reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

hmm mężczyźni nierozumieją jak pracochlonne jest wychowywanie dziecka, opieka nad maluszkiem wymaga cierpliwości, wielu poświęceń no i nie lada wysiłku.nie wiem nawet czy nie jest lżej odwalić te 8 h w pracy i wrócić do domu na pyszny obiadek..sama mam miesięczną córeczkę i wiem coś o tym..pozdrawiam wszystkie mamy
to zalezy- czy masz kogos kto Ci to zrobi- bo jak ja pracowałam to i tak musialam wszystko robic, bopracowalam 12 h i drugi dzien wolny, to moj jak wracal o 15 dodomu q ten dzien kiedy ja byłam wppracy niczego sie nie tknął i ja miałam zawszena drugi dzien pełno roboty- bo przecież mam wolne:baffled::confused:


poza tym nawet jakby mojsiedzial w domu a ja pracowala, to on nie widzi mnóóóóóóóóśtwa rzeczy jakie ja widze ze trzeba zrobic...:sorry2::sorry2::sorry2:
 
reklama
Ja sie tylko zamelduję, że żyję:-)
Benjamina ospa wysypała na całego. Tylko na plecach ma ponad 100 krost :-(
Źle to znosi, jest mega marudny, nic mu nie pasi, kłóci się z maluchami :baffled:
Oszaleć można.
Bliźniaki póki co czyste, ale jeszcze mają czas na załapanie-do 14 dni.
Siedzimy w domu i staramy się to jakoś przeczekać.
Pozdrawiam cały wątek. Jak znajdę chwilkę, to znowu wpadnę :tak:
przeżyjecie.
Ospa to nie koniec świata.
Smaruj do dokładnie Pudrodermem to będzie mniej swędziało.
Lepsza jest gencjana ,bo nie wchłania się w ciało i pozostawia śladów w organizmie ,ale to dla tolerujących kolor fioletowy na wszystkim dookoła.
My z przymusu z Klaudią mieliśmy ,bo Klaudia była uczulona na Pudroderm.:szok::szok:

hmm mężczyźni nierozumieją jak pracochlonne jest wychowywanie dziecka, opieka nad maluszkiem wymaga cierpliwości, wielu poświęceń no i nie lada wysiłku.nie wiem nawet czy nie jest lżej odwalić te 8 h w pracy i wrócić do domu na pyszny obiadek..sama mam miesięczną córeczkę i wiem coś o tym..pozdrawiam wszystkie mamy
witam nową mamę.
 
witam się:)

dzisiaj jak na mnie zajrzałam dość późno, ale przynajmniej wypralam pościel i pobawiłam się trochę cukrem-> jestem teraz cała niebieska, bo był wymieszany z cukrem... chyba nigdy sie nie zmyje... wyglądam jak smurf:p

a co do ospy, to my na szczęscie mamy to już za sobą, więc zycze szybkiego powrotu do zdrowia:)
 
:-Dgonie z moją gangreną do sklepu i n spacerek a wieje tak że głowe urywa ale jak go przewietrze to może wreszcie postanowi pospać bo coś ostatnio kiepsko z tym:tak:u niego to jakiś mit że dzieci małe śpią duuuużżżżżżżooooo:-D w nocy śpi od 22 do 6 z 4-5 pobudkami potem w dzień zalicza2-3 drzemki najczęściej 30-50 minutowe no normalnie cyborg nie dziecko:-D:-Dmój p mówi że ma to po mnie bo ja też mało śpię :confused:no nie wiem od 24 -6 -6.30 to wcale nie tak mało :no:ale podobno jak byłam dzieckiem to spałam i owszem od 20 do 7 rano ale w dzień tylko raz i to 30 minut:-D:-D:-D
 
To ja :-) po spacerze i zakupach, gargamel padł :tak:

Poczytałam, ale w głowie została mi tylko ospa :baffled: my już mamy za sobą na 90% poniewaz to było 10 krost na krzyż :confused:

W końcu skusiłam się dzisaj na truskawy, ale cos mi nie smakują :baffled: A Helna wcina jak szalona :szok: :-D mam nadzieję że jak nie zaszkodzą :confused:

Moja treściwa zadzwoniła do mnie, że jedzie nas odwiedzić, ciekawe czego nawiezie :-p
 
Na razie wklejam moje osobite focie z moją miłością :-D:-D:-D
tu ruszamy i Ori dostaje łydkę

dalej poszło jak z płatka





a to fotka ze środy.
Nawet nie zdążyłam zrobić strzemion a moje dziecko już mnie obfociło.
Ja wyszłam okropnie ,bo nawet pozycji jeźdżca nie zdązyłam przybrać.Za to Orina wyszła cudnie i dlatego ta fotka tutaj.:-D:-D
 
reklama
Do góry