reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Jestem juz wkoncu kmp sprawyny.
Miłosz nie spada on jak sie budzi to schodzi z niego i idzie do nas.A dzis przeszedl samego siebie cały dzien nie spal i nie wiem o co mu chodzilo jak chcialam go polozyc to nie,mimo maslanych oczu,ok 14 pojechal do tesciowej tam tez nie spal.Przyjechal do domu myslelismy ze padnie a on po kapieli jeszcze szalaał do 21 i zasnal,nie wiem o co mu chodzilo tak naprawde.
A z tymi ubezpieczeniami to jedenn wielki NIEWYPAŁ.
 
Sylwia, nie przeczytalas, prawda?

przeczytalam, ale nie chce sie na ten temat wypowiadac. To tak jak ostatnio spotkalam znajoma babci (szlam z babcia przez miasto) i ona oczywiscie lament: "co sie na tym swiecie dzieje ten na raka chory, ten na raka chory, wszystko przez jedzenie" itd, itp A ja jej mowie ze w czasach jak ona byla w moim wieku ludzie nie wiedzieli tyle o raku co teraz i umierali ze starosci albo z innych przyczyn. Niestety mamy coraz wieksza swiadomosc pewnych chorob i dlatego takie rzeczy szokuja.

A ja mam o tyle dobrze ze czesi za miedza i tam warto sie leczyc.
 
Przeczytałam :szok::szok::szok::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Anika dostała, najgorszą szczepionkę z możliwych :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Dziecko pod kontrola neurologa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


ja też przeczytałam,masakra jakaś :no::no::no::no::no:


Luiza czyli Euvax?
ta miała być neurologicznie bezpieczna.
Kuba po tej szczepionce dostał paraliżu właśnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

a jak Oliwka była szczepiona na WZWb szczepionką HEPAVAX_GENe to bezpieczna czy nie?:sorry:

teraz kurczę siedzę z jej książeczką zdrowia i sprawdzam te szcepienia :eek:



poczytalam i nie bede sie wypowiadac,
dlaczego????????:eek:


Oliwka juz spi a ja oglądam HOUSA :tak::tak::tak::tak::tak:

Jestem juz wkoncu kmp sprawyny.
Miłosz nie spada on jak sie budzi to schodzi z niego i idzie do nas.A dzis przeszedl samego siebie cały dzien nie spal i nie wiem o co mu chodzilo jak chcialam go polozyc to nie,mimo maslanych oczu,ok 14 pojechal do tesciowej tam tez nie spal.Przyjechal do domu myslelismy ze padnie a on po kapieli jeszcze szalaał do 21 i zasnal,nie wiem o co mu chodzilo tak naprawde.
A z tymi ubezpieczeniami to jedenn wielki NIEWYPAŁ.


a co wyszło z tymi ubezpieczeniami???????
tak myslałąm ze nic z tego nie wyjdzie ale nie chciałam zapeszać,z ubezpieczeniami to zawsze jedna wielka kicha :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Tak, własnie tą, :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Podziałała na niego od razu ?? Helena była też szczepiona tym świństwem :wściekła/y:
U Kuby było to jakoś 2-3 tygodnie do pierwszych objawów

ja też przeczytałam,masakra jakaś :no::no::no::no::no:




a jak Oliwka była szczepiona na WZWb szczepionką HEPAVAX_GENe to bezpieczna czy nie?:sorry:

teraz kurczę siedzę z jej książeczką zdrowia i sprawdzam te szcepienia :eek:




dlaczego????????:eek:


Oliwka juz spi a ja oglądam HOUSA :tak::tak::tak::tak::tak:
Aguś nie mam dobrych wiadomości
Wstrzymanie - DTP; HEPAVAX GENE - BIOMED S.A. | Wiadomości GMP
 
U Kuby było to jakoś 2-3 tygodnie do pierwszych objawów


Aguś nie mam dobrych wiadomości
Wstrzymanie - DTP; HEPAVAX GENE - BIOMED S.A. | Wiadomości GMP
As ale tam jet mowa tylko o wsytzymaniu seri 0430047 tej szczepionki a Oliwka była szczepiona
14.09.07 seria 0430039
8.11.07 seria 0430041
13.05.08 seria 0430046


to ma jakieś znaczenie.

ale skoro nic jej nie jest to znaczy że nic juz jej nie będzie tak???????????? bo ostatnia dawka była 4,5 mies temu :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

ja juz wkońcu zgłupiałam to którymi szczepionkami trzeba szczepić i sa bezpiezne/te płatne?????

czyli te bezpłatne wszystkie są szkodliwe i mogą zagrażać zyciu dziecka????? dobrze rozumiem czy nie?:sorry:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
A u mnie juz błoga cisza. Mała zasypia u siebie, Piciu tylko słuchać jak zacznie chrapać, hihi. Zostałam sama, a że P kupił mi desperado, to sobie posączę w dobrym towarzystwie.
 
ja juz wkońcu zgłupiałam to którymi szczepionkami trzeba szczepić i sa bezpiezne/te płatne?????

czyli te bezpłatne wszystkie są szkodliwe i mogą zagrażać zyciu dziecka????? dobrze rozumiem czy nie?:sorry:
Moj Dominik byl szczepiony zwyklymi a dziewczynki tymi platnymi i szczerze to ja nie widzialam najmniejszej roznicy:no::no::no:Ani dziewczynkom ani Dominikowi nigdy nic nie było


Moi mlodzi juz spia:tak:Dziewczynki usnely od razu ale byly tak zmeczone ze to bylo do przewidzenia:-):tak:
Zamowilam sobie na kolacje pizze i jestem mega obzarta:-p:-)

A u mnie juz błoga cisza. Mała zasypia u siebie, Piciu tylko słuchać jak zacznie chrapać, hihi. Zostałam sama, a że P kupił mi desperado, to sobie posączę w dobrym towarzystwie.
Ale mi narobilas smaka na takie super schlodzone piwko:tak::tak::tak:Ja sobie jutro albo w sobote posiedze przy redsiku:-):tak:
Desperado kiedys probowalam i w sumie nie jest takie złe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Medea, Wiki dobranoc

a co wyszło z tymi ubezpieczeniami???????
tak myslałąm ze nic z tego nie wyjdzie ale nie chciałam zapeszać,z ubezpieczeniami to zawsze jedna wielka kicha :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:

No mówiłam, że to lipna spawa. Kumpela w tym siedzi, wydała masakryczne pieniądze na szkolenia itp, co niby tak pięknie wrócić się miało i co? Szkło... dupa blada zakrwawiona!

Moja była szczepiona heksą, artykułu nie przeczytałam do końca jeszcze, bo a to P wrócił, a to małą kąpać, a to tamto siamto sramto,zaraz skończe.
 
Do góry