reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

a ja mam 20min ciszy-Oliwka ogląda wieczorynkę-normalnie zahipnotyzowana jest :-D:-D:-D:-D


przed chwilka zrobiła kipisz w ojca majtkach i zakładała je sobie po kolei na tyłek,wyłam ze smiechu :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
2 godziny temu uratowałam teściowi życie,ale o tym potem jak emocje opadną,bo się jeszcze trzesę.

Właśnie dostałam od swojej lekarz ciekawy artykuł odnośnie szczepień.
Wyraźnie widać silne powiązanie zatruciem rtęci i autyzmem i innymi chorobami .
Jestem w szoku,bo wiedziałam duzo na ten temat ,ale po przeczytaniu artykułu stwierdzam,że wiedziałam tyle co wierzchołek góry lodowej.
Dziewczyny przeczytajcie ,bo to chodzi o zdrowie Waszych dzieci.
Myśle,że warto pomimo tego,ze artykuł jest strasznie długi.
Teraz jednak nikt już nie zaprzeczy....
Ważne! Ukrywane dowody wieloletniego zatruwania dzieci rtęcią... :: NewWorldOrder.com.pl
:-:)-:)-:)wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::no::no::no::no:

Przeczytałam :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Anika dostała, najgorszą szczepionkę z możliwych :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dziecko pod kontrola neurologa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Witam dziewczyny- padnięta jestem - bo dziisaj mieliśmy pełno jeżdżenia i załatwiania- najpierw byłam u gin- wszystko ok

dowiedziałam sie tylko że mam tkliwą macicę i że już niedługo do porodu:sorry::sorry:
i potem na fotelu że szyjka też juz króciutka:sorry::sorry: poza tym nic ciekawego zabardzo....

potem jechalismmy odebrac dowody pozmieniac we wszystkich urzędach bankach itp dane, potem w pracy mojej i M, iu teścowej po farbe, bo brakło nam na jedną ścianę naszej:sorry: no i spowrotem musielismy zajechac do obi po panele na raty- wczesniej juz porównalismy ceny wszedzie i kupilismy za 17.99- najlepsze że oglądalismy je dzisiaj o 10 a pojechalismy o 16 i o 16 juz były po 22,99:eek::eek: i mówie do gościa że jeszcze dzisiaj oglądalismy je ibyy po 17,99:eek:no ale powiedzial że juz sie promoca na nie konczy i ze nie zdążyliby w całym sklepie wszedi cen pomieniac ze jeszcze dzisiaj są a 17,99:tak::tak::tak: więc kupilismy- 5 rat po 75zl.... nadroższe te durne cokoliki:eek::eek::eek::eek: 14 zł jeden 2,5 m:eek::eek: no jeszcze musimy kupic podkład- ale to juz u nas w casto bo tam były calkiem drogie:eek:
i tak nei wiem skąd wezme na te raty:rofl2: ale co tam bede sie martwic za miesiąc:sorry::rofl2::rofl2::rofl2:

de sie polozyc bo padnieta jestem- dopero teraz siadłam- io 18 wrocilismy- musialam zrobic jedzenie, zadanei z Patim i pozmywac jeszcze i tak cały dzien w d.....upie:eek:
Musze sie do lekarza przejsc ale hormonalne to moge po nich zgrubnąć:eek:
ee tam- po samych tabletkach sie nie grubnie- one pobudzają apetyt- ale jak bedziesz nad sobą panowac to nei zgrubniesz- ja tak miałam ze co chwile głodna byłam a chudłam jeszcze na tabletkach zamast przytyc:-p:-p a brałam Diane po których niby najbardziej się tyje :tak::tak::-)
 
=== > Ja nie moge brac tambelet ... Za slaby organizm i w ogole zalodek ... W sumie dobrze ze nie biore :) Teraz robie sobie implanta na 3 lata :))
=== > A o tych szczypionkach tez czytalam Maskara !!!


Ja teraz z misiakiem siedze i malenka szykujemy sie aby jechac do tesco po jakies zakupki :) Ostatnio malej kupilam w Boot'sie (to cos w stylu drogerii i apteki) 6 sloiczkow z hipp czy z heinz i firmy stad cow & gate 6 za 3'50euro :)) a jeden sloik kosztuje niecale euro ... A wiec nakupowalam jej za 15 euro 24 sloiczki Rozne rozniste ... Owoce warzywa mieska wszystko bez glutenu dodatkku jajka czy mleka :))

Teraz jakas promocja jest ze 6 opakowan z pampers w cenie 2 :)) to 5euro z 6 opakowan ! Oplaca sie niesamowicie :))

wiec musze isc kupic troche rzeczy dla niej jak i do lodowki :))
 
Luiza czyli Euvax?
ta miała być neurologicznie bezpieczna.
Kuba po tej szczepionce dostał paraliżu właśnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Tak, własnie tą, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Podziałała na niego od razu ?? Helena była też szczepiona tym świństwem :wściekła/y:

Dobrze, że nie żałowałam kasy i szczepiłam resztę płatnymi szczepionkami :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
o tychszczepionkach poczytamjutro- bo juz mis ie oczy same zamykają przed kompem:sorry:

bo zapomniała Wam napisać ze z M obudillismy sie dzisiaj juz o 4,30 i spac nie umielsmy:eek::eek:

wiec milego wieczorku kobitki:tak:
 
Do góry