reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Dobra ja uciekam spac bo juz mi sie oczka zamykaja,a jak patrze na małego jak słodko spi to wogule odpływam papapapa i dobrej nocki :laugh:
 
reklama

ooo to wzrost ten sam tyle ze waga wieksza od mojego synka prawie o kilogram ;)

Brenda dobranoc.....ja tez zaraz znikam
 
czytam i czytam i skończyć nie moge ale dobrnęłam do sztucznego karmienia i L4Dy pisała o nan i ja polecam 1 bo Maja mia.ła kolki i to mi lekarrz polecił żeby zmniekszyc a teraz tylko kaszke na modyfikowanym jej daję i mam nadzieje że OK bo mam i to i to co mowicie bo ja sama nie wiem i zupki tez jej daje
 
Hej dziewczyny :)

czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta..............chyba nie

ale postaram się poprawić :D i będę częściej zaglądać, choć teraz mało siedzimy w domku ;) bo taka piękna pogoda

pozdrowionka ! :-*
 
Czyżbym była pierwsza? ;D

Mija fajna stronka do allgro, ja robie podobne :D

Ja narazie zabawek Macia nie sprzedaje. Zreszta lezaczek jest pozyczony, a na macie sie jeszcze bawi, podobnie jak przyzadem gimnastycznym :D Jedynie chyba sprzedam nosidełko bo i tak z niego nie kozystamy.

Co do butelek to ja mam kilka duza z aventu i campola do mleczka i małe do soczków i herbatek :D

Długi wekend sie konczy i pogoda nam sie poprawia :D
 
dziendoberek!!!!!!!!!!
witam nareszcie! moj kochnany malzonek wczoraj formatowal kompa i cos speir......... i wykasowal W S Z Y S T K O !!!!!!!!
no mowie wam jaka wsciekla jestem!!!!!!!
 
Dzień dobry ;D
mordziulka tylko nie mów że zdjęcia Hubcia potraciłaśc ??? Bo ja tak miałam masakra
 
reklama
A ja własnie powystawiałam reszte rzeczy na allegro, zobaczymy jak pojda.

Musze poprzegrywac zdjecia Macia na płytke bo narazie wszystkie zdjecia sa na twardym
 
Do góry