reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

helo
Weronika nie zjadla wczoraj kolacji bo nie chciala i o 3 rano obudzila sie glodna wiec musialam jej zrobic rzadkie mleko:sorry:
teraz tez juz sie obudzila i poprawila kasza i oglada teleubisie bo wstala strasznie marudna.chociaz sie uspokoi.ale wyrodna matka ze mnie:-p

Medeuska mi znow ylazi osemka:crazy:juz mam jej dosc.musze sie w koncu wziac za te zeby i je powyrywac ale panicznie sie boje.
a Ty kochana lepiej idz do dentysty bo jak zaczniesz rodzic z bolacym zebem?:rofl2:
a jak sie czujesz?juz na wybuchu powoli...:rofl2:
 
reklama
A ja przeczytalam ciekawy artyluł o spaniu z dzieckiem.
Też zaraz sobie go przeczytam, może bratowej przetłumacze, bo ta też dla wygody wlasnej z Julką śpi, a później jak mój brat wy...any dosłownia wraca z pracy to śpi na podłodze, bo te takie rozwalone. Tym bardzije, ze Julka lubila spac smama.


Dziewczyny doradźcie mi w sprawie patelni. Miała fajna teflonową-prezent slubny ale po 2 latach uzytkowania zrobił sie pęcherz i teflon odpada. Właściewie to odkąd teściowa zaczęła jej uzytkkować bo oczywiście nie wiedziała że musi uzywac łopatki a nie widelca. Więc rzuciła mi 100zł i chce kupić nowa. Zastanawiam sie nad tytanową ale sa droższe a nie wiem jak sie sprawuja. Może któras z Was mi cos poleci???
ja od 3 lat mam tefala. Jest juz do wymiany, choc pstroznie sie z nia obchodzilismy, momo wszystko i tak ja polecam.

ewelinkaaa7 słuchaj mam pewnien pomysł aby Twojemu małemu było milej zasypiac samemu w łózeczku.masz na pewno jakieś swoje zdjęcie w domu,weż zanies do fotografa nieh Ci zrobi rzut twojego zdjęcia na poszewke od podusi i daj małemu do spania.może się uda,przytuli sie do podusi na której jestes Ty i może to zadziała,ja bym spróbowała.co Ty na to?????:-):-):-):-)
Rewelacja!!!
Nam pomógł ukochany misiu do spania, ale musi byc tylko do spania i ukochany, zeby sie nie znudzil w zabawie. Ale poduszka no piersza klasa.

a dzis juz wszytskie emocje i nerwy mnie w koncu puscily i musialam sie wyplakac na ramieniu p tak poporostu.to bylo silnijesze ode mnie,ale od razu mi lepiej.jak zapytal czem placze-to ze poduszka mnie nie przytuli;-)
no i tyle.ide poczytac

a przyszly te sposdnie dla Weroniki ocieplane.fajne.prawie nieuzywane
Oj kochana jak dobrze, że masz to ramię. No i fajnie, że spodnie pożądne.


To dobrze że u niej lepiej, o wiele lepiej :-D ja nadal dla niej ciuchy zbieram, jeszcze do piwnicy wejdę to jej trochę butów dam, które miałam raz na nodze :tak:
Beatko w imieniu Moni oczywiście ogromne dzięki. Już jej wczoraj mówiłam, że w przyszłym albo kolejnym mieś coś dla niej przyjdzie, to aż podskoczyła. Pytała, czy czasem ( czarnych ) sportowych butów któraś nie ma.


Chce któraś gruszek? Mamy tyle na działce że szok :szok: dzisiaj z mamą prawie 6kg do domu przytargałyśmy :tak: nie wiem co z tym zrobimy, albo w occie albo kompot :tak: tyle że znowu ja będę musiała odwalic najgorszą robotę :no:
JA ja ja ja ja ja ja ja ja j a. Uwielbiam gruszki a jeszcze ani jednej w tym roku nie zjadłam!


czytam wlasnie internetowa wersje "usnij wreszcie" -nauka zaypiania--czytala ktoras z Was??stosowala??
Też przeczytam...


fotek nie mam.nikt pomyslal zeby zrobic:sorry::sorry::-p

moj tez kiedys kiedys jak Paulina byla mala to gral i byl gluchy i slepy na wszytsko.ktoregos razu po kolejnej prosbie na ktora nie zareagowal poprostu podeszlam i wyciganelam mu wtyczke z gniazdka bez slowa:-D:-D:-D
zadzialalao od razu.jakby trzeba bylo to korki bym wylaczyla:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:

kochana wez sie ubierz i bez slowa zostaw z dzieckiem.tylko zeby maly nie spal!na pewno poplacze ale posadz go tatusiowi na kolanach i wyjdz na 2godz gdzies na spacer czy polazic po sklepach.cokolwiek.

no i jak Monia?dobrze?zasilki zalawtoine na pewno?
a Ty juz dostalas decyzje z mopsu?
znajomy Twojego p byl z wyjasnieniem?

moja jak za dlugo spi to poprostu wlaczam glosniej radio i sie sama budzi:-p:-p:rofl2:

Ad 1-ielka szkoda. Ja musze do braciszka skoczyc po fotki z roczku, bo my nie mielismy aparatu.
Ad2 i 3- święta racja, prawda i rada pierwsza klasa. Ale my możemy ytlko się jużpowtarzać. Zrób coś w końcu!
Ad4-Monia no po prostu rewelacja, przytyła o jeden rozmiar, wygląda swietnie, a jaka piękną piers dostala, no kurcze-az zazdroszcze ( zartuje ),, leki ma slabsze i mniej dzialaja, ale za to tez tak nie otumaniają i więcej się śmieje, dużo więcej.
Wczoraj Adasia zostawiła matce i przyszła do nas na pogaduchy-no normalnie szok. Co do zasiłków - pytałam, mówiła, że załatwione, ale czegos nie przyznali, W rowie napisze dokladnie.
Ja decyzji jeszcze nie dostalam, czekam i siedze troszke jak na szpilkach.
Arek jeszcze nie poszedł bo pracuje tak samo jak mój i wierzę, że nie ma sił palcem ruszyć.
Ad5-moja mała ja kspi, to możesz nad uchem patelą walić i nic, ale jak powiesz jej imie to sie w koncu przebudz- i uciekaj bo pioruny lecą:-D.

wpadłam tak na chwile bo ząb mnie nawala - przebudziłam sie i ju zasnąc nie umie
teraz to juz mniej-
od 19 do 21 zdychałam jak cholera- miałam ochote przez okno wyskoczyć-kurrrrrrrrrrrrde a teraz znów zaczyna boleć spowrotem:zawstydzona/y::-:)crazy::crazy::crazy:
KOBITO do lekarza z nim i to szybko. Współczuję ogromnie.
 
Ostatnia edycja:
Wpadłam tylko sie przywitac bo zaraz idziemy do szkoły:tak:
Poczytam jak wroce:-)

razem z dziewczynkami chodzisz?daleko masz do szkoly?jak sobie Dominik radzi w szkole?
ja mamm jutro zebranie

Luna a gdzie dzien dobry?????????????????
Agnes a Ty tez tak bez przywitania:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:5:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
No racja-przepraszam, tak sie spieszyłam, żeby skończyc zanim mała zawoła kaszkę, że zapomniałam
A więc dzień dobry wszystkim, dzien zapowiada ise przepieknie, a ja mam tyl eprac domowych-ech...
 
razem z dziewczynkami chodzisz?daleko masz do szkoly?jak sobie Dominik radzi w szkole?
ja mamm jutro zebranie
Sama chodze:tak:Obok mam szwagra jakby co ale mlode przewaznie spia:-)Dominik ok,jest bardzo zadowolony ze szkoly i baaardzo chetnie chodzi:tak::tak:Ja juz mialam zebranie na ktorym zostawilam prawie 100
A do szkoly nie mam daleko

BEATKO
Ja tez poprosze gruszki:tak::tak:Uwielbiam gruszki:-);-)

AGNES
Wspolczuje nocki:no:W dzien pewnie tez bedzie nieciekawie:no:
Daj znac po bilansie

No racja-przepraszam, tak sie spieszyłam, żeby skończyc zanim mała zawoła kaszkę, że zapomniałam
A więc dzień dobry wszystkim, dzien zapowiada ise przepieknie, a ja mam tyl eprac domowych-ech...
U mnie te zapowiada sie kolejny superowy dzien:tak::tak::tak:
W sumie to ja duzo nie mam do roboty,no moze ogarne moja kanciapke
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Witam,

u mnie koszmar nocny...

Helenka poszła spać wczoraj o 17 :szok: Więc o której wstała jak skowronek ... o 4 rano :szok: Wzięłam ją do łózka, powierciła się trochę i w końcu usnęła, ale już świtało... Anika poszła spać o 19 więc wyspana była już o 6 :baffled:

Anabuba, nie przyjadę do Ciebie, al bardzo bym chciała:sorry: Po wczorajszych scenach, nie wybiorę się z nimi sama na taka wycieczkę :no:

Pozdrowionka :tak:
 
Witam w piękny poranek
Ja oczywiście tylko wstałam to do komputera z kawką zasiadłam a dziecku bajki włączyłam:-p:-p:-p
Dzisiaj chyba do jakiegoś marketu się wybierzemy na zakupy bo Maja wygląda już na całkiem zdrową, zobaczymy co jutro na kontroli pediatra powie:tak::tak:


wpadłam tak na chwile bo ząb mnie nawala - przebudziłam sie i ju zasnąc nie umie
teraz to juz mniej-
od 19 do 21 zdychałam jak cholera- miałam ochote przez okno wyskoczyć-kurrrrrrrrrrrrde a teraz znów zaczyna boleć spowrotem:zawstydzona/y::-:)crazy::crazy::crazy:
ja bym go chyba ukatrupiła:wściekła/y::wściekła/y:

Do dentysty i to szybciorem:tak::tak::tak:

a dziś idziemy na bilans dwulatka,oj podejrzewam że będzie ciężko bo nie położę jej spać bo mamy na 14.00 więc bedzie śpiąca a do tego dojdzie że ona nie cierpi lekarzy więc znowu będzie jeden wielki cyrk :no::no::no::no::no::no::no::no:trzeba będzie to przezyc jakoś:sorry:

U nas bilans dwulatka też był koszmarem, Maja nie dała się nawet zmierzyć ani zważyć, to ja pielęgniarkom mówiłam ile waży i mierzy:szok::szok::szok:

Witam,

u mnie koszmar nocny...

Helenka poszła spać wczoraj o 17 :szok: Więc o której wstała jak skowronek ... o 4 rano :szok: Wzięłam ją do łózka, powierciła się trochę i w końcu usnęła, ale już świtało... Anika poszła spać o 19 więc wyspana była już o 6 :baffled:

Oj współczuję takich pobudek
 
reklama
witam was kochane w ten wtorkowy dzien ja od rana chodze jak perszing i jestem pewna ze szczepienie dzis
zagladam w kalendarz a tu niezpodzianka jutro szczepienie :tak::tak::tak:
dobrze ze zajrzalam bo bym pojechala :sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:


kobity pozwolcie ze nie nadrobie chyba ze mnie najdzie poxczytam ttylko
jedno powiem ewelinko nie pozwol malemu ze soba spac na pewno bedzie wymuszal itp ale nie wolno i koniec
przemeczysz sie te kilka dni i zobaczysz ze zrozumie :tak::tak::tak::tak:
ja na szczescie nie mialam tego problemu maly od kad skonczyl tydz sam spi w lozeczku sam w nim zasypia i sie w nim budzi
tylko w nocy jak do karmienia sie budzil to go bralam do lozka i po jedzeniu z powrotem do lozeczka (oczywiscie zdazalo sie ze sama zasypialam podczas karmienia :sorry::sorry::sorry::-D:-D:-D:-D wiec wtedy spal z nami)
trzymam kciuki wszystko bedzie dobrze jesli pokazesz dziecku ze jestes konsekwentna w dzialaniu :tak::tak::tak::tak::tak:
 
Do góry