reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

fajny,lubie takie :tak::-):-)


Kochana a spróbuj sobie hydromasaż zrobić tak ze 20-30 minut.Mi pomagało zawsze.:-p


Jak masz stan zapalny to musisz iśc do dentysty.Dostaniesz Augmentin ,albo coś z tej grupy,bo ylko te leki w ciązy można.
Ja leczyłam w ciąży 6 zębów i dało się.Przeżyłam :-):-)
Znieczulenia też są specjalne dla kobiet w ciąży.
Jak będziesz chodziła ze stanem zapalnym to nawet SEPSA Ci grozi i wcale nie żartuję,tylko informuję.


Kochane przed 17 miałam telefon ze szkoły.
Dzwoniła instruktorka od karate,że Kubuś jej uciekł.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na szczęście go znalazła.Schował się skubaniec w męskiej łazience:eek::eek:
Nie chciał iść jednak na zajęcia ,więc musiałam po niego biegiem do szkoły lecieć.
Zostawiłam obiad jeszcze nie do końca zrobiony ,ale go wyłaczyłam na wszelki wypadek,a i tak bitki prawie się rozpadły.:wściekła/y::wściekła/y:Chyba dlatego,że w Zepterze robiłam i pomimo wyłączenia to one cały czas się dusiły.
Z nerwów jak wróciłam to całą kuchnię wysprzątałam,wszystkie blaty pomyłam i tylko kurze mi zostały do powycierania;-):-D:-D:-D.
Mąż już wrócił to małym gadem uciekinierem się zajmuje,a ja do Was zaglądam.:tak:
Prasowanie jeszcze zaplanowałam,ale chyba dam na luz i do obrazu zasiądę,bo na prasowanie to ja dziś za nerwowa jestem.:sorry2::sorry2:
Aha.Do Milvane wróciłam i brzuch od wczoraj już mnie nie boli,więc mam nadzieję,że wszystko wróci do normy.:sorry2::sorry2:

to moze przyjedziesz do mnie ja cie powkurzam i sprzatniesz mi kuchnie :D:D:D:-):-):-):-):-)

Jula wykąpałam i kaszkę z soczkiem na kolację zrobię:-p:tak:.
Coś takiego M pozwolił mi zakupić:tak::szok:
GEORGE elegancki żakiet w prążki 48/50 (745890747) - Aukcje internetowe Allegro

śliczny ten zakiet ale jakies dziwne wymiary co do zdjecia (a maz pewnie mysli ze bedziesz chodzic bez niczego pod spodem :p)

dzieki- jak jutro mnie bedzie bolec jeszcze- tylko mniej to moze pojde- teraz ja sie nie dam tak tknąc nawet- obojetnie co by mi miala ta robic chyba bym na tym fotelu urodziła z bolu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja to jeszcze młodsza bo nieskonczone 21:-p:-p:-p:-p

na pewno przy porodzie zapomnisz o bolu zeba :-):-):-):-)
 
reklama
Lunka gratuluje mężowego awansu.
A&E kuruj się kochana .Zdrówka życze.:tak:
Sylwiob ,nie skorzystam z zaproszenia ,bo w tym czasie dom rozniosą.:-D:-D:-D

Mały mnie wkurzył i chciałam mu bajki wyłączyć to ten drań schował pilota i zapomniał gdzie położył...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Idę na poszukiwania :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Połozyłam się na pół godz i troszke mi przeszło. Myślałam że tabletki zaczynaja działać a tu dupa. ledwo nadrobiłam i znowu boli:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Dzisiaaj miałam ostatecznie zawieźć komplet papierów na rodzinne ale potrzebna umowa o prace mężą wiec szukałam juz wczoraj wieczorem i okazało się że miał umowe do końca listopada 2008r:szok::szok::szok: Niby pracuje ale czy jest zarejestrowany tego nikt nie wie bo szefa dziś nie było:no::no::no:

dzieki- jak jutro mnie bedzie bolec jeszcze- tylko mniej to moze pojde- teraz ja sie nie dam tak tknąc nawet- obojetnie co by mi miala ta robic chyba bym na tym fotelu urodziła z bolu:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ja to jeszcze młodsza bo nieskonczone 21:-p:-p:-p:-p

21 lat! najlepsze wspomnienia mam z tych lat:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

właśnie mierzyłam Oliwke i ma całe 93cm a nie 90cm jak ja mierzyli.
także 93cm i 14kg to nasz wynik na 2 latka.duża z niej babeczka :-D:-D:-D:-D

No to laska z niej!!!:-):-):-)

fajna była dzis Brzydula,już się nie mogę doczekac jutrzejszego odcinka :tak::tak::tak::tak::tak:

No ja tez a jeszcze tylko parę odcinków. Ale za to teraz najlepsze będzie:-p Ciekawe co będzie za brzydule:sorry:

fajny,lubie takie :tak::-):-)


Kochana a spróbuj sobie hydromasaż zrobić tak ze 20-30 minut.Mi pomagało zawsze.:-p


Jak masz stan zapalny to musisz iśc do dentysty.Dostaniesz Augmentin ,albo coś z tej grupy,bo ylko te leki w ciązy można.
Ja leczyłam w ciąży 6 zębów i dało się.Przeżyłam :-):-)
Znieczulenia też są specjalne dla kobiet w ciąży.
Jak będziesz chodziła ze stanem zapalnym to nawet SEPSA Ci grozi i wcale nie żartuję,tylko informuję.


Kochane przed 17 miałam telefon ze szkoły.
Dzwoniła instruktorka od karate,że Kubuś jej uciekł.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Na szczęście go znalazła.Schował się skubaniec w męskiej łazience:eek::eek:
Nie chciał iść jednak na zajęcia ,więc musiałam po niego biegiem do szkoły lecieć.
Zostawiłam obiad jeszcze nie do końca zrobiony ,ale go wyłaczyłam na wszelki wypadek,a i tak bitki prawie się rozpadły.:wściekła/y::wściekła/y:Chyba dlatego,że w Zepterze robiłam i pomimo wyłączenia to one cały czas się dusiły.
Z nerwów jak wróciłam to całą kuchnię wysprzątałam,wszystkie blaty pomyłam i tylko kurze mi zostały do powycierania;-):-D:-D:-D.
Mąż już wrócił to małym gadem uciekinierem się zajmuje,a ja do Was zaglądam.:tak:
Prasowanie jeszcze zaplanowałam,ale chyba dam na luz i do obrazu zasiądę,bo na prasowanie to ja dziś za nerwowa jestem.:sorry2::sorry2:
Aha.Do Milvane wróciłam i brzuch od wczoraj już mnie nie boli,więc mam nadzieję,że wszystko wróci do normy.:sorry2::sorry2:

Chyba zrobię hydromasaż że ja na to wczoraj nie wpadłam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:Niemozliwy jest Kubuś;-)Ja też jak mam nerwa to sprzatam:sorry::sorry:

Madziula z tym spa to rewelacyjny pomysł. sama z przyjemnością bym sobi efundła gdyym miala z czego. Hihi, korzystaj korzystaj kochana!!



Oj, aż serce sciska, ale co zrobić, trza zrobić.


Nu nu, bardzo ładny, mam identyczny, tyle że gładki.



Zgrabniusia babeczka, niczego sobie. Najażniejsze jednak, że zdrowa i tak żadko tych lekarzy widue.
Moja tez nie bardzo za lekarzami. Z chorubskiem byla tylko raz a tak same szczepienia i tez wyje, choć może nie za bardzo. Zobaczymy na dwulatka. Strach się bać.


A ja miałam odzyskac siły i wziąć się dalej za robotę, ale po obiedzie położyłam się z mała obk Picia i przysnęłąm na 5 minut, jak się obudziałam to łęb naparzał, że ruszyć sie nie mogłam. No i robota na jutro. Kurcze, a obiecałam małej dłuuugi spacer. Jakoś trza będzie isę wyrbić.


Teraz mój kochany leży, plecy go strasznie bolą, a ja klikam póki filmu jeszcze nie ma. Mięliśmy jakąś kom oglądnąć, ale przypniał sobie , że 16 przecznic leci, węc na jutro b edzie.
Dziś mój dotał propozycję awansu na kierownika magazynu papieru. Kurcze 2 miechy chyba temu dosał na krajacza, szybko mu idzie na tych szczebelkach. Ale nie wie, czy go przyjmie, bo tam z tego magazynu ciągle cś znikało, a odpowiedzialnośc oczywicie jego. No zobaczymy, jak mocno podniosą stawkę, to pewnie się skusi. No jego wybór, ja nie mogę się wtryniac.

Ambitny ten Twój mąż:tak:Gratuluje awansu:-):-):-)

witam babeczki mnie choroba tak rozlozyla ze nic mi sie nie chce :no::no::no: podczytuje was czasami ale jakos brak weny na odpisywanie wybaczcie

jutro mamy jechac do PL ciekawe czy pojedziemy bo jak dalej tak fatalnie bede sie czula to chyba beda nici z tego:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

Kładź sie pod kołderkę może jutro będzie lepiej;-)


To lecę sobie hydromasaża zrobic. Dobranoc :tak::tak:
 
Cala moja trojca spi wiec ja sobie jeszcze troszke posiedze:-)Chcialabym ogladac Kryminalne zagadki miami ale nie wiem czy mi sie uda:no:
Wlasnie zjadlam sobie kolacyjke;-):-)

A&E
Kuruj sie Kochana
 
Cala moja trojca spi wiec ja sobie jeszcze troszke posiedze:-)Chcialabym ogladac Kryminalne zagadki miami ale nie wiem czy mi sie uda:no:
Thanks za przypomnienie;-):tak:.

Słodkich snów laseczki
1557.gif
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mały mnie wkurzył i chciałam mu bajki wyłączyć to ten drań schował pilota i zapomniał gdzie położył...:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Znaleźliśmy pilota w poszewce na poduszkę :-D:-D:-D:-D
 
reklama
Do góry