reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Upiekłam własnie Rogaliki teściowej ( przepis na sierpniówki gotują) i sa pyyyyszne...tylko cukru trzeba dac więcej koniecznie jeszcze waniliowy. Chociaz z cynamonowym tez byloby niexle...taak..mniam. jem i pisze. Mąz mnie wygoni jak zobaczy okruszki na laptopie. ;D
 
A to moje dziecko na wiosennej zabawie w pierwszy dzien wiosny. ;D
zima0kw.jpg
 
A ja jestem do tyłu w tym dziale i się troszke musze podgonić :):) ale to nadrobie :):)

Mam takiego meza ze mnie do kompa nie dopuszcza jak jest w domu :(:(

No i byłam w niedziele w pracy - kochana cukiernia :):) ale sobie podjadłam już dawno takich dobrych ciast nie jadłam :):)

Pozdrawiam
 
Czesc dziewczyny !!!!!!!

W koncu do was dolaczylam.... :) zaleglosci mam takie,ze az glowa boli. Przez sobote i niedziele maz z synem na zmiane przy kompie takze moglam sobie tylko pomarzyc........

w poniedzialek mialam duzo zalatwiania zaczelam od ZUS ,a skonczylam na plebani . ale musze wam powiedziec,ze chrest zalatwilam bedzie 6 maja. :) :) :)
musze wam powiedziec,ze wczoraj mialam bardzo smutny dzien bo sie dowiedzialam,ze moja szwagierka ma martwa ciaze :( :( :( i tak to strasznie przezylam,ze nie moglam sie otrzasnac.... a jeszcze jak sobie uzmyslowilam,ze moglo mnie to tez spotkac ,a tu dzieciatko juz gaworzy w lozeczku to jeszcze gorzej sie czulam..... tak bardzo jest mi jej szkoda. nie wiem jak mam ja pocieszyc? co mowic?
 
Witam wszystkich.Wszystkim swietujacym jakies rocznice zycze wszyskiego nan, naj! My tez mamy male swieto, nasz Igorek dzis zaczal 6 miesiac. Szybko zlecialo! Jak czytam o ktorej wasze pociechy was budza to wlos na glowie mi sie jezy! My nie wstajemy przed 10 rano. Mielismy,isc na spacer ale wieje i ciemno sie robi- W-wa. Awiatru moj maly nie cierpi, no to jesstem jak to zwa uziemiona. Czy wy musicie bujac maluchy zeby usnely? Bo mojego cos ostatnio musze usypiac, sam za zadne skarby nie chce. Moze zabki, bo marudny.Sliczne te wasze dzieci, ja tez sie pochwale ale jeszcze nie pocwiczylam zmniejszania fotek. Pozdrawiam i zycze milego pierwszego dnia wiosny. Apropos ,kiedy czas sie zmienia?
 
Ksena wspolczuje szwagierce z calego serca! A z doswiadczenia wiem, ze liczy sie kazde slowo otuchy i swiadomosc, ze ktos laczy sie z nimi w bolu. Mojemu bratu i szwagierce umarla coreczka po porodzie. 4 kg wazyla i 2 godz zyla, bo zakazona zostala w szpitalu. SZwagierka walczyla o swoje zycie przez 3 tyg po porodzie. No cuda sie dzialy! Mielismy cala dobe dyzury przy jej lozku, bo bala sie zostac sama. Po czasie dziekowala za wsparcie i mowila ze nawet jakies niezgrabne slowa byly lepsze od ciszy. Minelo prawie dwa lata i urodzila synka. Niestety w 27 tyg! ale maly walczy . ma juz miesiac. Wazyl 1180 a teraz 1700. Teraz wspieramy ich duchowo i telefonicznie, bo sa w Lodzi w centrum.
 
reklama
L4dY Majutek przesyła buziaczki dla Jasia ;) :-* :-* :-*
Kalina świetne te stroje szkoda że tak mało widać ale z ciebie agentka była ;) albo jest ;D ;D ;D
Kunda wszystkiego najlepszego 100 lat, a jak masz na imię ??

Ksena ja tez współczuję to naprawdę cos strasznego :( :( :(
 
Do góry