reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

sory, że tak się wcinam ale ja muszę się pochwalić że moja córcia uwielbia spanie i swrdecznie Wam współczuje!!!
 
reklama
to współczuję bycie z muzykiem nie jest łatwe ale i gratuluję wydania pierwszej płyty Twojemu M teraz sie dopiero mu zacznie...
No to fakt bycie z muzykiem naprawdę nie jest łatwe , ale ja się przez muzykę właśnie w nim zakochałam...:tak: Dziękuję za gratulacje w imieniu mojego m.:laugh2: Jestem b. dumna z niego.:-)

apsi witamy serdecznie:-):-):-)
 
Ja mam córkę Zosię. a co do tej płyty Twojego M to też serdecznie gratuluję i współczuję, że Go nie masz w domu!!!Wiem co to znaczy;(
 
witam!! ja po raz pierwszy na baby boom....witam wszystkich.
Jeszcze nie bardzo wiem jak się tym wszystkim obsługiwać....ale witam serdecznie:-)
witam nowa mamusie:tak::tak::tak:
ale dzisiaj duzo nowych mam dolaczylo:tak:

to współczuję bycie z muzykiem nie jest łatwe ale i gratuluję wydania pierwszej płyty Twojemu M teraz sie dopiero mu zacznie...



no witam Cię serdecznie wieczorową porą :-D
Lena w dzień spi max 2 godz. a w nocy jak juz zaśnie to się na mleko tylko budzi ale niestety dość późno zasypia z tego co czytałam to powinna spac więcej ale widze ,że druga taka mi rośnie z Laurą miałam problemy tez ze spaniem jak była mała a teraz to już w ogóle zaganiam ją do łózka o 22 a ona i tak potrafi o 1 czy 2 w nocy kursowac to do kuchi bo pic to do kibelka i tak w kółko :no:
No to Laura ladnie do pozna siedzi:szok::szok::szok:
Moze juz tak maja jedne dzieciaczki spi wiecej a inne mniej nie ma sie czym martwic jedynie wspolczuje ci braku czasu dla siebie:tak::tak:
A&E
To Ty masz najlepiej ze swoim jesli chodzi o czytanie BB:-D:-D:-D

Moje od ostatniego wazenia przybrały Wiktora 120gr a Klaudia 190gr

Moje dzieciaki szaleja sobie w najlepsze:tak::tak::tak:Niedlugo musze umyc Im zeby ,mleczko i ida do wyrek ale na spanie to nawet nie licze


MLENKA
Wspolczuje Tobie:no::no::no:
Ale moje tez bardzo malo spia a rozwijaja sie super:tak::tak::tak:
No to szczypiorki dosc sporo przybyly:tak::tak:

sory, że tak się wcinam ale ja muszę się pochwalić że moja córcia uwielbia spanie i swrdecznie Wam współczuje!!!
No to sie ciesz i korzystaj z wolnego czasu:tak::tak:
 
sory, że tak się wcinam ale ja muszę się pochwalić że moja córcia uwielbia spanie i swrdecznie Wam współczuje!!!

Na szczęście usypianie małej na noc to działka tatusia on mówi ,że lubi ją usypiac a jak juz mu zasnie w ramionach to patrz na nia i przezywa jaki słodki aniołek i zapomina ,ze Aniołek chwilę wczesniej był rozdartym dibełkiem:-D

No to fakt bycie z muzykiem naprawdę nie jest łatwe , ale ja się przez muzykę właśnie w nim zakochałam...:tak: Dziękuję za gratulacje w imieniu mojego m.:laugh2: Jestem b. dumna z niego.:-)

apsi witamy serdecznie:-):-):-)

Mam trochę przyjaciół w świecie muzycznym i widziałam jak wyglądają związki zwłaszcza jak już się jest że tak powiem sławnym to bardzo trudne dla kobiety i na prawde podziwiam je szczerze , jak byłam młodsza to tez się w jednym muzyku zakochałam stare dzieje bylismy razem ale nie dałam rady przetrawić pewnych kwestii
Na czym gra Twój M ?
 
reklama
A tak wogóle to się chciałam zapytać jak sobie dajecie radę z tymi wszystkimi codziennymi obowiązkami, bo ja już ponad rok siedzę w domu i trafia mnie bo już bym chciała do pracy;(
Tylko pranie i sprzątanie i codziennie to samo!!!Dobrze, że chociaż dziecko mam grzeczne. Może podsuniecie mi kilka pomysłów w co można się bawić z 1,5 rocznym dzieckiem??
 
Do góry