reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
kurcze nie fajnie a masz jakieś krople dla niego????
Tak.
Wczoraj jak dzwoniłam do lekarza to mówiłam co mam w domu w moich zapasach.
Podpasowaliśmy Dicortineff po 1 kropli co 3 godziny i wcześniej przed zakropleniem 15 minut okłady ze świetlika.
Pierwsze efekty już widać.
Ropa przestała sklejać rzęsy i oczy.
Trochę jakby do przodu.

agunia jestem jestem,ale na doskok.
Walczę z oczkami Kubusia.
 
Tak.
Wczoraj jak dzwoniłam do lekarza to mówiłam co mam w domu w moich zapasach.
Podpasowaliśmy Dicortineff po 1 kropli co 3 godziny i wcześniej przed zakropleniem 15 minut okłady ze świetlika.
Pierwsze efekty już widać.
Ropa przestała sklejać rzęsy i oczy.
Trochę jakby do przodu.

agunia jestem jestem,ale na doskok.
Walczę z oczkami Kubusia.
ja właśnie ten dikortinef używam na zapalenie spojówek zarówno w maści jak i kroplach mi pomaga oby kubulowi pomógł:tak:
 
meduska skąd wziełaś te malinki proszę o linka:tak::tak:
a dziewczynki trzymajcie kciukasy mój synuś pojechał na 2 etap olimpiady z angielskiego przeszedł etap szkolny dzisiaj etap gminny a potem jak dobrze pójdze etap wojewodzki i ogólnopolski:-):-)
trzymam kciuki:tak:
a to znalazłam w google:-p wpisałam malina i dalam grafika:-p:-p:-p:-p
 
Ja sie tylko zamelduję, że żyję:-)
Benjamina ospa wysypała na całego. Tylko na plecach ma ponad 100 krost :-(
Źle to znosi, jest mega marudny, nic mu nie pasi, kłóci się z maluchami :baffled:
Oszaleć można.
Bliźniaki póki co czyste, ale jeszcze mają czas na załapanie-do 14 dni.
Siedzimy w domu i staramy się to jakoś przeczekać.
Pozdrawiam cały wątek. Jak znajdę chwilkę, to znowu wpadnę :tak:
 
Ja sie tylko zamelduję, że żyję:-)
Benjamina ospa wysypała na całego. Tylko na plecach ma ponad 100 krost :-(
Źle to znosi, jest mega marudny, nic mu nie pasi, kłóci się z maluchami :baffled:
Oszaleć można.
Bliźniaki póki co czyste, ale jeszcze mają czas na załapanie-do 14 dni.
Siedzimy w domu i staramy się to jakoś przeczekać.
Pozdrawiam cały wątek. Jak znajdę chwilkę, to znowu wpadnę :tak:
GRETI KOCHANA 3MAJ SIĘ JAKOŚ NIE OSZALEJ NAM....ZDRÓWKA DLA MŁODEGO I WRACAJ DO NAS SZYBCIUTKO:tak:
 
reklama
hmm mężczyźni nierozumieją jak pracochlonne jest wychowywanie dziecka, opieka nad maluszkiem wymaga cierpliwości, wielu poświęceń no i nie lada wysiłku.nie wiem nawet czy nie jest lżej odwalić te 8 h w pracy i wrócić do domu na pyszny obiadek..sama mam miesięczną córeczkę i wiem coś o tym..pozdrawiam wszystkie mamy
 
Do góry