reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Miała, zły dzień, ryczała w parku, złościła się na inne dzieci. A potem ne mogła iść do babci, bo baci ie było, jeden wielki ryk... Dałam jej flaszkę i połozyłam do łużeczka... Uspokoilam i myslałam, że wszystko ok, a tu prosze niespodzianka... :wściekła/y:

Teraz śpia obie.. chwilowo...:eek:
 
:-D:-D:-D wlasnie wczoraj o tym czytalam:-):-):-)

"Porozmawiaj z nim ale szczerze dlaczego tak się zachowuje itd... może się otworzy, a jak nie to do d... z takim facetem co pożytku z niego nie ma. Przepraszam że tak pisze ale mnie to mega wkurza"

Wiecie co on mi na wieczor wczoraj powiedzial "widze ze sie meczysz ze mna...jesli tak to odejdz....po co mnie kochac..."


ręce opadaja.
masz racje rece opadaja na tego twojego chlopa ale z jednej strony nie rozumie Ciebie bo zalisz sie nam ze on taki do ciebie jest a z drugiej strony nic z tym nie robisz ja bym juz dawno gnoja z domu wywalila albo sama odeszla a jak nie to bym go po prostu na maxa ignorowala az by sie przebudzil nie gotowala bym nie sprzatala nie prala no i oczywiscie zero rozmowy tak zwane "ciche dni" jesli nic z tym nie zrobisz to jestes sama sobie winna bo on bedzie cie dalej jak sluzacom traktowal i uwiez mi ze wasz syn podlapie od taty traktowanie mamy i moze sie skonczyc na tym ze jak bedzie starszy tak samo bedzie cie traktowal tzn przynies podaj pozamiataj a oni oboje przy grze beda siedziec :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:a chyba tego nie chcesz?????????????
Nie mam pojecia jak ci oczy otworzyc i jak ci pomoc bo z naszych rad nie korzystach a kazda z nas ma racje do dupy z takim facetem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:


Dziewczyny ja nie wiem czy jeszcze dzisiaj do was zagladne bo musze ciuchy pakowac i mieszkanie ogarnac bo jak m przyjedzie o 22 z pracy to bedziemy jechac :tak::tak:
Napewno jak znajde czas to odezwe sie z PL :tak::tak::tak:
NIe szalecie mi tu z pisaniem zebym potem tydzien nie nadrabiala:-p:-p:-p:-p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:
no no gratuluje nowego autka- to teraz musicie nas na 100% odwiedzic:-p:-p:-p:-p

Idz do dentysty i weź sobie znieczulenie :tak: Na tym etapie ciąży nie zaszkodzisz dzidziusiowi biorąc odpowiednie znieczulenie :tak: A jak urodzisz to napewno nie będziesz miała czasu :sorry:

teraz sie boje nawet e zwykłym znieczuleniem że bedzie bolało- bo tak jak mówiła kiedys dostałam 2 neczulenia i bolało jak cholera...

i wole poczekac i wyrwac pod narkozą wszystkie zęby jakie mam do wyrwania.....:zawstydzona/y::zawstydzona/y:




u mnie wyieniiokna-mam teraz taki syf ze....:szok: a nie chce mis ie nic robic:sorry: troche ogarnał, pozamiatał ale podłogi umyc trzeba:zawstydzona/y:

poki co to sie wkoncu zmusilam zeby wlosy umyc i asiąść na chwile do Was- pól dnia praktycznei przespałam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
oj medeuska Ty leniuszku :tak::tak::tak::tak::tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D no ale wolno Ci,wiem to końcówka ciązy zawsze jet najcięższa tak więc niedługo sie rozpakujesz i nie bedzie juz czasu na leniuchowanie i spania pół dnia :-D:-D:-D:-D:-D:-D więc teraz korzystaj póki możesz:tak::tak::tak::tak::tak::-)
 
reklama
Witam
Ja jeźdźę codziennie z telefonem bo się włączyć nie chce, normalnie mam dosyć. Do tego za godzinę trzeba z Mają na kontrolę iść do lekarza a ona chce spać, nie wiem jak ją przetrzymam:tak::tak:
Poczytałam co u was ale cytatów nie robiłam więc niewiele zapamiętałam:zawstydzona/y:
Agnieszka&Emily miłego wyjazdu do Polski:tak::tak::tak:
medeuska oj jak ja bym chciała tyle pospać
 
Do góry