reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dowilka tu w anglii edukcja jest kompletnie inna niz w Polsce. W wieku 3-5 lat dziecko idzie na 3 godz dziennie do szkoly. Od 5-16 lat juz normalnie od 8-15.

A no tak:tak:Widzisz na nawet nie zakumalam ze Ty w Anglii mieszkasz:zawstydzona/y:

JUSTYS
No to rzeczywiscie jestes zakrecona:-D:-D:-D

A ja mam mega nabrzmialy brzuch czego bardzo nie lubie:no:,ale pewnie dzisiaj albo jutro zawita @
Mialam zaczac cwiczyc znowu od 1 wrzesnia ale jakos zabraklo mi weny hehe:no::-DChyba przez to wczesne wstawanie
 
reklama
Jak się jest w centrum zasięgu , to z połączeniem nie ma problemu. :tak:
Zdrówka życzę.:tak: oraz płukaj gardełko jak najczęściej wodą z solą.:tak::tak:
Nie lubie tego no ale już 3 razy plukałam.... pije za to dużo herbatki malinowej i z żurawinka :) I jest lepiej.. Mój syn już rozumie co do niego mówie :):):p:p
 
Witam laseczki:happy::happy::happy::happy:
Ja znów jak po zapałki :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:jakos nie mogę ogarnąć tej "kuwety" po wakacjach :sorry2:
KERNA SERDECZNA GRATULACJE DLA CIEBIE KOCHANA NO DROBINKA TO Z LAURY NIE JEST :szok::-D:-D:-D i znów wróżba płciowa się spełniła uffff:rofl2::rofl2::rofl2:
Myszunia nic tylko sie cieszyć że dziadkowie ubierają :tak::tak::tak:
Justyś ty wiesz jak ja kocham twoje posty:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:zawsze mam banana na ustach jak czytam :-D:-D:-D:-Da twoje zakręcenie to nic:-p:-pja dzi Julce dałam Adama strój na w-f:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a różnica to Julka 128 cm wzrostu cieniutka jak witka Adam ubrania 158 cm i w pasie ..no mocno zbudowany;-)i jak weszłam do szatni to pani w śmiech i mówi jak to dobrze że na w-f szli na spacer....ja zero jarzenia o co chodzi a Julka mama mam Adama strój na gimnastykę...i w tym momencie mnie olśniło że Adam ma jej.......zobaczymy co powie jak wróci ze szkoły:-D
Lunka jak Wicia lepiej????????????? a ty lenichu !!!!!!!!!!siku ci się nie chciało iść:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MH popieram dzieci z mężowym a ty się wreszcie wyspałaś :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
As robokopie z nieodrodną córką :-D:-D:-D:-D jak by ci powiedziała moja babcia"jaka mać taka nać ":rofl2:
Meduska super że lumpki sprzedane :tak::tak::tak::tak:
kurcze reszty nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:kochana dużo zdrówka dla chorowitków :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A co do pudełka to dałam Pietruszce linka on dał w księgowości i w casto laseczki na wszystkich kompach głosują :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:i zaraz im dam linka z historią Ani :tak::tak::tak::tak::tak::tak: tak więc nie ma innej opcji wygrac musimy te mebelki:tak::tak::tak::tak::tak:
a A&E kochana super że wpadłaś i gratulacje dla dzielnej Emily :tak::tak::tak::tak::tak:
a u nas szkoła szkoła szkoła............ Julka ok :tak:Adam........................... no wczoraj od 18 do 21.34 odrabiał lekce dodam że miał niewiele 2 zadania z Polskiego i narysować 2 figury z matmy ....ale był płacz olewanie awanturowanie się biadolenie sto pretekstów żeby nie robić.......no skończyło się na tym że jak przyszłam z pracy to Pietrucha dał mi buziaka i poszedł na szybki spacer czytaj 2 kółka w koło domu czas 10 minut ilość spalonych papierosów 3:sorry2::sorry2::sorry2:no jak by to w skrócie napisać u nas wczoraj była inauguracja roku szkolnego:sorry2::sorry2::sorry2:
 
Witam. Ja tylko na moment. Zaraz muszę Kubka obudzić i do sklepu iść :sorry2: zasnął mi dopiero po 14,00 :sorry2: ja nie wiem co za dziecko :sorry2: obiadek zrobiony M śpi a ja mam chwilkę dla siebie :tak:
Natali szkoda że z szefa taka świnia :no:
Myszunia nic nie szkodzi i dziękuję za życzonka dla Kubka
Luna to trzeba wejść na forum tam do dziewczyn i napisać co i jak :tak: ale z tego co widziałam na tej stronie to są też same pudełka :tak: ale lepiej nie ryzykować :tak:
 
A my juz po obiadku tzn. Ja i Sebuś bo Kubuś śpi a mój robi do 17....:tak::tak:
a ja sie rozleniwiłam strasznie siadłam i nic mi sie już nie chce :rofl2::rofl2: A trzeba by było sie za prace wziąć:sorry2::sorry2:
 
Dzień dobry

Moje starsze dziecko jest na wakacjach u dziadków. :-) W sobotę zażyczył sobie, żeby go do nich zawieźć, więc prośbę spełniliśmy. :tak: Piotruś się dobrze bawi, a my tu usychamy z tęsknoty :zawstydzona/y: No ale są też duże plusy tej sytuacji, mieliśmy już prezentację nowych ubranek przez skypa :-p Same firmówki :szok::szok::szok: Dziadkowie chyba majątek wydali :szok::szok::szok:

Wczoraj ogarniałam skutki weekendowego tajfunu. :-D Jakoś w weekendy nie umiem sprzątać - moja ferajna bałagani szybciej niż ja sprzątam, więc uznałam, że się nie opłaca :-p

Zuzia wczoraj zrobiła pierwsze kroki przy pomocy tatusia :szok::szok::szok: Zaczynam się bać o jej kręgosłupek - to chyba trochę za wcześnie na takie wyczyny :sorry2:


Kerna!!!! Gratulacje!!!!!!

Witam nową mamę! :-)

Agnes, super, że pierwszy dzień udany! :tak:

Beata, ależ mi wstyd, że nie złożyłam wcześniej życzeń Kubusiowi! :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przekaż mu buziaki od e-cioci i uściskaj baaaardzo mocno! :-)
A tort był rewelacyjny! :-)

Mamaola, wdech... wydech... wdech... wydech... :-) i policz do dziesięciu - jak będzie trzeba to i ze sto razy :-D:-D:-D

Patrysia, aż wam zazdoszczę, u nas nawet nie zanosi się na grzanie, a zimno jak w psiarni i Zuza mi w nocy marznie, bo się ciągle odkrywa, a ja muszę wstawać i ją przykrywać :baffled:
Myszunia super Piotruś Wam powiedział.
Sam sobie wakacje zrobił jak Wy mu nie chcieliście.:-D:-D:-D
A dziadkowie-no cóż -rozpieszczają.
W końcu od tego przecież są nie? :-D:-D:-D
Małej Zuzinca gratuluję postępów w nauce chodzenia.:tak:
U mnie piec się włącza już od ponad tygodnia.
Już go wyczułam nawet o których godzinach chodzi.:tak::-D:-D:-D

Właśnie chciałam zrobić sałatkę i rozpakowałam po puszce groszku, kukurydzy i fasolki. Wsypałam do miski i zaczęłam mieszać i... znalazłam jakiegoś uschniętego robala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nosz :angry::angry::angry::angry::angry: Bleeeeee... Przeszła mi ochota na jedzenie :baffled:
:szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:

O matko, ile mi sił brak, żeby iśc siusiu...
Oj Lunka :-D:-D:-D:-D:-D

Witam, słoneczko świeci, ale mało to pocieszające. Młoda dziś i jutro też na pewno nie pójdzie do przdszkola. Zakatarzona, zakichana, pokasłuje tak na sucho. A ja...skóra mnei boli, zimno mi, słaba jestem, albo leniwa-jeszcze nie wiem:-D
Pierwsze z rana to oczywiscie głosik na pudełko i normalnie w szoku jestem ile głosów od wczoraj popołudniu, wygramy jak nic!

As wujostwo mało wymagające, a Ty chociaż odsapnęłaś na chwilkę, bo pewniw przerwy w pracy to u Ciebie rzadkość wymuszona, hehe.

czy my mamy jakiś bb'oski kalendarz niezwykłych wydarzeń??? proszę w nim odnotować skrupulatnie i z datą:
Lunka już tak na różowo nie musiałaś pisać :zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D

Zdrówka dla Was kochane.:tak:

Dominik juz w szkole,wiec ja wskakuje z powrotem do wyrka:-p:tak::tak::tak:
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

no to fajnie oby tak dalej :tak:

hehe genialna jestes!!!



moja mala tez juz sama stoi, wczoraj szla trzymana pod raczki albo za raczki, czasem oplatam ja pielucha pod paszki - tak uczylam Sewka chodzic,
ale Niki to ona sie cieszy jak stoi i wie ze ma isc bo ona nie idzie tylko od razu skacze jak zajac :-D:-D
no poki nam nie grzali tez ubieralam malych jak na ciezkie mrozy

witam kochane
myslalam ze nie zasiade a jednak, no chyba ze mnie rozlaczy bo widze ze nie swieca mi sie dwa okienka :no:
ale coz bede odswiezac az mi sie post wklei

u nas nocka w miare mala jakos do 24 godz czesto sie budzila... :baffled: co pol godz... ze 3 razy sie obudzila :sorry2:

sloneczko u nas swieci pieknie, a grzeja dalej - hehe cieplej w domku bedzie :-D
ranie sie tobi juz mam poodkurzane, jeszcze tylko podlogi pomyje potem lazienke wysprzatam

popoludniu mam dzis klientke na tipsy - ale fajnie dodatkowa kasa bedzie :tak:

a powiedzcie mi bo przeczytalam o oddawaniu glosow na ta dziewczyne, przeslijcie mi linka gdzie mozna oddawac glos :tak: dzieki :laugh2:
Patrysia ja genialna?
Nie !!! Tylko nieraz doby mi mało :-D:-D:-D
Gratulacje dl małej za postępy.
U mnie z netem stacjonarnym jest oki,ale Klaudia jak chce na lapku złapać to stacjonarny musi być odłączony :baffled::baffled::baffled::baffled:

taaa na bank:-D:-D:-D:-D:-D;-)
Chyba powoli zaczne nakrecac szwagra zeby i w tym roku zaprowadzał Dominika do szkoły hehe;-):-)


Ale super:tak::tak::tak:
Ja tez oczywiscie zagłosowałam:tak:


A fuuuujjjj:szok:

NATALI
No tylko Ty zostalas Kochana:tak:
Porod KERNY był sn po wczesniejszym podaniu kroplowki z oxy:tak::tak::tak:Na poczatku miala skurcze ale rozwarcie nie szlo wiec dostala jakies zastrzyki w dupsko i urodziła-to tak po krotce;-):-)

My juz po sniadanku:tak:Mlode zajadaly chlebek z pasta jajeczna,do tego te cieniutkie kabanosiki paluszki i pomidora:szok::tak::tak::tak:Jak odbierzemy mlodego ze szkoly to moze sie troszke poloza a pozniej jedziemy na obiadek:tak::tak::tak:
Ależ menu :-D:-D:-D:-D:-D:-D

:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
własnie dzwoniłam do m
szef za***********
nie podpisał mu tego oswiadczenia nie wiem dlaczego ani nic bo m nie chcial gadac
s*******syn normalnie
i dupa blada po raz kolejny k*****
wiecznie pod górke:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry:
F...t totalny z tego szefa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Mój już jest na antybiotykach cholera :////

Ale Cie wzieło... w środku nocy heheh


A ja byłam zaraz z rana z dziecmi u lekarza.... oh.. obaj maja antybiotyki... a ja nerwowa cała bo mam tak zawalone gardło że mówić nie umiem nikt mnie nie rozumie i lekarce tłumaczyłam wszystko na "migi" :///////
Zdrówka dla Was.
Ja zawsze w nocy sprzątam i nie tylko :tak::-D:-D:-D

czesc mamuski!!
witam sie i ja z wami w ten zimny,brzydki dzien.:-(a ja dzis zaspałam i krystian z tego powodu nie poszedł do szkoły:zawstydzona/y:.niby budzik mi dzwonił a ja go wyłaczyłam i poszłam spac dalej:szok::szok:.fatalnie sie dzis czuje,głowa mnie boli,mam jakies dreszcze i jak by tego mało było to cos mnie postrzykło w plecy i nie moge normalnie funkcjonowac ,chodze jak robot,cieżko wykonac mi jakis ruch:wściekła/y:.nie mam pojecia co to jest ale niech mi to przejdzie bo nic nie zrobie.
moje dzieci spia a ja ogladam dd tvn i pije kawke.krystian mi sie w domu nudzi i tylko chodzi i mi marudzi ze on chce do szkoły:baffled:.dobrze ze mam obiad z wczoraj to nie musze stac przy garach dzis.


as-kochana,ty to wariatka jestes 3-45 a ty jeszcze sprzatac:szok:;-).i znajac Ciebie o 6 już na nogach byłas.jak ty to robisz ze po 3 godz.snu funkcjonujesz normalnie.

mamaola-kochana nie dołuj sie policzy do 10 i wracaj do nas w dobrym humorku.:tak::-)
Zdrówka życzę.
To ,że ja wariatka to wiem od zawsze,ale dzięki za przypomnienie.;-):-D:-D:-D:-D
 
cd.

witam i ja :)
Z rana placz w domku ku mojemu zdziwieniu jak weszlam z Laura do przedszkola nie plakala.Przebralam jej buciki i zaprowadzilam za reke do sali.Przyszla kolezanka dlam jej buziaka i poszlam.Nie plakala bo kolezanka ja przytulila na powitanie.Chyba tylko dlatego:happy2: Wazne ze chociaz jeden dzien nie ryczala:-):-)
Ja zrobilam zakupki cos mnie stopa boli a nawet nie wiem dlaczego bo nigdzie sie nie wywalilam
Pogoda pod psem i planuje wybrac sie do logolino czyli na sale zabaw. Zobaczymy w jakim stanie bedzie Lali jak ja odbiore
Trzymajcie kciuki - jestem dobrej mysli ze potem nie zaczela plakac:sorry2:
Odbiarem ja o 12:15 wiec mam jeszcze chwilke :))
Mieszkanko posprzatane, prasowanie sie robi :) tzn kuzynka mi prasuje.A ja jak dama siedze na bb:rofl2::rofl2:
Dobrze,że już dziś nie płakała .Jakiś postęp macie .Super!!!:tak::-):-)

Witam was kochane
Czasami was podczytuje ale jakos checi brak na pisanie wybaczcie:-(
Dzis u nas pogoda straszna caly czas pada a ja mialam wybrac sie do miasta na zakupy
i chyba nic z tego nie bedzie chodz zobaczymy jak Emily wstanie :tak::tak:
Dzis tez mialam jechac z kolezanka na sale zabaw pogoda jest wlasnie idealne ale kumpela sie rozchorowala i z wyjazdu nici juz wczoraj ja cos lamalo a dzis juz calkiem rozlozylo:-:)-(
No coz bedziemy musialy sobie jakos inaczej dzien zaplanowac:tak::tak:
POchwale sie wam ze Emily dzis byla pierwszy raz w takieg grupie przygotowywujacej do przeczkola tzn spotkania sa 3 razy w tygodniu po 2,5godz dzieci zostaja tam z opiekunkami same bez rodzicow i ucza sie piosenek zabaw gier itd wszytko co potem beda robily w przedszkolu dzis malowali farbkami i robili wyklejanki:tak::tak:
Najpierw zostalam z Emily wszytko jej pokazalam i wytlumaczylam a potem na probe zostawilismy ja sama na ok 45min stalismy za drzwami i Emily wcale nie plakala pozegnala sie ze mna dala buziaka i powiedziala do potem normalnie bylam w szoku za to moja chrzesnica plakala w nieboglosy caly czas sie do mnie tulila i nie chciala mnie puscic normalnie az mi sie serce krajalo ale kumpelami mowila ze ona tak zawsze z rana placze chodz juz tam chodzi dosc dlugo co rano ma z nia to samo:-:)-(
Od jutra idzie Emily na cale 2,5 godz sama jestem bardzo ciekawa jak to z nia bedzie bo teraz niby mowi ze chce do dzieci sie bawic ale szybko sie jej moze odwidziec:tak:
Witaj.
Fajnie ,że Emily jest taka dzielna i samodzielna.
Oby tak dalej.:tak::-):-)

Ale jestem zakręcona jak muszla ślimaka.:zawstydzona/y: Zamiast religi do kl. III i angielskiego do kl. III Kacprowi spakowałam podręczniki do kl. II , te Julki. Jak weszłam do szkoły pani od angielskiego śmiechem mnie powitała.:zawstydzona/y::-p:-D:-D. Odrobimy lekcje i popołudnie mamy wolne. Ufff...:-)
:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja zawsze mówię,że jestem zakręcona jak baranie rogi ,ale ślimak też mi się podoba.:-D:-D:-D:-D

Witam laseczki:happy::happy::happy::happy:
Julce dałam Adama strój na w-f:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:a różnica to Julka 128 cm wzrostu cieniutka jak witka Adam ubrania 158 cm i w pasie ..no mocno zbudowany;-)i jak weszłam do szatni to pani w śmiech i mówi jak to dobrze że na w-f szli na spacer....ja zero jarzenia o co chodzi a Julka mama mam Adama strój na gimnastykę...i w tym momencie mnie olśniło że Adam ma jej.......zobaczymy co powie jak wróci ze szkoły:-D
Lunka jak Wicia lepiej????????????? a ty lenichu !!!!!!!!!!siku ci się nie chciało iść:szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
MH popieram dzieci z mężowym a ty się wreszcie wyspałaś :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
As robokopie z nieodrodną córką :-D:-D:-D:-D jak by ci powiedziała moja babcia"jaka mać taka nać ":rofl2:
Meduska super że lumpki sprzedane :tak::tak::tak::tak:
kurcze reszty nie pamiętam :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:kochana dużo zdrówka dla chorowitków :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
A co do pudełka to dałam Pietruszce linka on dał w księgowości i w casto laseczki na wszystkich kompach głosują :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:i zaraz im dam linka z historią Ani :tak::tak::tak::tak::tak::tak: tak więc nie ma innej opcji wygrac musimy te mebelki:tak::tak::tak::tak::tak:
a A&E kochana super że wpadłaś i gratulacje dla dzielnej Emily :tak::tak::tak::tak::tak:
a u nas szkoła szkoła szkoła............ Julka ok :tak:Adam........................... no wczoraj od 18 do 21.34 odrabiał lekce dodam że miał niewiele 2 zadania z Polskiego i narysować 2 figury z matmy ....ale był płacz olewanie awanturowanie się biadolenie sto pretekstów żeby nie robić.......no skończyło się na tym że jak przyszłam z pracy to Pietrucha dał mi buziaka i poszedł na szybki spacer czytaj 2 kółka w koło domu czas 10 minut ilość spalonych papierosów 3:sorry2::sorry2::sorry2:no jak by to w skrócie napisać u nas wczoraj była inauguracja roku szkolnego:sorry2::sorry2::sorry2:

Witaj Malinka.
Też niezły numer odwaliłaś.
I widzę ,że u Ciebie WITAJ SZKOŁO pełną gębą :crazy::baffled::baffled::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

Tiaaa Klaudia nieodrodna córka-no może coś w tym jest.:-D:-D:-D:-D

Właśnie przyszła i oświadczyła.Cytuję
K" Mamuś wiesz,chciałam Cię na coś przygotować ....
Ja szok totalny ,ale mówię- no więc słucham :rofl2::rofl2:
K-Chciałam Ci powiedzieć ,że na studia to wyjeżdżam do Londynu,albo do Hiszpanii i dlatego zapisałam się do szkoły językowej".:-):-):-):-)
Ja - :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
Nie wiedziałam co odpowiedzieć ,bo tak mnie zamurowało.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
K-Jak już ochłonęłaś to chciałam Ci powiedzieć ,że w przyszłym roku jadę na 2 obozy językowe 1 z angileskiego a 2 z hiszpańskiego.
Ja - :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
No znów mnie zamurowało.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Po czym Klaudia to jak Ty się zgadzasz to ja powiem tacie...:tak::-D:-D:-D:-D:-D
Ja -znów nie wiedziałam co odpowiedzieć...:szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D

To tak żeśmy sobie pogadały.:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

I tak to jest dziewczyny być mamą nastolatki z ambicjami.:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
hej popołudniowo.:-)
moje dzieci spia ja już po obiedzie z krystianem i teraz kawke pije.zawsze z obidem na m czekalam ale nie dzis bo od wczoraj mnie wkurza :wściekła/y:ze mam daleko go w d.... i jak przyjedzie to sam sobie zrobi obiad.:-pja sie wysilac nie bede.:-Dbyłam z dziecmi na spacerku bo w domu to cieżko z nimi wytrzymac ale nie:no: dałam rady długo chodzic bo te plecy mnie bola.ja nie wiem co to mi sie porobiło moze zle spałam:baffled:-już sama nie :no:wiem.


malinka-:-D:-D:-Dkoniecznie daj znac co adam powiedział jak do domu wrucił.:tak:

dowikla-jak by mi ktos zaopiekował sie moimi dziecmi to chetnie bym w łuzku poleżała i sie wygrzała :tak:a tu jestem skazana sama na siebie.wiec do łuzka sie połoze dopiero wieczorem.:-(
 
reklama
Do góry