reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Co on na to---nic,ze my nie tacy bogaci jak oni i ze moglam sobie innego chłopa znalesc.
A powiedz mi co ma bogatctwo wspolnego z tym ze wlasny m traktuje cie jak sluzaca nic ci nie pomaga tylko siedzi przed kompem i gra caly dzien w gry:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:bo ja mysle ze to nie ma nic wspolnego z kasa tylko twoj m ma WIELKIEGO LENIA:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p
no to napewno romantyzm szybko sie skonczyl:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Mi też się podobają takie zabaweczki, niestety, życie wymusza na mnie bycie realistką :dry: Ale jak bym miała 3 łazienki to do jednej na pewno bym sobie wstawiła takie cudeńko :-D

My już po rosołku :tak:
Zaraz Niki wstanie i będzie mega głodna :szok::tak:

Muszę się pochwalić, że nabrałam takiej prawy we wpuszczaniu kropli do oczu, ze mała już nawet nie płacze bo zajmuje mi to pięć sekund :-p Całe szczęście kropelki tylko do środy :tak:Mam nadzieję, że pomogą :tak::sorry2:
 
Ostatnia edycja:
witam piątkowo
Dzień jak codzień ,dobrze przynajmniej,że słoneczko świeci.
Odpisuję od razu

Kubuś zaczął jeść bardzo późno,ale Klaudia w wieku 8 tygodni dostała zupę z marchewki i ziemniaka,na 5 miesięcy jadła polędwicę a na rok wcinała posiłki razem z nami.:-D:-D:-D:-D
Wszystko zależy od dojrzałości układu trawiennego.
Uważam jednak,że jabłuszko bez problemu możesz podawać.

Wrócił na uszach i jeszcze na spacer mnie wyciągnął ,co prawda do bankomatu i dlatego z nim poszłam :-D:-D:-D:-D.Darek powiedział ,że on wypił a ja dostane na wypicie i wypłacił mi 200 na butelkę i zakąskę.:-D:-D
Mam sobie dziś imprezke zrobić.:-D:-D:-D:-D
Pies go bardzo pilnował.Po powrocie Nil zdjął panu skarpetki (widok genialny) a potem w pysk rękę i do sypialni zaciągnął.
Zanim Darek usiadł to pies już w łóżku leżał i popędzał go szczekaniem.:-D:-D:-D:-D
Normalnie jaja ,że szok.
Miałam z nimi ubaw na całego.



hahahah Krzyżacy,no super lekturka ;-);-)



niezły ten szef :szok::szok:


Malinka masz na myśli takie wanny?
http://www.lupeus.pl/p,pl,166,wanna+z+kabina++ada.html
173x93 JACUZZI WANNA SAUNA KABINA Z HYDROMASAŻEM (685986739) - Aukcje internetowe Allegro
Jeśli tak to mogę troszkę o niej opowiedzieć.Klaudii chrzestni taką mają.:tak:
o wađnie takie :tak::tak::tak:
Wolal pojechac do mamy niz samemu siedziec z dzieckiem.

Ja wrocilam troszke wypita,połozylam malego spac i powiedzialam mu co mnie boli i jak widzialam jak para mloda sie traktuje i co Pan Urzednik im mowil o milosci,traktowaniu siebie--to co nam 1,5r temu,wszystko to wygasło.

Ja poszlam spac.
ja bym wygarneła wsio jak leci i alkoholu bym nie potrzebowała ale wiadomo nieraz dodaje odwagi:tak:
Cześć dziewczyny:-):-):-)
Ja dopiero wstałam i kawkę piję, tzn. wstałam przed godz.7 wyszykowałam Maję do przedszkola i zawiózł ją tata a ja z powrotem na łóżko i tak mi się zasnęło do teraz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
U nas też coś się pogoda popsuła i jakieś chmury na horyzoncie widzę a czeka mnie dzisiaj mycie okna w kuchni bo wczoraj mi się płyn do szyb skończył i musiałam zakończyć moje sprzątania.:tak::tak::tak:
Dziś po południu jedziemy na weekend do mojej mamy tak więc do poniedziałku zniknę ale potem znowu powrócę:tak::tak::tak:
A czemu mnie nie było? Bo najpierw byłam na wątku zamkniętym, na którym dziewczyny zaczęły się kłócić i wątek można powiedzieć padł, a potem wyjechałam do pracy do Włoch i właśnie dopiero we wtorek wróciłam. Zresztą jak siedziałam z Mają w domu to zbytnio nie było czasu na kompa bo mi mała nie pozwalała, co innego teraz jak jest w przedszkolu, wreszcie mam czas dla siebie:-D:-D:-D
kochana pracowałaś we włoszech sama z męże kto z mają no i jak tam ci przystojni włosi;-);-);-)no 100 pytań do:rofl2:
A ile trzeba wody wlać do takiej ogromniej wanny :szok:
Znajomi sobie kupili mega wannę, i co wieczór urzadzali sobie wspólną kąpiel :tak: No niby romantycznie, ale romantyzm się skończył, jak przyszedł rachunek za wodę :szok::-p
no wyje :-D:-D:-D:-Di romantyzm szlag trafił:-D:-D:-D:-D
Co on na to---nic,ze my nie tacy bogaci jak oni i ze moglam sobie innego chłopa znalesc.
no za to on ma jakieś arystokratyczne zapędy bo z ciebie zrobił sobie służącą tylko czekać aż mały podrośnie i będzie jego lokajem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
z góry przepraszam jeżeli cię uraziłam ale jestem szczera poprostu już tak mam:wściekła/y::wściekła/y:nie daj się wykorzystywac4850439niądze akurat tu nic nie mają do rzeczy a jak cie mama rodziła to spradzała czy masz ręce no i jego pewnie też więc niech zabierze za robotę :wściekła/y::wściekła/y:powiem ci tak u mnie to by komp zniknoł :wściekła/y::wściekła/y:w tajemniczych okolicznościach i uwież mi wiem co piszę bo rok temu piotr też siedził za dużo ....ale się dzieco urodziło i sie okazało że są inne prirytety:tak:
Mi też się podobają takie zabaweczki, niestety, życie wymusza na mnie bycie realistką :dry: Ale jak bym miała 3 łazienki to do jednej na pewno bym sobie wstawiła takie cudeńko :-D

My już po rosołku :tak:
Zaraz Niki wstanie i będzie mega głodna :szok::tak:

Muszę się pochwalić, że nabrałam takiej prawy we wpuszczaniu kropli do oczu, ze mała już nawet nie płacze bo zajmuje mi to pięć sekund :-p Całe szczęście kropelki tylko do środy :tak:Mam nadzieję, że pomogą :tak::sorry2:
:rofl2::rofl2::rofl2:no bawi mnie dzis twój humor wyjątkowo:-D:-D:-Dto jak już będziesz miała kochana te 3 łazienki to daj znać to wpadnę i porozsyłam moje dzieci każde do innej łazienki:rofl2::rofl2:
no i gratki za wprawę w kropelkowaniu:tak::tak::tak::tak:
mój antek broi za 5 krzyczy za 10 julka marudzi za 7 adam gada za 15 zadanie matematyczne ile dzieci ma malinka?????:wściekła/y::rofl2:
 
Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was
 
Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was
super że jesteś i że zdrówko wraca:tak::tak::tak::tak:
 
ODPOWIEDZ::Malinka ma mnóstwo dzieci,:-D
Witam Anakonde ,starą wyjadaczkę :tak:
i Jadzke której zdrówko wróciło
mój Ksawek dostał fervex junior ,nasmarowałam mu nos i zatoki amolem i wygląda o niebo lepiej ,normalnie energie odzyskał i z nosa mu nie cieknie ,no cuda jakieś ,ale skoro za tydzień jeedziemy do znajomych to musimy być zdrowi!!!!!Pociągniemy kuracje przez weekend i będie git am nadzieję
MH faktycznie dziś masz dzień na bb,,a co do wanny z hydro to nie mam ,ale pewnie jest jak piszecie :tak:

Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem

Biusty - Oznaczenia wielkości biustonosza

Na poprawę humoru,dla szalonych mamusiek:-D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
:-D:-D:-D
madyiula tz mapo a si boję przyznac bo ja akurat E posiadam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:-D:-D:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:ty wredoto ty pewnie boski:dry::dry::dry::dry:
 
Rozmawia dwóch gości:
- Ja to swojej zakładam maske przeciw gazową, jak się kochamy.
- Ale po co?
- Po pierwsze - ryja nie muszę oglądać. Po drugie - nie czuję, jak jej z gęby jedzie. Po trzecie - jak się jej trochę powietrze przykręci, to się wije, jak szesnastka.

Żona do męża:
- Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek.
Mąż na to:
- A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Dwóch przyjaciół wraca późnym wieczorem z pokera. Jeden skarży się drugiemu.
- Wiesz, nigdy nie mogę oszukać żony. Gaszę silnik samochodu i wtaczam go do garażu, zdejmuję buty, skradam się na piętro, przebieram się w łazience. Ale ona zawsze się budzi wydziera na mnie, że tak późno wracam.
- Masz złą technikę. Ja wjeżdżam na pełnym gazie do garażu, trzaskam drzwiami, tupię nogami, wpadam do pokoju, klepię ją w tyłek i mówię: "Co powiesz na numerek?". Zawsze udaje że śpi...
 
Oj poprawiłam sobie humor i biustem i kawałem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja już okno umyłam, jedno pranie wstawiłam, drugie wyprasowałam i tylko spakowanie na weekend mnie czeka i pójście po Maję:tak::tak::tak: Jeszcze tylko spokojnie kawusię wypiję bo jak mały szatan wróci to już mi nic nie da zrobić:-D:-D:-D
A co do włochów to ja już na nich nie zwracam uwagi bo od 10 lat tam jeżdżę, a Maja była ze mną i mój Jacek przyjechał na m-c tak że nie było źle, zresztą moja siorka mieszka tam na stałe:tak::tak::tak::tak:
U nas znowu wyszło słoneczko ale podobno od jutra pogoda ma się zepsuć:crazy::crazy::crazy:
Co do wanny to też gdybym miała nadmiar kasy to bym sobie taką kupiła ale jak na razie to nadmiar kasy mi się nie szykuje - wręcz przeciwnie - niedobór:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:


rozmawia dwóch gości:
- ja to swojej zakładam maske przeciw gazową, jak się kochamy.
- ale po co?
- po pierwsze - ryja nie muszę oglądać. Po drugie - nie czuję, jak jej z gęby jedzie. Po trzecie - jak się jej trochę powietrze przykręci, to się wije, jak szesnastka.

żona do męża:
- zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak kopciuszek.
Mąż na to:
- a nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Dwóch przyjaciół wraca późnym wieczorem z pokera. Jeden skarży się drugiemu.
- wiesz, nigdy nie mogę oszukać żony. Gaszę silnik samochodu i wtaczam go do garażu, zdejmuję buty, skradam się na piętro, przebieram się w łazience. Ale ona zawsze się budzi wydziera na mnie, że tak późno wracam.
- masz złą technikę. Ja wjeżdżam na pełnym gazie do garażu, trzaskam drzwiami, tupię nogami, wpadam do pokoju, klepię ją w tyłek i mówię: "co powiesz na numerek?". Zawsze udaje że śpi...

:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d:-d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7


Nie no to w tym momencie czuje sie super:-);-)
A zawsze maila kompleksy z powodu malego biustu hihihi;-)
Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
dobre:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was
No to super ze juz koniec chorobska:-):tak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry