reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

No i jestesmy w domku:-)Jak odebralam Dominika to bylam u pediatry po to skierowanie:tak:No i mnie wkurzyla na dzien dobry bo miala mega zly humor:wściekła/y::wściekła/y:W tym fachu to niestety zly humor trzeba zostawiac w domu a nie na fochu do pacjentow:wściekła/y::no:
Weszlam tez do sklepu z butami i kupilam sobie fajne kozaczki na korku:tak::tak:
Potem jechalismy po dziewczynki i Pani Je chwalila bo ani chwilki nie plakaly:tak::tak::tak:Nawet jak rodzice juz odbierali inne dzieci:tak::tak::tak:

TERESIATKO
To rzeczywiscie nie fajnie z tym lekarzem:no::no::no:Jakby to nie bylo pilne to bym Tobie podeslala chociaz bactrim:tak::tak::tak:
 
reklama
Teresiatko to faktycznie z lekarzem to macie tam nie ciekawie :no: a nie ma kto Ci pocztą przesłać jakiegoś antybiotyku z Pl? :sorry: zawsze to jakieś rozwiązanie :tak:
Dowikla a co się stało dokładnie u lekarza? :sorry:
Witaj Pati :-D jak zdrówko u Was?

Witam wieczorem :tak: ja już po kąpieli Kubek też ;-) M właśnie łóżko ścieli zaraz idę Kubie kachę zrobić :tak: Kuba ogląda bajkę na dobranoc dobranocny ogród :confused2: a ja już mam dosyć tej bajki mózg lansuje że hej :-D a potem głupie piosenki chodzą po głowie :-) ale mi się spać chce :tak: jak nie wiem co :sorry: jakieś lenistwo się szerzy jak plaga :-D idę kolacyjkę Kubie zrobić a potem sobie :tak: spokojnej nocki laseczki :-)
 
dzieki dziewczyny tak wchodze co jakis czas i czytam was ale brak odpisów teraz akurat zasneła bo marudziła juz od 19 no i wkoncu zwymiotowała i zasnela z pustym żołądkiem :-:)-( ja juz nie wiem co jej jest chyba nie tylko ospa ja denerwuje
MH doczytałam ze twoja niki miała ospe jk miała 4 tygodnie powiedz mi podawałas jej jakies tabletki czy tylko smarowałas jej krostki tym pudrem w płynie , o mój lekarz dał jej tablety i zastanawiam sie czy dobrze zrobił bo z niego to taki filozof bo stwierdzil ze jeszcze nie spotkal sie z taka sytuacją zeby 6 tygodniowe dziecko miało ospe i to karmione piersia:eek::eek::eek:wiec nie bardzo rozumie to wszystko........ moze ona mi po tych tabletkach tak marudzi ......moze ja brzuszek boli:eek::eek::eek::eek:hmmmm
Ja byłam dzisiaj na zebraniu w szkole dla pierwszoklasistów i masakra spedziłam w szkole 2 godziny miałam dośc tez tam siedzialam jak na szpilkach patrzac na zgarek chcialam jak najszybciej wrócic do domu bo wiedzialam ze mala marudzi a tu gadali i skonczyc nie mogli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Hej dziewczyny, spac nie mogę od 1, to pomyślałam,że wpadnę napisac jak na rozmowie i widze, ze mojego dzisiejszego wpisu nie ma:no:Nie ładnie.

No więc mama pryzjechałą, zostałą z małą , ja poleciałam wdrukować list motywacyjny i na rozmowę. Generalnie z bananem na ustach. Nie chciało mi się leciec do kafejki internetowej to weszłam do serwisu jakiegos naprawczego od drukarek, hehe i pytam, czy mi to wydrukują. On tak na mnei patrzy i mówi-jak se pani tu usiądzie i se sama zrobi to proszę, bo ja sie nie znum. hehe, no to sem zrobiła:-D.Pogoda przepiękna, żakiet w ręku niosłam, spotkanie w solankach, wiec w przepięnej okolicy, w dodatku w Willi Wiktoria, ech..., i ci robotnicy co kawałek co nowe kostki na ścieżkach kłądą, tak sobie gwizdali, ech, no banan od ucha do ucha. Na rozmowe weszłam z marszu. Myslalam, że na poczekalnie wchodze a t stanowisko do przesłuchania- i prosze usiąśc....hehehe, nie zdążyłam się zestresować. No przemiło nam sie gawędziło, ale roboty nie przyjęłam. Dyspozycyjność od 8 rano do 21.30, umowa na papierze na 1/4 etatu. No sorry. Nie zrezygnuje z kuronia za siedzenie w domu, żeby byc na telefon za 500zł.No szkoda. Ale powiedziaął, że papierów mi ni eodda, bo ma nadzieję,że będę z nią pracować. Chciala mnie na swojego zastępcę. śmiech, za takie pieniądze takie obowiązki??? No i dupa. Malinuś kurcze, no to jedno Ci do końca nie wyszło, ale bliziutkooooo i kto wie...
O 17 przyszła teściowa, młoda po zastrzyku tak sie splakala( bo suka tak szybko jej dała:wściekła/y:) ze zasnęła i śpi do tej pory, hehe.
Przeczytałam tylko tą stronę, nie bedę już odpisywac na to co juz rano pisałam, bo mi zatoki se znów zatkały i troche łzawię i kiepsko widzę:dry:




Witam.
Tak się wczoraj wkurzyłam w domu u rodziców,że prawie całą noc nie spałam.
Usiłowałam się czegoś pouczyć ,bo w sobotę mam sprawdzian z anglika i jakoś mi to kiepsko szło.:no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::sorry::sorry::sorry:
W sumie Klaudia wstała do szkoły o 6,30 a ja się dopiero kładłam .Wreszcie udało mi się trochę przysnąć.To Kubuś mnie parę minut po 8 obudził.:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
dziewczynki znalazłam taki artykuł.
Normalnie skóra cierpnie jak się czyta,ale ja wytrwała jestem i cały przeczytałam.
Nerkobiznes - Wiadomości w Onet.pl
:szok::szok::szok::-:)-:)-(
:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Witam my po wizycie niestety tu nie ma po co chodzic do lekarza moj maly ma zapalenie ucha srodkowego i nie dostal antybiotyku to jakas kpina ,lekarka mi powiedziala ze w kraju z ktorego pochodzi dali by odrazu dziecku antybiotyk ale jestesmy w Angli ia tu sie tak nie podaje i ze doskonale mnie rozumie,maly oczywiscie dostal calpol i paracetamol.Dzwonilam do naszej lekarki ale odrazila lot przy zapaleniu ucha srodkowego wiec chyba bede musiala jechac do polskiej kliniki oddalonej o 160 km jestem tak wsciekla a zarazem bezradna
tak zaraz pomyślalam, ze samolot odpada jak ucho...ech, zdrówka ...

Ana podobnie robię cycki i właśnie chyba pomysła na dzi smi podałas.:-)
Alez mnei już tyłek boli musze pochodzić.
 
Witam z ranca
Pogoda cudna a ja z wyra zwlec sie znowu nie moglam:-pDominik zjadl sniadanie i juz lazi mi po chacie:no:Mlode chyba jeszcze spia:tak:
Zaraz trezba sie ubrac i walnac jakis make-up i zasuwac do szkoly:tak:No ale 2 dni bede mogla gnic w wyrku do woli:tak::tak::tak:

LUNKA
Super ze rozmowa o prace taka lajtowa,ze humorek mialas cudny:tak::tak::tak:No ale za takie pieniadze byc dyspozycyjna i pod telefonem tyle godzin:szok::szok::szok:No chyba Ich pogielo:no::no::no:

BEATKO
A wiec od poczatku hehe.Rano dzwonilam zeby sie zarejestrowac i ta franca z rejestracji miala wyciagnac moja kartoteke:tak:Zachodze do lekarza i Ona mowi ze nie ma kartoteki:szok:to ja Jej na to ze jak nie ma..i nie zdazylam dokonczyc a Ona do mnie "no nie ma bo przeciez umiem czytac":szok::wściekła/y::wściekła/y:To sie zjezylam na maksa ,ide do rejestracji,okazalo sie ze jest kartoteka ale na innej poleczce:no::wściekła/y:No to zaczelam to odpowiednio komentowac:-pI stwierdzilam ze w tym zawodzie to niestety ale zly humor powinna zostawiac w domu:-pPotem juz byla milsza-wiadomix,no ale i tak rozwazam przeniesienie sie do przychodni u mnie na osiedlu:tak::tak::tak:Bo tam zasuwam przez cale miasto
 
Chyba koniec ze mną już. Mam 35.2*C, mam mroczki, jest mi słabo a ściana się buja . Fryzjerk apsrzedała mi kolejnego wirusa. a tu zaraz piguła i odczyty pomierników i zakupy a mnie włosy tak bolą, ze dotknąć nie mogę, i jak ma sie uczesac/
mloda pospała do 5.40. Jak pryzszła i sie przytulila t ja zasnęłam i pospałam do 6.30. bo młoda bajki chciala, i pospane, bo kanapke mi daj, mleko, piciu, i jej tekst MAMO CZY TY MNIE SŁUCHASZ? ale wymawia każdą sylabe tak twardo i wyraznie, ze az strach nei słuchac :)
Padam na pysk. Jak ume dzis to was powiadomie.pa
 
reklama
hej laseczji
wczoraj juz nie wlazlam na bb bo wdzien nie bylo czasu a wieczorem padlam.to przesielnie mnie wykancza,jak co roku:baffled:
wczoraj pomalowalam te parapety na dole i umylam 3okna na gorze.a byly tak zaj.... bo do nowowsci ich nie mylam ze co okno musialam zmieniac wode:sorry2:
no ale teraz sa ladne:tak::tak::tak::tak:
dzis dokoncze reszte i pomaluje te parapety na gorze:tak::tak::tak::tak::tak:
mala wlasnie wstala ale jakas bajke olada zebym mogla spokojnie posiedziec:-)

Witam po południu :tak: wszyscy w domu mi śpią nawet kot i mam ciszę i spokój :-D ziemniaczki się pomału gotują i będzie akurat obiadek jak Kuba wstanie :tak: a ja sobie siedzę i oglądam film dokumentalny o dużych dzieciach :tak: pokazują dziewczynkę co ma roczek i waży ponad 13kg i ma 78cm :szok: o matko to już nadwaga masakryczna :no:

eeeeeeee
moja Weronika majac rok miala 77cm i wzyla 12,3kg:-):-):-):-):-):-):-)

Witam my po wizycie niestety tu nie ma po co chodzic do lekarza moj maly ma zapalenie ucha srodkowego i nie dostal antybiotyku to jakas kpina ,lekarka mi powiedziala ze w kraju z ktorego pochodzi dali by odrazu dziecku antybiotyk ale jestesmy w Angli ia tu sie tak nie podaje i ze doskonale mnie rozumie,maly oczywiscie dostal calpol i paracetamol.Dzwonilam do naszej lekarki ale odrazila lot przy zapaleniu ucha srodkowego wiec chyba bede musiala jechac do polskiej kliniki oddalonej o 160 km jestem tak wsciekla a zarazem bezradna

co za kraj!!!!!!!!!!!1
przecziez jak sie nie wyleczy tego zapalania ucha to dziecko moze stracic sluch:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
kombinuj kobieto
a atka w ogole to Cie podziwiam bo patrez zoe niedlugo zostaniesz po raz 4 mama:tak:
szacun:-)

dzieki dziewczyny tak wchodze co jakis czas i czytam was ale brak odpisów teraz akurat zasneła bo marudziła juz od 19 no i wkoncu zwymiotowała i zasnela z pustym żołądkiem :-:)-( ja juz nie wiem co jej jest chyba nie tylko ospa ja denerwuje
MH doczytałam ze twoja niki miała ospe jk miała 4 tygodnie powiedz mi podawałas jej jakies tabletki czy tylko smarowałas jej krostki tym pudrem w płynie , o mój lekarz dał jej tablety i zastanawiam sie czy dobrze zrobił bo z niego to taki filozof bo stwierdzil ze jeszcze nie spotkal sie z taka sytuacją zeby 6 tygodniowe dziecko miało ospe i to karmione piersia:eek::eek::eek:wiec nie bardzo rozumie to wszystko........ moze ona mi po tych tabletkach tak marudzi ......moze ja brzuszek boli:eek::eek::eek::eek:hmmmm
Ja byłam dzisiaj na zebraniu w szkole dla pierwszoklasistów i masakra spedziłam w szkole 2 godziny miałam dośc tez tam siedzialam jak na szpilkach patrzac na zgarek chcialam jak najszybciej wrócic do domu bo wiedzialam ze mala marudzi a tu gadali i skonczyc nie mogli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

no jak wiadc nawet 6 tyg dziecko moze miec ospe
mnie zebranie czeka za tydzien
a walsnie nie pisalam wam ze Paulina wczoraj koledze nabila guza na czole kolanem a kolezance podbila oko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
podobno niechcacy....:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

H
No więc mama pryzjechałą, zostałą z małą , ja poleciałam wdrukować list motywacyjny i na rozmowę. Generalnie z bananem na ustach. Nie chciało mi się leciec do kafejki internetowej to weszłam do serwisu jakiegos naprawczego od drukarek, hehe i pytam, czy mi to wydrukują. On tak na mnei patrzy i mówi-jak se pani tu usiądzie i se sama zrobi to proszę, bo ja sie nie znum. hehe, no to sem zrobiła:-D.Pogoda przepiękna, żakiet w ręku niosłam, spotkanie w solankach, wiec w przepięnej okolicy, w dodatku w Willi Wiktoria, ech..., i ci robotnicy co kawałek co nowe kostki na ścieżkach kłądą, tak sobie gwizdali, ech, no banan od ucha do ucha. Na rozmowe weszłam z marszu. Myslalam, że na poczekalnie wchodze a t stanowisko do przesłuchania- i prosze usiąśc....hehehe, nie zdążyłam się zestresować. No przemiło nam sie gawędziło, ale roboty nie przyjęłam. Dyspozycyjność od 8 rano do 21.30, umowa na papierze na 1/4 etatu. No sorry. Nie zrezygnuje z kuronia za siedzenie w domu, żeby byc na telefon za 500zł.No szkoda. Ale powiedziaął, że papierów mi ni eodda, bo ma nadzieję,że będę z nią pracować. Chciala mnie na swojego zastępcę. śmiech, za takie pieniądze takie obowiązki??? No i dupa. Malinuś kurcze, no to jedno Ci do końca nie wyszło, ale bliziutkooooo i kto wie...
O 17 przyszła teściowa, młoda po zastrzyku tak sie splakala( bo suka tak szybko jej dała:wściekła/y:) ze zasnęła i śpi do tej pory, hehe.
Przeczytałam tylko tą stronę, nie bedę już odpisywac na to co juz rano pisałam, bo mi zatoki se znów zatkały i troche łzawię i kiepsko widzę:dry:

.

no szkoda ze nie wypalilo z ta praca,ale jeszcze ocs sie trafi

[
A wiec od poczatku hehe.Rano dzwonilam zeby sie zarejestrowac i ta franca z rejestracji miala wyciagnac moja kartoteke:tak:Zachodze do lekarza i Ona mowi ze nie ma kartoteki:szok:to ja Jej na to ze jak nie ma..i nie zdazylam dokonczyc a Ona do mnie "no nie ma bo przeciez umiem czytac":szok::wściekła/y::wściekła/y:To sie zjezylam na maksa ,ide do rejestracji,okazalo sie ze jest kartoteka ale na innej poleczce:no::wściekła/y:No to zaczelam to odpowiednio komentowac:-pI stwierdzilam ze w tym zawodzie to niestety ale zly humor powinna zostawiac w domu:-pPotem juz byla milsza-wiadomix,no ale i tak rozwazam przeniesienie sie do przychodni u mnie na osiedlu:tak::tak::tak:Bo tam zasuwam przez cale miasto[/B]

dobrze jej powiedzialas
a jak masz przychodnie na miejscu to chyba lepiej sie przeniesc bo jak dzieci chore to musisz przez cale miasto leceiec

Chyba koniec ze mną już. Mam 35.2*C, mam mroczki, jest mi słabo a ściana się buja . Fryzjerk apsrzedała mi kolejnego wirusa. a tu zaraz piguła i odczyty pomierników i zakupy a mnie włosy tak bolą, ze dotknąć nie mogę, i jak ma sie uczesac/
mloda pospała do 5.40. Jak pryzszła i sie przytulila t ja zasnęłam i pospałam do 6.30. bo młoda bajki chciala, i pospane, bo kanapke mi daj, mleko, piciu, i jej tekst MAMO CZY TY MNIE SŁUCHASZ? ale wymawia każdą sylabe tak twardo i wyraznie, ze az strach nei słuchac :)
Padam na pysk. Jak ume dzis to was powiadomie.pa

wyslij smsa:tak::tak::tak::tak::-p:-p:-p:-p:-p
a tak na powaznie to oslabienie po chorobie,za dlugo Cie trzyma
a moze to od jakis lekow co?
 
Do góry