reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
niestety dzieckom nikt nie wytlumaczy:-D:-D:-D:-D:no::no::no:

mam piersi z kurczaka co moge dobrego na obiad zrobic i takiego szybciutkiego, oprocz kotletow bo juz mam dosc :-p:-p:-p:-p:-p
albo zrób sobie kotlety zawijane a w środku nafaszeruj serem i pieczarkami :tak::tak::tak::tak::tak:
pyszny jest ,my uwielbiamy :tak::tak::tak::tak:

Oliwka zjadła drugie sniadanie,to wybywamy z domu.idziemy na małe zakupy i od razu zaliczymy spacerek :tak::tak::tak::tak:

idziemy bez wózka :tak::tak::tak::tak: zobaczymy co to będzie :-p:-p:-p:-p:-p:-p:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
CZESC dziewczyny nie dam rady was nadrobic Ale jak Oliwka pozwoli to popisze teraz z wami Oczywiscie musze w miedzy czasie posprzatac i ziemniaczki obrac Obiad jest od wczoraj wiec fajnie
Dzis nocka straszna ale ostatnio to co druga taka jest Wiecie jak sie ciesze ze nie pracuje Bo nie dalabym rady :-(
Od 3 do 5 nie spalismy Udalo mi sie o 5 uspac Oliwke w wozku ale jak ja przenosilam to spala tak czujnie ze sie obudzila Na szczescie zasnela w lozeczku
Razem z G zaspalismy on do pracy a ja na badania Milam wyjsc o 7 a po 7 wstalismy Ale zadazylam I G do pracy tez :-)
Na badaniach strasznie Pierwsze wkucie to nic nie poszlo krwi Drazyly jej ta igla Ta sie biedna wydzierala mnie serce krwawilo :-(
Na drugiej raczce udalo sie pobra Ja tez sobie pobralam :-)
Moje wyniki I Oliwki tylko TSH dzis popoludniu A T3 I T4 OLIWKI JUTRO POPOLUDNIU 3 MAJCIE KCIU no ale juz po tym tsh juz cos bedzie wiadomo
ANABUBA jak masz gdzies dostep do norm TSH to napisz mi prosze

Lece cos posprzatac Pozniej an 12 umowilam sie z kolezanka Ona ma o 2 tygodnie starsza cireczke od Oliwki wiec sie pobawia A od niej po wyniki
 
mozesz pokroic na kawałki i te kawałki przyprawic przyprawą do kurczaka i papryką.
razem dusic z warzywami na aptelni.i podać z ryżem lub makaronem.
i do tego sosik :tak::tak::tak::tak::tak:

albo zrób sobie kotlety zawijane a w środku nafaszeruj serem i pieczarkami :tak::tak::tak::tak::tak:
pyszny jest ,my uwielbiamy :tak::tak::tak::tak:
w tym sek ze moj czarek nie lubi ryzu chyba ze z ziemnakami zrobie :eek::eek::eek::eek:
a te kotlety zawijane tez lubie ino pieczrek nie mom;-);-);-);-)
 
Ja tez sie nie umiem oderwac od kompa A roboty ful i zaniedlugo trzeba wychodzi Jeszcze zjesc trzebabybylo :-)
Teraz zerkam na NA WSPOLNEJ oliwka posprzatala mi w kuchni z ryzem maka itp czyli porozwalala wsio Teraz marudzi i chce na rece
 
Aha Oliwka wczoraj zgubila pilota od tv i za nic nie umiemy go znalesc No i mamy pierwszego bardzo widocznego SINIAKA NA CZOLE

Co tu taka cisza dziewczyny hihih ?
Zobaczylam na wspolnej Pozmywalam Zjadlam cos Jeszcze pozamiatac musze i ziemniaki obrac I szykowac sie do wyjscia do kolezanki U mnie sloneczko bylo ale jakos sie zachmurzylo Mam nadzieje ze padac nie bedzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Co tu taka cisza dziewczyny hihih ?
Zobaczylam na wspolnej Pozmywalam Zjadlam cos Jeszcze pozamiatac musze i ziemniaki obrac I szykowac sie do wyjscia do kolezanki U mnie sloneczko bylo ale jakos sie zachmurzylo Mam nadzieje ze padac nie bedzie
Bo wszystkie cos robia ja teraz Kamilka usypiam i zaraz ide malowac sufit w łazience
 
Do góry