reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem


Rozmawia dwóch gości:
- Ja to swojej zakładam maske przeciw gazową, jak się kochamy.
- Ale po co?
- Po pierwsze - ryja nie muszę oglądać. Po drugie - nie czuję, jak jej z gęby jedzie. Po trzecie - jak się jej trochę powietrze przykręci, to się wije, jak szesnastka.

Żona do męża:
- Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek.
Mąż na to:
- A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Dwóch przyjaciół wraca późnym wieczorem z pokera. Jeden skarży się drugiemu.
- Wiesz, nigdy nie mogę oszukać żony. Gaszę silnik samochodu i wtaczam go do garażu, zdejmuję buty, skradam się na piętro, przebieram się w łazience. Ale ona zawsze się budzi wydziera na mnie, że tak późno wracam.
- Masz złą technikę. Ja wjeżdżam na pełnym gazie do garażu, trzaskam drzwiami, tupię nogami, wpadam do pokoju, klepię ją w tyłek i mówię: "Co powiesz na numerek?". Zawsze udaje że śpi...
:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

Oj poprawiłam sobie humor i biustem i kawałem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Ja już okno umyłam, jedno pranie wstawiłam, drugie wyprasowałam i tylko spakowanie na weekend mnie czeka i pójście po Maję:tak::tak::tak: Jeszcze tylko spokojnie kawusię wypiję bo jak mały szatan wróci to już mi nic nie da zrobić:-D:-D:-D
A co do włochów to ja już na nich nie zwracam uwagi bo od 10 lat tam jeżdżę, a Maja była ze mną i mój Jacek przyjechał na m-c tak że nie było źle, zresztą moja siorka mieszka tam na stałe:tak::tak::tak::tak:
U nas znowu wyszło słoneczko ale podobno od jutra pogoda ma się zepsuć:crazy::crazy::crazy:
Co do wanny to też gdybym miała nadmiar kasy to bym sobie taką kupiła ale jak na razie to nadmiar kasy mi się nie szykuje - wręcz przeciwnie - niedobór:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
Witam się bo my sie chyba jeszcze nie znamy. Śliczną masz córcie

No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7
Ja miszkam koło teściów tylko że klatkę obok i nieraz sobie chwale ale nieraz to mam mego dosyć. Także życzę udanych kontaktów
 
witam piątkowo
Dzień jak codzień ,dobrze przynajmniej,że słoneczko świeci.
Odpisuję od razu

Kubuś zaczął jeść bardzo późno,ale Klaudia w wieku 8 tygodni dostała zupę z marchewki i ziemniaka,na 5 miesięcy jadła polędwicę a na rok wcinała posiłki razem z nami.:-D:-D:-D:-D
Wszystko zależy od dojrzałości układu trawiennego.
Uważam jednak,że jabłuszko bez problemu możesz podawać.

Wrócił na uszach i jeszcze na spacer mnie wyciągnął ,co prawda do bankomatu i dlatego z nim poszłam :-D:-D:-D:-D.Darek powiedział ,że on wypił a ja dostane na wypicie i wypłacił mi 200 na butelkę i zakąskę.:-D:-D
Mam sobie dziś imprezke zrobić.:-D:-D:-D:-D
Pies go bardzo pilnował.Po powrocie Nil zdjął panu skarpetki (widok genialny) a potem w pysk rękę i do sypialni zaciągnął.
Zanim Darek usiadł to pies już w łóżku leżał i popędzał go szczekaniem.:-D:-D:-D:-D
Normalnie jaja ,że szok.
Miałam z nimi ubaw na całego.




o wađnie takie :tak::tak::tak:

ja bym wygarneła wsio jak leci i alkoholu bym nie potrzebowała ale wiadomo nieraz dodaje odwagi:tak:

kochana pracowałaś we włoszech sama z męże kto z mają no i jak tam ci przystojni włosi;-);-);-)no 100 pytań do:rofl2:

no wyje :-D:-D:-D:-Di romantyzm szlag trafił:-D:-D:-D:-D

no za to on ma jakieś arystokratyczne zapędy bo z ciebie zrobił sobie służącą tylko czekać aż mały podrośnie i będzie jego lokajem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
z góry przepraszam jeżeli cię uraziłam ale jestem szczera poprostu już tak mam:wściekła/y::wściekła/y:nie daj się wykorzystywac4850439niądze akurat tu nic nie mają do rzeczy a jak cie mama rodziła to spradzała czy masz ręce no i jego pewnie też więc niech zabierze za robotę :wściekła/y::wściekła/y:powiem ci tak u mnie to by komp zniknoł :wściekła/y::wściekła/y:w tajemniczych okolicznościach i uwież mi wiem co piszę bo rok temu piotr też siedził za dużo ....ale się dzieco urodziło i sie okazało że są inne prirytety:tak:

:rofl2::rofl2::rofl2:no bawi mnie dzis twój humor wyjątkowo:-D:-D:-Dto jak już będziesz miała kochana te 3 łazienki to daj znać to wpadnę i porozsyłam moje dzieci każde do innej łazienki:rofl2::rofl2:
no i gratki za wprawę w kropelkowaniu:tak::tak::tak::tak:
mój antek broi za 5 krzyczy za 10 julka marudzi za 7 adam gada za 15 zadanie matematyczne ile dzieci ma malinka?????:wściekła/y::rofl2:
zadanie matematyczne bombowe :tak::tak::-)
Ja pomimo wszystko stawiam na 3 ,bo tyle po imieniu wyliczyłaś :-D:-D
Malinka co robi numerek mojego gadu w Twoim poście :confused::-D:-D

Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was
Najważniejsze,że zdrówko wraca.;-):-):-)

ODPOWIEDZ::Malinka ma mnóstwo dzieci,:-D
Witam Anakonde ,starą wyjadaczkę :tak:
i Jadzke której zdrówko wróciło
mój Ksawek dostał fervex junior ,nasmarowałam mu nos i zatoki amolem i wygląda o niebo lepiej ,normalnie energie odzyskał i z nosa mu nie cieknie ,no cuda jakieś ,ale skoro za tydzień jeedziemy do znajomych to musimy być zdrowi!!!!!Pociągniemy kuracje przez weekend i będie git am nadzieję
MH faktycznie dziś masz dzień na bb,,a co do wanny z hydro to nie mam ,ale pewnie jest jak piszecie :tak:
dobrze,że lepiej :tak::-):-)

Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
:-D:-D:-D

My już po obiadku.
Dziś rybka,surówka z kapusty i ziemniaczki
Odwaliłam dziś kolejny numer .
Zapomniałam,że Kubuś ma SI.
Siadłam sobie w najlepsze do obiadu a tu telefon dzwoni.
Pani Magda pyta: A co się stało ,że Kubusia jeszcze na SI nie ma?:szok::szok:
zapomniałam,na śmierć zapomniałam :wściekła/y::wściekła/y:
Wysłałam go od razu z Klaudią na zajęcia.
Dziś bidulek będzie miał dość zajęc.
Na 13 była Weronika ,na 15 miał SI a na 18.30 idzie do Jagi na zajęcia grupowe z Weroniką.
Padnie dziś jak mops.:-D:-D:-D:-D a ja będę miała święty spokój.:-D:-D:-D
 
No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7
no to będzie fajnie :szok::szok::-D:-D:-D
Idę po małego,bo SI kończy
 
Hej Dziewczyny!!! Na samym początku proszę o wybaczenie bo nie chce mi się nadrabiać:zawstydzona/y:. U nas już lepiej wracamy do zdrówka. Ale za to jestem mego niewyspana bo Sebastian szalał w nocy chyba zęby mu dokuczają. Ja dzisiaj w kuchni szalałam. Dostałam zamrożoną swojską kurę od teściów i musiałam ją rozprawić całą. Jak bym dostała świeżą to bym ją po porcjowała i do zamrażarki a tak to zrobiłam rosół chyba na 2 dni i mięso naszykowałam do smażenia i kotlety z piersi no i trochę mięska ugotowałam Sebkowi do zupki tęż na dwa dni. także jutro tylko surówkę zorbie i ziemniaki obiorę i z głowy. teraz zrobiłam sobie kawke i trochę siadłam do was

Ja jak dostaję zamrożonego kuraka, to wsadzam go do miski z ciepłą wodą i od razu porcjuje zanim rozmarznie :tak:

Do baru przychodzi facet. Za ladą siedzi super laska, na ścianie menu:
kanapka z serem - 2 zł
kanapka z szynką - 3 zł
obciągnięcie dłonią - 5 zł
Mężczyzna patrzy na seksowną sprzedawczynie i pyta:
- To ty obciągasz ręką?
- Tak skarbie - mruczy uwodzicielsko laska
- To umyj dobrze łapska i daj mi kanapkę z serem
:-D:-D:-D
No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7

To się za tobą stęsknili :-D:rofl2:

Dobra ja spadam teraz po Maję i zapewne potem już nie zajrzę bo wyjeżdżamy, miłego weekendu wszystkim mamuśkom i do poniedziałku:tak::tak::tak::tak:

Dzięki, nawzajem :tak:

A u mnie gorąco :baffled: aż nieprzyjemnie :baffled:
 
Rozmawia dwóch gości:
- Ja to swojej zakładam maske przeciw gazową, jak się kochamy.
- Ale po co?
- Po pierwsze - ryja nie muszę oglądać. Po drugie - nie czuję, jak jej z gęby jedzie. Po trzecie - jak się jej trochę powietrze przykręci, to się wije, jak szesnastka.

Żona do męża:
- Zobacz, ja muszę prać, prasować, sprzątać, nigdzie nie mogę wyjść, czuję się jak Kopciuszek.
Mąż na to:
- A nie mówiłem, że ze mną będzie ci jak w bajce?

Dwóch przyjaciół wraca późnym wieczorem z pokera. Jeden skarży się drugiemu.
- Wiesz, nigdy nie mogę oszukać żony. Gaszę silnik samochodu i wtaczam go do garażu, zdejmuję buty, skradam się na piętro, przebieram się w łazience. Ale ona zawsze się budzi wydziera na mnie, że tak późno wracam.
- Masz złą technikę. Ja wjeżdżam na pełnym gazie do garażu, trzaskam drzwiami, tupię nogami, wpadam do pokoju, klepię ją w tyłek i mówię: "Co powiesz na numerek?". Zawsze udaje że śpi...
matko to my wszystkie mamy jak w bajce:rofl2::rofl2:
No i moje mlode sie obudzily:tak:Ale nawet w dobrych humorkach i ogladaja teraz Rybki z ferajny z Dominikiem:tak::tak::tak:
Zaraz trzeba Im obiadek podac:-);-)

Ja wzielam sobie przed chwila apap bo mi łeb pekal:no:ale juz mi chyba jakos przechodzi

A teraz mega news UWAGA
Jutro kolo mnie wprowadzaja sie moi tesciowie:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok:
Nie zebym sie nie cieszyla:-D:-D:-D:-D:-D:-D;-);-);-);-);-)ale beda mieszkali drzwi obok moich-ja pod 8 Oni pod 7
kochana to się namieszkałaś bez nich:-D:-D:-Di jeszcze teściowa niech sobie kupi buty na szpilce:-D:-D:-D:-D
Dobra ja spadam teraz po Maję i zapewne potem już nie zajrzę bo wyjeżdżamy, miłego weekendu wszystkim mamuśkom i do poniedziałku:tak::tak::tak::tak:
udanego weekendu:happy:
zadanie matematyczne bombowe :tak::tak::-)
Ja pomimo wszystko stawiam na 3 ,bo tyle po imieniu wyliczyłaś :-D:-D
Malinka co robi numerek mojego gadu w Twoim poście :confused::-D:-D

ha ha ha a skąd ja mogę wiedzieć skąd on się tam wzioł:szok::szok::szok::szok::szok:czary jakieś jak nic miałm pewnie coś ci na gadulcu npisać:-D:-D

my tez po obiadku adam u kolegi julka zasneła z antkiem n podłodze piotrek śpi na łózku na impre nie idzie szykuje dla nas jakiś milusi wieczór:szok::szok::szok::szok::szok::szok:no mnie chłopak zaskoczył :szok::szok::szok::szok:ale to miłe nie powiem:tak:ja zaraz do roboty ale potem cały weekend wolny no jupiiiii tak się cieszę:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
 
reklama
Witam. Od razu mówię że nadrabiać nie będę bo nie dam rady niestety za co przepraszam :-(
Kubek mi się rozchorował. Wczoraj dostał gorączki a dzisiaj wymioty mi doszły. Na szczęście nie czekałam i od razu do lekarza poleciałam rano. Leki mam więc mam nadzieję że szybko minie i w nocy spać będzie. Modle się żeby tylko kataru nie dostał bo wtedy to już koniec będzie :no: teraz na szczęście śpi, sen najlepszy na chorobę :tak:
Pogoda dzisiaj się zepsuła, pada i coś chłodno nawet nie ma jak wyjść chociaż na chwilę :no:
Ale ja mam ostatnio sny, jak nie jakaś katastrofa samolotu to się całuję z jakimś obcym facetem :-D hehe ciekawe o co chodzi ;-)
Jak dam radę to później zaglądnę :tak:
 
Do góry