reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Luna to miałaś humor wczoraj :-D no szkoda że ta praca tak wyszła :dry: zdrówka dla Was Kochani :tak:
Dowikla to baba chyba na prawde czytać nie umie :-D

Witam z rana :tak: słoneczko super świeci :tak: ja już po śniadanku, zaraz się ubieramy i do żar jedziemy. Po targu chce się przejść :tak: no i niestety kota oddać bo głupieje w domu :sorry2: co się dziwić jak cały czas na dworze siedział :tak: już więcej żadnego zwierzaka nie biorę chyba że młodszego kotka :tak: wczoraj zaczęli grzać więc w końcu będzie ciepło w domku jak na dworze zrobi się zimno :tak: do potem Laseczki :tak:
 
reklama
Witam my po wizycie niestety tu nie ma po co chodzic do lekarza moj maly ma zapalenie ucha srodkowego i nie dostal antybiotyku to jakas kpina ,lekarka mi powiedziala ze w kraju z ktorego pochodzi dali by odrazu dziecku antybiotyk ale jestesmy w Angli ia tu sie tak nie podaje i ze doskonale mnie rozumie,maly oczywiscie dostal calpol i paracetamol.Dzwonilam do naszej lekarki ale odrazila lot przy zapaleniu ucha srodkowego wiec chyba bede musiala jechac do polskiej kliniki oddalonej o 160 km jestem tak wsciekla a zarazem bezradna
szkoda slow na tych lekarzy dobrze ze siostra Ci to przysle za tydzien jak nie mozesz leiec... troche dlugo tydzien ale dobe to niz nic... :tak:
Witaj Pati co u Ciebie, dzieciaczki pozdrawiały :-)


Zaraz będą u mnie ludzie po wersalke, pozbędę się klamota :tak::tak::tak: Ale się ciesze, że ktoś ją odemnie weźmie :-D
a dziekuje maja sie lepiej o duzo lepiej

No i jestesmy w domku:-)Jak odebralam Dominika to bylam u pediatry po to skierowanie:tak:No i mnie wkurzyla na dzien dobry bo miala mega zly humor:wściekła/y::wściekła/y:W tym fachu to niestety zly humor trzeba zostawiac w domu a nie na fochu do pacjentow:wściekła/y::no:
Weszlam tez do sklepu z butami i kupilam sobie fajne kozaczki na korku:tak::tak:
Potem jechalismy po dziewczynki i Pani Je chwalila bo ani chwilki nie plakaly:tak::tak::tak:Nawet jak rodzice juz odbierali inne dzieci:tak::tak::tak:
no ciotka ty ty ty
a fotki butkow to gdzie ?:-D
Witaj Pati :-D jak zdrówko u Was?

Witam wieczorem :tak: ja już po kąpieli Kubek też ;-) M właśnie łóżko ścieli zaraz idę Kubie kachę zrobić :tak: Kuba ogląda bajkę na dobranoc dobranocny ogród :confused2: a ja już mam dosyć tej bajki mózg lansuje że hej :-D a potem głupie piosenki chodzą po głowie :-) ale mi się spać chce :tak: jak nie wiem co :sorry: jakieś lenistwo się szerzy jak plaga :-D idę kolacyjkę Kubie zrobić a potem sobie :tak: spokojnej nocki laseczki :-)
dzieki mamy sie juz wszyscy lepeiej :-)
witam was

daawno tu nie byłam. nie mam czasu już tak na net a tu to już nie po drodze mi nigdy :/ sorki
pozdrawiam was mocno.

sprzedaje ubranka dla dzieci
teraz akurat mam rozmiarówkę dla 3latka
w razie czego i tu dodam link:)
KOMPLET DLA CHŁOPCA - BLUZKI-SPODNIE-KURTKA (1244297924) - Aukcje internetowe Allegro
my sie chyba nie znam wiec witaj :-D
dzieki dziewczyny tak wchodze co jakis czas i czytam was ale brak odpisów teraz akurat zasneła bo marudziła juz od 19 no i wkoncu zwymiotowała i zasnela z pustym żołądkiem :-:)-( ja juz nie wiem co jej jest chyba nie tylko ospa ja denerwuje
MH doczytałam ze twoja niki miała ospe jk miała 4 tygodnie powiedz mi podawałas jej jakies tabletki czy tylko smarowałas jej krostki tym pudrem w płynie , o mój lekarz dał jej tablety i zastanawiam sie czy dobrze zrobił bo z niego to taki filozof bo stwierdzil ze jeszcze nie spotkal sie z taka sytuacją zeby 6 tygodniowe dziecko miało ospe i to karmione piersia:eek::eek::eek:wiec nie bardzo rozumie to wszystko........ moze ona mi po tych tabletkach tak marudzi ......moze ja brzuszek boli:eek::eek::eek::eek:hmmmm
Ja byłam dzisiaj na zebraniu w szkole dla pierwszoklasistów i masakra spedziłam w szkole 2 godziny miałam dośc tez tam siedzialam jak na szpilkach patrzac na zgarek chcialam jak najszybciej wrócic do domu bo wiedzialam ze mala marudzi a tu gadali i skonczyc nie mogli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
szkoda malutkiej, musi tak cierpiec... ciekawe czemu tak marudzi moze faktycznie przez tabletki bo ja nie slyszalam zeby takie male dziecko dostawalo tablety... :sorry2::baffled:
Hej dziewczyny, spac nie mogę od 1, to pomyślałam,że wpadnę napisac jak na rozmowie i widze, ze mojego dzisiejszego wpisu nie ma:no:Nie ładnie.

No więc mama pryzjechałą, zostałą z małą , ja poleciałam wdrukować list motywacyjny i na rozmowę. Generalnie z bananem na ustach. Nie chciało mi się leciec do kafejki internetowej to weszłam do serwisu jakiegos naprawczego od drukarek, hehe i pytam, czy mi to wydrukują. On tak na mnei patrzy i mówi-jak se pani tu usiądzie i se sama zrobi to proszę, bo ja sie nie znum. hehe, no to sem zrobiła:-D.Pogoda przepiękna, żakiet w ręku niosłam, spotkanie w solankach, wiec w przepięnej okolicy, w dodatku w Willi Wiktoria, ech..., i ci robotnicy co kawałek co nowe kostki na ścieżkach kłądą, tak sobie gwizdali, ech, no banan od ucha do ucha. Na rozmowe weszłam z marszu. Myslalam, że na poczekalnie wchodze a t stanowisko do przesłuchania- i prosze usiąśc....hehehe, nie zdążyłam się zestresować. No przemiło nam sie gawędziło, ale roboty nie przyjęłam. Dyspozycyjność od 8 rano do 21.30, umowa na papierze na 1/4 etatu. No sorry. Nie zrezygnuje z kuronia za siedzenie w domu, żeby byc na telefon za 500zł.No szkoda. Ale powiedziaął, że papierów mi ni eodda, bo ma nadzieję,że będę z nią pracować. Chciala mnie na swojego zastępcę. śmiech, za takie pieniądze takie obowiązki??? No i dupa. Malinuś kurcze, no to jedno Ci do końca nie wyszło, ale bliziutkooooo i kto wie...
O 17 przyszła teściowa, młoda po zastrzyku tak sie splakala( bo suka tak szybko jej dała:wściekła/y:) ze zasnęła i śpi do tej pory, hehe.
Przeczytałam tylko tą stronę, nie bedę już odpisywac na to co juz rano pisałam, bo mi zatoki se znów zatkały i troche łzawię i kiepsko widzę:dry:
no ciotka tych gwizdow zazdroszcze... :cool2::cool2:
a praca dobrze ze sie nie zgodzilas... musialabys jej postawic niezle warunki zeby Cie tam przyjela...
Padam na pysk. Jak ume dzis to was powiadomie.pa
oj glupia glupia :-p

ja witam mala nie spi juz od 8 a Sewek przed chwila wstal...
bawia sie juz razem
na kontrole nie ide bo mamy sie juz lepeij a po co znow ciagnac miedzy te chorobka....
wczoraj weszlam ale mnie rozlaczylo na dobre...
ogladam ddtvn kawke juz wypilam....
i nie wiem co dalej...
aha snaidanie sewkowi musze zrobic...
 
dzieki dziewczyny tak wchodze co jakis czas i czytam was ale brak odpisów teraz akurat zasneła bo marudziła juz od 19 no i wkoncu zwymiotowała i zasnela z pustym żołądkiem :-:)-( ja juz nie wiem co jej jest chyba nie tylko ospa ja denerwuje
MH doczytałam ze twoja niki miała ospe jk miała 4 tygodnie powiedz mi podawałas jej jakies tabletki czy tylko smarowałas jej krostki tym pudrem w płynie , o mój lekarz dał jej tablety i zastanawiam sie czy dobrze zrobił bo z niego to taki filozof bo stwierdzil ze jeszcze nie spotkal sie z taka sytuacją zeby 6 tygodniowe dziecko miało ospe i to karmione piersia:eek::eek::eek:wiec nie bardzo rozumie to wszystko........ moze ona mi po tych tabletkach tak marudzi ......moze ja brzuszek boli:eek::eek::eek::eek:hmmmm
Ja byłam dzisiaj na zebraniu w szkole dla pierwszoklasistów i masakra spedziłam w szkole 2 godziny miałam dośc tez tam siedzialam jak na szpilkach patrzac na zgarek chcialam jak najszybciej wrócic do domu bo wiedzialam ze mala marudzi a tu gadali i skonczyc nie mogli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Iwcik współczuję mocniutko ściskam i wysyłam zdrówko:tak::tak::tak:

Chyba koniec ze mną już. Mam 35.2*C, mam mroczki, jest mi słabo a ściana się buja . Fryzjerk apsrzedała mi kolejnego wirusa. a tu zaraz piguła i odczyty pomierników i zakupy a mnie włosy tak bolą, ze dotknąć nie mogę, i jak ma sie uczesac/
mloda pospała do 5.40. Jak pryzszła i sie przytulila t ja zasnęłam i pospałam do 6.30. bo młoda bajki chciala, i pospane, bo kanapke mi daj, mleko, piciu, i jej tekst MAMO CZY TY MNIE SŁUCHASZ? ale wymawia każdą sylabe tak twardo i wyraznie, ze az strach nei słuchac :)
Padam na pysk. Jak ume dzis to was powiadomie.pa
lunka widze ze i u ciebie nieciekawie:no:
zdrowia tez wysyłam :tak::tak::tak:
a kto małej daje zastrzyki jakas pielegniarka znajoma czy w szpitalu:confused:


witam dziopki
mlody juz buszuje
a ja siedze sobie na bb:-p
wczoraj przyszedl prezent dla m a ze mialam pusty portfel akurat to musial on zaplacic bo kurier przy nim przyszedł:sorry2:
wiec odrazu mu dałam prezent:

2gb PMP Slide Konsola Mp4 Mp3 kamera +gry (1230271200) - Aukcje internetowe Allegro
E-PAPIEROS +10 WKŁADÓW HIGH+ 3 ŁADOWARKI (1215066709) - Aukcje internetowe Allegro

boje sie zimy babki okna mam takie nieszczelne ze szok wczoraj jak wialo to firany mi lataly jak szalone kurde i dzis mnie juz gardlo boli a mala ma z nami w tym pokoju spac:baffled:
 
LUNKA
Trzymaj sie Kochana:tak:Oby Wam szybko odpuscilo.Lez ile mozesz i jak nie musisz koniecznie isc to olej te zakupy

NATALI
A nie mozecie jakos tych okien uszczelnic:confused:Bo zima to rzeczywiscie przerabane:no::szok:
ja mam problem w druga strone bo mam za szczelne okna hehe

ANABUBKA
No to zaszalalas wczoraj:tak:ja tez musze pomyc okna ale jakos mi sie nie chce:no:ostatnio umylam u dziewczynek bo juz nie moglam na nie patrzec,ale za chwile padalo i co mi z tego bylo hehe

My juz po sniadanku:-)Mlode szaleja na balkonie porozbierane:tak:Zaraz uszykuje Im jakies ubranka i je uczesze a sama wezme sie za sprzatanie:tak:
 
witam

Lunka-kochana zdróweczka życze:)))leż ile możesz choc wiadomo że przy dziecku to awykonalne ale staraj sie i nie umeraj:))))

Lidka-nie zapomnialam o Was:)ale jakos mi zaczeło dnia brakowac na wszystko do tego nauka doszla.....

As-masakra ten artykuł....

Natalia-fajny ten prezencik:)ja na szczescie nie mam kłopotu z prezentami bo mój sam sobie je robi....owszem jakis miły akcent z mojej strony mile widziany:))

ja juz poprasowalam,pranie sie kreci bo kożystam z pogody i piore kocyki i inne ciężkie rzeczy.....jutro mieliśmy jechac z młodymi do Juraparku ale cos widze ze wjazd nie wypali bo za daleko...
 
Witam laski ja jak po zapałki :happy2:
Wczoraj po mieście ganiałam papiery do rodzinnego załatwiałam wszystko wypełniła i już wysłałam uffffffffff:-D
Dziś od rana mam świra z porządkami jakoś nerwy trzeba rozładować Adam tak daje popalić że w nocy wyję w poduszkę z bezsilności :-:)-:)-:)-:)-:)-( nie wiem czy to okres buntu czy inna cholera ale mam dosyć autentycznie sa chwile że mam dość własnego dziecka :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
Julka ok Toni ok super :tak:Pietruszka zdrowieje ja jeszcze nie zachorzałam :-D:-D:-D:-D
Natali nie bój się porodu kochana 60% sukcesu to nastawienie piszę ci serio z własnego doświadczenia jak szłam z Tonim do porodu miałam świetne nastawienie i jest to poród który najmilej wspominam a położne i lekarki były w szoku że możan rodzić z bananem na ustach :tak::tak::tak::tak:
Anabubka cholercia u Pauliny chyba jakieś przesilenie i to konkretne ...milion ton cierpliwości życzę :tak::tak::tak::tak::tak:
Beata to ten wasz kot to był dzikus tak??????
Lunka sorki :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-Dale tekst jak umre to was poinformuję :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D kocham takie smaczki :-D:-D:-D:-D:-Dpraca porażka 500 zł za pełną dyspozycyjność śmieszni są :baffled: będzie lepsza albo oni zadzwonią z lepszymi warunkami :tak::tak::tak::tak::tak:
Mamaola kochana to wpadaj do nas choć by cześć nam napisać :tak::tak::tak:
As co tak lakonicznie ????????
Dowikluś jak masz bliżej przychodnię to się nawet nie zastanawiaj tylko przenoś dzieciarnię :tak::tak::tak::tak:gratki dla księżniczek no przedszkolaki pełną gębą :-D:-D:-D a jak Dominik w szkole???jakiej literki się już uczą ???Bo Julka teraz "M" i póki co to porażka :baffled:
Tersiątko leczenie na wyspach to porażka :wściekła/y:kochana zaopatrz się w Polsce w leki bo tam to paracetamol jest chyba na wszystko :szok:
Iwcik mała dostaje leki???czy ty bierzesz a ona z mleczkiem bo nie kumam???a zresztą na ospę chyba nie ma leków:no:u mnie miała ospę Julka i Adam zresztą Adam miał jak Julka miała 2 tygodnie ale sie nie zaraziła i prócz smarowania pudrem nic nie dostawali:no: a takich zebrań współczuję :tak:ja dlatego nie chodzę na zebrania :no:idę przed lub po wywiadówce do wychowawczyni i wiem wszystko o swoim dziecku a zajmuje mi to 20-30 minut :tak:
Pogoda dziś bajeczna :tak::tak::tak:Toni śpi obiad się robi okna pomyte pranie wyrasowane meble przestawione podłogi umyte jeszcze pokój dzieciaków został do odgruzowania uffff:cool2:
 
Witam

Podczytuję, ale nie mam czasu pisać :sorry2:

Zuzi wyłażą dwie dolne jedynki na raz. Biedactwo cierpi przeokropnie, a te zębole nie chcą jeszcze przebić tego dziąsełka. :baffled: Nie muszę chyba pisać, że dużo czasu spędza u mamusi na rękach. :dry:

Piotruś ma chore gardło i walczę z nim 3 razy dziennie, żeby podać mu leki - raz działa prośba, innym razem groźba, a jak nic nie skutkuje to przekupuję go słodyczami :-p


Wieczorami jeżdżę na korepetycje i tym sposobem widujemy się z m może z godzinę albo dwie w ciągu dnia :baffled:

Ach i jeszcze w przyszłą niedzielę, tj 3 października chrzcimy Zuzię. Jestem na etapie poszukiwania sukienusi dla mojej małej damy! :-)


Nooo, to byłoby na tyle...
 
Hej
Wpadam biegusiem ale żółwim tempem, kto mnie rozumie niech mi to przetłumaczy.
Zaraz do kuchni trzeba uderzyc...

Był zastrzyk ( a jednak można delikatniej ) i pomiar i zakupy. Młoda wyciągnęła mnei ba plac zabaw, no ale tak bosko, cipło leciutki wiaterek tylko w niektórych miejscach-no nie maialam sumienia ciągnąc ja na siłe do domu. I tak grzecznie zaliczyła każdą bujawke i posżłysmy do domu. Póki co czuje sie lepiej, ale wiem, ze jak tylk troszkę odtaje to mnei położy, bo się spociłam a na tym placu stałam w miejscu i mnei owiało. No trudno. Za to 2 dni mam siedzienai w domu już.


mnie zebranie czeka za tydzien
a walsnie nie pisalam wam ze Paulina wczoraj koledze nabila guza na czole kolanem a kolezance podbila oko:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a tak na powaznie to oslabienie po chorobie,za dlugo Cie trzyma
a moze to od jakis lekow co?
Oj kochana to ja Ci juz współczuję tego zebrania, no ale co zrobić? może te leki jej pomogą.
Osłabienie po chorobie? cóz, jak na moje to jetsem chora cały czas, tylk co chwiola cos nowego mnie dopada na poprzednie nie wyleczone. Tak to jest cholera jak chcesz sie smamemu leczyc, kurde. No z wirusem nie wygrasz. Pzreziębienie spoko, ale oststni raz tak długo męczyłam sie bez pomocy medycznej.


a kto małej daje zastrzyki jakas pielegniarka znajoma czy w szpitalu:confused:


boje sie zimy babki okna mam takie nieszczelne ze szok wczoraj jak wialo to firany mi lataly jak szalone kurde i dzis mnie juz gardlo boli a mala ma z nami w tym pokoju spac:baffled:
Na zastrzyki przychodza pielegniarki z pryzchodni a w weekendy z pogotowia.
No to musicie koniecznie doszczelnic te okna, bo jak tak bedzie wamwiało i ciągło po nogach, to szybko dołączycie do naszego grona chorych. Czego najswerdeczniej Ci nie życz e!

Dowikla no właśnie nie mogłam olac zakupów, bo nic na obiad, recepta do odbioru i wykupienia a tabsy na jutr potrzebne juz.

Witam :tak:
Jestem....
pozdrawiam
Troszku Ci lepiej?

Malinka nie rycz w poduszkę, bo jak będziesz spac na mokrej to jeszcze c w karczycho jakis skórcz wejdzie i dopiero sie narobi. Oj Kochana, trzymam kciuki a Adasia, będzie lepiej&&&
Ja tez miała m super nastawienie do porodu, nawet po kilku godzinach porodu i bóli nadal się uśiechałam, ale nie mailam szczęści ai miło tego nie wspominam bo koniec konców mało mi dziecka nie zabili.


Myszunia współczuję.
Ile to sie człowiek nacierpi jak wyrastają a one sie wezmą i popsują:baffled:albo wypadna:baffled:


Boże , alez jestem do n iczego, sppiąca i obolała, a tu obiad, piguła jeszcze ....bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
 
reklama
Wlasnie skonczylam myc podlogi a Dominik bawi sie u siebie to mam troszke luzu:tak::tak:Musze jeszcze tylko poscierac kurze i umyc lawe:tak:No i obiecalam dziewczynkom ze zrobie salateczke z serka,szynki,pekinskiej,pomidorka i sosu czosnkowego ,wiec bedzie trzeba zrobic hehe;-)

MALINUS
Wspolczuje Tobie z Adamem:no:Trzymam kciuki zeby ten okres jak najszybciej sie skonczyl bo domyslam sie co przezywasz:no:Moj Dominik tez ma mega ciezki charkater i praktycznie co dzien slysze w szkole cos na Jego temat:no:Wychowawczyni musi przychodzic nawet na treningi bo trenerka nie daje sobie z Nimi rady:no:
jesli chodzi o literki to maja dopiero 'i" bo ta klasa jest fatalna:no:Dzieciaki nie potrafia sie skupic na niczym dluzej niz 10-15 minut a Pani robi wszystko zeby Ich nauczyc:tak:
 
Do góry