reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
co do fotek to owszem dodam, ale dzisiaj jest mój pierwszy raz na tym forum , pewnie wyda Wam się to dziwne, ale nie bardzo wiem jak to wszystko ogarnąć, ale z czasem na pewno wszystko będzie;)

Dasz z czasem rade wszystko opanowac:tak::tak::tak:
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie.

Nie będę odpisywać każdej po kolei, bo pytałyście o to samo głównie.
Druga fasolinka planowana, chcieliśmy dwójkę odchować i mieć spokój. Może będzie ciężko, ale damy radę. Nie jedna była w takiej samej sytuacji i jakoś sobie poradziła. Termin mam na 7 stycznia 2010, więc między Julką a jej braciszkiem lub siostrą (ale trzymajcie kciuki za braciszka :-D ) będzie równy roczek. No i należe do grupy młodych mamuś, bo lat mam 20 ;-)


A swoją drogą produkcję to macie masową :-):-):-)
No to moze twoja dzidzia poczeka jeszcze jeden dzien i urodzi sie w moje urodzinki 8 stycznia;-);-);-) kciuki zacisniete na chlopczyka :tak::tak::tak: no fakt mlodzutka mama jestes:tak::tak::tak: a co do roznicy wieku to mojego m babcia tak trojke dostala jedno po drugim i dala rade wiec i ty dasz:tak::tak::tak: ale ja osobiscie to bym sie na taka mala roznice nie decydowala za duzzo stresu jak dla mnie tym bardziej ze kazda ciaze bede miala zagrorzona
 
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie.

Nie będę odpisywać każdej po kolei, bo pytałyście o to samo głównie.
Druga fasolinka planowana, chcieliśmy dwójkę odchować i mieć spokój. Może będzie ciężko, ale damy radę. Nie jedna była w takiej samej sytuacji i jakoś sobie poradziła. Termin mam na 7 stycznia 2010, więc między Julką a jej braciszkiem lub siostrą (ale trzymajcie kciuki za braciszka :-D ) będzie równy roczek. No i należe do grupy młodych mamuś, bo lat mam 20 ;-)

A swoją drogą produkcję to macie masową :-):-):-)
Tak mi sie wydawalo ze znam Twoj nick z innego watku:tak:Teraz jzu nawet wiem z jakiego;-)Czesto podczytuje sobie o mlodych mamuskach na tym forum:tak::tak::tak:


A jak znosisz ciaze???Nie balas sie tak szybko zajsc w kolejna???
 
Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie.

Nie będę odpisywać każdej po kolei, bo pytałyście o to samo głównie.
Druga fasolinka planowana, chcieliśmy dwójkę odchować i mieć spokój. Może będzie ciężko, ale damy radę. Nie jedna była w takiej samej sytuacji i jakoś sobie poradziła. Termin mam na 7 stycznia 2010, więc między Julką a jej braciszkiem lub siostrą (ale trzymajcie kciuki za braciszka :-D ) będzie równy roczek. No i należe do grupy młodych mamuś, bo lat mam 20 ;-)

A swoją drogą produkcję to macie masową :-):-):-)

podziwiam dokładnie to chyba 11 m-cy różnicy między nimi będzie tylko inne roczniki ja sobie nie wyobrazam jakby przy moim potworku za 2 miesiące pojawiło się drugie maleństwo normalnie oddałabym się do psychiatryka chyba :-D:-D:-D
myslę ,że to trudniejsze niż bliźniaki jedno już próbuje chodzić i trzeba za nim biegac i pilnowac by nic sobie nie zrobiło a w tym czasie drugi nowonarodzony maluszek który potrzebuje dużo przytulania cycania i przewijania co chwile
Czy Wy sami mieszkancie czy z rodzicami? jesli z rodzicami to duże ułatwienie w takiej sytuacji ja jestem skazana tylko na siebie i wieczorami na mojego M więc mnie to 2 lata różnicy nawet przerażają :tak:
 
To miłego oglądani ,ja tam nie mam co liczyc na takie przyjemności:eek:
Właśnie się pokłociliśmy,jest upatry jak osioł i wszystko i tak wie lepiej co bym nie zrobiła i powiedziała ,powiem więcej ,on nawet wie co myślę:szok::crazy:
madziula no jasnowidz:szok::szok::-D:-Dto niech mi przyszłość przepowie:rofl2:

moje kochanie już w łóżku męczy go to choróbsko ndal le dzisiaj już lepiej jak wczoraj najgorzej że antek czyna smarczyć a julia kaszleć no oprostu pogoda swoje zrobiła:wściekła/y::wściekła/y:
ale dobra witam na wieczornym dyżuże:-D
 
podziwiam dokładnie to chyba 11 m-cy różnicy między nimi będzie tylko inne roczniki ja sobie nie wyobrazam jakby przy moim potworku za 2 miesiące pojawiło się drugie maleństwo normalnie oddałabym się do psychiatryka chyba :-D:-D:-D
myslę ,że to trudniejsze niż bliźniaki jedno już próbuje chodzić i trzeba za nim biegac i pilnowac by nic sobie nie zrobiło a w tym czasie drugi nowonarodzony maluszek który potrzebuje dużo przytulania cycania i przewijania co chwile
Czy Wy sami mieszkancie czy z rodzicami? jesli z rodzicami to duże ułatwienie w takiej sytuacji ja jestem skazana tylko na siebie i wieczorami na mojego M więc mnie to 2 lata różnicy nawet przerażają :tak:
O tak tak, masz rację, ja też sobie tego nie wyobrażam!!!!Dwa razy tyle biegania i wogóle obowiązków a gdzie tu jeszcze czas na męża:rofl2:
Chociaż wiem że pewnie mój M na jednym dziecku nie poprzestanie, to jeszcze Go trochę oddalam od tej wizji przyszłości!!!:happy:
 
reklama
Do góry