reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Medeuska jak dlugo pracowalas w PLusie?? Jak sie prca podobala heeh??

Patrycja
mam pierozki ruskie :) chcesz ;)

As
czytalam historie Ani juz jakis czas temu, lecz nie wiedzialam nic o akcji PUDEŁKO z pewnoscia bede codzien glosowala.
Pewnie uwielbiam ruskie :) a sama robisz te pyszności????
Ja już dawno nie robiłam .. ostatni raz chyba przed świetami w grudniu :///
 
reklama
Euphoria jakies 1,5-2 lata, praca jak praca, nie zła, ale zarobki...hm ;/ wkurzała mnie mała zależność wyników do pensji hehe
no ale ja pracowałam dla mpunktu, są jeszcze inne franczyzy gdzie inaczej zarabiają,. germanos impel i inne, Ty gdzie pracowałas?
mpunkt teraz zerwał umowe z plusem i moje kolezanki sprzedają cyfrowy polsat, wiec jakbym wróciła to juz nie plusa bym sprzedawała:-D
co do gotowych ruskich to bleeee:no: rzadne gotowe pierogi nie są dobre:rofl: w miare znośne niektóre marki, ale do swoijskich to ojjjj baaaaaaaaaaaaardzo im daleko:tak:


głowa mnie boli jak cholera:baffled: juz któryś dzień z rzedu, ale nie będe się ciągle tabletami faszerować:eek:
 
euphoria rozumiem, czyli tez pewnie nieciekawie? pewnie nawet gorzej, bo u prywaciarzy to zazwyczaj do dupy...


no nic.. ja spadam do łóża bo zimno jak cholera.. mam 21 stopni w domu:szok: musze się schować pod kołdrę i koc:-D
dobrej nocki
 
Anka dla Laury to nowa sytuacja ale sądze że da sobie rade z dnia na dzień bedzie coraz lepiej na pewno :):) Trzymam za Was kciuki :) Mój Seba już robi pierwszą przerwe w chodzeniu do przedszkola bo zachorowal mi ://
wlasnie tez sie boje ze Lali przyniesie cos z przedszkola
Oby szybko przywykla do niego bo sie wykoncze:baffled:
Wiecej mam sie stresuje nmiz cora:-D
AS zagłosowałam:-)
Anka biedna Laurka, kurcze... aż sobie wyobraziłam Maksa, też bym wyła...:-(
oby jak najszybciej przywykła do nowej sytuacji:tak:
Buziaki dla KERNY

jakbym o mojej teściowej czytala...

o to koleżanka po fachu:-) ja tez w plusie pracowałam:-)

nie no co Ty, nikt sie na Ciebie nie złości:-) wpadaj częściej!


coś eszcze miałąm napisac ale mi wylecialo...


musze dziś iść wysłać pakę ciuchów patryka i tą matę... no ale to jak A wróci podjade na główną poczt bo tych od patryka jest multum, bo wszytko w jednej mega pace sprzedałam:tak:
kurcze tyle dzeci placze ze szok moja kumpela gadala ze jeden chlopczyk u jej corki w grupie to 2h plaka:szok::-( biedaczek, ile to dziecko musi przezyc:-(
Głosy na pudełko dla Ani.
Ponawiam specjalnie dla Ciebie.:tak:

"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."



Nie fajnie z tą zmianą .
Ech no prawda młoda ma coś ze mnie.
Upór i dążenie do celu pomimo przeciwności ...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:


Zdrówka dla małej.
Ech ta moja codzienność....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

No właśnie wróciłam od mamy.
Widziałam się z ciocią i wraz mi przyjdą na kawkę.:baffled::baffled::baffled:
Powiedziała,że jej potrzeba trochę wolnego stołu ,żeby szklankę z kawką postawić.
A chyba się tyle znajdzie co?

No i nie umiałam odmówić.
Wejdą w totalny sajgon ,bo na środku salonu stoi młodego stara sofa i są wysypane 4 pudła takie z Ikei klocków LEGO.
Wszystko do segregowania.:tak::-D:-D:-D:-D
Trudno będą fruwać w kierunku tarasu.:-D:-D:-D:-D:-D
Dzięki dziewczynki za głosy dla Ani.:tak:
Są duże szanse na wygranie tych mebli.

ja roziwez zaglosowalam mama nadzieje ze damy wspolnie rade :tak: i mebelki beda nasze:rofl2::-)
Miejsxe na kawke powiadasz:rofl2:fajna ciocia niewymagajaca:rofl2::rofl2:
 
Dzieciaki wykapane i juz niedlugo pojda spac:tak::tak::tak:Leza teraz u mnie na dywanie i czekaja az podlogi wyschna bo przed chwila sobie pomylam:rofl2:
Moje dziewczynki tez pojda do przedszkola ale najprawdopodobniej jakos w pazdzierniku bo czekam az zrobi sie jakis "luz":tak::tak::tak:Rozmawialam juz z Pania i nie bedzie zadnego problemu:tak::tak::tak:
Jest to takie przedszkole od godz 13 do godz 18,ale zawsze cos:-):-D
Dziewczynki poki co sa chetne i nie moga sie doczekac:tak::tak::tak:
 
reklama
KERNA urodzila coreczke Laure po godz 17 ,wazyła 4200:tak::tak::tak:


Gratulacje Kochana:-)

wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!:tak:
wszystko ok?poród sn czy cc?


moje dzieci spia,krystian ma taki katar ze ciezko mu oddychac:szok::wściekła/y::wściekła/y::-( a ja sie pokłucilam :wściekła/y:z m i zaraz zmykam sie kąpac i spac,niech spada nic dzis odemnie nie dostanie.
ci faceci potrafia wkurzyc:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: to im najbardziej wychodzi.

dobranoc mamuski
spokojnej nocki.:-)
 
Do góry