reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Witam z wieczora - jak zawsze :):)

ja czytam zaległosci i normalnie mi się oczy zamykają :):)

Moja Zuza też chodziła kiedyś spac ok. 23 a teraz już chodzi góra 20.30 zdarza sie do 21 ale to żadko :):) a o 20 już marudzi :):) i jak dostaje butle to czasem od razu z nią zasypia :):)

Włąśnie cały dzień mnie nie było a tutaj takie zaległości :):)

 
hej kobiety "siedzące"

ja bym zmieniła temat wątku na:
"mamy CIĘŻKO PRACUJĄCE w domu"
;D

po macierzyńskim poleciałam do pracy
z dziećmi została mama
ale pewnego pięknego dnia złamała ręke
i wziełam wychowawczy

nie będę się rozwodziła
NIE JEST MI DOBRZE
NIE JEST MI ŹLE

chcę do pracy :police:
 
Witam z rana - chociaż raz pierwsza ::):):)
Ziuta witaj :):) fajnych masz chłopców :):)

Ja też idę w niedziele do pracy a mała zostaje z moim mężem :):) chyba sobie poradzi - teściowa bedzie też w domu :):)

Znalazłam sposób na Zuzie żeby spała całą noc :):) i dzisiaj się popisała spała do 6.30 ale zadzwoniła moja komórka i pewno to ja obudziło może spałaby dłużej :):):)

Pozdrawiam i miłego dnia :):):)
 
dziendoberek!!!!!!!! my tez juz na nogach od 6!!! ale hubert glodny po tej jelitowce to musi nadrobic! zaraz wybieram sie na targ musze sobie jakies buty klupic bo zima sie nie konczy a ja nie mam w czym chodzic!!!
 
witajcie drogie mamuski co juz jestescie na nogach od samego swiyu ja juz od 5.30
moja tosiulka przydreptala do nas do ozeczka i sie rozwalala jak mogla potem moj tygrysek do szkolki i tak zlecial teraz sniadanko i zakupki .to narazie uciekam milego dnia zyczymy z corcia papapa

 
Witam! Ja juz po sniadanku i odrobieniu zaległosci. Mysza lezy w łózeczku i słucha pozytywki to jego ulubioene zajecie rano. A tak wogóle to ostatnio trenuje robienie kilku rzeczy równoczesnie typy jedzenie, usmiechanie sie do mamy i gadanie no i czasami robienie kupy. Przez to butle je przez poł godziny. Ale przynajmniej ma radoche :D
 
Czesc dziewczyny!!!! :) :) :)
Ja tez jestem na nogach od 6.30...... nie mowiac,ze o 4 dawalam cycka........o 6 herbatke teraz znowu cyc .Moje malenstwo lezy sobie w lozeczku i cos steka pod noskiem ale chyba usnie.A ja wlasnie wpadlam do was na chwileczke oczywiscie juz z mala czrna........ :laugh: :laugh: :laugh:
Musze sie obudzic ..........
pozdrawiam



Tez bardzo bym chciala pojsc do pracy............... :( ale najpierw musze ja znalezc bo zmienilam miejsce zamieszkania i jestem teraz samotna jak palec.szczescie,ze Was wyszukalam.......... :-* :-* :-*
 
A ten mój mały piernik nie chce isć spać, musiałam ją wyciągnąć z łóżeczka bo już tam nie chciała siedzieć i teraz rozrabia w pokoju - wywaliła z pudełka wszsytkie chusteczki do dupy i je jadła :):) znowu zaczyna marudzic już jej się raczkowanie znusziło :):)
 
reklama
Do góry