reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam się dzisiaj z samego rana. Wyjątkowo bo mały drań nie daje mi pospac.

Witam się i ja:-):-):-)
Ja też dziś niewyspana bo nie wiadomo czemu obudziłam się o godz.7 i teraz cały dzień będę śnięta chodziła:crazy::crazy::crazy:
U nas też piękne słonko ale ponoć od jutra ochłodzenie - oby się pomylili:tak::tak::tak:
Która chętna na kawkę?



No ja kawusie bardzo chetnie:-):-):-)

Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:

Gratuluje nowego autka

No witamy Patrysiu!
Gratuluje auta, niech się dobrze sprawuje i drogi poszerza.

A ja jeszcze o tej Brzydule, skoro zostało tylko kilka odcinków, to ja jestem bardzo ale to bardzo zawiedziona. Wychodzi na to, że strasznie okroili serial, skróta zrobili i już. Juz zauważyłam, że sporo nie ma, ale myśłałam, że nannajlepszej końcówce nie będą oszczędzać, a tu proszę. No przykro trochę.

To moze uchyl rabka tajemnicy jakie zakonczenie bylo w oryginalnej wersji?? Przyznam sie ze nie pamietam.
 
reklama
Witam :tak:

Ja się dzisiaj prawie wyspałam :sorry:

dzieki- jak jutro mnie bedzie bolec jeszcze- tylko mniej to moze pojde- teraz ja sie nie dam tak tknąc nawet- obojetnie co by mi miala ta robic chyba bym na tym fotelu urodziła z bolu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja to jeszcze młodsza bo nieskonczone 21:-p:-p:-p:-p

Idz do dentysty i weź sobie znieczulenie :tak: Na tym etapie ciąży nie zaszkodzisz dzidziusiowi biorąc odpowiednie znieczulenie :tak: A jak urodzisz to napewno nie będziesz miała czasu :sorry:

witam babeczki mnie choroba tak rozlozyla ze nic mi sie nie chce :no::no::no: podczytuje was czasami ale jakos brak weny na odpisywanie wybaczcie

jutro mamy jechac do PL ciekawe czy pojedziemy bo jak dalej tak fatalnie bede sie czula to chyba beda nici z tego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Duzo zdrówka :tak:

Witajcie kochane.
U mnie piękne słonko świeci.
Mały je śniadanko to ja wpadłam do Was.
Miłego dnia.;-):-):-)
Miłego dnia :-p

hej laeczki:happy:
pamiętacie mnie?????:cool2:
nie nadrobie wszystkiego to narazie napiszę co u mnie:tak:
grzybobranie było super extra jak wyszliśmy z domu o 4.40 to wróciliśmy o 19.50 słuhajcie zabawa świetna w autokarze śmiech w lesie grzybki do 14 potem znów impra po drodze obiad no było super cały dień bez dzieci z ludzmi no świetnie było:tak:
malowanie prawie prawie skończone bo tylko pół kuchni zostało :tak:
ja dostałam wczoraj @ i czuję fatalnie:-(i do tego kaszle kicham no pełen zestaw:tak:
ale ja za wami tęskniłam:tak:

Oj, my za tobą też :-p

Witam się i ja:-):-):-)
Ja też dziś niewyspana bo nie wiadomo czemu obudziłam się o godz.7 i teraz cały dzień będę śnięta chodziła:crazy::crazy::crazy:
U nas też piękne słonko ale ponoć od jutra ochłodzenie - oby się pomylili:tak::tak::tak:
Która chętna na kawkę?



Ja sie pisze na kawkę :tak:

Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:

He, he my też mamy lagune combi :-p:-D

Lecę pod prysznic :tak: Zaraz helenka będzie się domagała wyjścia na dwór a ja w proszku :szok:
 
Odp Ci na priv

No to już odpisalam, mala sie obudziala, trza leciec do roboty.
Na razie dziewczyny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
WItam i ja o poranku wlasnie pije kawe po kapieli :)

Ale mi sie spalo dobrze :) od 24-6 rano bez przerwy potem butla dla malego i do 7:40 mały nas zaskoczyl bo spal sam w duzym łózku zastawionym łóżeczkiem co by nie spadl.Ale rano patrzymy a ktos drepxcze do nas :)
 
Ja zaraz lece szykowac sniadanko:tak:Mlode nie spia od po 7 ale poki co (odpukac)sa w miare znosne:szok::-)

MALINUS
Ale za Toba tesknilam:-(No super ze wkoncu dotarlas:tak::tak::tak::-):-):-)

PATRYSIA
Gratuluje nowego autka:-):tak:
Ja tez sie przymierzam i przymierzam ale jakos nie moge sie do konca przymierzyc:-)W sumie to nawet nie wiem jakie bym chciala:rofl2:na 99% bedzie to jakies niemieckie autko

Jesli chodzi o Brzydule to rzeczywiscie bardzo Ja okroili:no::no::no:Miala byc niby do grudnia a tu prosze jeszcze tylko kilka lub kilkanascie odcinkow i koniec:-(Co ja bede ogladala:wściekła/y::wściekła/y:
 
hej laeczki:happy:
pamiętacie mnie?????:cool2:
nie nadrobie wszystkiego to narazie napiszę co u mnie:tak:
grzybobranie było super extra jak wyszliśmy z domu o 4.40 to wróciliśmy o 19.50 słuhajcie zabawa świetna w autokarze śmiech w lesie grzybki do 14 potem znów impra po drodze obiad no było super cały dień bez dzieci z ludzmi no świetnie było:tak:
malowanie prawie prawie skończone bo tylko pół kuchni zostało :tak:
ja dostałam wczoraj @ i czuję fatalnie:-(i do tego kaszle kicham no pełen zestaw:tak:
ale ja za wami tęskniłam:tak:
kochana pamiętamy.
Witaj po przerwie.
Ważne ,że u Ciebie już prawie wszystko porobione :tak:;-)
Zdrówka życzę.

Witam się i ja:-):-):-)
Ja też dziś niewyspana bo nie wiadomo czemu obudziłam się o godz.7 i teraz cały dzień będę śnięta chodziła:crazy::crazy::crazy:
U nas też piękne słonko ale ponoć od jutra ochłodzenie - oby się pomylili:tak::tak::tak:
Która chętna na kawkę?


Kochana ja się kładłam 3.35 do łózka a wstałam o 6.30 to Ty też przeżyjesz.:-D:-D:-D
Kawki nie lubię,ale harbatką nie pogardzę.:tak:;-):-):-)

Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:
Gratuluję zakupu i siedzenia za kierownicą.:tak:;-):-)

Kochane a u mnie znów wisielczy humor.Mały mi go zepsuł.
Wczoraj twardo twierdził,że nie ma książek,bo pani nic nie zadała.:sorry:
Okazało się,że on nic nie robił wczoraj na lekcjach tylko siedział pod ławką a do tego nie chciał wziąsć książek do domu,żeby pracę odrobić.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Nie dośc ,że wczoraj uciekł pani z karate to jeszcze nic nie robił cały dzień.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Utłuc gada to za mała kara,bo po co tłuc jak on bólu nie czuje??:sorry::sorry::crazy::crazy:
Ludzie dajcie mi nerwy opanowane ,bo nie ręczę za siebie jak dziś będzie to samo...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Tu coś na poprawę humoru :tak:

Rozmowa dwóch przyjaciółek:
- Podobno cię wczoraj widziano z jakimś tłustym kudłatym cudakiem?
- To mój mąż, podarował mi na urodziny kilka wysp na Hawajach.
- To mówisz, że gdzie znalazłaś to mięciutkie i puszyste cudo?

As, czy w klasie sa dwie nauczycielki ??
 
Tu coś na poprawę humoru :tak:

Rozmowa dwóch przyjaciółek:
- Podobno cię wczoraj widziano z jakimś tłustym kudłatym cudakiem?
- To mój mąż, podarował mi na urodziny kilka wysp na Hawajach.
- To mówisz, że gdzie znalazłaś to mięciutkie i puszyste cudo?

As, czy w klasie sa dwie nauczycielki ??


kawał niezly ale sie usmiałam :)
 
reklama
Dziewczynki wpadam się przywitać.
Kolejny dzień świra u mnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rano wstawiłam zmywarkę,pranie i z małym do szkoły,potem pogadanka z psychologiem prawie półtorej godziny :szok::szok:,wróciłam do domu z psem ,zostawiłam psa ,w biegu kanapka i czym prędzej na stajnie,bo dziś przedszkole rozpoczynałyśmy.
Przewiozłam ponad 30 dzieci i z powrotem na stajnię.W drodze powrotnej do szkoły,żeby pogadać z facetem ,który prowadzi taniec,czy Kuby nie weźmie do grupy.Okazało się,że po wysłuchaniu mnie zaryzykował (yupppiiii) :tak:;-) . Po drodze ze szkoły zakupy i właśnie weszłam do domu.:-):-)
Teraz obiadek robię ,jeszcze ze zmywarki wyjąc,pranie powiesić i zaraz na 17.30 po małego muszę iść,bo karate jeszcze ma .
Jak wrócimy to obiadek,potem lekcje z Kubusiem i muszę zasiąść do programu z dogoterapii,bo potrzeba napisać coś takiego by UE zapłaciła za zajęcia w świetlicy.
To tyle ode mnie.
Poczytałam po łebkach,ale nie mam czasu na odpisanie.
pozdrawiam:-)
A Ty znowu zalatana całymi dniami :no: zwolnij i odetchnij trochę!! :tak::tak::tak:

Witam się z Wami Laseczki,
melduję że weekend w Pile był fantastyczny,wesoło.,na rauszu i intensywnie,ani razy
się z m nie pokłociłam,byliśmy dla siebie mili jak nowozeńcy:-D
za to w domu pokłociliśmy sie z marszu ,bo wjeżdżając do domu zadzwonił znajomy czy nie podrzuci go do rewala,bo był napruty ,na co mój m ,wyrzucając mi bagaże i zakupy z auta ze oczywiście nie ma sprawy:wściekła/y:
ogólnie jest git ,mam zajęc tyle,że nie mam czasu na kompa za dużo,jeżdżę gdzieś i załatwiam rózne papierki do rodzinnego,
byłam dziś w SPA umówić sie na masaże,antycelulitowy i wyszczuplający ,znowu sie odchudzam:zawstydzona/y: mama mi pozyczyła kaskę a jej oddawać mam na raty wiec nie odczuje tak,postanowiłam zaszaleć ,bo wiecznie mi na siebie kasy szkoda ,a mój m zażyczył sobie rakiet do tenisa ,bo grał będzie,ja z nim przy okazji ,myśli o zestawie do paintballu ,bo zagrał w pile wrócił z wielkimi sińcami ,a podniecał sie tym okropnie ,taki zestaw jest raczej drogi,ale powiedział ,ze będzie odkładał....wiec jessli on realizuje swoje plany to dlaczego ja nie ?:tak:
I masz rację, Tobie też od życia się coś należy :tak::tak: ach jak ja Ci zazdroszczę tego spa :tak: też bym chciała się tak zrelaksować :-D

Nie miej mi za złe że tak ci piszę to w końcu twoja sprawa.

Nie mam za złe,nie ma problemu wkoncu to forum i kazdy pisze co sadzi i uwaza.

Sama nie wiem.....i nie wiem czemu mnie tak traktuje...nic złego mu nie zrobilam....
Ja bym go już dawno w dupę kopnęła, powiedziała parę słów tak żeby mu w pięty poszło :wściekła/y: no zabiła bym takiego faceta :wściekła/y:

to mamy tyle samo ,ja tez 27 :tak::tak::tak::-):-):-):-)

a więc bilans dwulatka jakoś przezyliśmy.
A było koszmarnie :no::no::no::no::no::no::no::no:
Oliwka dała popis ze masakra,ile ja się natłumaczyłam az nerwa na nią dostałam,inne dzieci nic a ta histeria nie dała się dotknąć ,co ja mówię tylko do gabinetu weszła i syrenę załączyła :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: tak panicznie boi sięlekarzy nie wiem ajk mam ja przekonać aby się nie bała :no::no::no::no::no:

z wysiłkiem uprosiłam zeby stanęła na wadze ,wazy 14kg
a z mierzeniem to w ogóle katastrofa niby zmierzyła ja że 90cm ale juz z 2 mies temu mierzyła 92 lub 93cm a teraz ryczała i miała ugięte nogi w kolanach więc na pewno ma więcej niz 90cm a le tak jej wpisała.

a tak poza tym wszystko w porządku poza tym ze wstydu się najadłam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


wyszliśmyz przychodni ,przytuliła lalkę i od razu usnęła mi w wózku chyba z tych nerwów i krzyku :tak::tak::tak::tak::tak::tak: i spi jeszcze,postawiłąm ja an dworze na podwórkui spi na świerzym powietrzu juz spi 1h15min,dam jej pospac jeszzce z 30min i budze a co :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D to nie pora na spanie:tak::tak::tak::tak::tak:
No to mała dała mały popis. U mnie na szczęście Kubek jak na razie nie zwraca na to uwagi, a że zaczepny mały jest to plus. Przynajmniej się nie boi :tak: a ja mam 21 lat ;-)
Witam popołudniowo :tak:

Widzę Agnes, ze nie tylko moje dziecko odstawia sceny w przychodni :no: Ale twoja przynajmniej nie nasikała na środku gabinetu :sorry:

Helena mega marudna dzisiaj :wściekła/y: Mimo iz przed południem byłyśmy w parku i się wyszalała :confused2:
a Anika za to spi jak aniolek.

As, twoj paln dnia jest porazajacy :szok::sorry:

Madziula, dobre postanowienie :tak: Ja tez ostatnio stwierdziła, że pora zając się sobą :tak: Nie odchudzam się jeszcze bo karmie, ale zato poszalałam na zakupach :-D

Tyle spamiętałam :-p
Po co Wy się odchudzacie ja nie wiem :tak: jak ja dawno na zakupach nie byłam, dla siebie oczywiście :no: normalnie minus dla mnie, muszę z mamą na lumpy się wybrać bo tu jesień zaraz zima a ja nie mam co włożyć :no:

Nie wiem o czym tkwi problem w wychowaniu czy w nim samym poprostu gdy sie pytam czemu tak sie zachowuje to on ze ja zrzędze.
Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza :wściekła/y::wściekła/y::crazy:

fajna była dzis Brzydula,już się nie mogę doczekac jutrzejszego odcinka :tak::tak::tak::tak::tak:
Ja mogę na telefonie w orange sobie obejrzeć, no ale niestety to kosztuje :-( ja rano powtórki oglądam bo zazwyczaj o tej godzinie mnie nie ma w domu :tak:

witam babeczki mnie choroba tak rozlozyla ze nic mi sie nie chce :no::no::no: podczytuje was czasami ale jakos brak weny na odpisywanie wybaczcie

jutro mamy jechac do PL ciekawe czy pojedziemy bo jak dalej tak fatalnie bede sie czula to chyba beda nici z tego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zdrówka życzę, kuruj się Kobito :tak::tak: mnie na szczęście jeszcze nic nie dopadło :tak:

Witam i ja
jestem mega niewyspana bo pierwszy raz od dawna ogladalam wczoraj kryminalne zagadki miami i szlam spac jakos przed 1:tak::tak::tak:No ale wstala juz o 6;30:-)Najlepsze jest to ze ja nigdy nie nastawiam sobie budzika i jeszcze nie zdarzyło mi sie zaspac:-D;-)
U nas tez piekne sloneczko od rana swieci,wiec znowu bedzie fajny dzionek:-):tak:
No i niestety mamy pierwszy dzien jesieni:no:
Ja też tak mam, zawsze wstaje przed budzikiem :tak: ja już dawno nie oglądałam miami :no: u mnie też słonko ale coś chłodni jest jak na razie :tak:

hej laeczki:happy:
pamiętacie mnie?????:cool2:
nie nadrobie wszystkiego to narazie napiszę co u mnie:tak:
grzybobranie było super extra jak wyszliśmy z domu o 4.40 to wróciliśmy o 19.50 słuhajcie zabawa świetna w autokarze śmiech w lesie grzybki do 14 potem znów impra po drodze obiad no było super cały dień bez dzieci z ludzmi no świetnie było:tak:
malowanie prawie prawie skończone bo tylko pół kuchni zostało :tak:
ja dostałam wczoraj @ i czuję fatalnie:-(i do tego kaszle kicham no pełen zestaw:tak:
ale ja za wami tęskniłam:tak:
Witamy witamy i pamiętamy :tak: kończ malowanie i zaglądaj częściej :-D

Witam się i ja:-):-):-)
Ja też dziś niewyspana bo nie wiadomo czemu obudziłam się o godz.7 i teraz cały dzień będę śnięta chodziła:crazy::crazy::crazy:
U nas też piękne słonko ale ponoć od jutra ochłodzenie - oby się pomylili:tak::tak::tak:
Która chętna na kawkę?


Ja chętna chociaż po kawie śpię ale taką z miłą chęcia wypiję :-)

Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:

No witamy Patrysiu!
Gratuluje auta, niech się dobrze sprawuje i drogi poszerza.

A ja jeszcze o tej Brzydule, skoro zostało tylko kilka odcinków, to ja jestem bardzo ale to bardzo zawiedziona. Wychodzi na to, że strasznie okroili serial, skróta zrobili i już. Juz zauważyłam, że sporo nie ma, ale myśłałam, że nannajlepszej końcówce nie będą oszczędzać, a tu proszę. No przykro trochę.
Gratuluję zakupu autka :tak: ja na razie to się zastanawiam chociaż nad kawalerką do wynajęcia, a samochód kiedy indziej :tak: to ja nie wiedziałam ze Brzydula się kończy :szok: no toż to skandal co ja będę oglądać :-:)-:)-(

No i nadrobiłam od wczoraj :tak:
Witam w pierwszy dzień jesieni :-D nocka spokojna, jak się położyłam o 21.30 tak spałam do rana :tak: ale i tak spać mi się chce :no: już mam wszystko zrobione, jeszcze tylko pranie powiesić i laba :-D Kubek z M śpią to niech śpią przynajmniej nikt mi tyłka nie zawraca :tak: ząb dalej boli ale już na szczęście mniej ale za to buzi nie mogę zamknąć do końca bo zaraz wszystko boli :no: oj wyrwę wszystkie zęby i sztuczną szczękę sobie włożę i będzie po problemie :tak::-D lecę kończyć to pranie i sobie poleżę trochę :-D miłego południa życzę :tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry