reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
hejka dziewczyny.




mój pierwszy dzień na swoim uważam za udany,ruch był jestem zadowolona,teraz siedze nad zamówieniami towaru.oj dużo czasu to pochłania :tak::tak::tak::tak: ale coś za coś.
jak będzie dalej tak szło to będę happy :-):-):-):-)


buziole :-):-):-):-)
no to fajnie oby tak dalej :tak:
Witajcie babolki.
Zgadnijcie co robię ?no oczywiście sprzątam :baffled::-D:-D:-D
Na dziś koniec na szczęście trzeba się nieco przespać.;-):-):-)
dobrej nocki.
hehe genialna jestes!!!
hej

Kerna Gratuluje !!!

Lidka-z facetem gorzej jak z dzieckiem....trzeba sie albo przyzwyczaic albo przymykac oko.....albo zwalczac w zarodku:)

As-dobrze ze goscie wyrozumiali :)takie owiedziny po kilkidziesieciu latach to musi byc cos:)

Agnes-swietnie ze otwarcie tak dobrze poszlo:)oby tak dalej

witam z rana
ja mam jakiegos doła.....no mega jestem wykonczona,nic mi sie nie chce,wszystko mnie drażni....szkoda gadac....Darus od rana ryczy mam ochote wyjsc i zamknąc drzwi....
bywaja czasem i takie dni... a co sie stalo ze masz taki humorek ponury?
Hejka.:-)


ja też mam z pleya. Ile się z dziadami nażarłam. :crazy: Mają jedną i tą samą wymówkę, że jesteśmy na granicy zasięgu i stąd problemy z zanikiem. :wściekła/y: Ale przez pierwsze trzy m-ce testowania jakoś tego zaniku nie było.:szok::no::crazy::crazy:
no wlasnie, przez te 3 mce bylo extra a teraz jak mamy placic 45 zl na miesiac to dupa blada, a powiedz mi teraz Wam dziala normlanie? Bo moj m chce kupic ten kabel co by lepszy zasieg byl - ciekawe o ile skuteczniejsze to bedzie?
a ja obiadek mam z wczoraj, zupke p[omidorowa, Niki ma rosolek z mieskiem , a na drugie kurczaczek z wczoraj - moze z robie gulasz :tak:
Pati a ja tak namawiałam ciocię na neta z play, całe szczęscie nie chciała. No współczuję. Można sie wkurzyć-płacisz za nic, a nerwy w wpromocji.

hehe dobrze ze jej nie namowilAS bo mialabys wypominane ze Ty ja na to naciaglas!! :-D:-D:-D:-D:-D
Dzień dobry

Moje starsze dziecko jest na wakacjach u dziadków. :-) W sobotę zażyczył sobie, żeby go do nich zawieźć, więc prośbę spełniliśmy. :tak: Piotruś się dobrze bawi, a my tu usychamy z tęsknoty :zawstydzona/y: No ale są też duże plusy tej sytuacji, mieliśmy już prezentację nowych ubranek przez skypa :-p Same firmówki :szok::szok::szok: Dziadkowie chyba majątek wydali :szok::szok::szok:

Wczoraj ogarniałam skutki weekendowego tajfunu. :-D Jakoś w weekendy nie umiem sprzątać - moja ferajna bałagani szybciej niż ja sprzątam, więc uznałam, że się nie opłaca :-p

Zuzia wczoraj zrobiła pierwsze kroki przy pomocy tatusia :szok::szok::szok: Zaczynam się bać o jej kręgosłupek - to chyba trochę za wcześnie na takie wyczyny :sorry2:

Patrysia, aż wam zazdoszczę, u nas nawet nie zanosi się na grzanie, a zimno jak w psiarni i Zuza mi w nocy marznie, bo się ciągle odkrywa, a ja muszę wstawać i ją przykrywać :baffled:
jeeeee no to Wam fajnie, fajnie ze babcie i dziadki obkupili dzieciaczki nie musisz sama sie wykosztowywac :tak:
moja mala tez juz sama stoi, wczoraj szla trzymana pod raczki albo za raczki, czasem oplatam ja pielucha pod paszki - tak uczylam Sewka chodzic,
ale Niki to ona sie cieszy jak stoi i wie ze ma isc bo ona nie idzie tylko od razu skacze jak zajac :-D:-D
no poki nam nie grzali tez ubieralam malych jak na ciezkie mrozy

witam kochane
myslalam ze nie zasiade a jednak, no chyba ze mnie rozlaczy bo widze ze nie swieca mi sie dwa okienka :no:
ale coz bede odswiezac az mi sie post wklei

u nas nocka w miare mala jakos do 24 godz czesto sie budzila... :baffled: co pol godz... ze 3 razy sie obudzila :sorry2:

sloneczko u nas swieci pieknie, a grzeja dalej - hehe cieplej w domku bedzie :-D
ranie sie tobi juz mam poodkurzane, jeszcze tylko podlogi pomyje potem lazienke wysprzatam

popoludniu mam dzis klientke na tipsy - ale fajnie dodatkowa kasa bedzie :tak:

a powiedzcie mi bo przeczytalam o oddawaniu glosow na ta dziewczyne, przeslijcie mi linka gdzie mozna oddawac glos :tak: dzieki :laugh2:
 
haha :-D:-D:-D:-D:-D
lunka to was wzięło.:-( To przez tą nijaką pogodę.:crazy:


dowikluś te poranne wstawania to kwestia przyzwyczajenia. Jeszcze jakieś pół roku i rankiem będziesz wstawała jak skowronek. :-D
taaa na bank:-D:-D:-D:-D:-D;-)
Chyba powoli zaczne nakrecac szwagra zeby i w tym roku zaprowadzał Dominika do szkoły hehe;-):-)

głsik oddany:) jestesmy na 1 miejscu:):):)
Ale super:tak::tak::tak:
Ja tez oczywiscie zagłosowałam:tak:

Właśnie chciałam zrobić sałatkę i rozpakowałam po puszce groszku, kukurydzy i fasolki. Wsypałam do miski i zaczęłam mieszać i... znalazłam jakiegoś uschniętego robala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nosz :angry::angry::angry::angry::angry: Bleeeeee... Przeszła mi ochota na jedzenie :baffled:
A fuuuujjjj:szok:

NATALI
No tylko Ty zostalas Kochana:tak:
Porod KERNY był sn po wczesniejszym podaniu kroplowki z oxy:tak::tak::tak:Na poczatku miala skurcze ale rozwarcie nie szlo wiec dostala jakies zastrzyki w dupsko i urodziła-to tak po krotce;-):-)

My juz po sniadanku:tak:Mlode zajadaly chlebek z pasta jajeczna,do tego te cieniutkie kabanosiki paluszki i pomidora:szok::tak::tak::tak:Jak odbierzemy mlodego ze szkoly to moze sie troszke poloza a pozniej jedziemy na obiadek:tak::tak::tak:
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
własnie dzwoniłam do m
szef za***********
nie podpisał mu tego oswiadczenia nie wiem dlaczego ani nic bo m nie chcial gadac
s*******syn normalnie
i dupa blada po raz kolejny k*****
wiecznie pod górke:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry:
 
no wlasnie, przez te 3 mce bylo extra a teraz jak mamy placic 45 zl na miesiac to dupa blada, a powiedz mi teraz Wam dziala normlanie? Bo moj m chce kupic ten kabel co by lepszy zasieg byl - ciekawe o ile skuteczniejsze to bedzie?


a powiedzcie mi bo przeczytalam o oddawaniu glosow na ta dziewczyne, przeslijcie mi linka gdzie mozna oddawac glos :tak: dzieki :laugh2:

Pati to ten link : TWOJE PUDEŁKO

Co do pleya to tyle samo płacę.:tak: Promocją jest to , że jak się ma na siebie telefon w pleyu i internet to dostajesz wtedy na wykorzystanie 10 GB a nie 5 GB w tej cenie.
Kabel i my zakupiliśmy. :baffled: Czy pomogło? NIE! :no: Pomogło przestawienie kompa pod okno i co się z tym wiązało wszystko zmieniło swoje miejsce- od regału po, łącznie z łóżkiem dzieciaków, które teraz stoi obok naszego.:crazy:
Na razie jest dobrze. Czasami tylko znika zasięg.:tak:

dowikla hahaha .:-D
A kerna nieźle musiała się nacierpieć. :baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:

myszunia :szok:. To z kukurydzy pewnie. Bleeeee....:baffled::baffled::baffled:

lunka mój mąż jest elektrykiem, może ci załoźyć siłę. :tak::-D:-D:-D;-);-)

My tu gadu, gadu a mnie się zaczęła woda wygotowywać z marchewki i groszku. :baffled::sorry2: Wymyśliłam pulpety w sosie pomidorowym i zupkę, która ostatnio musowo musi być - barszczyk ukraiński z własnych warzywek.:tak:
Już przed 11??? :szok::szok::szok::szok:
 
KERNA urodzila coreczke Laure po godz 17 ,wazyła 4200:tak::tak::tak:


Gratulacje Kochana:-)
SUPER GARTULUJĘ KOCHANA WRACAJCIE SZYBCIUTKO DO DOMKU :):):):)

wlasnie tez sie boje ze Lali przyniesie cos z przedszkola
Oby szybko przywykla do niego bo sie wykoncze:baffled:
Wiecej mam sie stresuje nmiz cora:-D

kurcze tyle dzeci placze ze szok moja kumpela gadala ze jeden chlopczyk u jej corki w grupie to 2h plaka:szok::-( biedaczek, ile to dziecko musi przezyc:-(


ja roziwez zaglosowalam mama nadzieje ze damy wspolnie rade :tak: i mebelki beda nasze:rofl2::-)
Miejsxe na kawke powiadasz:rofl2:fajna ciocia niewymagajaca:rofl2::rofl2:
Mój już jest na antybiotykach cholera :////
wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:tak:
wszystko ok?poród sn czy cc?


moje dzieci spia,krystian ma taki katar ze ciezko mu oddychac:szok::wściekła/y::wściekła/y::-( a ja sie pokłucilam :wściekła/y:z m i zaraz zmykam sie kąpac i spac,niech spada nic dzis odemnie nie dostanie.
ci faceci potrafia wkurzyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to im najbardziej wychodzi.

dobranoc mamuski
spokojnej nocki.:-)
Faceci... brak słów...
witajcie laseczki
nie bylo mnie bo ciezko mam z netem, ledwo nam modem dziala nie wiem dlaczego ale coz tak jest z tym play'em :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
u nas nic ciekawego,
jakos leci,
dzis zaczeli nam grzac w domku az przytulnie sie zrobilo :tak::tak:

widze ze kerna urodzila coreczke - GRATULACJE KOCHANA!!! trzymajcie sie cieplutko

widze ze dotarla rowniez nowa mamusia witaj euphoria* :-D

kochane nie wiem nawet co pisac - nawet nie wiem czy moj post sie wklei - oby!
teraz bede rzadko chyba ze bede u mamy to moze czesciej zagladne...

caluje wszystkie i dobrej nocki zycze ;-)
Ja też mam internet z PLAY-a i nie narzekam nigdy nie było problemu z połączeniem :)
Witajcie babolki.
Zgadnijcie co robię ?no oczywiście sprzątam :baffled::-D:-D:-D
Na dziś koniec na szczęście trzeba się nieco przespać.;-):-):-)
dobrej nocki.
Ale Cie wzieło... w środku nocy heheh
Mamy pierwsze miejsce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Oby tak dalej dziewczynki :-D:-D:-D:-D
Superrrr

Właśnie chciałam zrobić sałatkę i rozpakowałam po puszce groszku, kukurydzy i fasolki. Wsypałam do miski i zaczęłam mieszać i... znalazłam jakiegoś uschniętego robala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nosz :angry::angry::angry::angry::angry: Bleeeeee... Przeszła mi ochota na jedzenie :baffled:
Błłłłłłeeeee nie nawidze robali
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
własnie dzwoniłam do m
szef za***********
nie podpisał mu tego oswiadczenia nie wiem dlaczego ani nic bo m nie chcial gadac
s*******syn normalnie
i dupa blada po raz kolejny k*****
wiecznie pod górke:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry:

Wredny typ.... zamiast sobie pomagać to tylko utrudniaja .... chmski typ /:////


A ja byłam zaraz z rana z dziecmi u lekarza.... oh.. obaj maja antybiotyki... a ja nerwowa cała bo mam tak zawalone gardło że mówić nie umiem nikt mnie nie rozumie i lekarce tłumaczyłam wszystko na "migi" :///////
 
czesc mamuski!!
witam sie i ja z wami w ten zimny,brzydki dzien.:-(a ja dzis zaspałam i krystian z tego powodu nie poszedł do szkoły:zawstydzona/y:.niby budzik mi dzwonił a ja go wyłaczyłam i poszłam spac dalej:szok::szok:.fatalnie sie dzis czuje,głowa mnie boli,mam jakies dreszcze i jak by tego mało było to cos mnie postrzykło w plecy i nie moge normalnie funkcjonowac ,chodze jak robot,cieżko wykonac mi jakis ruch:wściekła/y:.nie mam pojecia co to jest ale niech mi to przejdzie bo nic nie zrobie.
moje dzieci spia a ja ogladam dd tvn i pije kawke.krystian mi sie w domu nudzi i tylko chodzi i mi marudzi ze on chce do szkoły:baffled:.dobrze ze mam obiad z wczoraj to nie musze stac przy garach dzis.


as-kochana,ty to wariatka jestes 3-45 a ty jeszcze sprzatac:szok:;-).i znajac Ciebie o 6 już na nogach byłas.jak ty to robisz ze po 3 godz.snu funkcjonujesz normalnie.

mamaola-kochana nie dołuj sie policzy do 10 i wracaj do nas w dobrym humorku.:tak::-)
 
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
własnie dzwoniłam do m
szef za***********
nie podpisał mu tego oswiadczenia nie wiem dlaczego ani nic bo m nie chcial gadac
s*******syn normalnie
i dupa blada po raz kolejny k*****
wiecznie pod górke:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry:
jakiego oświadczenia? o co chodzi?


lunka mój mąż jest elektrykiem, może ci załoźyć siłę. :tak::-D:-D:-D;-);-)
hehehehehe, no no, a co Ty na to? czy to z z Twojego polecenia by było???:-D:-D:-D:-D

Wstawiłam pranie, zajęło mi to od 3 godziny:baffled:
Dzięka Bogu , że obiad mam tylko do odgrzania...Mężowy zakupy już zrobił, przywiezie jak wróci z pracy... przydałoby sie łóżko posłać, zrobić coś...
 
reklama
hejka dziewczyny.

wpdłam na sekundę,nie mam na nic czasu dosłownie.


wielkie gratulacje kerna dla Ciebie.juz po wszystkim :-):-):-):-):-)



Oliwka troche lepiej w przedszkolu,rano jeszcze płacze jak ja zostawiam ale bardzo szybko przestaje płakać Panie mówią a potem szaleje.dziś wyszli na dwór i po takim wyjściu wróciła do domu z siniakiem i obtartą skórą ,juz się zaczęło:-D:-D:-D:-D


zaczęła lepiej jeść nawet zjadłą dziś bigos :szok::szok::szok::szok::szok:



mój pierwszy dzień na swoim uważam za udany,ruch był jestem zadowolona,teraz siedze nad zamówieniami towaru.oj dużo czasu to pochłania :tak::tak::tak::tak: ale coś za coś.
jak będzie dalej tak szło to będę happy :-):-):-):-)


buziole :-):-):-):-)
gratuluje
Oby tak dalej a nawet jeszcze lepiej.Niech sie interesik kreci!!!
Fajnie ze Oliwka swietnie sie czuje w przedszkolu poranny placz tez przerabiam
hej

Kerna Gratuluje !!!

Lidka-z facetem gorzej jak z dzieckiem....trzeba sie albo przyzwyczaic albo przymykac oko.....albo zwalczac w zarodku:)

As-dobrze ze goscie wyrozumiali :)takie owiedziny po kilkidziesieciu latach to musi byc cos:)

Agnes-swietnie ze otwarcie tak dobrze poszlo:)oby tak dalej

witam z rana
ja mam jakiegos doła.....no mega jestem wykonczona,nic mi sie nie chce,wszystko mnie drażni....szkoda gadac....Darus od rana ryczy mam ochote wyjsc i zamknąc drzwi....
uuuu coz to pogoda nie dopisuje, u mnie leje wiec i checi do zycia brak :/
Hejka.:-)

As i bezsenność - normalka. :-D Ostatnio w tvn u Drzyzgi był program o kobietach , które śpią 2 h na dobę z powodu bezsenności. No normalnie jakbym o Tobie słyszała.:tak::-D


Jaka duża.:szok: Kerna ogromniaste Gratulacje! Wracajcie z Laurą do domku całe i zdrowe. Czekamy na was. :tak::tak::tak::-)


ja też mam z pleya. Ile się z dziadami nażarłam. :crazy: Mają jedną i tą samą wymówkę, że jesteśmy na granicy zasięgu i stąd problemy z zanikiem. :wściekła/y: Ale przez pierwsze trzy m-ce testowania jakoś tego zaniku nie było.:szok::no::crazy::crazy:


super Agnes, oby tak dalej.:tak::tak: Ogromnie Gratuluję udanego startu.:tak::-)


no właśnie nie wiem.:no::no: Julka wraz z innymi dziećmi na korytarzu mówili, że pani przeszła na emeryturę.:baffled: Ale to młoda pani i do emerytury jej daleko. :-D Nikt nam matkom nic nie wyjaśnił,nie mam pojęcia dlaczego i na ile ta zamiana. Zwykle zastępstwa tygodniowe przypadały stażystom ale w tym wypadku jest inaczej. Coś słyszałam, że ta zamiana to na rok :unsure::unsure::oo2::oo2::oo::oo: Bezsensu.:baffled: Pewnie wszystkiego dowiemy się na zebraniu.


a dziękuję, mam własne ulepione i zamrożone:tak::tak: , zostawione na czarną godzinę. Bo w domu to tylko mój ulubiony smakołyk.:dry:


Wczoraj po tym karate i basenie dzieciaki padły jak ślimaki po deszczu. :-) Nareszcie wieczór był nasz. :-D Oj ciężko było dziś dobudzić się starszakom, ciężko.
Dziś to im chyba zaserwuję biegi na około domu, co by znowu wieczorem chwilę odetchnąć:-p. One nigdy się nie męczą.:rofl2:
Co dziś gotujecie na obiadek? Znowu nie mam żadnego pomysłu.:no::sorry2:
no prosze dzieciaczki sie wyszalaly i sily im braklo na wieczorne wyskoki.Bardzo fajnie ze mogliscie spedzic wieczorek w samotnosci
Dzień dobry

Moje starsze dziecko jest na wakacjach u dziadków. :-) W sobotę zażyczył sobie, żeby go do nich zawieźć, więc prośbę spełniliśmy. :tak: Piotruś się dobrze bawi, a my tu usychamy z tęsknoty :zawstydzona/y: No ale są też duże plusy tej sytuacji, mieliśmy już prezentację nowych ubranek przez skypa :-p Same firmówki :szok::szok::szok: Dziadkowie chyba majątek wydali :szok::szok::szok:

Wczoraj ogarniałam skutki weekendowego tajfunu. :-D Jakoś w weekendy nie umiem sprzątać - moja ferajna bałagani szybciej niż ja sprzątam, więc uznałam, że się nie opłaca :-p

Zuzia wczoraj zrobiła pierwsze kroki przy pomocy tatusia :szok::szok::szok: Zaczynam się bać o jej kręgosłupek - to chyba trochę za wcześnie na takie wyczyny :sorry2:


Kerna!!!! Gratulacje!!!!!!

Witam nową mamę! :-)

Agnes, super, że pierwszy dzień udany! :tak:

Beata, ależ mi wstyd, że nie złożyłam wcześniej życzeń Kubusiowi! :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przekaż mu buziaki od e-cioci i uściskaj baaaardzo mocno! :-)
A tort był rewelacyjny! :-)

Mamaola, wdech... wydech... wdech... wydech... :-) i policz do dziesięciu - jak będzie trzeba to i ze sto razy :-D:-D:-D

Patrysia, aż wam zazdoszczę, u nas nawet nie zanosi się na grzanie, a zimno jak w psiarni i Zuza mi w nocy marznie, bo się ciągle odkrywa, a ja muszę wstawać i ją przykrywać :baffled:
no i po to ma sie dziadkow zeby rozpieszczali :))
tez jestem ciekawa:sorry2:
mam nadzieje ze zbyt dlugo nie bede czekac;-)

Gratulacje kochaniutka!!!!
no i zostałam sama na placu boju:sorry2:
a nie wiesz jak jej poród poszedł??


hej dziopki
witam z rana
zmywara zapakowana
chalupe ogarnac i za robotke sie wziasc i nadrabiac
jak skoncze karton to na spacer pojdziem;-):tak:
akuat sloneczko ladnie swieci
bylismy wczoraj w banku dostaniemy kredyt jesli szef D wypisze mu zaswiadczenie o wyzszych zarobkach:sorry2:
a m co do tego jest raczej pesymista :-(
kurcze mam nadzieje ze w tej akurat sytuacji pokaze ludzka twarz:baffled:
mógłby wreszcie:sorry2:

mlody szleje i kaze mi lawe wysowac

pocieszajaca wiadomosc kto kombinuje ten ma
O matko, ile mi sił brak, żeby iśc siusiu...
:-D:-D:-D:-D
:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
własnie dzwoniłam do m
szef za***********
nie podpisał mu tego oswiadczenia nie wiem dlaczego ani nic bo m nie chcial gadac
s*******syn normalnie
i dupa blada po raz kolejny k*****
wiecznie pod górke:-:)-:)-:)-:)angry::angry::angry:
co za baran
Czlowiek czlowiekowi wrogiem:baffled:
czesc mamuski!!
witam sie i ja z wami w ten zimny,brzydki dzien.:-(a ja dzis zaspałam i krystian z tego powodu nie poszedł do szkoły:zawstydzona/y:.niby budzik mi dzwonił a ja go wyłaczyłam i poszłam spac dalej:szok::szok:.fatalnie sie dzis czuje,głowa mnie boli,mam jakies dreszcze i jak by tego mało było to cos mnie postrzykło w plecy i nie moge normalnie funkcjonowac ,chodze jak robot,cieżko wykonac mi jakis ruch:wściekła/y:.nie mam pojecia co to jest ale niech mi to przejdzie bo nic nie zrobie.
moje dzieci spia a ja ogladam dd tvn i pije kawke.krystian mi sie w domu nudzi i tylko chodzi i mi marudzi ze on chce do szkoły:baffled:.dobrze ze mam obiad z wczoraj to nie musze stac przy garach dzis.


as-kochana,ty to wariatka jestes 3-45 a ty jeszcze sprzatac:szok:;-).i znajac Ciebie o 6 już na nogach byłas.jak ty to robisz ze po 3 godz.snu funkcjonujesz normalnie.

mamaola-kochana nie dołuj sie policzy do 10 i wracaj do nas w dobrym humorku.:tak::-)

uuuu kochana widze ze i Ty w niezbyt dobrym nastroju wez sobie aspirynke i pod kolderke.



witam i ja :)
Z rana placz w domku ku mojemu zdziwieniu jak weszlam z Laura do przedszkola nie plakala.Przebralam jej buciki i zaprowadzilam za reke do sali.Przyszla kolezanka dlam jej buziaka i poszlam.Nie plakala bo kolezanka ja przytulila na powitanie.Chyba tylko dlatego:happy2: Wazne ze chociaz jeden dzien nie ryczala:-):-)
Ja zrobilam zakupki cos mnie stopa boli a nawet nie wiem dlaczego bo nigdzie sie nie wywalilam
Pogoda pod psem i planuje wybrac sie do logolino czyli na sale zabaw. Zobaczymy w jakim stanie bedzie Lali jak ja odbiore
Trzymajcie kciuki - jestem dobrej mysli ze potem nie zaczela plakac:sorry2:
Odbiarem ja o 12:15 wiec mam jeszcze chwilke :))
Mieszkanko posprzatane, prasowanie sie robi :) tzn kuzynka mi prasuje.A ja jak dama siedze na bb:rofl2::rofl2:
 
Do góry