reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

muszę się Wam przyznać, ze jestem strasznym tchórzem, jak tylko coś stuknie w domu to mam serce w gardle:-D:-D:-D dzisiaj ok. 4 coś się tłukło jakby na schodach na górę, stoją tam butelki z wodą takie 5-litrowe i odgłos był taki jakby ktoś jedną pocierał o drugą:szok::szok::szok::szok::szok:normalnie serce tak mi waliło, ze nic innego już nie było słychać:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a teraz już muszę znikać bo skończyłam na dzisiaj pracę:-D huuuuura

może z domu zajrzę bo dzisiaj z pracy nie bardzo mi się udało:no:

do potem
 
reklama
Witam! Zuza spi. Od rana posprzątałam teraz robie zupkę kalafiorowa.Mam troszkę prasowania. Potem na hipoterapie. W sobote zmiana czasu nie wiem jak to będzie bo hipot. na 17,30 więc jak wracamy to ciemno jest a po zmianie czasu będzie noc o tej porze. Zuza potem w aucie zasypia bo ciemno:zawstydzona/y:


ŁOOO ale Tobie zazdroszcze Kochana:tak::tak:Egipt,Tunezja marzenie:-):tak:

No i Klaudia usnela u mnie w pokoju:tak::tak::tak:Patrzcie jak

Ale słodka-jak aniołek:-):-)

witaj serdecznie u nas:happy:

śliczne uwielbiam takie meble:tak:

śliczna jest ta nasza Oliwka:happy:

bedzie dobrze:tak:trzymam kciuki za cystografie i późniejsze wyniki:tak:

ale świetnie:happy:a może pomyślisz tych studiach????

jak słodko:-):-):-)u mnie antek zawsze tak śpi no i ja też:zawstydzona/y:

u mnie dzisiaj ziemniaczki+buraczki+kotleciki z indyka+sosik pieczarkowy:tak:

witam laski:happy:
dzisiaj nocka trochę lepsza tytlko 2 pobudki :tak:i to pietruszka wstawał:tak::tak::tak:
pogoda do bani ponuro ciemno jak wieczorem wietrznie:confused2::confused2:która ukradła nasze słonko:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
julka rano miała humorek taki że wrrrrrrrrrrrrrrrr nic jej nie pasowało .......... za to adam w świetnym humorku:tak::tak:
słuchajcie to teraz z sobotyt na niedziele jest zmiana czasu ????czy za tydzień?????

Teraz w sobote zmiana czasu-teoretycznie spimy dłużej...

drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona

Super że śpi w swoim łóżku. jest sliczne. Zuza też spi w naszym pokoju. Bo w sumie mamy tylko jeden. Jest mozliwość przerobienia mieszkania i wtedy miałaby swój pokój ale potrzeba ok 6tys
 
drukujecie jak szalone:szok: maskara ja siadam a tam 3 strony po 40 postow:szok::szok:

My wstalysmy o 9:30 Laura spala w swoim lozku jak tatus ja wolal do naszego lozka to nie chciala przyjsc Powiedfziala mu ze ma swoje nowe lozko:-D:-D

Dzis z rana Laura mnie zaskoczyla
Leze w lozku a ona wstala i poszla do pokoju gdzie spi babcia.PO chwili przychodzi do mnie i mowi: Mamo chodz tam do babci, do pokoju, prosze:szok:Jeszcze chyba tak dlugiego zdania nie wypowiedziala:szok:

Wiki Laura nie ma swojego pokoju spi z nami w sypialni.Jak bedziemy mieli dom wtedy bedzie miala swoj obecnie musi jej wsyatrzcyc to co mamy:sorry:
Jedyne co moge zrobic to wkleic fotki jak spi w swoim nowym lozku :))i jak wstala zadowolona
Super łóżko dzieki za zdjecia
Moja Oliwka zrobiła cos takiego jakies pół roku temu,co zesmy się naszukali ,kupilismy nawet nowego a co się okazało w śmieciach był.radzę zajrzec do kubła na smieci :tak::tak::tak:




My po sparzerze i zakupach.No bez wózka trochę ciężko było.W strone na zakupy ładnie szła i bez problemu było ale już w sklepie było uciekanie potem w drodze powrotnej to już katastrofa,to na ręce,to chce na plac zabaw i histeria.na razie będę chodzić w wózku :tak::tak::tak::tak::tak:
A ja polecam sprawdzic w muszli:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
muszę się Wam przyznać, ze jestem strasznym tchórzem, jak tylko coś stuknie w domu to mam serce w gardle:-D:-D:-D dzisiaj ok. 4 coś się tłukło jakby na schodach na górę, stoją tam butelki z wodą takie 5-litrowe i odgłos był taki jakby ktoś jedną pocierał o drugą:szok::szok::szok::szok::szok:normalnie serce tak mi waliło, ze nic innego już nie było słychać:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a teraz już muszę znikać bo skończyłam na dzisiaj pracę:-D huuuuura

może z domu zajrzę bo dzisiaj z pracy nie bardzo mi się udało:no:

do potem
To nie jestes sama ja tez sie boje

A ja juz pomalowałam łazienke teraz ide sprzątac jak Kamilek wstanie to pójdziemy na zupke kalafiorową narazie ide pranie dowieszać
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
muszę się Wam przyznać, ze jestem strasznym tchórzem, jak tylko coś stuknie w domu to mam serce w gardle:-D:-D:-D dzisiaj ok. 4 coś się tłukło jakby na schodach na górę, stoją tam butelki z wodą takie 5-litrowe i odgłos był taki jakby ktoś jedną pocierał o drugą:szok::szok::szok::szok::szok:normalnie serce tak mi waliło, ze nic innego już nie było słychać:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

a teraz już muszę znikać bo skończyłam na dzisiaj pracę:-D huuuuura

może z domu zajrzę bo dzisiaj z pracy nie bardzo mi się udało:no:

do potem
skoro sama slyszalas swoje serce to musialas miec niezlego pietra:-D
Witam! Zuza spi. Od rana posprzątałam teraz robie zupkę kalafiorowa.Mam troszkę prasowania. Potem na hipoterapie. W sobote zmiana czasu nie wiem jak to będzie bo hipot. na 17,30 więc jak wracamy to ciemno jest a po zmianie czasu będzie noc o tej porze. Zuza potem w aucie zasypia bo ciemno:zawstydzona/y:




Ale słodka-jak aniołek:-):-)



Teraz w sobote zmiana czasu-teoretycznie spimy dłużej...



Super że śpi w swoim łóżku. jest sliczne. Zuza też spi w naszym pokoju. Bo w sumie mamy tylko jeden. Jest mozliwość przerobienia mieszkania i wtedy miałaby swój pokój ale potrzeba ok 6tys

Skoro Wam to nie przeszkadza to po co wydawac 6tys:sorry:


Ja rozwiesilam pranie, wypilam kawke, odgrzeje zupke zjemy i sie zwijamy na basenik

Anaconda wspolczuje grypy niezle z czlowieka sily wyciaga.Moja siostre ostatnio po tej grypie 3 dni falki bolaly:-(Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby Majka nie zachorowala
 
Obiadek zrobiony, prasowanie też, czas zmykac bo Zuzia sie budzi:sorry:

skoro sama slyszalas swoje serce to musialas miec niezlego pietra:-D


Skoro Wam to nie przeszkadza to po co wydawac 6tys:sorry:


Ja rozwiesilam pranie, wypilam kawke, odgrzeje zupke zjemy i sie zwijamy na basenik

Anaconda wspolczuje grypy niezle z czlowieka sily wyciaga.Moja siostre ostatnio po tej grypie 3 dni falki bolaly:-(Zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby Majka nie zachorowala

I tak narazie kasy brak. Przeszkadzać nie przeszkadza-tylko pokój zagracony, bo piłka do ćwiczen duża, mata, wałek-wszystko zajmuje miejsca. A tak by miała swój pokój to i miejsca do ćwiczeń więcej:tak:
 
O kurcze dziewczyny nigdy Was nie nadrobię, ale nawijacie:-D
My wstaliśmy o 8, a teraz kaczka się gotuję na obiad hihi :-) mój mały narazie śpi w łóżeczku, a czasem z nami, ale M już struga mu łóżko, to niebawem już będzie spał na swoim łożu. Bo już 2 razy zdarzyło się, że spadł z naszego łóżka :no:
Życzę miłego dnia :-)
Myślę że tak małe dziecko jest jeszcze za małe na własne łóżko,no chyba że ze szczebelkami.
 
reklama
Czesc babeczki troche nadrobilam ale przyznam sie ze nie wszystko bo drukujecie strasznie szybko i duzo :szok::szok::szok::szok: a ja mam chorego chlopa w domu wiec non stop przy kompie nie siedze:-):-):-) Dzis mu lekarz powiedzia, ze albo ospa albo polpasiec:eek::eek::eek:
nie zazdroszczę ani jedneg ani drugiego :no::no::no:zdrówka dla M:tak:
ania łóżko świetnie a Laurka no sama słodycz:tak::tak:
co do mówienia pełnymi zdaniami to moje dzieciaki to chyba z tych wygadanych od zawsze bo dużo mówiły i jakoś tak szybko:sorry:i do dziś im ten słowotok został:sorry::-)
my już po mega długim spacerku słonko jakoś tak nieśmiało przebija zimno ale dupsko trzeba było ruszyć:eek:
obiadek mamy prawie gotowy prasowania zaliczyłam całą tonę:szok:a już następne pranie schnie i pół kosza do prania znów:sorry:
 
Do góry