reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Agunia to super ze z prcą i mieszkaniem ok:tak:
garnki polecam jak najcięższe fajne są te tzw cygańskie takie czarne bardzo długo trzymają ciepło szybko sie w nich gotuje ja na takie wlaśnie tak jakos od 3 lat choruję:-Da sztućce talerze itp nie taniej bedzie ci zamówić na allegro???dobrze z tymi 13,14 i barbórkami masz:tak:my tez już mielismy rozplanowaną pietruszki premię lutowa jaką co roku dostaje a tu nagle klops i ....w tym roku z powodu kryzysu zakład pracy nie wypłaca premi:dry::dry::dry::dry::dry:
Dowikluś jak ja ci zzdraszczam tych porządków ja mam dziś bałagan :baffled:ale jutro ogarnę no chyba że mi się nie bedzie chciało:-p
Dorotka no to czekamy na fotki:tak:
Pati ślicznie Sewi wygląda oby to nie sudokrem bo jak julina mi sie nim kiedyś wymazała to niczym tego zmyć nie mogłam a to jakies takie tępe do zmycia:baffled::baffled::baffled:
a jak mała śpi ci w nocy???jak tam cycochy nie bolą przy karmieniu jak się czujesz???
a wlasnie ze sudocrem :-D wlosow nie szlo domyc sa biale a mylam (szorowalam) chyba z 5 razy... dobrze ze jutto obcinamy wlosy :-D
a mala spi ladnie w nocy zasypia o 20 i budzi sie o 1:30 , 5:00 i potem o 8:00 albo 9:00 :tak: ale dzis cos zastrajkowala.... okapalam ja nakarmilam i polozylam i lezala tak chyba z godzine czasu - nie spala a przed chwila mi zaczela marudzic i dopiero co zasnela :sorry::confused2: ciekawe jaka bedzie nocka... :baffled:
a co do karmienia to juz super ... w szpitalu jedynie mialam problem bo porobily mi sie rany na sutkach ale jak wrocilam do domku to wszystko sie zagoilo i ciesze sie z tego powodu bo moge bezbolesnie karmic :-D
do tego dzis mi tak cycki wyssala ze szok... normlanie wydaja sie puste...
ale zas w nocy jak ona bedze spala to penwie bede walczyla z nawalem jak ostatnio.... musialam do pieluchy bo nie mialam butelki a w lozku tak cieplo bylo i nie chcialo mi sie po nic eychodzic hihih :-D:-D:-D:laugh2::laugh2::laugh2:
pati no to Sewek poszalał :-D:-D:-D:-D:-D coż to za krem ma na buzi? :-D:-D:-D:-D:-D
a tak swoją drogą to zmienił Ci sie ten twój synuś,wydoroślał na twarzy :tak::tak::tak::tak:
moze i sprawia takie wrazenie na doroslejszego ze wzgledu na dluzsze wloski - chcialam zapuszczac ale wydaje mi sie teraz w tych wloskach taki zaniedbany wiec jutro go obcinam :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
a krem to sudocrem :laugh2::laugh2::laugh2:
 
reklama
Agunia to super ze z prcą i mieszkaniem ok:tak:
garnki polecam jak najcięższe fajne są te tzw cygańskie takie czarne bardzo długo trzymają ciepło szybko sie w nich gotuje ja na takie wlaśnie tak jakos od 3 lat choruję:-Da sztućce talerze itp nie taniej bedzie ci zamówić na allegro???dobrze z tymi 13,14 i barbórkami masz:tak:my tez już mielismy rozplanowaną pietruszki premię lutowa jaką co roku dostaje a tu nagle klops i ....w tym roku z powodu kryzysu zakład pracy nie wypłaca premi:dry::dry::dry::dry::dry:
Powiem ci,że nie sprawdzałam nawet co i jak na allegro,ale popatrzę :tak:
A no całkiem fajnie...U M.też w sumie mogliby nie wypłacić..Ale nie sądzę,bo kopalnie na plusie w tamtym roku wyszły,więc pewnie ok.3tys dostanie :-)

Kurde,kochane załamałam się trochę...
Nie wiem czy wam mówiłam,ale narzeczona właściciela mieszkania jest położną,właśnie ode mnie wyszła i trochę pogadałyśmy o tej mojej @...Powiedziała mi,że natychmiast powinnam z tym iść do lekarza...
A,no i przypomniało mi się,że jak leżałam w 34tc w szpitalu to kazali mi koniecznie jakieś tam badania porobić...No i gadając z tą dziewczyną znalazłam wypis...
Pokazałam jej go...
I zobaczyłam przerażenie w oczach....Zapytała mnie tylko znowu od kiedy mam @-ja jej że od miesiąca...No i ona aż zbladła...Powiedziała mi,że w tym wypisie jest napisane że konieczna kontrola w poradni hematologicznej,obejrzała wyniki i stwierdziła że wychodzi na to że mam małopłytkowość krwi...A z tym moim krwawieniem co mam to może być cholernie niebezpieczne bo może do krwotoku dojść :-:)-( Muszę zrobić badania,iść do gina...A nie mam na to ani czasu ani pieniędzy :-(Załamałam się...
Powiedzcie że będzie dobrze...plisss...:-(
 
śpij dobrze Pati i zaczaruj maluchy co by dobrze spały:-)
Aga kurcze ty nam tu nie pisz że nie masz czasu ani kasy :no:bo wystarczy że po pracy pójdziesz do gina babcia czy dziadek godzinkę dłużej posiedzą a kasy zawze mozesz iść na nfz a w twoim przypadku to kochana nawet na dyżur do szpitala albo załatw sobie przez tą znajoma położną wizyte u gina w szpitalu na dyżurze:tak:nie lekcewarz tego bo to nie jest normalne:no:ja mam @ zawsze od 4-7 dni i gdybym miała dłużej to bym pewnie panikowała:dry:
będzie dobrze ale do lekarza natychmiast idź:tak:
Anabubka ale ty dbasz o to co by się twoje baby dotleniły:-D:-D
 
Z glodnymi nie gadam:-D:-D:-D
Ale sie najadlam fujjjjj wcisnelam salatke i buleczki z maslem czosnkowym.Moj wciagnal pizze a laura paroweczke, troche bulki z maslem czosnkowych, chleb z maselkiem i kawalek pizzy.rodfzinka najedzona:-D


Agnes Malinka bankomaty sie na Was uwziely:-D
Medeuska powodzenia w poszukiwaniach wozka, ale serio az tak zle z ta spacerowka bylo?moze uzbieraj wiecej kasy przeciez na teraz nie potrzebujesz, no chyba za gondola za mala:baffled:
Aga tak jak pisze Malinka ja tez byl po 7 dniach juz panikowala:baffled:U mnie max to 5 dni wiec zawsze 5 dnia juz mam stresa:-Dbedzie dobrze
Anabuba ja tez we wtorek do dentysty zreszta i ja i Laura:tak:A tu jakis atak @ widze:-D
Patrysia boskie foto mam nadzieje ze szybko dalo sie usunac:-):-DGoscie w pewnym momencie moga byc uciazliwi:sorry2:odpoczywajcie:tak:
 
Na nfz to i owszem...A jak będą jakieś leki potrzebne?To i tak po 10-tym będę mogła je wykupić,a i to nawet nie,bo po 14-tce dopiero,a ona to i na koniec lutego może przyjść :-( bardziej niż sama @ martwi mnie połączenie @ z małopłytkowością krwi :-(
Czemu ja jestem tak głupia że od dwóch lat nie załatwiłam tego...
 
nadrobilam w tempie ekspresowym
na tampecie widzialam bylo duzo o wozkach
ja sie nie wypowiadam bo mja mala jezdzi takim 10 letmim:tak::tak::tak::tak::tak: co idze jak ruska maszyna:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
a propso-Malina wez pogon Pietruche bo jak nie to ja go pogonie!!!!!!!!!:tak::tak::tak::tak::tak::tak:



Wiktoria i jak w spokoju zrobiłaś te naleśniki czy jednak ktoś się wtrącił?;-);-)
A babcia zabobony ma super:-D:-D:-D - Moja teściowa jak się dowiedziała że Maja może mieć robaki to kazała zrobić korale z czosnku i jej na szyję wieszać:-D:-D:-D:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a to niby jakis wampier?????????:-D:-D:-D:-D:-D:-D

No no, Anabubka z literówek słynie! :-D:-D:-D:-D A ile ubawu czasami dzięki nim jest! :tak::tak::tak::tak:

Oj, nie choruj kochana, nie choruj :no::no::no: Trzymaj się!

Ja np słyszałam, że w ciąży nie można obcinać włosów, bo dziecko będzie głupie. :-p:-p:-p A jak Piotruś się urodził to moja babcia mi tłumaczyła, że noworodkom nie obcina się paznokietków tylko obgryza,:szok: ale już nie pamiętam jaka puenta tego przesądu była. :-D

eh te moje lieterowki:-D
poki co przezeibienie opanowalamw piatek i wczoraj na noc zapodalam teraflu,biore rutinacee i wapno i na dworzu bywam i poki co po katarze na szczescie:tak::tak::tak::tak:
a te zabobony-slyszalam i ja zeby obgryzac panokcie,i zeby wody po zachodzie slonca nie wylewac z kapieli.
a jak dziecko w zime urodzone?:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


oj Wikuś Wikuś nie ma to jak babcie:-D:-D:-D
wiem coś o tym bo moja babcia kazała mi jak Julia miała kolki to gałązkami brzozowymi ją lekko oklepać:szok:a

hehehe o takich cudach nie slyszalalm
a Wiki poiwedz madrej babci ze katolicy w takie zabobony nie moga wierzyc bo to jest poganskie i ona w ten sposob grzeszy:tak::tak::tak::tak::tak::tak:



H

Mi z zatok wszystko schodzi ,dolegliwości zoładkowe ustąpiły,będę zyła-myśle :-DChoć jak poszłam dziś do szopy po drzewo i wyrżnęłam sie o stare drzwi i poleciałam na rower to pozdrawiałam mojego m tak ,ze jeszcze pewnie czkawkę ma:wściekła/y:na szczęście jeszcze miałam ręce puste i oprócz 2 siniaków to nic mi nie jest.

a jak go podzrawaials????????:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p


D
Za oknem bialo:szok::szok::szok:Obudzilo mnie czyjejs odsniezanie:baffled:
bialo???????????
niemozliwe????????????????????
u mnie tak od mieisaca!!!!!!!!!!!!:-p:-p:-p:-p:-p


Kochana...Ja mam @ od 31 grudnia i już powoli świra dostaję...Kiepsko się czuje na dodatek...
Nie mam nawet czasu i kasy żeby do gina po tabletki na zatrzymanie iść:no:

kochana biegiem do lekarza!

Witam nie wyspana i zla
No to jak juz wam Ania pisala wczoraj nie mialam za ciekawie Emily miala podwyzszona temperature i do tego po kazdym posilku mi wymiotywala:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: poszla spac wczoraj dopiero ok 22 30 bo trzeba bylo ja kompac tak zwymiotywala po kolacji:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: mialam nadzieje ze nocka przynjamniej bedzie ok a tu lipa budzila sie prawie co godzine a to kaszel ja dusil a to katar a to smoczka nie miala itd:wściekła/y::wściekła/y: teraz dopiero wiem co to znaczy wstawanie w nocy do dziecka bo tak to Emily mi zawsze cale nocki przesypiala i wspolczuje tym mama co tak dziennie maja ze po pare razy wstaja :tak::tak: Dzisiaj ma 38C maony kaszel katar i jak narazie po sniadanie nie wymiotywala zobaczymy jak bedzie dalej
zdrowka dla niej!
moze do lekarza lepiej idzcie

Witajcie moje kochane
ja tylko na chwile...
za niedlugo mamy gosci bo odprawiamy dzis urodzinki Sewkowi i witamy w domku Nikusie

.

witaj kochana spowrotem!
jestes nie do zdarcia!
ja po porodzie przez tydzien nie chcailam o gosciach slyszec!
co najwyzje tylko rodzice


tylko ja się dziś paskudnie czuję bo @ do mnie dziś zawitała i mnie brzuch mega boli :-:)-:)-:)-:)-:)-(
:

a nie mowilam ze wurus znow panuje:-p:-p:-p:-p:-p

2. moderowanie zajmuje mi sporo czasu, a babeczki są w gorącej wodzie kąpane :baffled::baffled::baffled:

gratki a gdzie jestes moderem?

Witam Was Moje Kochane. Przepraszam że dopiero teraz zaglądam, ale dopiero wczoraj siostra pojechała i odpoczywam :tak: M bardzo dobrze po zabiegu, już na drugi dzień widział 80% a przed zabiegiem tylko 60% :-D więc jest dobrze :tak: teraz tylko za tydzień następna wizyta i to najgorsze bo troche kasy trzeba dać na dojazdy i rodzicom Radka oddać za zabieg :sorry2: a z mieszkaniem kaszanka bo baba je sprzedała :no: no trudno, szukamy dalej. Koleżanka ma domek do sprzedania i jak się da to może go kupimy :tak: tylko najpierw trzeba z nią pogadać :tak: pogoda ładna, słoneczko świeci i chyba wezmę małego na mały spacer do sklepu bo mu też w domu odbija bez powietrza :-D trzymajcie się cieplutko :tak:

dobrze ze operacja zsie udala
moglabys czesciej zagladac!

MH torcik sliczny:tak:a z melonem ja poproszę o przepis i o to jak tą myszkę zrobiłaś:tak::tak::tak::tak:a bezprzewodowy jakoś tak poręczniejszy:tak:słuchajci chodniki do przejechania wózkiem sa niemożliwe spociliśmy się jak diabi do tego miejscami musieliśmy wózek nieść pietruszka stwierdził że nigdy wcześniej nie zwracał uwagi na cos takiego jak nie przejezdne chodniki a to jest porażka :dry:to mówię mu a co jak ja tak chodze z wózkiem po julinę normalnie wariat uklęknoł na środku chodnika i mi pokłony zaczął składać za to że daję radę z wózkiem pokonywać drogę i to taką długą:-D:-D:-Dsmiechem zartem żeby te jego pokłony odśniezyły wszystkie chodniki to bym była bardzo szczęśliwa:-p

hehhehe zobaczyl w koncu jak to jest
Malina lacze sie z Toba w bolu bo wiem jak to jest!

MH sliczny torcik:tak::tak::tak::tak::tak:



Moi juz okapani ale nie spia :dry:
Nikusia tez lezy spokojnie, a Sewi to chodzi sobie w pokoju i sie kladzie :sorry2:

a to co narobil Sewek
p13100425861421.jpg

ale sie urzadzil

ok dziewczyny ja juz bede zmykac...
ide sie kapac i spac....

anabuba ale atrakcji mialas... :-D wspolczuje @ :-p:-p:-p:-p

Pati u Ciebie tez teraz prawie jak @ :-)

Kurde,kochane załamałam się trochę...
Nie wiem czy wam mówiłam,ale narzeczona właściciela mieszkania jest położną,właśnie ode mnie wyszła i trochę pogadałyśmy o tej mojej @...Powiedziała mi,że natychmiast powinnam z tym iść do lekarza...
A,no i przypomniało mi się,że jak leżałam w 34tc w szpitalu to kazali mi koniecznie jakieś tam badania porobić...No i gadając z tą dziewczyną znalazłam wypis...
Pokazałam jej go...
I zobaczyłam przerażenie w oczach....Zapytała mnie tylko znowu od kiedy mam @-ja jej że od miesiąca...No i ona aż zbladła...Powiedziała mi,że w tym wypisie jest napisane że konieczna kontrola w poradni hematologicznej,obejrzała wyniki i stwierdziła że wychodzi na to że mam małopłytkowość krwi...A z tym moim krwawieniem co mam to może być cholernie niebezpieczne bo może do krwotoku dojść :-:)-( Muszę zrobić badania,iść do gina...A nie mam na to ani czasu ani pieniędzy :-(Załamałam się...
Powiedzcie że będzie dobrze...plisss...:-(

ehhhh a pislasymy Ci ostatnio zebys z tym do lekarza szybko poszla!
 
Agunia cholero to na leki pożyczysz nie wiem od mamy teściów zrobisz debet nie ważne to twoje zycie kobieto ty masz dziecko do wychowania:dry:tu teraz nie ma co gdybać czemu nie wcześniej tylko teraz już gonić i już:tak:
Ania to ja moge z tobą gadać bo ja najedzona:-D:-D:-Da u ciebie to dziś kolacja pod tytułem dla każdego coś dobrego:-D:-D:-D
 
Anabuba bez szyderki prosze:-Du mnie snieg to nowosc:-D:-D





Nie wiem czy ktoras z Was pamieta posta dziewczyny ktora jest w 35tc ktora prosila o pomoca.Postanowilam jej pomoc i mam zamiar wyslac jej posciel.Biedna ma wozek po bracie i lozeczko rowniez po bracie.Nie ma ciuszkow, w sumie nie ma nic:-(
Pisze bo moze ktoras z Was moglaby jej cos przeslac na malenstwo.
Pisala ze za symboliczna kwote ale ja tam kasy nie chce wiec moze ktoras z Was?
 
reklama
Anabubka jak mi tylko chłop ozdrowieje to foty pstryknie bo musi na strych wejść a póki co to ciekawi mnie czy jutro do pracy pójdzie bo dziś miał wieczorkiem 37.8 wyił teraflu wziął rutinacee jeszcze jakieś cuda ja mu dałam zajzajeru z miodu czosnku i cytryny i póki co grzecznie śpi antoszka zresztą też:tak:
 
Do góry