reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

chyba cisnienie spada bo mnie tez troszke muli.
Mały jeszcze spi wiec mam wolne chociaz juz m. mi trul co na obiad,a ze ja 3h bylam poza domem i nic nie kupilam to inna sprawa ale z dzieckiem sie bawilam.
powiedz mu,że na obiad ma gry a na kolację to już mu tylko komputer do skonsumowania zostanie :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-D:-D:-D:-D
Ukatrupiła bym gada gołymi rękoma,jakby mi takie pytanie zadał a nic nie robił kompletnie w domu.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
reklama
Witam się z Wami Laseczki,
melduję że weekend w Pile był fantastyczny,wesoło.,na rauszu i intensywnie,ani razy
się z m nie pokłociłam,byliśmy dla siebie mili jak nowozeńcy:-D
za to w domu pokłociliśmy sie z marszu ,bo wjeżdżając do domu zadzwonił znajomy czy nie podrzuci go do rewala,bo był napruty ,na co mój m ,wyrzucając mi bagaże i zakupy z auta ze oczywiście nie ma sprawy:wściekła/y:
ogólnie jest git ,mam zajęc tyle,że nie mam czasu na kompa za dużo,jeżdżę gdzieś i załatwiam rózne papierki do rodzinnego,
byłam dziś w SPA umówić sie na masaże,antycelulitowy i wyszczuplający ,znowu sie odchudzam:zawstydzona/y: mama mi pozyczyła kaskę a jej oddawać mam na raty wiec nie odczuje tak,postanowiłam zaszaleć ,bo wiecznie mi na siebie kasy szkoda ,a mój m zażyczył sobie rakiet do tenisa ,bo grał będzie,ja z nim przy okazji ,myśli o zestawie do paintballu ,bo zagrał w pile wrócił z wielkimi sińcami ,a podniecał sie tym okropnie ,taki zestaw jest raczej drogi,ale powiedział ,ze będzie odkładał....wiec jessli on realizuje swoje plany to dlaczego ja nie ?:tak:
 
Ja mam 27 a m. 29.
A czemu pytasz?

No to nie wiem dziewczyno czemu tak pozwalasz się traktować, bo gdybyś napisała z 18 to bym zrozumiała ale ty już swój rozum masz. Nie miej mi za złe że tak ci piszę to w końcu twoja sprawa i twoje życie ale powinnaś coś zmienić i to jak najszybciej bo potem twój M szacunku ci nie da
 
Nie miej mi za złe że tak ci piszę to w końcu twoja sprawa.

Nie mam za złe,nie ma problemu wkoncu to forum i kazdy pisze co sadzi i uwaza.

Sama nie wiem.....i nie wiem czemu mnie tak traktuje...nic złego mu nie zrobilam....
 
reklama
Nie miej mi za złe że tak ci piszę to w końcu twoja sprawa.

Nie mam za złe,nie ma problemu wkoncu to forum i kazdy pisze co sadzi i uwaza.

Sama nie wiem.....i nie wiem czemu mnie tak traktuje...nic złego mu nie zrobilam....

To nie chodzi o to czy mu coś zrobiłaś czy nie, może on tak został wychowany i uważa to za normalne. Zmieniaj go póki możesz tak żebyś była szczęśliwa:tak::tak::tak:
 
Do góry