reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

dobra dziewczyny kończę,robimy sobie z M wieczór filmowy.mamy zamiar obejrzeć dwa filmy.
- "dzień w którym zatrzymała sie ziemia"
- "anioły i demony"
zobaczymy czy damy rade obejrzeć dwa :-)
to dobranoc.ja dzis pójde póxno spac.:tak::tak::tak::tak::tak::-)
 
reklama
dowikla ale Ty sama jestes kruszyna :tak: więc i siły masz mniej
No do wielkich nie naleze:-);-)
dobra dziewczyny kończę,robimy sobie z M wieczór filmowy.mamy zamiar obejrzeć dwa filmy.
- "dzień w którym zatrzymała sie ziemia"
- "anioły i demony"
zobaczymy czy damy rade obejrzeć dwa :-)
to dobranoc.ja dzis pójde póxno spac.:tak::tak::tak::tak::tak::-)
Ale fajnie:tak::tak::tak:
Oczywiscie ze bedziecie ogladac filmy a nie ze juz spadasz:-D:tak::-)
 
I Ty mówisz ze twoja córa to klocek ,moja młodsza od twojej bo ma 21 mies prawie i wazy 13kg :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
Mój Dominik ma 3,5 miesiaca i wazy ok 7,5 kg. W tej chwili nosi ubrania ktore Mateusz nosil gdy mial 5-6 miesiecy.


gdyby była to trzydniówka to temp byłaby trzy dni a potem wysypałoby na całym ciele krostki,wysypka:tak::tak::tak:
On dostal wysypki wczesniej, jakies uczulenie. Trudno mi jest stwierdzic czy teraz wyszla mu nowa.
 
dobra dziewczyny kończę,robimy sobie z M wieczór filmowy.mamy zamiar obejrzeć dwa filmy.
- "dzień w którym zatrzymała sie ziemia"
- "anioły i demony"
zobaczymy czy damy rade obejrzeć dwa :-)
to dobranoc.ja dzis pójde póxno spac.:tak::tak::tak::tak::tak::-)
To miłego oglądani ,ja tam nie mam co liczyc na takie przyjemności:eek:
Właśnie się pokłociliśmy,jest upatry jak osioł i wszystko i tak wie lepiej co bym nie zrobiła i powiedziała ,powiem więcej ,on nawet wie co myślę:szok::crazy:
 
reklama
Do góry