reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Ale sie popłakałam kiedys obiecałam sobie ze nie bede oglądać filmów o wczesniakach i znowu dzisiaj oglądałam i trafiłam na jeden popłakałam sie jak dziecko i nie moge nadal zrozumiec czemu dzieci odchodzą :-:)-(i zrozumiałam po tym filmie jaki ja mam szczęscie ze mam zdrowe kochane dzieci ze są :tak:
Ech głupia jestem bo naoglądam sie a później mam doła

Gdzie taki film ogladałas??
 
reklama
A my po spacerku :tak: Na podwórku byłyśmy może ze 20 min, bo się zimno zrobiło i poszłyśmy na ploteczki :-p

Ale sie popłakałam kiedys obiecałam sobie ze nie bede oglądać filmów o wczesniakach i znowu dzisiaj oglądałam i trafiłam na jeden popłakałam sie jak dziecko i nie moge nadal zrozumiec czemu dzieci odchodzą :-:)-(i zrozumiałam po tym filmie jaki ja mam szczęscie ze mam zdrowe kochane dzieci ze są :tak:
Ech głupia jestem bo naoglądam sie a później mam doła

Wiki, ja to nie mogę takich rzeczy oglądać :no: Ja nawet nie pozwoliłam Anice zdjęcia zrobić jak była podpięta pod aparaturę :no:powiedziałam, ze nie chce pamiętać :no:

aaaa zapomniałam Wam powiedziec ze od ostatniej wizyty przytyłam 4 kilo!!!!:szok:
i juz mam 17 kg na plusie:eek::eek::crazy:

Rośnij okrąglutka :tak: Ja przytyłam z Helenka 22kg :-p
 
MH to mnie też przeraża i smuci jak widze takie maluszki podpięte pod aparature ale ja sie popłakałam jak zobaczyłam takie malutkie dzieciątko jak laleczka i rodziców króży je przytulali ono już było aniołeczkiem albo drugie jak w trumience leżało strasznie smutne to było odrazu wyobraziłam sobie mojego brata ze on tez tak leżał:-:)-:)-:)-:)-(ale nie gadajmy o tym cieszmy sie z tego ze mamy dzieci zdrowe :tak::tak::tak:i nieważne ze czasem rozrabiają ale i tak są kochane

Kamilek śpi może sobie kawke zrobie prasowac mi trzeba ale mi sie nie chce Martynka poszła sobie z Babcią poleżec upiekłysmy 2 ciasta jedno z jabłkami a drugie piernika
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hejka.
Dopiero teraz znalazłam czas aby do was zajrzeć :tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

zimno,wymarzłyśmy dziś na spacerze,ale dobrze że grubo sie ubrałyśmy :tak::tak::tak::tak::tak::tak:


aaaa zapomniałam Wam powiedziec ze od ostatniej wizyty przytyłam 4 kilo!!!!:szok:
i juz mam 17 kg na plusie:eek::eek::crazy:

medea dałabys jakieś zdjecie do obejrzenia twojego brzuchala ,to juz prawie finish ,nieługo sie rozpakujesz i co?dawaj dawaj ocenimy czy taki duzy :-p:-p:-p:-p:-p:-p

Rośnij okrąglutka :tak: Ja przytyłam z Helenka 22kg :-p

ja z Oliwka 15kg :tak::tak::tak::tak::tak:


dzis nocka tez super.Oliwka dzis nie budziła sie na sikanie:no::no::no::no::no::no::no: wytrzymała do rana i jak się obudziła to posżła i nasikała ponad połowę nocnika :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ciesze sie bo może po tamtej wpadce teraz bardziej tryma to sikanie bo juz poczuła na własnej skurze że pampersa nie ma w nocy i musi trzymac.super :-):-):-):-):-)
 
antocha też jest marudny i chyba zaraz dam mu zupkę i spróbuję położyć go spać:tak:ale on z tym drugim spaniem to ciężkawo ma:sorry2::sorry2::sorry2:
ja też zaraz sobie kawulca zrobię bo jestem jakaś skapciała:-p
antoszka zrobił mi pożądki w szafkach :wściekła/y:wywalił mi ubrania na podłogę a to była chwilunia tylko poszłam doprawić zupę:szok:
wiki to straszne takie filmy ja nie oglądam tego bo potem się stresuję denerwuję mam zdrowe dzieci i cieszę się ogromniaście kocham ich nad życie nawet wtedy kiedy broją za pięciu:cool:
 
malinka miałam Ci mówić a zawsze zapominać zmień kochana avatarek bo Antoszka już duzy chłopak a tu taki malutki i potem mi sie zapomina ile on ma i że z niego kawał chłopa już :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:-p
 
A my po spacerku :tak: Na podwórku byłyśmy może ze 20 min, bo się zimno zrobiło i poszłyśmy na ploteczki :-p



Wiki, ja to nie mogę takich rzeczy oglądać :no: Ja nawet nie pozwoliłam Anice zdjęcia zrobić jak była podpięta pod aparaturę :no:powiedziałam, ze nie chce pamiętać :no:



Rośnij okrąglutka :tak: Ja przytyłam z Helenka 22kg :-p
hihi ale z Aniką chyba malutko???

ja ostatnie tygodnie wlasnie się obżeram jak głupia i latego tak tyje:-p ale nie potrafie sie opanować:sorry::-D

hejka.
Dopiero teraz znalazłam czas aby do was zajrzeć :tak::tak::tak::-):-):-):-):-)

zimno,wymarzłyśmy dziś na spacerze,ale dobrze że grubo sie ubrałyśmy :tak::tak::tak::tak::tak::tak:




medea dałabys jakieś zdjecie do obejrzenia twojego brzuchala ,to juz prawie finish ,nieługo sie rozpakujesz i co?dawaj dawaj ocenimy czy taki duzy :-p:-p:-p:-p:-p:-p



ja z Oliwka 15kg :tak::tak::tak::tak::tak:


dzis nocka tez super.Oliwka dzis nie budziła sie na sikanie:no::no::no::no::no::no::no: wytrzymała do rana i jak się obudziła to posżła i nasikała ponad połowę nocnika :szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

ciesze sie bo może po tamtej wpadce teraz bardziej tryma to sikanie bo juz poczuła na własnej skurze że pampersa nie ma w nocy i musi trzymac.super :-):-):-):-):-)
nie a taki duży- w sumie to a tak nie prytylam- 17 kg niby ale aż tak tego nei widac:sorry::cool2: chyba ze mam wyszczuplające lustra w domu:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
agnes a no masz rację musze coś nowego zrobić:tak::tak::tak::tak:
tylko ja teraz mam zawsze za mało czasu włączam to bb i wolę poczytac co u was ,napisać co u mnie a na zmiany brak czasu wiecznie:zawstydzona/y:
 
Do góry