reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Wszystkie sie chwalicie to ja tez się pochwale moją pociechą

majaplfoto0mw.jpg
 
L4dY-bIrd pisze:
My już po spacerku

ogolnie ...pogoda zrobiła sie do ....pupci :mad:

Sorbuś a masz już momko od Jasia >? Był llistonosz 8) ???

Jeszcze nie ale popołudniu pewnie przyjdzie bo u nas paczki noszą jacyś posłańcy ;D jak tylko przyjdzie dam znać oczywiście :D :D :D

A u nas sliczne słoneczko - WITAJ WIOSNO !!!!!!!!!
 
my tez wrocilismy z godzinnego spacerku......... :D :laugh: :)
dawidek jeszcze spi a ja kozystam i siedzie z wami......!

W mnie tez jest piekne sloneczko aby tak dalej............... ::)
 
MY tez spacerowalismy 2.3 godziny
Wmiedzy czasie zlozylam PIta i za mieszkanie zaplacilam
u nas tez cieplo za ceiplo mi juz w kurtce zimowej tylko nic innego na mnie nie wchodzi ;D ;D
BYlam rozniez u krawcowej zeby JAsiowi uszyla ubranko do chrztu- i sie zgodzila, wiec wyjdzi mi naprawde tanio. Tylko nad butami musze pomyslec!
 
malutka pisze:
MY tez spacerowalismy 2.3 godziny
Wmiedzy czasie zlozylam PIta i za mieszkanie zaplacilam
u nas tez cieplo za ceiplo mi juz w kurtce zimowej tylko nic innego na mnie nie wchodzi   ;D ;D
BYlam rozniez u krawcowej zeby JAsiowi uszyla ubranko do chrztu- i sie zgodzila, wiec wyjdzi mi naprawde tanio. Tylko nad butami musze pomyslec!
Malutka a z czego bedziesz mu szyc ubranko?
 
reklama
Ze cieniutkiego sztruksu ( blekit albo bialy)
Taka katanke na suwaczek i fajniutkie porcieta no i berecik.
Zeby mozna bylo to jescze wykorzystac, bo nie bede przecie kupowac w sklepie za 70 zl na jedno wyjscie.
Pod spod zamierzam kupic koszule i np zawiazac aksamitke.
Podoba wam sie moja wizja JAsia w czasie chrztu??
 
Do góry