reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
A ja siedzę z dziećmi w domu ,bo m poleciał do mojego brata meble z nim skręcać ,bo dziś przyszły...tydzień siedzę w domu ,a już mam na niego nerwa:-Dirytuje mnie to jego przejęcie i podnieta wszystkim co robi ,ze od razu na nic innego nie ma czasu ani ochoty,a wszyscy wkoło powinni to rozumiec ,potakiwac a na pewno nie powinni mieć odmiennego zdania:baffled:Po prostu idealna okoliczność do draki ,ale po co ,tylko nerwy zepsute ,a on nic by nie zczaił więc dałam spokój,,,,
 
Witam kochane!!
Wpadłam na chwilkę i dopiero teraz bo przyjechała dzisiaj do nas babcia- prababcia Zuzi i nie miałyśmy czasu, o rany:szok: Zuza wyciąga ciuchy z komody:baffled:
 
No, jestem..ufff sytuacja opanowana:-) ale chyba dziś nie będę na bieżąco:zawstydzona/y:

Pewnie przez weekend też mnie nie bedzie bo jutro przyjeżdż moja rodzinka- rodzice i barat z siostrą, na wieczór mój m będzie się "gościł" z kolegą, a w niedzielę ma wpaśc teściowa,
jej!!chyba po telefonie...ależ Zuza ma silną łapkę:szok:
 
Hej jestem dopiero teraz ale nie miałam dzis czasu aby zajrzeć i nawet nie dam rady ponadrabiać :tak::tak::tak::tak:

dzis cały dzień zakupy i przygotowania bo w niedziele robimy urodzinki dla Oliwki:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
trzeba sie przygotować :-)
jutro Oliwkę zwozimy do dziadków a mu spokojnie przyszykujemy żarełko :tak::tak::tak::tak:
jutro z rana jeszcze trzeba ostatnie zakupy zrobic i będzie wsio :tak::tak::tak::tak:


a Oliwka mi się dziś zawzieła i nie spałą mi dzis w dzień ,nie chciała :no::no::no::no:
był moment że była strasznie marudna spiąca ale już jej nie pozwoliłam spać bo to było po 16.00 więc za późno i jakos przetrzymalismy,uffff :tak::tak::tak::tak:

teraz ogląda wieczorynke a ja mam chwilkę aaby do was zajrzec :-):-):-)
bo bajce kłade ją spać,powinna szybko zasnąć skoro nic nie spała,licze na to :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
Dotarlam i ja ale niedlugo zmykam bo am przyjsc do mnie kolezanka:-);-)Mam nadzieje ze dzieciaki beda sie grzecznie bawily:tak::tak::tak::tak:
Obejrzalam pogode i niby ma byc dalej cieplo:tak::tak::tak::tak:
 
reklama
HO ,HO Agnes,ale będzie imprezka:-D
Powiem wam że dziś mnóstwo czasu przesiedziałam przy kompie wertując internet ,przeglądając różne fora i w związku z tym od razu mi sie humor polepszył...
dalej siedze sama ,czekając na tel.kiedy to mam m odebrać od brata,
Ksawe drugi fervex junior pije ,powiem wam ,ze działa ,może dlatego ze pierwszy raz -nie wiem ,ale jest o niebo lepiej:tak:
 
Do góry