reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Opisałam W rowie teraz lece cos w domu zrobic, bo mam sporo. ODmeldowuje sie do później, mam nadzieje, ze jeszcze uda mi się wpaść.
 
helo
Weronika nie zjadla wczoraj kolacji bo nie chciala i o 3 rano obudzila sie glodna wiec musialam jej zrobic rzadkie mleko:sorry:
teraz tez juz sie obudzila i poprawila kasza i oglada teleubisie bo wstala strasznie marudna.chociaz sie uspokoi.ale wyrodna matka ze mnie:-p

Medeuska mi znow ylazi osemka:crazy:juz mam jej dosc.musze sie w koncu wziac za te zeby i je powyrywac ale panicznie sie boje.
a Ty kochana lepiej idz do dentysty bo jak zaczniesz rodzic z bolacym zebem?:rofl2:
a jak sie czujesz?juz na wybuchu powoli...:rofl2:
Mi też ósemka wyłazi od piątku. Lecę na lekach przeciwbólowych a maść to już zjadłam i nigdzie w aptekach jej nie ma a ona działała mi przez całą noc :no: muszę iść do sadysty ale brak kasy. Jeszcze najgorsze jest to że będzie musiał mi dziąsło ciąć żeby zęba wyrwać :no: dobrze że mamy dobrego chirurga w żarach :tak: ale ja chyba umrę z bólu potem :no: będę musiała iść w piątek żeby jakby co mama się Kubkiem zajęła:tak:

Witam,

u mnie koszmar nocny...

Helenka poszła spać wczoraj o 17 :szok: Więc o której wstała jak skowronek ... o 4 rano :szok: Wzięłam ją do łózka, powierciła się trochę i w końcu usnęła, ale już świtało... Anika poszła spać o 19 więc wyspana była już o 6 :baffled:

Anabuba, nie przyjadę do Ciebie, al bardzo bym chciała:sorry: Po wczorajszych scenach, nie wybiorę się z nimi sama na taka wycieczkę :no:

Pozdrowionka :tak:
Oj Kochana nie zazdroszczę nocy :no: mi Kubek spał ładnie dzisiaj :tak: ale w dzień nadrabia, znowu mu zęby idą u góry i chyba na dole tym razem :no: oszaleje :crazy: a już pomału zaczynam wysiadać psychicznie, ale jak w końcu będę miała dość i wybuchnę to już się chyba nie pozbieram. Dobrze że na piątek się z kolegą umówiłam na targu to trochę odetchnę od M i dziecka. Czasami to już mus a nie chęć wyjścia z domu :tak:
 
Posprzatane, pozmywane, pomyte, prawie ugotowane, rozwieszone i ciasto upieczone. Jeszcze sypialnia mi zostala, obiad dopraić, zbiornik oprzatnąc. Ale to za chwilkę, muszę nabrac sil:-D.
 
Witam i ja :) wlasnie wrocilam z małym z centrum zabaw a bylismy z kolezanka i jej dziecmi,a m. ma klienta od 11 wiec se zmylismy.Mały teraz spi.A ogolnie to musze powiedziec ze...dzisiaj sie wyspalam po raz 1 od.....a spanie wygladalo tak,mały spał na duzym łózku u siebie w pokoju,obudzil sie dopiero o 6:30 a wlasciwie przebudzil,dostal butle i spal dalej a my z m. w 2 pokoju.Zastanawiam sie czy to nie jest tak ze mu łózeczko nie jest za małe juz.
 
wiadomo będzie krzyk i płacz ale pokrzyczy a potem usnie,nie obejdzie sie bez tego więc zacznij działać bo z każdym dbniam będzie ciężej jak to odwlekasz:tak::tak::tak::tak:



medeuska marsz do dentysty!!!!!!!! :tak::tak::tak::tak:







Oliwka w nocy znowu świrowała ale prawa górna trójka jej sie wreszcie przebiła:tak::tak::tak::tak::tak::tak:

a dziś idziemy na bilans dwulatka,oj podejrzewam że będzie ciężko bo nie położę jej spać bo mamy na 14.00 więc bedzie śpiąca a do tego dojdzie że ona nie cierpi lekarzy więc znowu będzie jeden wielki cyrk :no::no::no::no::no::no::no::no:trzeba będzie to przezyc jakoś:sorry:

helo
Weronika nie zjadla wczoraj kolacji bo nie chciala i o 3 rano obudzila sie glodna wiec musialam jej zrobic rzadkie mleko:sorry:
teraz tez juz sie obudzila i poprawila kasza i oglada teleubisie bo wstala strasznie marudna.chociaz sie uspokoi.ale wyrodna matka ze mnie:-p

Medeuska mi znow ylazi osemka:crazy:juz mam jej dosc.musze sie w koncu wziac za te zeby i je powyrywac ale panicznie sie boje.
a Ty kochana lepiej idz do dentysty bo jak zaczniesz rodzic z bolacym zebem?:rofl2:
a jak sie czujesz?juz na wybuchu powoli...:rofl2:

Też zaraz sobie go przeczytam, może bratowej przetłumacze, bo ta też dla wygody wlasnej z Julką śpi, a później jak mój brat wy...any dosłownia wraca z pracy to śpi na podłodze, bo te takie rozwalone. Tym bardzije, ze Julka lubila spac smama.



ja od 3 lat mam tefala. Jest juz do wymiany, choc pstroznie sie z nia obchodzilismy, momo wszystko i tak ja polecam.


Rewelacja!!!
Nam pomógł ukochany misiu do spania, ale musi byc tylko do spania i ukochany, zeby sie nie znudzil w zabawie. Ale poduszka no piersza klasa.


Oj kochana jak dobrze, że masz to ramię. No i fajnie, że spodnie pożądne.



Beatko w imieniu Moni oczywiście ogromne dzięki. Już jej wczoraj mówiłam, że w przyszłym albo kolejnym mieś coś dla niej przyjdzie, to aż podskoczyła. Pytała, czy czasem ( czarnych ) sportowych butów któraś nie ma.



JA ja ja ja ja ja ja ja ja j a. Uwielbiam gruszki a jeszcze ani jednej w tym roku nie zjadłam!



Też przeczytam...




Ad 1-ielka szkoda. Ja musze do braciszka skoczyc po fotki z roczku, bo my nie mielismy aparatu.
Ad2 i 3- święta racja, prawda i rada pierwsza klasa. Ale my możemy ytlko się jużpowtarzać. Zrób coś w końcu!
Ad4-Monia no po prostu rewelacja, przytyła o jeden rozmiar, wygląda swietnie, a jaka piękną piers dostala, no kurcze-az zazdroszcze ( zartuje ),, leki ma slabsze i mniej dzialaja, ale za to tez tak nie otumaniają i więcej się śmieje, dużo więcej.
Wczoraj Adasia zostawiła matce i przyszła do nas na pogaduchy-no normalnie szok. Co do zasiłków - pytałam, mówiła, że załatwione, ale czegos nie przyznali, W rowie napisze dokladnie.
Ja decyzji jeszcze nie dostalam, czekam i siedze troszke jak na szpilkach.
Arek jeszcze nie poszedł bo pracuje tak samo jak mój i wierzę, że nie ma sił palcem ruszyć.
Ad5-moja mała ja kspi, to możesz nad uchem patelą walić i nic, ale jak powiesz jej imie to sie w koncu przebudz- i uciekaj bo pioruny lecą:-D.


KOBITO do lekarza z nim i to szybko. Współczuję ogromnie.

Witam w piękny poranek
Ja oczywiście tylko wstałam to do komputera z kawką zasiadłam a dziecku bajki włączyłam:-p:-p:-p
Dzisiaj chyba do jakiegoś marketu się wybierzemy na zakupy bo Maja wygląda już na całkiem zdrową, zobaczymy co jutro na kontroli pediatra powie:tak::tak:




Do dentysty i to szybciorem:tak::tak::tak:



U nas bilans dwulatka też był koszmarem, Maja nie dała się nawet zmierzyć ani zważyć, to ja pielęgniarkom mówiłam ile waży i mierzy:szok::szok::szok:



Oj współczuję takich pobudek
DZIEWCZYNY RAZ BYŁAM Z BOLĄCYM ZĘBEM U DENTYSTY I DZIĘKUJĘ BARDZO- MYŚLAŁAM ŻE SIE POSRA NA TYM FOTELU- TERAZ PEWNIE BYM URODZIŁA Z BÓLU NA TYM FOTELU JAKBY MI MIAŁA WYRWAC:no::no::no::no::no::no:


DZISIAJ MNIE BOLI CAŁY DZIEN- ALE JUZ TROSZEEEEEŃKE MNIEJ- JAKOS NA SIŁĘ DAJE RADE- ALE DO DENTYSTY NIE POJDE NA PEWNO:no::no::no::no::no:

DOPIERO PO PORODZIE.... I TO PÓJDE WYRWAC WSZYSTKIE ZEBY NA RAZ POD NARKOZĄ BO I NACZEJ TEGO NIE PRZETRWAM:no::no::no::no::no::no::no::no:


IDE DALEJ LEZEC BO ZNÓW ZACZYNA NAWALAC:wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
MEDEUSKA
Wspolczuje bolu zeba:no::no::no:Mnie raz bolal i wiem ze to jest masakra:no::no::no:

EWELINKA
Super ze maly przespal cala noc:tak::tak::tak:

Ja odebralam mlodego ze szkoly i po drodze zrobilam male zakupki:tak:Dominik oczywiscie musial sobie kupic loda jak co dzien:no:Juz mnie to pomalu wkurza bo za kazdym razem leci do lodowki z lodami i zawsze wybiera sobie lody z najwyzszej połki,czyli najdrozsze:no::no::no:
Dziewczynki przed chwila wstaly ale sa oryczałe wiec napewno sie nie wyspaly:no::no::no:
Zaraz wezme Ich i bede sprzatala kanciape a pozniej dostana obiad
 
Dziewczynki wpadam się przywitać.
Kolejny dzień świra u mnie.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Rano wstawiłam zmywarkę,pranie i z małym do szkoły,potem pogadanka z psychologiem prawie półtorej godziny :szok::szok:,wróciłam do domu z psem ,zostawiłam psa ,w biegu kanapka i czym prędzej na stajnie,bo dziś przedszkole rozpoczynałyśmy.
Przewiozłam ponad 30 dzieci i z powrotem na stajnię.W drodze powrotnej do szkoły,żeby pogadać z facetem ,który prowadzi taniec,czy Kuby nie weźmie do grupy.Okazało się,że po wysłuchaniu mnie zaryzykował (yupppiiii) :tak:;-) . Po drodze ze szkoły zakupy i właśnie weszłam do domu.:-):-)
Teraz obiadek robię ,jeszcze ze zmywarki wyjąc,pranie powiesić i zaraz na 17.30 po małego muszę iść,bo karate jeszcze ma .
Jak wrócimy to obiadek,potem lekcje z Kubusiem i muszę zasiąść do programu z dogoterapii,bo potrzeba napisać coś takiego by UE zapłaciła za zajęcia w świetlicy.
To tyle ode mnie.
Poczytałam po łebkach,ale nie mam czasu na odpisanie.
pozdrawiam:-)
 
A my z leclerca właśnie wróciliśmy, trochę zakupów zrobiłam i telefon dałam do serwisu, ciekawe czy mi dzisiaj zrobią (obiecali że po godz.18-tej będzie do odbioru).:tak::tak:
As 76 oj zalatana kobietka z ciebie:tak::tak::tak:
Chyba zaraz kawkę sobie zrobię bo coś spanie mnie bierze:tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry