reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a własnie medea byłas u gina to juz końcówka wiesz już na 100% będzie?chłopak?dziewczynka?:-p:-p:-p:-p:-p
nie miałam usg więc nie wiem- poza ty juz nie chce wiedzieć- bo ta ginn to sama nie wie co tam widzi:eek::eek: raz tak raz tak- tyle to już się doczekam- bedzie niespodzianka- a ciuchy mam wsystkie raczej różowe takie malutkie wiec na wyjscie i tak mam naszykowany róowy dresik:sorry::-D:rofl2:
Medeuska a na którego ty masz termin
wg O na 18, wg ostatniego usg- które mialam miesiac temu na koniec października- a jak mnie badały ostatnio to niby juz mi sie wszystko do porodu przygotowuje i juz niedługo- ale nie wiem co te niedługo ma znacyc- nastepną wizyte mam 15:sorry:
 
reklama
-lekarka powiedział ze jak kobieta w ciąży spi to i dziecko potem ładnie spi a ja większość ciąży miałam bezsennej i antek tak ma :sorry:on ma 10 m-cy a potrafi spać raz od 10-do 11 a potem idzie spać np o 21 i wcale nie jest senny:szok:w nocy budzi sie teraz po 4-5 razy no a o 5 budzi sie uz wyspany:cool2:
To bombelek nie da mamie pospac moje dzieci od małego dużo spały dopiero koło 5-6 miesiąća mniej spały a tak to tylko jadły i spaly to tesciowa zawsze sie smiała bo co przyszła to dziecko spało albo jadło
 
hej dziewczyny poczytalam was ale nie bede odpisywac bo czasu brak
musze sie brac za prasoowanie poki dziecko spi bo jak wstanie to nic nie zrobie bo Emily jest chora chycila jakiegos wirusa no i goraczka kaszel i wymioty pediatra mi dzis powiedzial ze ucho zaczyna sie tez robic pomalu czerwone mam nadzieje ze nie dostanie zapalenia ucha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
nie miałam usg więc nie wiem- poza ty juz nie chce wiedzieć- bo ta ginn to sama nie wie co tam widzi:eek::eek: raz tak raz tak- tyle to już się doczekam- bedzie niespodzianka- a ciuchy mam wsystkie raczej różowe takie malutkie wiec na wyjscie i tak mam naszykowany róowy dresik:sorry::-D:rofl2:

wg O na 18, wg ostatniego usg- które mialam miesiac temu na koniec października- a jak mnie badały ostatnio to niby juz mi sie wszystko do porodu przygotowuje i juz niedługo- ale nie wiem co te niedługo ma znacyc- nastepną wizyte mam 15:sorry:
No a z twojego liczenia na którego ci wyszło bo przeciesz to można samemu policzyc moja siostra ma na 22 i bedzie miała dziewczynke

hej dziewczyny poczytalam was ale nie bede odpisywac bo czasu brak
musze sie brac za prasoowanie poki dziecko spi bo jak wstanie to nic nie zrobie bo Emily jest chora chycila jakiegos wirusa no i goraczka kaszel i wymioty pediatra mi dzis powiedzial ze ucho zaczyna sie tez robic pomalu czerwone mam nadzieje ze nie dostanie zapalenia ucha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oj bidulka dużo zdrówka dla niej
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bylam z mlodymi troche na podworku:-)Potem poszlam z Nimi po Dominika a tearz juz smacznie sobie spia:tak::tak::tak:Ja zjadlam sobie drozdzowke i popijam capucinko:-);-)
 
no mówiłam wam medea będzie miała ślicznego chłopaczka ba brązowookiego blondynka:rolleyes2::rolleyes::rolleyes::rofl2::rofl2::laugh2::laugh2::laugh2:


cichooooooo bo medea sie zaraz wkurzy :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

nie miałam usg więc nie wiem- poza ty juz nie chce wiedzieć- bo ta ginn to sama nie wie co tam widzi:eek::eek: raz tak raz tak- tyle to już się doczekam- bedzie niespodzianka- a ciuchy mam wsystkie raczej różowe takie malutkie wiec na wyjscie i tak mam naszykowany róowy dresik:sorry::-D:rofl2:
a jak to będzie chłopadk to super będzie mu w rózowym :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D


hej dziewczyny poczytalam was ale nie bede odpisywac bo czasu brak
musze sie brac za prasoowanie poki dziecko spi bo jak wstanie to nic nie zrobie bo Emily jest chora chycila jakiegos wirusa no i goraczka kaszel i wymioty pediatra mi dzis powiedzial ze ucho zaczyna sie tez robic pomalu czerwone mam nadzieje ze nie dostanie zapalenia ucha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

zdrówka dla Emily :tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
ja wiedziałam że zaszłam w ciąże z antkiem w nocy z 13 na 14 lutego taki prezencik walentynkowy dlatego wiedziłam kiedy urodzę:tak::tak::tak::tak:

aga zdrówka dla emily:tak::tak::tak:
agnes mój antoszka też miał kilka różowych ubranek po julce ma nawet slicznego frotkowego pajacyka do spania różowego w króliczki:-D:-Dno i wygląda w nim cudnie:cool2:jak to mówią ładnemu to we wszystkim ładnie:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
ja wiedziałam że zaszłam w ciąże z antkiem w nocy z 13 na 14 lutego taki prezencik walentynkowy dlatego wiedziłam kiedy urodzę:tak::tak::tak::tak:
Ja tez wiedzialam kiedy zaszalam w ciaze :-D:-D bylam akurat u gina na badaniu a ona do mnie jak chcemy dzidzie to mamy szybko leciec do domu i brac sie za robote bo dzis to napewno ten dzien :-D:-D:-Dno i tak bylo:tak::tak::tak::tak:
 
hej dziewczyny poczytalam was ale nie bede odpisywac bo czasu brak
musze sie brac za prasoowanie poki dziecko spi bo jak wstanie to nic nie zrobie bo Emily jest chora chycila jakiegos wirusa no i goraczka kaszel i wymioty pediatra mi dzis powiedzial ze ucho zaczyna sie tez robic pomalu czerwone mam nadzieje ze nie dostanie zapalenia ucha:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Oby to nie bylo zapalenie ucha:no::no::no:bo to jest masakra:no::no::no:
Duzo zdrowka

To witaj w klubie @:-)
Ja tez mam @,ale juz na szczescie 3 dzien

mam nadzieje że nie bede miała takiego małego "czuwaka" tylko śpiocha:sorry::-D:-D:-D
Cala moja trojak uwielbiala spac jak byli malency:tak::tak::tak:Dziewczynki to az za dlugo spaly:no:;-)Klaudia popila rekord jak jeszcze lezalysmy w szpitalu(miala wtedy moze z tydzien)i przespala mi bez jedzenia 17 godzin:szok::szok::szok:
 
reklama
Do góry