reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
czesc babeczki, ja tez sie tylko przywitam i zmykam na sniadanko!!!!!!


aha, w zwiazku z tym ze za pare dni wiosna, chcialam Wam pokazac zwiastuny nowej pory roku u mnie na podkarpaciu!!!!!!bez komentarza!!!!
 
ksena a Ty chyba wczoraj do mnie pisalas na gg............przepraszam Cie, ze mnie juz nie bylo, moj chlop przyszedl i zawladnal kompikiem, ale w razie co to sluze pomoca, chociaz widze ze sobie radzisz!!! ;D ;D ;D ;D
 
ja nie nadążam,,,tyle mamusiek nowych. Witaj, Kseno, Justus, Ziuto...przepraszam, ja nie moge tak często byc, ale choc raz dziennie wpadnę poczytać dla rozrywki. ;)
Piekne to zimowe zdjątko, Joaska- naprawde piekne, nie żartuję. Wiosna będzie a to juz ostatnie zimowe podrygi, cieszę sie tymi osniezonymi drzewami,soplami, ciurkaniem z dachu, sniegiem topniejącym w takie wodniste kryształy; jak byłam mała uwielbiałam ssac sople, jeśc snieg. Moja mamcia- 57 letnia- ostatnio idąc do mnie miała ochote orła na sniegu wywalić, ale sie powstydziła, że ktoś zobaczy...
;D
Fajne te poranki, to picie kawki z kubka, chrupanie czegos, rozmowy, usmiechy.
Fajne wieczory, kiedy dzieciaki zasypiaja i dzień taki rozleniwiony zmyka gdzies, a noc wydaje sie dłuuuga i na wszystko jest wreszcie czas.
Nasmażyłam nalesniczków z serem i daję dzieciakom za chwilę drugie sniadanko. Pozdrowionka. :laugh:
 
powiem Ci Kalina, ze czasem prypominam sobie to uczucie "tesknoty za biela zimy" i za ta czystoscia jakie mialam kiey byla bura jesien, ale teraz marze juz o zapachu koszonej trawy i spiewie ptakow, kiedy sie budze.........

a co do nalesnikow, chetnie bym sie do Ciebie na nie wprosila hihihihhi
 
Joaska pisze:
ksena a Ty chyba wczoraj do mnie pisalas na gg............przepraszam Cie, ze mnie juz nie bylo, moj chlop przyszedl i zawladnal kompikiem, ale w razie co to sluze pomoca, chociaz widze ze sobie radzisz!!! ;D ;D ;D ;D

Tak joasiu to ja pislam.Moj starszy syn tez zawladnal kompa do 22 a ja poszlam spac bo bylam zmeczona
teraz mecze sie zeby wklejic zdjecia kolo suwaczka i cos mi nie wychodzi jak widzisz
Buziaczki
 
ksena23 pisze:
Joaska pisze:
ksena a Ty chyba wczoraj do mnie pisalas na gg............przepraszam Cie, ze mnie juz nie bylo, moj chlop przyszedl i zawladnal kompikiem, ale w razie co to sluze pomoca, chociaz widze ze sobie radzisz!!! ;D ;D ;D ;D

Tak joasiu to ja pislam.Moj starszy syn tez zawladnal kompa do 22 a ja poszlam spac bo bylam zmeczona
teraz mecze sie zeby wklejic zdjecia kolo suwaczka i cos mi nie wychodzi jak widzisz
Buziaczki

jak cos zapraszam na gg:6588222
 
reklama
A ja juz mam dosc bieli tesknie za zielenia, za słoneczkiem cza piciem kawki na dworze za kiełubaska z grila. Ale sie rozmarzyłam :D

Moje dzieciątko tez pomarudziło i poszło spac.
 
Do góry