reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hej!!!
pobudka była o 3.30 i po jedzonku kupka i się tak rozbudził, że nie spał do 5.30 ::) padam na pysk :(
zaraz kumpela wpada na kawkę to może postawi mnie na nogi :)
pozdrowionka ze słonecznego Malborka :)
 
reklama
doberek dziewczyny ja dopiero wstałam :pmaly dalej spi,niooo u mnie dzis tez cieplutko wczoraj bylismy nad morzem a dzis wypad zrobimy na starowke kolorowa kredka u naszych dzieci to nie pomaga :(
 
Izabelka no ja miałam pobudke o 2.00 bo juz była kupka (a raczej bobki)pozniej wstał o 7.00 i jeszcze spi
 
Izabelka no 12 maja bedzie miał 6m-cy ;D,i tak sie zastanawiam czy to moze byc tez od SKAZY BIAŁKOWEJ bo niestety mały ma :-[
 
A ty powracający wiecznie temat kupki :D ...no bo oczym przeważnie mamusie gadaja ;)
A ja musze pochwalić swojego małego rozbujnika....to ostatnio nie bło chyba winko na sen bo dzisjaj znowu spła jak aniołek...od 20 do 8.30 :)
i tylko dwa razy o 3 i 6 obudził sie na jedzonko...oby tak dalej ;D
Miłych wiosennych spacerków..... i ........ lużnych kupek :laugh: ;)
 

hej dziewczyny......qrcze co zescie sie uparly ze dziecko musi codziennie kupe robic.....moj mial okres czasu kiedy robil 1 na 3-4 dni i bylo ok, bo obserwowalam czy sie nie meczy, czy nie ma twardego brzuszka itd. przeciez dorosly tez nie zawsze codziennie robi kupe.....teraz dla odmiany Alan potrafi zrobic 4 kupy i tez jest ok.....na brak kupy najlepszy sok z jablek, jesli nie pomaga znaczy ze nie ma co z dziecka wyciskac ;)
 

Alanek ma juz za soba wszystkie szczepienia...na nastepne dopiero idziemy jak skonczy 13 miesiecy :)
gratulacje dla Macia :)
 
reklama
Mija Noeś starzeje się poprostu i dlatego więcej śpi - Maja śpi mi od 21 do 8 rano bez budzenia już. Ale za to w dzień meksyk - ząbki jej wychodzą :mad: :mad: :mad:
 
Do góry