reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Witam,ufff przebrnęłam i jezdem na bieżąco;-):tak:.
No i witam
dziewczyny musze sie pochwalic
Mieszkanie notarialnie jest juz nasze - spisalismy dzisiaj umowe notarialna kupna mieszkania jupiiiiiiiiiiiiii :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Nom to dosc na tyle bo zaraz odfrune ze szczescia :laugh2::laugh2::laugh2:
Gratuluję:tak:,tylko jak będziesz leciała to uważaj na druty wysokiego napięcia;-):tak::-D.
Kochane moje dostałam dziś propozycję kolejnej pracy .
Lubię wezwania to podejmę rękawicę.:tak::tak::-):-)
Podobno "kto nie próbuje, nigdy nie dowie się jak smakuje."
AS,kobito podziwiam Ciebie;-):tak:
Witajcie mamuśki:-):-):-)
Nie wiem czy mnie jeszcze któraś pamięta ale szykuje mi się dużo wolnego czasu bo Maja poszła do przedszkola więc chyba będzie wreszcie czas żeby tu posiedzieć i was poczytać do końca, pozdrawiam wszystkie znane i te nowe kobitki:-):-):-)
No,nareszcie koffana wróciłaś.;-):tak:
My z Zuia sobie zrobiłysmy hydromasaż. Sama nie chce siedzieć w wannie bo to hałas! Ale wlazłam z nia i wytrzymała 20 min:-)
Lece sie myć i spać. Coś Zuzia niespokojnie spi budzi się i w dzien marudna była. Nie wiem czy kolejne ząbki idą czy jak. Dobranoc
Prawie jak w SPA;-):tak:.
malinka Julka chodzi do szkolnej zerówki? pytam bo nie wiem kiedy i gdzie mam Misię wysłać, jestem chyba niedoinformowana:cool:
"Ministerstwo edukacji przedstawi swój plan nowelizacji ustawy o systemie oświaty dopiero w kwietniu. Już teraz jednak minister Katarzyna Hall poinformowała, że w 2009 r. do pierwszej klasy pójdą wszystkie dzieci siedmioletnie (rocznik 2002) i pierwsza połowa rocznika 2003. W następnym roku naukę rozpocznie druga połowa rocznika 2003 i wszystkie sześciolatki z rocznika 2004. We wrześniu 2011 r. naukę w szkołach rozpoczynać będą już tylko dzieci sześcioletnie."

czyli za rok Misia idzie do szkoły?
Ja Olka do szkoły nie puszczę:no:,tylko do zerówki w przedszkolu będzie chodził:tak:.A jak dzisiaj składałam na rodzinne to kazała mi babka zaznaczyć pole na dodatek z tytułu rozpoczęcia roku szkolnego:szok: 2010/2011 i wpisać Przedszkole Olka i Klasa"0".:tak:

dziewczyny znalazlam cos takiego i chcialabym zeby Sewek byl w tym na chrzcinach naszej Nikolki :laugh2:
__DAGA__ Komplet chłopięcy 1024 r. 92 chrzest (732206668) - Aukcje internetowe Allegro
Ale małego eleganta będziesz miała w domciu;-):tak::cool::cool::cool:.
Wrócił na uszach i jeszcze na spacer mnie wyciągnął ,co prawda do bankomatu i dlatego z nim poszłam :-D:-D:-D:-D.Darek powiedział ,że on wypił a ja dostane na wypicie i wypłacił mi 200 na butelkę i zakąskę.:-D:-D
Mam sobie dziś imprezke zrobić.:-D:-D:-D:-D
Ale nas mam nadzieję zaprosisz;-):sorry2::-p:tak::-D:-D:-D?

A ja wczoraj wrocilam o 20 do domku.Fajnie bylo i mi sie wracac nie chcialo.Po poczestunku i obiedzie jeszcze pojechalam do domku pary młodej i wypilam z Pania Mloda szampana :) a potem mnie odwiezli do odmku a sami pojechali na wypoczynek 2 dniowy bez dziecka.
A S. byl u tesciowej z małym.
Niezła zabawa;-):tak:.Za niecały miesiąc ma być u nas występ 3 kabaretów i moje guru - MARIOLKA będzie:szok::tak:,nie ma co,starego muszę urobić i zaciągnąć na występ:tak::-p:cool:.
Mnie okna też wołają do siebie ;-) Ale jakoś nie mam weny :-p
Podobnie jak ja;-):tak::zawstydzona/y:.
A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p
Dobre;-):tak::-D:-D:-D.
Stronkę zapodam mojemu jak wróci,a ja mam E :tak: i się nie chwalę:no::-D.


A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7

no ale mam nadzieje chociaz wprosic sie na parapetowe:-p
I to bez dwóch zdań - parapetówa mus być;-):tak:.
No, jestem..ufff sytuacja opanowana:-) ale chyba dziś nie będę na bieżąco:zawstydzona/y:

Hej jestem dopiero teraz ale nie miałam dzis czasu aby zajrzeć i nawet nie dam rady ponadrabiać :tak::tak::tak::tak:
A ja nadrobiłam:-p:-p:-p 13 stronek:tak:.
Ja na swojego ślubnego czekam,trochę później z W-wy wyjechał,bo na kasiorkę czekali;-):tak:.
W pracy tak sobie tylko jedno mnie ruszyło:confused:,jak T. wrócił dzisiaj z pracy, Julu podleciał do niego i zaczął się tulić:tak: a on go normalnie zbył:sorry2: i kazał do mnie iść:baffled:.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:Qwa,dziecko własnego ojca widziało po tygodniu nieobecności przez 30 minut(jak zawoziliśmy ich do siorki M.) to się garnie do "wujka" a on Jula odpycha.Co jakiś Jul parszywy jest:eek:?Zaczęłam Julowi przy T. tłumaczyć:sorry2:,że tato dzisiaj wróci :tak:ale on dalej do niego się garnął,głupio mi było:zawstydzona/y:.
 
reklama
Było konsylium w sprawie teściowej.
We wtorek ma operację.

Dziewczynki jak chcecie to pomodlę się na Jasnej górze w Waszej intencji.
Pisać na PW intencje to na nowennę wrzucę do urny.
Czasami pomaga modlitwa tysięcy osób.:tak:;-)
Wszystkie kartki są czytane 2 razy,potem idą do archiwum na Jasnej Górze.
Czekam do południa do jutra.
Wyjeżdżam o 13.30
 
Ostatnia edycja:
hej laseczki
witam po kilku dniach nieobecnosci-ciagle w biegu
rano wiadomo robota,pozniej do szkoly.obiadek,zmywanie itd,pozniej do mamy pomagac w tapetowaniu(ostatni pokoj ale mega wredna tapeta),no i ja wracalam ok22 to po umyciu juz ne mialam sily siadac do kompa

poza tym mam dola,bo jest niefajnie,ale to w rowie zostawie.

jestem juz wykapana:szok:
dziewczyny juz w swoich lozkach,duza spi,mala cos tam gada,p je.

a zapomnialam dodoac ze jeszcze przerabialam 20kg pomidorow na przecier dla weroniki i mamie pomagalam zrywac aronie itd..

nie bylo chwili wytchnienia
 
odpowiedż na pyt. 1: mdoła mam z powodu finansów, miało nam się poprawić jak pójdę do pracy a my zamiast wychodzić na prostą pogrążamy się coraz bardziej, długi rosną a mi siwieją włosy:no::no::no:
odpowiedż na pyt. 2: mój szef ma wszystko w d..., wczoraj zostawiłam dokumenty do podpisu - nie podpisane, umówiłam go na podpisanie umowy - kartka leży, komputer wczoraj chciał ratować ale mu nie wyszło:crazy:, to jakaś lipna firma, nawet papieru do drukarki nie ma:baffled::baffled::baffled::baffled:
Nam po oplaceniu zostalo do nastepnego miesiaca nie cale 300 zl :baffled:
wiec zycie narazie nas nie rozpieszcza a kredytu jeszcze nie mamy wiec kiepsko.... :dry:
Patrysia spiesz sie bo ostatnia sztukla wystawiona
co chwile wystawiaja :tak:
witam piątkowo
Dzień jak codzień ,dobrze przynajmniej,że słoneczko świeci.
Odpisuję od razu

Wrócił na uszach i jeszcze na spacer mnie wyciągnął ,co prawda do bankomatu i dlatego z nim poszłam :-D:-D:-D:-D.Darek powiedział ,że on wypił a ja dostane na wypicie i wypłacił mi 200 na butelkę i zakąskę.:-D:-D
Mam sobie dziś imprezke zrobić.:-D:-D:-D:-D
Pies go bardzo pilnował.Po powrocie Nil zdjął panu skarpetki (widok genialny) a potem w pysk rękę i do sypialni zaciągnął.
Zanim Darek usiadł to pies już w łóżku leżał i popędzał go szczekaniem.:-D:-D:-D:-D
Normalnie jaja ,że szok.
Miałam z nimi ubaw na całego.
probuje sobie to wyobrazic ale nie moge bo rycze ze smiechu
nie no szkoda ze ja takich jaj nie mam jak widze mojego :-D:-D:-D

A ja wczoraj wrocilam o 20 do domku.Fajnie bylo i mi sie wracac nie chcialo.Po poczestunku i obiedzie jeszcze pojechalam do domku pary młodej i wypilam z Pania Mloda szampana :) a potem mnie odwiezli do odmku a sami pojechali na wypoczynek 2 dniowy bez dziecka.
A S. byl u tesciowej z małym.
no to fajnie ze pobalowalas :tak:
Hej mamy :) Dzis mi mala dlugo pospala bo az do 8 :)) Dzien wspaniale sie zaczyna od sloneczka w pokoju :)) Szybko salateczke zrobie i zmykam na co tygodniowa kawke z koleznkami :)) Ohh jak sie daleko mieszka to nie ma sie za duzo tych znajomosci Ale wlasnie z dziewczynami z forum BB spotykamy sie grupowo praktycznie co tydzien :))

Pozdrawiam mamy i zycze udanego dnia :))
no ale dobrze ze takie spotkania masz co tydzien :tak:
Witam kochane
Wczoraj jakos nie mialam czasu do was zajrzec najpier rano sniadanie u Ani a popoludni zakupy itd wieczorem popatrzalam na tv walnelam m romantyczny wieczor i poszlismy spac:tak::tak::tak:
Dzisiaj idziemy na urodziny do szwagierki jakos mi sie nie chce no ale coz jak mus to mus:-):-):-)
milej imprezki :-D

A propos wanny z jacuzzi. Moja mama sobie taka zafundowała.
Po pierwsze trzeba się liczyć z tym, ze trzeba ja podłączyć do prądu :tak: Potrzebne jest podłączenie niezależne od reszty gniazdek w łazience :tak: Po drugie w dyszach lubią się gnieździć zarazki więc trzeba raz w tygodniu robić płukanie specjalnym płynem. No i po trzecie najważniejsze, żeby mieć przyjemność i rzeczywiście móc sobie zrobić porządny masaż, kupując trzeba zwrócić uwagę na jak największą ilość dysz :tak:
Jeszcze mieszkałam z mamą jak kupowała ta wannę i na początku byłam zachwycona pomysłem :tak: Ale teraz już wiem, że sobie czegoś takiego do domu nie wstawię :no: No chyba, że jakiś wypasiony model :-p;-)

M poleciał do pracy, a Helence wróciła temperatura :wściekła/y: Więc siedzimy w domu :-(
to sa uroki tych wanien :sorry2::dry:

Cześć dziewczyny:-):-):-)
Ja dopiero wstałam i kawkę piję, tzn. wstałam przed godz.7 wyszykowałam Maję do przedszkola i zawiózł ją tata a ja z powrotem na łóżko i tak mi się zasnęło do teraz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas też coś się pogoda popsuła i jakieś chmury na horyzoncie widzę a czeka mnie dzisiaj mycie okna w kuchni bo wczoraj mi się płyn do szyb skończył i musiałam zakończyć moje sprzątania.:tak::tak::tak:
Dziś po południu jedziemy na weekend do mojej mamy tak więc do poniedziałku zniknę ale potem znowu powrócę:tak::tak::tak:
A czemu mnie nie było? Bo najpierw byłam na wątku zamkniętym, na którym dziewczyny zaczęły się kłócić i wątek można powiedzieć padł, a potem wyjechałam do pracy do Włoch i właśnie dopiero we wtorek wróciłam. Zresztą jak siedziałam z Mają w domu to zbytnio nie było czasu na kompa bo mi mała nie pozwalała, co innego teraz jak jest w przedszkolu, wreszcie mam czas dla siebie:-D:-D:-D
jeeeeeeee do 11 nie wstyd Ci :-p:-p:-p:-p
milego i udanego weekendu :tak:
Jestem i ja dziewczyny mam pytanie czy podawałyscie dzieciom swojim glukoze i jak ja dawałyscie
nie nie dawalam....
biedny Kamilek a jak dzisiaj z nim??
A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p
ja mam na tyle dobrze ze moj kapie sie w pracy a ja albo z malym albo osobno i puszczam zawsze wody co mi nogi zakryje wiec tyle zawsze starczy :-D
Co on na to---nic,ze my nie tacy bogaci jak oni i ze moglam sobie innego chłopa znalesc.
aj szkoda gadac na temat Twojego m :dry::angry:
gdzi9e on ma rozum?????????/
no tak :tak:
W przypadku,kiedy za wodę się płaci to się w ogóle nie opłaca.
My mamy domek,więc tylko tyle co silnik chodzi i prąd wtedy pożera.
Szambo co jakiś czas się wybierze i po kłopocie.
Na taką wannę się jednak nie zdecydowaliśmy.:no:
Wizualnie mi się podoba,ale jest bardzo delikatna ,bo strasznie dużo plastiku tam jest i mój maz mówi,że jak by do niej wszedł ze swoją wagą to by sie zawaliła pod nim.:szok::szok::-D:-D:-D:-D
Dla mnie poza tym przy moim dziecku zupełnie odpada,bo by ją rozniósł na kawałki podczas 1 zabawy w udawanie np: piratów.:-D:-D:-D
Na razie mam dużą wygodną wannę z podłokietnikami i zagłówkiem i wkładkę dla Kuby do hydromasażu ,ale marzy mi się porządna mata do wanny.Niestety cena takiej dobrej to 4.500 zł.:szok::szok:
Coś takiego ,by mi się przydało:
ta ostatnia biało -niebieska
Maty ozonowe do kąpieli bąbelkowej i hydromasazu
Generatory do kąpieli bąbelkowej i hydromasażu
no fajne te maty ale ceny tez :szok:
Mi też się podobają takie zabaweczki, niestety, życie wymusza na mnie bycie realistką :dry: Ale jak bym miała 3 łazienki to do jednej na pewno bym sobie wstawiła takie cudeńko :-D

My już po rosołku :tak:
Zaraz Niki wstanie i będzie mega głodna :szok::tak:

Muszę się pochwalić, że nabrałam takiej prawy we wpuszczaniu kropli do oczu, ze mała już nawet nie płacze bo zajmuje mi to pięć sekund :-p Całe szczęście kropelki tylko do środy :tak:Mam nadzieję, że pomogą :tak::sorry2:
napewno pomoga :tak:
Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was
no to roboty mialas troche i fajnie ze zdrowko juz doppisuje :happy:
Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
jeeeeeeeeeeeee jak tak patrze to az mi wstyd :sorry2::sorry2::sorry2::sorry2:
 
:-D:-D:-D

madyiula tz mapo a si boję przyznac bo ja akurat E posiadam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:ty wredoto ty pewnie boski:dry::dry::dry::dry:
haha malina witaj w klubie ja mam to samo tylko ze ciezko znalezc na mnie bo w obwodzie musze miec na 75 cm :dry:
No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7
woooooooow
no to torcik i szampan to podstawa hahaha :-D:-D:-D
Witam. Od razu mówię że nadrabiać nie będę bo nie dam rady niestety za co przepraszam :-(
Kubek mi się rozchorował. Wczoraj dostał gorączki a dzisiaj wymioty mi doszły. Na szczęście nie czekałam i od razu do lekarza poleciałam rano. Leki mam więc mam nadzieję że szybko minie i w nocy spać będzie. Modle się żeby tylko kataru nie dostał bo wtedy to już koniec będzie :no: teraz na szczęście śpi, sen najlepszy na chorobę :tak:
Pogoda dzisiaj się zepsuła, pada i coś chłodno nawet nie ma jak wyjść chociaż na chwilę :no:
Ale ja mam ostatnio sny, jak nie jakaś katastrofa samolotu to się całuję z jakimś obcym facetem :-D hehe ciekawe o co chodzi ;-)
Jak dam radę to później zaglądnę :tak:
zdowka dla Kubusia
No, jestem..ufff sytuacja opanowana:-) ale chyba dziś nie będę na bieżąco:zawstydzona/y:

Pewnie przez weekend też mnie nie bedzie bo jutro przyjeżdż moja rodzinka- rodzice i barat z siostrą, na wieczór mój m będzie się "gościł" z kolegą, a w niedzielę ma wpaśc teściowa,
jej!!chyba po telefonie...ależ Zuza ma silną łapkę:szok:
ale familijnie sie u Ciebie robi :happy::happy::happy:
Hej jestem dopiero teraz ale nie miałam dzis czasu aby zajrzeć i nawet nie dam rady ponadrabiać :tak::tak::tak::tak:

dzis cały dzień zakupy i przygotowania bo w niedziele robimy urodzinki dla Oliwki:tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
trzeba sie przygotować :-)
jutro Oliwkę zwozimy do dziadków a mu spokojnie przyszykujemy żarełko :tak::tak::tak::tak:
jutro z rana jeszcze trzeba ostatnie zakupy zrobic i będzie wsio :tak::tak::tak::tak:


a Oliwka mi się dziś zawzieła i nie spałą mi dzis w dzień ,nie chciała :no::no::no::no:
był moment że była strasznie marudna spiąca ale już jej nie pozwoliłam spać bo to było po 16.00 więc za późno i jakos przetrzymalismy,uffff :tak::tak::tak::tak:

teraz ogląda wieczorynke a ja mam chwilkę aaby do was zajrzec :-):-):-)
bo bajce kłade ją spać,powinna szybko zasnąć skoro nic nie spała,licze na to :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
no popatrz caly dzien wytrzymala :tak::-)
Gratuluję:tak:,tylko jak będziesz leciała to uważaj na druty wysokiego napięcia;-):tak::-D.


Ale małego eleganta będziesz miała w domciu;-):tak::cool::cool::cool:.

Ale nas mam nadzieję zaprosisz;-):sorry2::-p:tak::-D:-D:-D?


A ja nadrobiłam:-p:-p:-p 13 stronek:tak:.
Ja na swojego ślubnego czekam,trochę później z W-wy wyjechał,bo na kasiorkę czekali;-):tak:.
W pracy tak sobie tylko jedno mnie ruszyło:confused:,jak T. wrócił dzisiaj z pracy, Julu podleciał do niego i zaczął się tulić:tak: a on go normalnie zbył:sorry2: i kazał do mnie iść:baffled:.:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry:Qwa,dziecko własnego ojca widziało po tygodniu nieobecności przez 30 minut(jak zawoziliśmy ich do siorki M.) to się garnie do "wujka" a on Jula odpycha.Co jakiś Jul parszywy jest:eek:?Zaczęłam Julowi przy T. tłumaczyć:sorry2:,że tato dzisiaj wróci :tak:ale on dalej do niego się garnął,głupio mi było:zawstydzona/y:.
a wiesz ze o drutach nie pomyslalam .... hehe no to bym poleciala.... :-D:-D:-D
jasne parapetowka otwarta dla wszystkich tylko nie wiem jak z terminem :sorry2:
Było konsylium w sprawie teściowej.
We wtorek ma operację.

Dziewczynki jak chcecie to pomodlę się na Jasnej górze w Waszej intencji.
Pisać na PW intencje to na nowennę wrzucę do urny.
Czasami pomaga modlitwa tysięcy osób.:tak:;-)
Wszystkie kartki są czytane 2 razy,potem idą do archiwum na Jasnej Górze.
ja tylko pomysle co chce
choc najwieksze marzenie prawie sie spelnilo... jak zamieszkam to powiem ze w pelni spelniona jestem :happy2::happy2::happy2::happy2:
 
Witajcie
troche bylo zalatwiania a i tak gowno zalatwilismy
czekalismy tak dlugo na poczcie zeby zaplacic ten znaczek co w sadzie sie go wydaje za 400 zl (bo kasa byla juz zamknieta) ze przyszlismy jak zamykali sad.... wiec dupa blada a jeszcze babka na xerze tak dlugo to xerowala ze normlanie myslalam ze jajko zniose :angry:
i zas trza jechac do sadu w poniedzialek - bo tylko co zalatwilismy to US choc ne do konca bo tez musimy wplacic jeszcze pieniadze na konto bo kasa tez juz byla zamknieta
a potem w korkach stalismy i przyjechalismy do moich rodzicow po mlodego chyba kolo 17 :wściekła/y:
no masakraaaaaaaaaaa:sorry2::sorry2::sorry2:


hmmm a tak co jeszcze ??????
moj juz w robocie a mlody spi
ja tez juz okapana no i siedze bo liytuje spodnie dla malego :tak:
 
No a moja kiwi chyba cos nawiedzilo :szok::szok::szok::szok:
skacze jak oszalala.... zaraz sie polamie bo tak trzaska w te ksiazki co leza na akwarium (zeby nie wyskoczyla) ze :szok::szok::szok::szok:
 
reklama
Ogólnie Patrysia to gratki za notariusza,bo zapomniałam wcześniej:tak:a urzędy ,no cóż z reguły tak jest jak sie człowiek spieszy:baffled:
Ja dalej czekam ,a w sumie to juz bym sie chciała umyć w piżamke wskoczyć ,a nie warować z kluczykami w ręku:no:
 
Do góry