reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak
heheheh Laura czasami tez tak zasypia
Helooooooooooooołłłłłłłłłlll
przywoluje Was dziewczyny :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
jeszcze spalam:-D
tylko pozazdrościć :tak::tak::tak::tak:



witam się z rańca.:-):-):-):-):-)
Spaliśmy do 7.30 ale się wkuzyłam na M bo nie wyłączył głosu w telefonie i ktoś na złóść rano zadzwonił i przez ten telefon Oliwka się obudziła a spałą twardo więc mieliśmy okazje pospać dłużej a tu dupa,zrypałam go na maksa,wielce obrazony zachowuje się jakby nic się nie stało :no::no::no::no::no::no::no::no:



Oliwka już zjadłą kaszkę,teraz poszła do sojegostoliczka i liczy na liczydle.
kupiłam jej 2 dni temu i tak jej się spodobało że stale się nim bawi.uczymy sie na nim kolorów.no i ładnie liczy do 5 już :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
fajnie ze zabawka ja zajmuje i gratuluje liczenia:tak:
Witam ja juz jestem Patrysiu unas nocka nawet nawet Kamilek troche płakał ale Martynka spała ładnie.Pogoda no cuż mróż na polu a ja dzisiaj mam prasowanie i zaraz ide ubrania do prania posegregowac i pralke puscic
u mnie to samo pranie, prasowanie...
a moje dziecko uczy sie teraz liczyc do pieciu - fajnie mu to nawet wychodzi
ale musi patzrec an palce:tak::tak::tak::tak::tak:
heheh matematyk rosnie
A ja zrobiłam sobie kawkę o 7.30 i dopiero jestem w połowie :eek:
:szok:
witam witam i o zdrowko pytam:-D

mala wczoraj zasnela dopiro o 23:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
wiec mnie ni ebylo.poslam spac i obudzil mnie budzik o 7,ale dlugo dzownil.wstalam jak pijana.cyba prez to cisnienie bo w glowie mi sie strasznie krecilo.mala zjalda kasze i dalej spi.ja wstamie po 9 to dzis jej chyba w dzien nie bede kladla spac,bo wczoraj spala 1,5godzi i byl efekt.

poza tym p jutro na 6 do pracy(dzis na 10) to bede miala wczesniej spokoj:-)

pogoda nadal do bani,ale jest cieplej booo 6 stopni,anie 3 jak wczoraj,no i nie pada,chociaz pochmurno

Paulina znow na lekach no ale jest duzo spokojniejsza:-)
nie wpada w histere z ble powodu itd,i wczoraj w szkole tez juz byla spokojna.:-)
fajnie z z Paula lepiej
Pati, Helenka wstaje rano głodna jak wilk, pierwsze co to woła o mleko :eek:
A zaraz potem musze jej cos zrobic bo będzie mega marudna :eek::tak:

Anabubka, dobrze, że Paulinka sie lepiej czuje :tak: szkoła to da dzieciaków duzy stres :eek:
zazdroszcze Ci ze helcia mleko chce pic moja to chyba sie przejadla mlekiem:rofl2:
witam was porannie, gdzies mi cytaty poznikały :eek::eek::eek::cool2::cool2::cool2::cool2:

u nas pochmurnie a na termometr nie patrze bo wczoraj bylo u nas 20 st a w mieszkaniu chyba ze 30, ale jak juz wyszles na dwor to czules jakies 4 moze :sorry::sorry::sorry::sorry:
ale dzis pochmurno, nie mam pomysłu na obiad, zaczełabym robic ale nie wiem co
macie jakies pomysły kobity :eek::eek::eek::eek::cool2::cool2::cool2::cool2::-D:-D:-D:-D
:szok: nie za goraco masz w mieszkaniu:szok:
Witam,witam
U mnie cisza na maksa:tak::tak::tak:Dziewczynki jeszcze spia,a Dominik siedzi u siebie:-):tak::tak::tak:Nie poszedl do szkoly bo kaszlal wczoraj i byl jakis taki niewyrazny a poza tym jestem umowiona z siora na jakis spacer i pozniej siedzimy u Niej chyba,wiec nie wiem o ktorej zladuje do domu;-):-)
Jak mlode wstana to zjemy cosik i zaczniemy sie szykowac:tak::tak::tak:Oby tylko nie padalo
oj widze ze dziewczynki maja dlugi sen skoro mamusia na nogach a one jeszcze w pieleszach
teraz z soboty na niedziele przestawiamy czas z godziny 3 na 2
elegancko nawet niewiedzialam
[



No właśnie o tym samym pomyślałam, kto wytłumaczy moim dzieciom, że śpimy godzinkę dłużej :eek::-D:-D
no wlasnie kto:rofl2:
CZESC dziewczyny nie dam rady was nadrobic Ale jak Oliwka pozwoli to popisze teraz z wami Oczywiscie musze w miedzy czasie posprzatac i ziemniaczki obrac Obiad jest od wczoraj wiec fajnie
Dzis nocka straszna ale ostatnio to co druga taka jest Wiecie jak sie ciesze ze nie pracuje Bo nie dalabym rady :-(
Od 3 do 5 nie spalismy Udalo mi sie o 5 uspac Oliwke w wozku ale jak ja przenosilam to spala tak czujnie ze sie obudzila Na szczescie zasnela w lozeczku
Razem z G zaspalismy on do pracy a ja na badania Milam wyjsc o 7 a po 7 wstalismy Ale zadazylam I G do pracy tez :-)
Na badaniach strasznie Pierwsze wkucie to nic nie poszlo krwi Drazyly jej ta igla Ta sie biedna wydzierala mnie serce krwawilo :-(
Na drugiej raczce udalo sie pobra Ja tez sobie pobralam :-)
Moje wyniki I Oliwki tylko TSH dzis popoludniu A T3 I T4 OLIWKI JUTRO POPOLUDNIU 3 MAJCIE KCIU no ale juz po tym tsh juz cos bedzie wiadomo
ANABUBA jak masz gdzies dostep do norm TSH to napisz mi prosze

Lece cos posprzatac Pozniej an 12 umowilam sie z kolezanka Ona ma o 2 tygodnie starsza cireczke od Oliwki wiec sie pobawia A od niej po wyniki

trzymam kciuki, fajnie sie umowic z kumpelka ktora ma tez dziecko w podobnym wieku mamy platkuja a dzieciaczki sie bawia

drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Aha Oliwka wczoraj zgubila pilota od tv i za nic nie umiemy go znalesc No i mamy pierwszego bardzo widocznego SINIAKA NA CZOLE
Moja Oliwka zrobiła cos takiego jakies pół roku temu,co zesmy się naszukali ,kupilismy nawet nowego a co się okazało w śmieciach był.radzę zajrzec do kubła na smieci :tak::tak::tak:




My po sparzerze i zakupach.No bez wózka trochę ciężko było.W strone na zakupy ładnie szła i bez problemu było ale już w sklepie było uciekanie potem w drodze powrotnej to już katastrofa,to na ręce,to chce na plac zabaw i histeria.na razie będę chodzić w wózku :tak::tak::tak::tak::tak:

Anka super,a laura nie spada Ci z tego łózka,bo widze że nie ma żadnej barierki ,moja by zleciała bo robi takie akrobacje ze szok :-D:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Anka super,a laura nie spada Ci z tego łózka,bo widze że nie ma żadnej barierki ,moja by zleciała bo robi takie akrobacje ze szok :-D:-D:-D:-D:-D

najbardziej sie tego balam bo Laura spaceruje w nocy po lozku po tym tez spacerowala:-Dspalam lekkim snem wiec dzis w nocy byla w kazdym kacie tego lzoka nawet po przeciwnej stronie czyli w nogach:-DUdalo sie ! z l;ozeczka mi wypadala to jest szersze wiec trzymam kciuki za kolejna nocke:tak:


U nas pilot byl w szafie

Agnes co do zakupow bez wozka to podziwniam Cie bo ja biore wozek chociaz po to zeby zakupow nie nosic:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
O kurcze dziewczyny nigdy Was nie nadrobię, ale nawijacie:-D
My wstaliśmy o 8, a teraz kaczka się gotuję na obiad hihi :-) mój mały narazie śpi w łóżeczku, a czasem z nami, ale M już struga mu łóżko, to niebawem już będzie spał na swoim łożu. Bo już 2 razy zdarzyło się, że spadł z naszego łóżka :no:
Życzę miłego dnia :-)

Ania fajnie, że pilot sie znalazł, u nas zazwyczaj gubi się smoczek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
żeczywiście drukujecie...........ja też nadążyć nie mogę
Fajnie że Twoja córa tak ładnie składa zdania.Mój tylko kilka miesięcy młodszy a mówi tylko kilka pełnych wyrazów albo coś po swojemu czy u-na krowę,kici-kota,łał łał na psa
 
żeczywiście drukujecie...........ja też nadążyć nie mogę
Fajnie że Twoja córa tak ładnie składa zdania.Mój tylko kilka miesięcy młodszy a mówi tylko kilka pełnych wyrazów albo coś po swojemu czy u-na krowę,kici-kota,łał łał na psa
Laura rozkrecila sie z mowa jak miala 2 latka tak skladala tylko wyrazy mam daj, mama mniam itp Nie martw sie jak sie rozkreci to uszy beda Ci wiedly:-D
Ania fajnie, że pilot sie znalazł, u nas zazwyczaj gubi się smoczek.
U nas raz sie zgubil ale madra mamusi wszystko przeszukala Ze smokiem nie bylo problemu bo Laura bezsmoczkowym dzieckiem byla
O kurcze dziewczyny nigdy Was nie nadrobię, ale nawijacie:-D
My wstaliśmy o 8, a teraz kaczka się gotuję na obiad hihi :-) mój mały narazie śpi w łóżeczku, a czasem z nami, ale M już struga mu łóżko, to niebawem już będzie spał na swoim łożu. Bo już 2 razy zdarzyło się, że spadł z naszego łóżka :no:
Życzę miłego dnia :-)

No to faktycznie nieckawie jak spadl z lozka Dziecko musi miec swoj wlasny kat Niech to struganie idzie sparwinie bo bedziesz spala z dwoma facetami w lozku a synus rosnie :))
 
no wreszcie jestem;-);-);-) rano się zalogowalam zaraz po przyjściu do pracy i zaczełam czytać ale wpadł szef i dostałam pilne zadanie do wykonania:crazy:jak on mógł mi przerwać czytanie bb:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::laugh2::laugh2::laugh2:i dopiero teraz skończyłam i mam chwilę żebt dokończyć to co zaczełam:tak:

Jestem z wykształcenia nauczycielem 1-3kl. i przedszkole. Rozmowa jest w przedkolu Parafialnym!!! A godzina 10!
Dziewczyny z Lublina znacie moze to przedszkole????
nie ma pojęcia gdzie jest to przedszkole ale mam nadzieję, ze dostaniesz tą pracę:tak::tak::tak:trzymałam kciuki o 10 (tyle jeszcze zdążyłam przeczytać rano)


patrysia-a Ty nie chciałabyś pisać na mamusie styczniowe,dzieci z 2008 urodzone w styczniu?
kto nam tu próbuje podebrać Patrysię????:wściekła/y::wściekła/y:oj nieładnie:-D:-D

no nie dziwię się jak macie taką pogodę:sorry::sorry::sorry:ja nie cierpię porannych wyjść...ubieranie ...marudzenie...Antek marudzi bo mu gorąco ...Julce popraw kurtkę,dopnij buty,podciągnij spodnie.......Adamowi przypomnij plecak,buty,czapka bo on zapomina...........Antka trzymaj bo spiernicza.....ja się muszę też ubrać....i jeszcze ich wszystkich nakremoewać......więc zanim zejdę na dół to jestem spoconac ,purprowa,zła..........oby do lata wtedy nie trzeba tylu warstw na nich wkładać:tak::tak::tak::tak:
skąd ja to znam, tylko, że ja miałam jedno dziecko ale wyjście z domu to była masakra, wychodziłam zawsze spocona i zła:tak:bo z drugiego piętra trzeba było wózek nosić a lekki nie był:no:

Przed domkiem,na podworku i gdzies tam z dziewczynkami
słodkie szczypiorki:tak::tak::tak:

a antek ma swoją ulubioną zabawę ma taką małą żyrafę chyba zofię uwielbiał jak był młodszy ją gryźć a teraz rzuca nią i na czterech biega za nią po całym mieszkaniu śmieje się pokrzykuje przypomina wtedy takiego małego kotka który gania za kłebkiem:-D:-D:-D:-D:-D
to musiało cudnie wygladać:tak::tak::tak:

Witam wszystkie mamusie, mogę się dołączyć. Siedzę w domku od kiedy Tomek pojawił się na świecie, i jak narazie nie zapowiada się, żebym wróciła do pracy.
pewnie ale uważaj bo my wciągamy bardziej niż niejeden nałóg:-D:-D:-D

witam :-) nie zglądam bo mam do 18 godz. kurs i siedze po 4 godziny przy komie to jak wracam to juz az bardzo nie ma ochoty siedziec na swoim Na kursie super odkrylam ze lubie rachunkowosc :zawstydzona/y: jedna z pan wykladowczyń namawial mnie na studia w tym kierunku ale niestety na razie nie ma jak studjowac :-(pozdrawiam :-)
bardzo się cieszę, ze tem kurs Ci tak podpasował:tak::tak: wyjście do ludzi wiele zmienia, znam to z autopsji:-):-)

Ano dobra, nawet bardzo dobra i zawsze taka była. W tamtym roku zafundowała całej mojej rodzince wakacje w Egipcie a w tym roku coś napomniała że może polecimy do Tunezji:tak::tak::tak:
o kurcze aż Ci zazdroszczę:tak::tak::tak: super mieć taką siostrę, tylko na rękach ją nosić;-);-);-)

No tak jakos nie mam apetytu rano a pozatym kawe wypije i to mnie zapcha tak ze mi sie jesc odniechciawa
bo Ciebie tak z tęsknoty odrzuciło od jedzenia;-);-) po prostu usychasz z miłości do m i z tęsknoty:-D:-D:-D swoją drogą mi by się tak przydało:eek:

Aha Oliwka wczoraj zgubila pilota od tv i za nic nie umiemy go znalesc No i mamy pierwszego bardzo widocznego SINIAKA NA CZOLE
przykro mi z powodu pierwszego siniaka, pierwszy ale pewnie nie ostatni:tak::tak::tak:

drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
fajne to łóżeczko i jak słodko sobie w nim śpi;-);-);-)

i więcej cytatów nie mam :cool2::cool2::cool2:
 
Agunia szef wyczul sytuacje:-D:-D

A ja ide kawke sobie zrobic bo pogoda mnie troche dobija Moj korzysta i drzemie:-DEhhh na takie lenistwo nie mam czasu musze isc do pralni wlasnie mi sie przypomnialo ze mam gotowe pranie:tak:
 
reklama
Witam
Ja od rana z grypą żołądkową walczę, normalnie dętka jestem. Całe szczęście że udało mi się chociaż Maję do przedszkola zaprowadzić bo po powrocie to już coraz gorzej było. Więc postanowiłam położyć się do łóżka spać, ale częste wizyty w wc zaprzepaściły moje plany, całkiem z sił opadłam:-:)-:)-(


witam się z rańca.:-):-):-):-):-)
Spaliśmy do 7.30 ale się wkuzyłam na M bo nie wyłączył głosu w telefonie i ktoś na złóść rano zadzwonił i przez ten telefon Oliwka się obudziła a spałą twardo więc mieliśmy okazje pospać dłużej a tu dupa,zrypałam go na maksa,wielce obrazony zachowuje się jakby nic się nie stało :no::no::no::no::no::no::no::no:

patelnią go za to:crazy:;-):-D

Paulina znow na lekach no ale jest duzo spokojniejsza:-)
nie wpada w histere z ble powodu itd,i wczoraj w szkole tez juz byla spokojna.:-)

a co to za leki, bo nie w temacie jestem?

Witam,witam
U mnie cisza na maksa:tak::tak::tak:Dziewczynki jeszcze spia,a Dominik siedzi u siebie:-):tak::tak::tak:Nie poszedl do szkoly bo kaszlal wczoraj i byl jakis taki niewyrazny a poza tym jestem umowiona z siora na jakis spacer i pozniej siedzimy u Niej chyba,wiec nie wiem o ktorej zladuje do domu;-):-)
Jak mlode wstana to zjemy cosik i zaczniemy sie szykowac:tak::tak::tak:Oby tylko nie padalo

udanych ploteczek:tak::tak::tak:

w ta sobote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
kurcze zebym nie zpomniala:sorry:

a ja myślałam że w następną. Kurcze to już od niedzieli tak szybko będzie się ściemniało, nie znoszę tego:crazy::crazy:

witajcie!
u nas nocka dobrze mały się przebudził 2 razy ale zaraz zasnął. wstał o 6.00 i zaczął płakać, no i po spaniu. a wkurzyłam się jeszcze na M bo mógłby go chociaż raz wziąć z trego łóżeczka, to odwrócił się w drugą stronę jakby nie słyszał:crazy::angry:

twojego też patelnią:-p:-p

a prosze bardzo śpimy godzine dłużej a co ;-);-);-):-D:-D:-D:-D

chyba jakbyśmy dzieci pooddawały do babć to byśmy spały godzinę dłużej:-D:-D:-D

idziemy bez wózka :tak::tak::tak::tak: zobaczymy co to będzie :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p

to powodzenia:tak::tak::tak:

Razem z G zaspalismy on do pracy a ja na badania Milam wyjsc o 7 a po 7 wstalismy Ale zadazylam I G do pracy tez :-)

najważniejsze że zdążyliście:tak::tak::tak:

My po sparzerze i zakupach.No bez wózka trochę ciężko było.W strone na zakupy ładnie szła i bez problemu było ale już w sklepie było uciekanie potem w drodze powrotnej to już katastrofa,to na ręce,to chce na plac zabaw i histeria.na razie będę chodzić w wózku :tak::tak::tak::tak::tak:

lepiej bo tak wsadzasz dziecko do wózka i masz nad nim kontrolę:tak::tak::tak:

Agnes co do zakupow bez wozka to podziwniam Cie bo ja biore wozek chociaz po to zeby zakupow nie nosic:-D:-D

Ja też tak robiłam:tak::tak::tak:
A Laura w swoim nowym łóżeczku prześlicznie wyglądała, no i widać że zadowolona wstała:tak::tak:


no wreszcie jestem;-);-);-) rano się zalogowalam zaraz po przyjściu do pracy i zaczełam czytać ale wpadł szef i dostałam pilne zadanie do wykonania:crazy:jak on mógł mi przerwać czytanie bb:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::laugh2::laugh2::laugh2:i dopiero teraz skończyłam i mam chwilę żebt dokończyć to co zaczełam:tak:

no właśnie jak mógł:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry