reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Natalia-nosz kur**....współczuje,ldzie chyba uwielbiają robic na złość....gr....

Anka-widzisz co dzin bedzie lepiej:)...podeslij kuzynke do mnie bo tez mam troche prasowania a jakos mi sie nieeee chceeeee......

Myszunia-no wdycham i wydycham i niccc....juz mi sie w głowie kreci.....

Lidka-ah.....mój mnie wczoraj z równowago wyprowadzil chyba jakas plaga.....no nic mam nadzieje ze sie ogarne jakos.....i humorek wróci.....

Patrysia-ale Ci dobrze ze juz grzeją u mnie dopiero od 1 pazdziernika....narazie w domu jak w psiarni....

ja mam neta z kabla chyba najlepsze rozwiąznie...obiad juz podszykowany tzn ziemniaki obrane ,surówka zrobina rybka sie rozmraza....i to chyba wszystko na co mnie dzis stac.....

dziewczyny wiecie juz jest 1051 głosów....no bosko idzie.....
 
Ania no i co dzień to lepiej będzie, zobaczysz. Ja jestem ciekawa jak moja wróci po 9 dniowej przerwie do przedszkola? Od nowa płacz?

Natali ale dlaczego, no co gnojowi zależy? On będzie spłacać?!
Przykro mi kochana, ale może to wszystko pchnie was i lepszą pracę mu znajdzisz. Ja zawsze mówie, że nie ma ego złego co by na dobre nie wyszło, no ale...
Trzymam kciuki&

Powiesiłąm pranie, hehe, ręce mi skostniały, na dress zarzuciłąm jeszcze szlafrok , kaptur i wyszłam , ale zimno, matko kochana!

Kolejne się kręci, a ja mam w planie się ruszyć tak konkretnie:-D:-D:-D
 
Weszłam jeszcze tylko na temat z Anią. dziewczyny, zdjecie nadal nie zgodne z regulaminem. Czy któraś może zrobić zdjęcie siebie z pudełkiem, w srodek włożyć jakieś zdjeci adzieci???
 
Witam was kochane
Czasami was podczytuje ale jakos checi brak na pisanie wybaczcie:-(
Dzis u nas pogoda straszna caly czas pada a ja mialam wybrac sie do miasta na zakupy
i chyba nic z tego nie bedzie chodz zobaczymy jak Emily wstanie :tak::tak:
Dzis tez mialam jechac z kolezanka na sale zabaw pogoda jest wlasnie idealne ale kumpela sie rozchorowala i z wyjazdu nici juz wczoraj ja cos lamalo a dzis juz calkiem rozlozylo:-:)-(
No coz bedziemy musialy sobie jakos inaczej dzien zaplanowac:tak::tak:
POchwale sie wam ze Emily dzis byla pierwszy raz w takieg grupie przygotowywujacej do przeczkola tzn spotkania sa 3 razy w tygodniu po 2,5godz dzieci zostaja tam z opiekunkami same bez rodzicow i ucza sie piosenek zabaw gier itd wszytko co potem beda robily w przedszkolu dzis malowali farbkami i robili wyklejanki:tak::tak:
Najpierw zostalam z Emily wszytko jej pokazalam i wytlumaczylam a potem na probe zostawilismy ja sama na ok 45min stalismy za drzwami i Emily wcale nie plakala pozegnala sie ze mna dala buziaka i powiedziala do potem normalnie bylam w szoku za to moja chrzesnica plakala w nieboglosy caly czas sie do mnie tulila i nie chciala mnie puscic normalnie az mi sie serce krajalo ale kumpelami mowila ze ona tak zawsze z rana placze chodz juz tam chodzi dosc dlugo co rano ma z nia to samo:-:)-(
Od jutra idzie Emily na cale 2,5 godz sama jestem bardzo ciekawa jak to z nia bedzie bo teraz niby mowi ze chce do dzieci sie bawic ale szybko sie jej moze odwidziec:tak::tak:

Kerna kochana gratuluje:tak::tak:
Agnes zycze by ineresik jeszcze lepiej sie rozkrecil:tak::tak:
Natalineczka no co za dupek z tego szefa normalnie brak slow:wściekła/y::wściekła/y:

A i bym zapomniala witam wszytkie nowe mamusie bo widze ze dosc sporo ich nam tutaj przybylo:)))
 
Ostatnia edycja:
ANKA
To super ze Laura juz nie plakala w przedszkolu:tak::tak::tak:Oby tak dalej:-)

LUNKA
Ja bym chetnie zrobila takei zdjecie,ale mam spindolony aparat:no:
No wiec babencje brac sie do roboty i niech ktoras pstryknie foteczke:tak::tak::tak:

NATALI
Nosz,szkoda slow:wściekła/y::no:Co temu palantowi zalezy to ja nie wiem:no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

LIDUS
Kochana wskakuj pod kolderke i lez ile sie da:tak::tak::tak:
A do szkoly to ja tez nieraz zaspalam jak szwagier zaprowadzal w zeszlym roku Dominika i budzil mnie pukaniem w drzwi hehe:-);-)


Dominik juz odebrany ze szkoly,Wiktoria spi juz chyba ponad godzinke i teraz Klaudia sie tez polozyla:tak::tak::tak:Mam nadzieje ze tez sie troszke przespi:tak::-)
O juz spi:tak::tak::tak::tak:


EUPHORIA
Jak do szkoly od stycznia?:szok::szok::szok:
Przeciez z tego co widze na suwaczku to Twoj synek ma dopiero 3 latka
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też mam internet z PLAY-a i nie narzekam nigdy nie było problemu z połączeniem :)
....mam tak zawalone gardło że mówić nie umiem nikt mnie nie rozumie i lekarce tłumaczyłam wszystko na "migi" :///////
Jak się jest w centrum zasięgu , to z połączeniem nie ma problemu. :tak:
Zdrówka życzę.:tak: oraz płukaj gardełko jak najczęściej wodą z solą.:tak::tak:

...fatalnie sie dzis czuje,głowa mnie boli,mam jakies dreszcze i jak by tego mało było to cos mnie postrzykło w plecy i nie moge normalnie funkcjonowac ,chodze jak robot,cieżko wykonac mi jakis ruch:wściekła/y:.nie mam pojecia co to jest ale niech mi to przejdzie bo nic nie zrobie.[/COLOR]
to cię dopadło.:baffled: Może dysk ci wypadł? :baffled::baffled:

hehehehehe, no no, a co Ty na to? czy to z z Twojego polecenia by było???:-D:-D:-D:-D
noo baaaa... Bierz go, wykorzystaj niecnie.:-p

Z rana placz w domku ku mojemu zdziwieniu jak weszlam z Laura do przedszkola nie plakala.Przebralam jej buciki i zaprowadzilam za reke do sali.Przyszla kolezanka dlam jej buziaka i poszlam.Nie plakala bo kolezanka ja przytulila na powitanie.Chyba tylko dlatego:happy2: Wazne ze chociaz jeden dzien nie ryczala:-):-)
Trzymajcie kciuki - jestem dobrej mysli ze potem nie zaczela plakac:sorry2:
Odbiarem ja o 12:15 wiec mam jeszcze chwilke :))
no widzisz.:-):-):-) Teraz to już z górki będzie.

Weszłam jeszcze tylko na temat z Anią. dziewczyny, zdjecie nadal nie zgodne z regulaminem. Czy któraś może zrobić zdjęcie siebie z pudełkiem, w srodek włożyć jakieś zdjeci adzieci???
ale o co chodzi? :unsure::unsure::unsure::oo2:

Dominik juz odebrany ze szkoly,Wiktoria spi juz chyba ponad godzinke i teraz Klaudia sie tez polozyla:tak::tak::tak:Mam nadzieje ze tez sie troszke przespi:tak::-)
O juz spi:tak::tak::tak::tak:[/B]

I moje starszaki odebrane, Amelka łapie popołudniową drzemkę. :tak:


Ale jestem zakręcona jak muszla ślimaka.:zawstydzona/y: Zamiast religi do kl. III i angielskiego do kl. III Kacprowi spakowałam podręczniki do kl. II , te Julki. Jak weszłam do szkoły pani od angielskiego śmiechem mnie powitała.:zawstydzona/y::-p:-D:-D. Odrobimy lekcje i popołudnie mamy wolne. Ufff...:-)
 
Do góry