reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Justyś kochanie-kaszel nadal jest, mimo inchalatora, tabletek przeciwkoaszlowych i wogóle, ale lżejszy, tzn nie trwa już pól dnia tylko tak do 12:-D:-D:-D:-D
Ja już w desperacji łapałam nawet alkohol, ale ni hu hu nic nie pomaga. :no:
Nienawidzę naszej przychodni, ale chyba będę musiała się tam przejść jak kaszel utrzymywać sie będzie jeszcze ze trzy tygodnie.:-D

A As dzwoniła dziś do mnie-ciąża martwa:-(
Ojej. Tak mi przykro. :-(A miałam wielką nadzieję, że w końcu się uda.:-(

Anabuba!!!- bo kuriera Ci wyślemy-zaraz wstaniesz na równe nogi:-D:-D:-D:-D:-D:-D
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
witam znowu
wylogowalo mnie.

As zadzwonila i rozmawialysmy pol godz, jak juz wiecie niestety poronila :-(


justa - oglonie rzecz biorac tez lubie jak m jest w pracy ale nie za dlugo bo potem pyska nie ma do kogo otworzyc :sorry2:
lunka - szkoda ze piesek sie nie znalazl, ja nie wiem skoro jakies dziecko go wzielo to chyba matka by zauwazyla zeby nasteopnym razem oddac :baffled: ale widze nikt sie nie kwapi :dry:jutro zakwasy pewne co :sorry2: no a z tym ze poprawil Cis ie ksztalt po cwiczeniach to mnie pocieszylam bo juz myslalam ze z tym moim flekiem to nic sie nie da zrobic :-D:-D:-D:-D
beata zawsze idzie jeszcze pogadac sama z soba :-D:-D:-D:-D:-D:-D

ok dziolszki ja koncze moja kolacje ide sie kapac pocwiczyc jeszcze troche i spac :tak:
DOBRANOC :tak:;-):-):-D:cool2::happy2::blink:
 
J atez Wam juz mówię dobranoc. Jeszcze zbiornik złoże do kupy i siępołoże, moze cos w tv nadadza ciekaqego-błahahahahahahahha
No iciuszki na rano trzeb auszykowac. Pobudka o 4-to gorzej, hehe
 
hej laseczki
jestemw koncu
w piatek i sobite mialam klopoty z netem,w sobote bylismy na weselu,w neidziele na poprawinach wiec dzis spalam do 10:-) z przerwa na wyszykowanie Pauliny do szkoly
wesleee spoko,poprawiny duzo lepsze:tak::tak::tak::tak:
dziewczyny na pprawinach zrobily furore:-)

co u was?
 
Witam. My już w domku od godziny :tak: pranie zrobiłam, w kuchni posprzątałam i mam z głowy :-) teraz tylko coś na kolację muszę zrobić a nie chce mi się jak nie wiem :sorry: na baletach się wybawiłam i teraz mnie wszystko boli :-) co się dziwić jak od trzech lat tak się nie ruszałam :sorry: z koleżanką stwierdziłyśmy że albo my jesteśmy już stare albo to coraz młodsi przychodzą na balety :tak: no ale super było, co chwilę musiałyśmy uciekać od pasztetów :-D ale się wybawiłam, napiłam, pośmiałam :-) wróciłam do domu po 5,00 :-D a Kuba się obudził o 8,30 :sorry: więc padam dzisiaj na twarz :sorry: zajrzę do Was jutro Laseczki :-)
np to wodze ze poszlaals tak jak i ja:-)
tyle ze sie nie upilam bo waidomo @ i dzieci w domu

A obiecłam mojemu Piciowi że go pochwalę :tak::tak::tak::-D no więc mój kochany Pietruszkowy w weekend posprzątał kuchnię na błysk wszystko z szafek kuchennych powyciągał pomył wywalił co zbędne:tak:wyszorował piekrnik lodówkę no normaalnie mam święta w szafkach :-D:-D:-D:-D:-D
Lunka oj nie fajny ten czas kiedy sie tak mija w drzwiach wiem :-:)-(trzymajcie się
:
uuuuuuuuuuuuuuu
wez go do mnie podeslij co?:-D:-D:-D:-D:-D:-D

dziopy mam akie pytanie bo wiem ze matka moze sie zrzec macierzynskiego na rzecz ojca i wrocic do pracy:tak:
a nie wiecie jak to sie ma na kuroniowce:confused::confused:
bo jesli m ma miec taka slaba zime i dwa miesiace urlopu z czego jakis tydzien ma byc platny a reszta bezplatny to wole zeby macierzynski wzial:tak::tak:
tyle nie wiem czy na kuroniu tez mozna tak zrezygnowac

poczytaj sobie
Serwis ZUS - Zasi
 
Hej Ana , no jesteś w końcu. Już wczoraj chciałam do Ciebie dzwonić, ale było po 1 w nocy, więc pomyślałam łaskawie-a niech śpi:-D
Fajnie, ze weselicho sie udało. Poprawiny często sa lepszejsze:-)
A ja wyszykowana przymierzam sie by obudzic małą. Tak smacznie śpi-nie mam sumienia:-(
To do wieczorka.
 
reklama
helo
wstałąm i wpadłam na chwil.mala juz sie budzi,p sie kladzie spac,Paulina w szkole a ja zmaierzam sie ubrac i isc z mala dzis do przedszkola.
za oknem 2stopnie na plusie ale nie jest jakso szczegolnie zimno.

Hej Ana , no jesteś w końcu. Już wczoraj chciałam do Ciebie dzwonić, ale było po 1 w nocy, więc pomyślałam łaskawie-a niech śpi:-D
Fajnie, ze weselicho sie udało. Poprawiny często sa lepszejsze:-)
A ja wyszykowana przymierzam sie by obudzic małą. Tak smacznie śpi-nie mam sumienia:-(
To do wieczorka.
:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
to od ktorej u was przedszkole czynne???????????????????????
ja sie martwie jak mala zima przed 7 obudze skoro jeszcze ciemno bedzie,a gdzie mowa o 5 rano:szok::szok::szok::szok::szok::szok:
toc to srodek dnia:baffled:
Lunka-do mnie dzwonic mozna probowac do polnocy :-D:-D:-D:-D:-D:-D

Dzień dobry! :-)

a dżem dobry:tak::tak::tak::tak::tak:


edit-no do widzenia do wieczora
mala sie obudzila elece sie ogarniac.
milego dnia laseczki
 
Do góry