reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam, słoneczko świeci, ale mało to pocieszające. Młoda dziś i jutro też na pewno nie pójdzie do przdszkola. Zakatarzona, zakichana, pokasłuje tak na sucho. A ja...skóra mnei boli, zimno mi, słaba jestem, albo leniwa-jeszcze nie wiem:-D
Pierwsze z rana to oczywiscie głosik na pudełko i normalnie w szoku jestem ile głosów od wczoraj popołudniu, wygramy jak nic!


As
wujostwo mało wymagające, a Ty chociaż odsapnęłaś na chwilkę, bo pewniw przerwy w pracy to u Ciebie rzadkość wymuszona, hehe.

Kerna ogromne gratulacje!!!!!!!!!!! Wracajcie szybciutko do domku !!!!!!!!


Dowikla no to oby się szybciutko miejsce zwolniło, bo dziewczynki uschną z tego czekania, no i im szybciej pójda tym łatwiej będzi eim sie zaaklimatyzować, póki dzieci jeszcze takei nie zgrane to łatwiej nowym.


Pati a ja tak namawiałam ciocię na neta z play, całe szczęscie nie chciała. No współczuję. Można sie wkurzyć-płacisz za nic, a nerwy w wpromocji.


Agnes same dobre wieści. Mloda szybciutko się zaaklimatyzuje, zobaczysz. To mądra dziewczynka! A Tobie kolejnych takich dni pracy życze!



Po ostrej imprezie przychodzi trzech kumpli do burdelu. Proszą o trzy kobiety.
- Mamy tylko dwie – odpowiada im alfons, ale mamy jeszcze gumową lalę.
- Bierzemy je, a lalę damy Frankowi. Jest tak pijany, że nie zauważy różnicy.
Następnego dnia spotykają się i opowiadają jak było:
- No, spoko – mówi pierwszy.
- Moja też była ok – opowiada drugi.
- A moja była jakaś dziwna – skarży się Franek. Ja ją ugryzłem w cycka, a ta z piskiem wyleciała przez okno.
:-D:-D:-D


czy my mamy jakiś bb'oski kalendarz niezwykłych wydarzeń??? proszę w nim odnotować skrupulatnie i z datą:

Na dziś koniec na szczęście trzeba się nieco przespać.;-):-):-)
dobrej nocki.
 
reklama
Dominik juz w szkole,wiec ja wskakuje z powrotem do wyrka:-p:tak::tak::tak:

JUSTYS
Moi tez sa tacy niezmordowani:tak:Jak robocopy jakies normalnie;-):szok:

LUNKA
Dawaj troche tego sloneczka:tak::tak::tak:
 
czy my mamy jakiś bb'oski kalendarz niezwykłych wydarzeń??? proszę w nim odnotować skrupulatnie i z datą:
Na dziś koniec na szczęście trzeba się nieco przespać.;-):-):-)
dobrej nocki.
haha :-D:-D:-D:-D:-D
lunka to was wzięło.:-( To przez tą nijaką pogodę.:crazy:


dowikluś te poranne wstawania to kwestia przyzwyczajenia. Jeszcze jakieś pół roku i rankiem będziesz wstawała jak skowronek. :-D
 
Witam. Głosik oddany :tak: super już drugie miejsce :-D oby tak dalej Laseczki :-) ja właśnie zjadłam śniadanko, Kuba oczywiście też mi musiał zjeść ;-) dzisiaj słoneczka coś nie ma :sorry2: pewnie o wiele zimniej niż wczoraj :sorry2: Kuba wczoraj oczywiście przylazł do mamy i musiał w końcu spaść z łóżka w nocy :-D dobrze że był w takim śnie że tylko zakwękał i spał dalej :tak: a ja zaraz muszę się ubierać i do sklepu lecieć bo mam bałagan w kuchni jak nie wiem :sorry2: prawie pół kilo cukru mam pod stołem :-p wczoraj mi się wieczorem wysypało i nie chciało już mi się sprzątać :-p herbatkę dopiję i za robotę się będę brać :sorry2: o i słoneczko wyszło super :tak: do potem Laseczki :-)
 
Dowikla, słonko świeci, ale jak wyszłam wystawić pranei na balkon, to myślałam, ze mi głowę urwie. 14* w słońcu to taki sobie wynik. No ale zaraz lepiej człowiek sie czuje jak słońce świeci a nie szaruga za oknem.


Beata widzę mróweczki d domciu zaprasza, hehehehe Tak moja mama zawsze mówiła, jak nie chciało nam si e okruchów o ciastkach np sprzątac, mrówkami nas straszyła, ehehehhehe



głsik oddany:) jestesmy na 1 miejscu:):):)
jak pięknie!!!!
 
Dzień dobry

Moje starsze dziecko jest na wakacjach u dziadków. :-) W sobotę zażyczył sobie, żeby go do nich zawieźć, więc prośbę spełniliśmy. :tak: Piotruś się dobrze bawi, a my tu usychamy z tęsknoty :zawstydzona/y: No ale są też duże plusy tej sytuacji, mieliśmy już prezentację nowych ubranek przez skypa :-p Same firmówki :szok::szok::szok: Dziadkowie chyba majątek wydali :szok::szok::szok:

Wczoraj ogarniałam skutki weekendowego tajfunu. :-D Jakoś w weekendy nie umiem sprzątać - moja ferajna bałagani szybciej niż ja sprzątam, więc uznałam, że się nie opłaca :-p

Zuzia wczoraj zrobiła pierwsze kroki przy pomocy tatusia :szok::szok::szok: Zaczynam się bać o jej kręgosłupek - to chyba trochę za wcześnie na takie wyczyny :sorry2:


Kerna!!!! Gratulacje!!!!!!

Witam nową mamę! :-)

Agnes, super, że pierwszy dzień udany! :tak:

Beata, ależ mi wstyd, że nie złożyłam wcześniej życzeń Kubusiowi! :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: Przekaż mu buziaki od e-cioci i uściskaj baaaardzo mocno! :-)
A tort był rewelacyjny! :-)

Mamaola, wdech... wydech... wdech... wydech... :-) i policz do dziesięciu - jak będzie trzeba to i ze sto razy :-D:-D:-D

Patrysia, aż wam zazdoszczę, u nas nawet nie zanosi się na grzanie, a zimno jak w psiarni i Zuza mi w nocy marznie, bo się ciągle odkrywa, a ja muszę wstawać i ją przykrywać :baffled:
 
hej popoludniowo.:-)
moj m pojechal po krystiana do szkoly i na zakupy ja dziecia obiad dałam i teraz poszli spac.zaraz obiadek podgrzeje i bedziemy jesc.bylam z dzieciakami na dworze ale zimno jak cholera :wściekła/y:niby byli ubrani a i tak raczki zimne mieli-ma nadzieje ze mi sie nie rozchoruja.

dowikla-koniecznie daj znac co z kerna.
trzymam kciuki.:tak:

natalineczka-kochana to jeszcze ty tylko zostalas:tak:.ciekawa jestem kiedy u ciebie wybije godzina zero.;-)

as-głosik oddany.:tak:

euphoria-witam.:-)
tez jestem ciekawa:sorry2:
mam nadzieje ze zbyt dlugo nie bede czekac;-)
KERNA urodzila coreczke Laure po godz 17 ,wazyła 4200:tak::tak::tak:


Gratulacje Kochana:-)
Gratulacje kochaniutka!!!!
no i zostałam sama na placu boju:sorry2:
a nie wiesz jak jej poród poszedł??


hej dziopki
witam z rana
zmywara zapakowana
chalupe ogarnac i za robotke sie wziasc i nadrabiac
jak skoncze karton to na spacer pojdziem;-):tak:
akuat sloneczko ladnie swieci
bylismy wczoraj w banku dostaniemy kredyt jesli szef D wypisze mu zaswiadczenie o wyzszych zarobkach:sorry2:
a m co do tego jest raczej pesymista :-(
kurcze mam nadzieje ze w tej akurat sytuacji pokaze ludzka twarz:baffled:
mógłby wreszcie:sorry2:

mlody szleje i kaze mi lawe wysowac

 
reklama
Właśnie chciałam zrobić sałatkę i rozpakowałam po puszce groszku, kukurydzy i fasolki. Wsypałam do miski i zaczęłam mieszać i... znalazłam jakiegoś uschniętego robala :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Nosz :angry::angry::angry::angry::angry: Bleeeeee... Przeszła mi ochota na jedzenie :baffled:
 
Do góry