reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ech no,zasiedziałam się nad obrazem.:szok::szok::-D:-D:-D
Dobranoc wszystkim.:tak:

Ty to kochana masz poczucie czasu :-D:-D:-D:-D:-D:-Dile Ty śpisz dziennie?jakis cyborg jesteś :tak::tak::tak::tak::tak:



ano dziś pierwsza jestem.Witam się ,żeby mnie ktoś nie oskarżył że sie nie przywitałam :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

my dzis pobudka o 6.00:-:)-:)-:)-:)-:)-( niestety,ciemno że szok już o tej porze,az się nie chche ruszac z łóżka :tak::tak::tak:

a dzis niestety pierwszy dzień jesieni :tak::tak::tak::tak::tak: teraz to już będzie coraz chłodniej :tak::tak::tak::tak:


dobra idę zrobić Oliwce kaszkę :tak::tak::tak::-)
 
Witajcie kochane.
U mnie piękne słonko świeci.
Mały je śniadanko to ja wpadłam do Was.
Miłego dnia.;-):-):-)
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja
jestem mega niewyspana bo pierwszy raz od dawna ogladalam wczoraj kryminalne zagadki miami i szlam spac jakos przed 1:tak::tak::tak:No ale wstala juz o 6;30:-)Najlepsze jest to ze ja nigdy nie nastawiam sobie budzika i jeszcze nie zdarzyło mi sie zaspac:-D;-)
U nas tez piekne sloneczko od rana swieci,wiec znowu bedzie fajny dzionek:-):tak:
No i niestety mamy pierwszy dzien jesieni:no:
 
hej laeczki:happy:
pamiętacie mnie?????:cool2:
nie nadrobie wszystkiego to narazie napiszę co u mnie:tak:
grzybobranie było super extra jak wyszliśmy z domu o 4.40 to wróciliśmy o 19.50 słuhajcie zabawa świetna w autokarze śmiech w lesie grzybki do 14 potem znów impra po drodze obiad no było super cały dień bez dzieci z ludzmi no świetnie było:tak:
malowanie prawie prawie skończone bo tylko pół kuchni zostało :tak:
ja dostałam wczoraj @ i czuję fatalnie:-(i do tego kaszle kicham no pełen zestaw:tak:
ale ja za wami tęskniłam:tak:
 
Witam się i ja:-):-):-)
Ja też dziś niewyspana bo nie wiadomo czemu obudziłam się o godz.7 i teraz cały dzień będę śnięta chodziła:crazy::crazy::crazy:
U nas też piękne słonko ale ponoć od jutra ochłodzenie - oby się pomylili:tak::tak::tak:
Która chętna na kawkę?


 
Czesc dziewczyny!
Nie nadrobie tego co pisalyscie bo mnie troche nie bylo...
duzo sie dzialo ostatnio :confused2:

no ale kupilismy wkoncu te autko - laguna kombi :tak: fajnie fajnie - wczoraj juz zaliczylam pierwsza jazde - uwaga! za kierownica :szok::-D - hehe ( dodam ze nie posiadam prawka) hihih ale auto ma automatyczna skrzynie wiec zadna filozofia...
tylko mojemu troche ciezko bedzie bo jak sie przyzwyczai to ciezko bedzie mu wrocic do normalnego auta...

No ale korzystam jeszcze poki maly spi ;-)
Wstalam wczesniej bo juz spac nie moglam
Wiec pozdrawiam Was kochane :tak:
 
Witam witam witam słonecznie


Malinka, no nareszcie, już myśłałam, że na farbę do ściany dzieciaki Cię zamontowali, żeby mieć tylko dla siebie.

Kawkę wypiję z przyjemnosćią, jeszcze w takim towarzystwie.

A u mnie pustki takie, że naet okruszka nie znajdziesz i niczym go nie posmarujesz. Mała wstanie to szybko pod prysznic i na zakupy jakiś bochenek kupić, cos do niego i kuraka na obiady.


No witamy Patrysiu!
Gratuluje auta, niech się dobrze sprawuje i drogi poszerza.

A ja jeszcze o tej Brzydule, skoro zostało tylko kilka odcinków, to ja jestem bardzo ale to bardzo zawiedziona. Wychodzi na to, że strasznie okroili serial, skróta zrobili i już. Juz zauważyłam, że sporo nie ma, ale myśłałam, że nannajlepszej końcówce nie będą oszczędzać, a tu proszę. No przykro trochę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry