reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

no przeczytalam wreszcie mialam duze zaleglosci!!!!!!
mija no wlasnie najgorsze ze zdjecia hubcia potracilam znaczy nie wszystkie bo mamy n plycie ale tych najnowszych nie mam ale ponoc da sie odzyuskac bo jak nie to moj kochany mezus laduje za oknem!!!!!!!!
 
reklama
:)HEY dziewczyny,ale z was poranne ptaszki ja dopiero co wstałam(wstyd),a moj szkrab jeszcze spi sobie wiec moge troszke posiedziec.....SHADY pozwoliłam sobie zajrzec na allegro i jak dlamnie jest ok zycze pomyslnych tranzakcji :)nz
 
hej
mialam maraton poltoragodzinny od 4.30
w kolejnosci-kupa; najadl sie odbil czkawka nie chcial popic do lozeczka;za 10 min chcialam mu dac cyca nieee herbatke nieee;
zwymiotowal; przebieranie cyc; do lozeczka;wymiotowal;przebieranie...do lozka z rodzicami;
jestem nie do zycia; a na grila idziemy  :mad:
pozdrowionka
 
Dziewczyny porazcie Macius od tyg pierwsza kupke rano robi bardzo twarda dopiero po godz robi normalna, daje mu soczk z jabłuszkiem. ale jak widze zabardzo nie pomaga
 
kunda moj hubert tez robi twarde kupki w sumie od zawsze! i tez ani soczek ani jabuszko nie pomaga. najgorsze bo peka mu dupka i pediatra dala mu syrop ale nie pomagal. a wczoraj na rehabilitacji hubert po cwieczeniach mial akupunkture w sumie to nie do konca bo nie iglami tylko palcami i ten pan sam powiedzial mi ze ma zatwardzenia ale cos na to poradzimy! i ze to od jelit i ukladu moczowego!
 
witajcie
moje dziecko znowu usypia

piekny dzien sie zapowiada, wiec pewnie do tesciowej na dzileczke pojdziemy i moze sie tez grila odpali???
 
No usnol i nie musze juz spiewac tylko skupim sie na pisaniu z wami

Wczoraj dalam Jasiowi babana z jabluszkem - jadl ze smakiem

A co mojemy dziecku jeszcze nie smakowalo :D :D :D :D
 
reklama
A ja dzisjaj upiłam Noe :-[ po wypytani wszystkich czy można ,wypiłam pół lampki winka i Noe dziś spał jak dawno nie raczył , od 21 do 8 z jedzonkiem o 3 i o 6
...chyba już nie będe piła winka bo coś mi się wydaje że to jego skutek..choć sopał ...ale to znaczy że winko się dostaje w pokarmie do jego organizmu :-[...ale cudowna noc była ,gdyby tak spał co nocke ::)

Izabelka współczuje , ciągle masz problemy z małym
Kunda słyszałam że od soczku lepsze samo jabłuszko,tarte lub duszone...ale tylko słyszałam od mam ja się jeszcze na tym nie znam..bo my tylko piersiowi.....ale już nie długo też będziemy wcinać ..i zatwardzać kupke ;D

malutka fajnie że śpiewasz ..ja też choć głosu nie mam i sama czasami się nie moge słuchać ;D
 
Do góry