reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

AS zagłosowałam:-)
Anka biedna Laurka, kurcze... aż sobie wyobraziłam Maksa, też bym wyła...:-(
oby jak najszybciej przywykła do nowej sytuacji:tak:
Buziaki dla KERNY
Moja mama jest kuźwa mega niepoważna!!! Dziś ma dac zadadku na mieszkanie kilkanaście tysięcy, no ale po co umowa przedwstępna???
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
No przeciez wszyscy sa tacy uczciwi...
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakbym o mojej teściowej czytala...
Witam Kochane
Dziekuje za takie mile przyjecie, nie bede wymieniala wsyztskich po nickach gdyz bylo by tego naprawde duuuzo. Fakt z do nadrabiania mam troszke, tempo macie zaskakujace.

Cos o sobie ;)

Lat 23, mama wspanilego prawie 3-letniego syna. Mieszkam w Londynie raczej tak juz pozostanie. Z wyksztalcenia Logistyk. Pracowalam jako specjalista d/s sprzedazy w Plus Gsm, lecz obecnie siedze w domku i zajmuje sie moim skarbem.
o to koleżanka po fachu:-) ja tez w plusie pracowałam:-)
Dziewczyny chyba złe są na mnie że tak jestem i znikam :////
nie no co Ty, nikt sie na Ciebie nie złości:-) wpadaj częściej!


coś eszcze miałąm napisac ale mi wylecialo...


musze dziś iść wysłać pakę ciuchów patryka i tą matę... no ale to jak A wróci podjade na główną poczt bo tych od patryka jest multum, bo wszytko w jednej mega pace sprzedałam:tak:
 
reklama
Medeuska bardzo sie ciesze :) Juz moje sprawy wyprostowałam wyszlam na prostą to i wiecej czasu i chęci bedzie na bb :) Ja szukam teraz takiej paki ale na 104-110cm dla Sebusia :)
 
Klaudia to już zwariowała do reszty :-D:-D:-D:-D
Wymyśliła sobie ,że ...
Będzie chodziła do 3 szkół jednocześnie :szok::szok::szok::baffled::baffled::baffled:
I tym sposobem normalne gimnazjum matematyczno-informatyczne) rano ,a po południu 2 x w tygodniu szkoła językowa (angielski,niemiecki,hiszpański):szok::szok: i 2 x w tygodniu szkoła tańca (hip hop i formacje).
Do tego oczywiście nadal warsztaty w Buffo i stajnia (ujeżdżanie Ori):szok::szok::baffled::baffled::baffled:
Jak ona da radę to ja już na prawdę nie wiem.:no::no::sorry2::sorry2:
fajnie, ze brat pomoże.
No a czego Ty sie spodziewałąś??? Przecież doskonały wzór na codzienność ma w domu:-D:-D:-D
No ale nie często sie słyszy o tak młodej dziewczynie z takimi ambicjami:tak::tak:



Hej kobietki... dawno mnie tu nie bylo... a tyle sie działo... Ufff.... mielismy troche problemów z moim.. potem szykowanie sie do pierwszego dnia przedszkola... No i w końcu nadszedł ten dzień.... Sebastian był 3 dni w przedszkolu i dziś leży mi chory ://// ale mam nadzieje że szybko mu przejdzie :) Teraz postaram sie być tu z Wami na bierząco... nareszcie sie nauczyłam jak subskrybować tematy... więc teraz mam wszystko w jednym miejscu i nie musze biegać po całym forum i szukać :)
Patrycja, widzę, że tak sie nacieszyliście przedszkolem jak i my. Młoda dziś też chora:baffled::baffled::baffled:


Dzwonila do mnie KERNA
Nadal jest w szpitalu i dzisiaj wywoluja Jej porod bo ma duzo bialka w moczu,takze dzisiaj musi urodzic
Trzymajmy za Nia kciuki:tak::tak::tak:
Jak urodzi to da mi znac:-):tak:
&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
To od razu pisz tu i nam


J
"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."
Głos oddałam i będę głosować, już 3 miejsce, hehe, , jeszcze coś z kasa spróbuję wykombinować, ale z pewnością nie w tym mieś bo lipa...


Normalnie nogi same mi sie uginają pode mną...
 
no i dupa bladda, nie mam rzadnego kartonu w którym by mi sie zmieściła ta mata:/
napisałam do A smsa że ma teraz kombinować bo musze wysłac w czymś tą matę:-D
 
Medeuska na mieszkam na śląsku w Zabrzu :)
Luna no niestety ale tak go wzieło że śpi mi już drugi dzień z rzedu po kilka godzin w dzień ... gdzie w ostatnich czasach rzadko kiedy mi spał po południu...
 
Beta1988 jakie glosy, jesli potrzebne to i ja zaglosuje ;)
Głosy na pudełko dla Ani.
Ponawiam specjalnie dla Ciebie.:tak:

"Jest na forum dziewczyna o imieniu Ania. Jej narzeczony zginął w wypadku w pracy a ona spodziewa sie dziecka. Jest w koszmarnej sytuacji finansowej dlatego zorganizowalysmy dla niej akcje w konkursie TWOJE PUDEŁKO . zbieramy glosy na to zdjecie. każdy glos sie liczy i zbliza nas do wygranej sporej sumy pieniazkow, ktore Ania bedzie mogla wydać na meble. Wystarczy tylko głos w czerwonym polu z prawej strony. Mozna glosowac raz dziennie. Prosimy o głosy:)
Więcej o Ani tutaj Proszę o pomoc dla dzidziusia, który urodzi się 24.12.2010, mój narzeczony zginął..."


albo ja coś przeoczyłam , albo nie chwaliłyście się tym spotkankiem. :no: Fajnie.

As Klaudia to cała ty. Równie jak mama w miejscu nie usiedzi. :-D
Kiedy ona na to wszystko znajdzie czas? :szok:


Normalna rzecz. :tak: trafił do skupiska dzieci i przez pewien czas może łapać wszystko co ktoś przyniesie. :tak:


Jejku, jak to zleciało.:szok: Kerna trzymaj się. Jesteśmy z tobą.:tak::tak: Dowikluś pozdrów i ucałuj ją od nas. :tak: I czekamy na bieżące informacje.:tak::tak:


popieram prośbę. :tak::tak:


oooooooo spec od Plusa.:-):-):-)


eee tam :no:


i ja uwielbiam :tak::tak::tak:


kurcze, a może pani krzyknęła na grupę i Lali się przestraszyła :oo2:


Pizza dochodzi, my po zupce.
Julce pani wychowawczyni się zmieniła .:wściekła/y::wściekła/y: Na taką wredotę, co to chyba z powołania nauczycielem nie jest.:no::wściekła/y::crazy: Żadna mama zadowolona nie jest, tym bardziej, że to II klasa, komunijna... :baffled: Koszmar. 14 września mamy zebranie. Już widzę co się tam będzie działo. :baffled::baffled:
Nie fajnie z tą zmianą .
Ech no prawda młoda ma coś ze mnie.
Upór i dążenie do celu pomimo przeciwności ...:zawstydzona/y::zawstydzona/y:

fajnie, ze brat pomoże.
No a czego Ty sie spodziewałąś??? Przecież doskonały wzór na codzienność ma w domu:-D:-D:-D
No ale nie często sie słyszy o tak młodej dziewczynie z takimi ambicjami:tak::tak:




Patrycja, widzę, że tak sie nacieszyliście przedszkolem jak i my. Młoda dziś też chora:baffled::baffled::baffled:



&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
To od razu pisz tu i nam



Głos oddałam i będę głosować, już 3 miejsce, hehe, , jeszcze coś z kasa spróbuję wykombinować, ale z pewnością nie w tym mieś bo lipa...


Normalnie nogi same mi sie uginają pode mną...
Zdrówka dla małej.
Ech ta moja codzienność....:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D

No właśnie wróciłam od mamy.
Widziałam się z ciocią i wraz mi przyjdą na kawkę.:baffled::baffled::baffled:
Powiedziała,że jej potrzeba trochę wolnego stołu ,żeby szklankę z kawką postawić.
A chyba się tyle znajdzie co?

No i nie umiałam odmówić.
Wejdą w totalny sajgon ,bo na środku salonu stoi młodego stara sofa i są wysypane 4 pudła takie z Ikei klocków LEGO.
Wszystko do segregowania.:tak::-D:-D:-D:-D
Trudno będą fruwać w kierunku tarasu.:-D:-D:-D:-D:-D
Dzięki dziewczynki za głosy dla Ani.:tak:
Są duże szanse na wygranie tych mebli.
 
No to ogladamy Majke:tak::tak::tak:
Ja sobie wczesniej poprasowalam wszystko co wypralam przez weekend i ma juz spokoj:-):tak:
Pogoda fatalna,wiec niestety siedzimy w domu:no:
 
No i my po spacerku :tak: zrobiliśmy mega koło po lesie i oczywiście nic nie znalazłam :sorry2: wiadomo przy drodze nic się nie znajdzie :sorry2: ale Kuba wymęczony za to :tak: zjedliśmy ciepłe ziemniaczki, mama ciepłą herbatkę wypiła i teraz oglądam końcówkę chirurgów :tak: zaraz trzeba w kuchni sprzątnąć i kachę zrobić Kubie :tak: potem kąpiel i spać :-D mi się coś spać chce :sorry2: miałam iść do sklepu ale nie chciało mi się jak nie wiem :baffled: jutro skoczę jak nie zapomnę :-p idę do kuchni znowu :sorry2: do wieczorka :-D
 
reklama
Medeuska jak dlugo pracowalas w PLusie?? Jak sie prca podobala heeh??

Patrycja
mam pierozki ruskie :) chcesz ;)

As
czytalam historie Ani juz jakis czas temu, lecz nie wiedzialam nic o akcji PUDEŁKO z pewnoscia bede codzien glosowala.
 
Do góry