reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej laski przesleciałam po postach ale nie odpisze bo brak czasu ............ dojrzałam ze siostra juz was poinformowała ze mała ma ospe dziekuje za zdróweczko i cierpliwosc dla mamusi napewno sie przyda :-)
ja mega zmeczona niewyspana i nerwowa mam dosc juz chorób moich dzieci jeszcze maksiu w nocy narzekal ze go brzuszek boli i ze bedzie wymiotował , ale nic mu chyba nie było , bo pomarudził i zasnął , normalnie szok tego próbowalam uspokoic to ta sie zaczeła drzec normalnie bezsilnosc bo nie wiadomo do którego isc i uspokoic :no::no::no::no: rano tez miał problem wstac bo sie oczywiscie nie wyspał i problem bo do szkoły trzeba było isc..............
uciekam bo sie naspała az 15minut juz sie drze ........łoooo masakra niech juz sie konczy ta ospa bo zwariuje ...........
 
reklama
hej kobietki!!!
a ja sobie dzis pospalam,nie musiałam krystiana do szkoły odwozic bo moj m ma dzis wolne i to on wstał i go zawiuzł a ja sobie spalam:tak:.jak wrucil to nawet mnie nie budził wzia dzieci do kuchni dał im jesc,przebrał i jeszcze mi podal kawke do łózka.:tak:czasem ten mój m jest kochany.:-)
teraz moje dzieci spia,m pojechal do sklepu a ja musze sie wziąsc za prasowanie bo mam tego bardzo dużo.pogoda dzis ładna słoneczko swieci az czlowiek lepiej sie czuje.:-)

pozdrawiam!!!!

iwicik-doskonale cie rozumiem ja tez tak miałam ze jak krystian był chory to zaraz dzieci. i w domu normalnie miałam szpital.
zdrowia dla dzieciaczków a dla Ciebie kochana dużo cierpliwosci.

mamaola-no juz myslałam ze zapomnialas o nas.:-(
w szkole dasz sobie rade-zobaczysz.:tak:
cierpliwosci do dzieci.

luna-super ze już wam lepiej.
wracajcie do zdrowia jak najszybciej.

as-:szok::szok::szok::szok::szok::szok:-szok!!!!
 
Ostatnia edycja:
Ja juz sobie posprzatalam a teraz szykuje sie do prasowania:tak:
Pranie sie kreci a dziewczynki jakos sie bawia:-):tak:

NATALI
No ja mysle ze mala duzo nie przybierze od ostatniego usg bo w ostatnich tak 2-3 tyg ciazy dziecko tylko przygotowuje sie do porodu:tak::tak::tak:
Moja szwagierka miala usg w 36 tyg i mala wazyla 3300 a urodzila w 41 z waga 3570:tak::tak::tak:
Tez nie wiadomo ile dokladnie wazyla te 2 tygodnie temu bo usg nie wazy dokladnie i moze sie roznic o jakies 300 gram:tak::tak::tak:
Usg robi oblicza wage z dlugosci kosci nozek i raczek i obwodu klatki i brzuszka a wiadomo ze kazdy dzizius ma inna ilosc tluszczyku;-):-)

AS
A mi ten link nie wchodzi:confused2:
 
hej laski przesleciałam po postach ale nie odpisze bo brak czasu ............ dojrzałam ze siostra juz was poinformowała ze mała ma ospe dziekuje za zdróweczko i cierpliwosc dla mamusi napewno sie przyda :-)
ja mega zmeczona niewyspana i nerwowa mam dosc juz chorób moich dzieci jeszcze maksiu w nocy narzekal ze go brzuszek boli i ze bedzie wymiotował , ale nic mu chyba nie było , bo pomarudził i zasnął , normalnie szok tego próbowalam uspokoic to ta sie zaczeła drzec normalnie bezsilnosc bo nie wiadomo do którego isc i uspokoic :no::no::no::no: rano tez miał problem wstac bo sie oczywiscie nie wyspał i problem bo do szkoły trzeba było isc..............
uciekam bo sie naspała az 15minut juz sie drze ........łoooo masakra niech juz sie konczy ta ospa bo zwariuje ...........

Zdrówka dla dzieciaczków :tak: Moja Niki prze3chodziła ospe jak miała 4 tyg :no: martwiłam się strasznie, ale juz mamy z głowy :)

natali maks wg usg mial miesiac przed urodzeniem ponoc 3,5:rofl: a urodził sie 3150;-)

..

No bo USG może się sporo pomylić :tak::sorry:


Jakaś nięta jestem, nawet kawka nie pomaga :eek:
 
Natali-Julas w 36 tyg mial wazył 2.700 gram przenosilam gada 5 dni i urodził sie ważąc 4380:))))nie martw sie wagą mj poród trwał 2,5 godziny....
ja niestety juz tak mam ze sie boje:confused2:
po czarku normlnie to sie boje tego porodu jak nie wiem
az mnie sie ryczec chce jak sobie pomysle ze czeka mnie kolejna przeprawa i mam taki glupi charakter ze nie przetlumaczy mi nic:sorry::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
bardzo chcialabym uwierzyc ze bede miala lzejszy porod niz z czarkiem ale jakos nie moge:no::no::no:
nie wiem czemu poprostu nie umiem:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
hej laski przesleciałam po postach ale nie odpisze bo brak czasu ............ dojrzałam ze siostra juz was poinformowała ze mała ma ospe dziekuje za zdróweczko i cierpliwosc dla mamusi napewno sie przyda :-)
ja mega zmeczona niewyspana i nerwowa mam dosc juz chorób moich dzieci jeszcze maksiu w nocy narzekal ze go brzuszek boli i ze bedzie wymiotował , ale nic mu chyba nie było , bo pomarudził i zasnął , normalnie szok tego próbowalam uspokoic to ta sie zaczeła drzec normalnie bezsilnosc bo nie wiadomo do którego isc i uspokoic :no::no::no::no: rano tez miał problem wstac bo sie oczywiscie nie wyspał i problem bo do szkoły trzeba było isc..............
uciekam bo sie naspała az 15minut juz sie drze ........łoooo masakra niech juz sie konczy ta ospa bo zwariuje ...........
Iwcik zdrówka kochana:tak::tak::tak::tak::tak:


jestem i ja
zaraz sie za porzadki jakies trza zabrac i obiadek zaczac pichcic
mlody poszedl spac ja odeszlam od kokardek na chwile co by odpoczac i w domku porobic a pozniej spowrotem:tak::tak:
trza nadrobic wczorajsze leniuchowanie
 
As czytałam już ten artykuł, masakra :szok:
Natali a Ty nadal w dwupaku :-D wypuść ją :-D nie martw się wagą :tak: będzie dobrze :tak:
MH ja też jakaś walnięta jestem :eek: tylko mnie jeszcze głowa boli i tabletka nie zadziałała :sorry:
Iwcik zdrówka jeszcze raz :tak:
Lidka ale Ci zazdroszczę :tak: mój to nigdy tak nie zrobił i nie zrobi :confused2: on zanim by się ruszył z łóżka to ja bym miała obiad zrobiony i posprzątane :tak:

Witam po południu :tak: wszyscy w domu mi śpią nawet kot i mam ciszę i spokój :-D ziemniaczki się pomału gotują i będzie akurat obiadek jak Kuba wstanie :tak: a ja sobie siedzę i oglądam film dokumentalny o dużych dzieciach :tak: pokazują dziewczynkę co ma roczek i waży ponad 13kg i ma 78cm :szok: o matko to już nadwaga masakryczna :no:
 
As czytałam już ten artykuł, masakra :szok:
Natali a Ty nadal w dwupaku :-D wypuść ją :-D nie martw się wagą :tak: będzie dobrze :tak:
MH ja też jakaś walnięta jestem :eek: tylko mnie jeszcze głowa boli i tabletka nie zadziałała :sorry:
Iwcik zdrówka jeszcze raz :tak:
Lidka ale Ci zazdroszczę :tak: mój to nigdy tak nie zrobił i nie zrobi :confused2: on zanim by się ruszył z łóżka to ja bym miała obiad zrobiony i posprzątane :tak:

Witam po południu :tak: wszyscy w domu mi śpią nawet kot i mam ciszę i spokój :-D ziemniaczki się pomału gotują i będzie akurat obiadek jak Kuba wstanie :tak: a ja sobie siedzę i oglądam film dokumentalny o dużych dzieciach :tak: pokazują dziewczynkę co ma roczek i waży ponad 13kg i ma 78cm :szok: o matko to już nadwaga masakryczna :no:
mój siostrzeniec Marcel ma 9 miesięcy i waży13 kg i ma cos koło 80 cm:tak::tak::tak:
może troche więcej 84
tyle że sie urodził mając 5 kg:sorry:

ziemniaczki obrane wtawione
ino czekac az sie ugotuja i dzis kluseczki zrobie albo kopyta
do tego pomysł na żeberka z tym że w środku bitki z szynki bo żeberek brak:-D:-D:-D
mlody jeszcze spi mam nadzieje ze jeszcze pospi troche bo marudny jakis byl
a mała z checia bym już wypusciła ba nawet sama bym ja jeszcze poganiała co by w oncu sie usamodzilniła ale watpie juz ze sama urodze:sorry:
znow zastrzyki mnie beda czekac:cool:
 
Witaj Pati co u Ciebie, dzieciaczki pozdrawiały :-)


Zaraz będą u mnie ludzie po wersalke, pozbędę się klamota :tak::tak::tak: Ale się ciesze, że ktoś ją odemnie weźmie :-D
 
reklama
Witam my po wizycie niestety tu nie ma po co chodzic do lekarza moj maly ma zapalenie ucha srodkowego i nie dostal antybiotyku to jakas kpina ,lekarka mi powiedziala ze w kraju z ktorego pochodzi dali by odrazu dziecku antybiotyk ale jestesmy w Angli ia tu sie tak nie podaje i ze doskonale mnie rozumie,maly oczywiscie dostal calpol i paracetamol.Dzwonilam do naszej lekarki ale odrazila lot przy zapaleniu ucha srodkowego wiec chyba bede musiala jechac do polskiej kliniki oddalonej o 160 km jestem tak wsciekla a zarazem bezradna
 
Do góry