reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No i jeszcze mi wpadło, że facetowi trzeba mówić i czasami poprosić go by coś zrobił,bo sam sie nie domyśli,A ja jak nie czyta w moich myślach i nie zrobi tego co mi się akurat myśli to już się wściekam ::) ::) ::)
 
reklama
Lena bylam wiec na tej rozmowie, bylo jak zwykle na takich rozmowach bardzo przyjemnie, pytali o wszystko, czym sie w Polsce zajmowalam, czy umiem angielski, idt. 'A przeciez wszystko opisalam w moim cv. Przypuszczam, iz chcieli sie przekonac co do moich kwalifikacji jezykowych ;D. Pewnie dostane odpowiedz w tym tygodniu, pozyjemy zobaczymy. Aha pytali jeszcze, czy czasami nie bede chciala wrocic do poprzedniego zawodu, naturlanie ze wroce ;D,bo wieksze zarobki i mniej godzin, ale tego nie powiedzialam ;). W czwartek bylismy tez z moim malym synulkiem na szczepieniu. Super sie zachowal, troszke poplakal i nie mial goraczki, a to wazne. Mierzy za to 70,5 cm i wazy 8400 kg, wiec bardzo dlugi i szczuply :).
 
Bralismy szczepionke 6w1. Trzeba ja powtorzyc trzy razy. U nas daja ja po 3cim miesiacu, pozniej po 4tym i po 6stym. Wiec mamy ja zglowy ;D. Niestety nie orientuje sie, jak to wyglada w Polsce.
 
witam

szczepionki............ też podaje sie trzy razy :)

Kubus teraz spi razem z tatusiem, jak wstną zjemy obiadek i szybciutko pakujemy sie i wyjazd na spotkanie z Pampersem do Chorzowa, ale bedzie frajda dla maluszka, juz nie umiem sie doczekać zeby zobaczyc jego reakcje ;D.
Powklejam potem fotki :laugh:

Miłego dzionka dla dzidziolków i tych starszych i mamusiek
 
aha.....mam pytanie jakie najlepiej kupic krzesełko dwyfunkcyjne (firma, drzewo, plastik), może doradzicie na przykładzie swojego ? z góry dzieki za informacje
Kubus juz ładnie siedzi sam wiec moge juz mu kupić.
 
Hej mamusie :)
Mały śpi, więc mogę troszkę poklikać :laugh:.
Kubusiowa to życzymy udanego wyjazdu :). Co do krzesełka to my przy Karolince mieliśmy drewniane, było OK, a do tego niedrogie. Używała go jeszcze jak miała 3 lata - malowała, lepiła z plasteliny, obklejała go naklejkami, itp. Teraz będzie dla brata.
Lena - święta prawda o tych facetach ;) Jak im się nie powie, to nie liczmy, że się domyślą ;D
Aga - a w jakim kraju jesteś, bo nie jestem w temacie ?
 
Dzien dobry!
W warszawie pogoda w kratke ::) Jak slonce to goraco za chwile deszcz i do tego jeszcze ogromne wiatrzysko a teraz znow slonce a o poprawie pogody tez slyszalam ;D
Moja corka dzis raczkowala po trawie ;D bo nie chciala siedziec w wozku ani stac czy zjkezdzac na zjezdzalni spryciara jedna ale za tio byla bardzo szczesliwa a ze to na mojej trawce to wiedzialam ze nie ma tam zadnych szkiel czy innych smieci.
Kubusiowa Ja mam krzeselko plastikowo metalowe i jestem z niego bardzo zadowolona drewniane chyba nie maja pasow co w ptrzxypadku mojego dziecka bylo by problemem.Karmie ja od prawie juz od 6 miesiaca w nim bo siedzenie ustawia sie w nim w 3 pozycjach takze i dla dziecka co jeszcze samodzielnie calkiem nie siedzi bo jest ustawienie pochyle.Sa dwie tacki,czasami przyczepiam jej do tacki zabawki na przyzsawki i sie dziecko bawi w tym krzxeselku.Wysokosc siedzenia tez jest rozna wiec mozna dopasowac do kazdego stolu.Drewniane jest dobre bo pozniej z tego jest stolik dla dziecka ale moim zdaniem zajmuje duzo miejsca no i jest tanie w porownaniu z funkcyjnymi krzeselkami plastikowymi ktore so od 200zl ale wszystkiego dowiesz sie zagladajac na Allegro tam jest ich wiele takich i takich.A ja mam takie BABY design ;)
 
Witam w poniedziałkowe popołudnie. Dopiero teraz znalazłam chwilkę czasu bo Majeczka zasnęła, widzę że odkąd zaczęła raczkować to już prawie wcale nie mam czasu na kompa. Rano jak zaśnie to trzeba obiad ugotować i trochę posprzątać i tylko teraz mi zostaje te kilkanaście minut kiedy śpi. ;D ;D ;D
 
reklama
witam późnym wieczorem :)

Dzisiaj bylismy na spotkaniu z Pampersem, było super, bawilismy sie znakomicie ale najbardziej to chyba ja i Jarek wspinajac sie na duuuuuuży fotel, teraz rozumiem świat małych dzieci ile to one musza przejść, namęczyć sie aby zdobyć ten nasz duzy świat ::) :p
Po spotkaniu z Pampersem spotkałyśmy sie Mamuśki z bb ze swoimi maluszkami bylo bardzo sympatycznie ( to było moje pierwsze takie spotkanie ;D) zdjęcia powklejam ale nie dzisiaj bo cos necik wolniutko mi chodzi

iwonka - dzięki za linka sprawdze sobie,a na alegro juz zerkałam i chyba juz mam wybrany ale chciałm zapoznac sie z waszymi opiniami, fajowe krzesełka ma Wanessa

zuzia - dzieki za informacje o krzesełku, teraz synus bedzie oklejał swoimi naklejkami,ale czy jest jeszcze miejsce? ;D

anaconda - niezła zciebie gospodyni - dziecko przypilnowane, obiadek ugotowany, posprzatane, mąż chyba jest dumny z takiego wzoru zony coooooooo ::) :p? i jeszcze na bb czas niezła organizacja :)

do jutra, Karaluchy pod poduchy dobranoc
 
Do góry