest na świecie, ale teraz będzie spokój bo ząbek już wyszedł uff.
Macie rację że to "pani matki" duża zasługa. Od kiedy dowiedziała się że mamy zamiar się pobrać kładła mu do głowy że jest jeszcze za młody, że jeszcze się nie nażył a jak juz było po ślubie to powiedziała że sam sobie tak wybrał. Ale wyprowadzimy się w kwietniu jeżeli wszytsko pójdzie po mojej myśli a wtedy wszytsko będzie inaczej. Taką mam nadzieję...

Ale zawsze lżej się z kimś podzielić swoimi problemami :)

 
Witam wszystkie mamy. Dzień faktycznie przepiekny.Też wybędziemy na spacerek, ale jeszcze trzeba troszke popracować.
Zuzia Nasze maluchy są w podobnym wieku. Mojej do ząbków pewnie jeszcze brakuje, ale jest z dnia na dzień bardziej kontaktowa.Śmiejemy sie teraz do rozpuku.
ALE PIĘKNY DZIĘŃ. ALE PIĘKNY TEN ŚWIAT.
 
reklama
Red Kitten No to życze ci szczęścia. Masz racje, że życie z teściami to nawet najlepszy związek może spieprzyć. Ja jak mieszkaliśmy z tesciami to non stop o coś żesmy sie ścierali, doszło nawet do tego , że chciałam odejść. Ale od czasu jak mieszkamy znowu razem to nie pokłociliśmy sie jeszcze ani razu, a mieszkamy już razem 3 lata. Fakt, że mamy razem z mężęm natury spokojne, czasami sie lekko poobrażam, ale to przecież normalka.
A ty z tego co widze jesteś śliczną dziewczyna, więc jeżeli nie bedzie tak jak ma być to go olej, bo nie warto sobie życia skichać, a dziecko też czasami lepiej bez ojca jak z ojcem , który nie potrafi być przykładem i wsparciem. Pamiętaj, że Twój maluszek uczy się życia od Was. Pozdrawiam i trzymam kciuki.
 
Do góry