reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Ja to jakaś nienormalna jestem :baffled: Dzieci noc przespały spokojnie, za to ja obudziłam się o 4-tej i nie spałam do 5-tej :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jakieś głupie mysli mi przychodziły do głowy, nakręciłam się i potem nie mogłam już zasnąć :no: Teraz chodzę na rzęsach. Kurde noo...
 
Nie ma was, to też idę
kawka.gif
 
Witam i ja :-):-) my wstalismy po 9 ale jestem nie wyspana bo od 4 do 6 sie meczylam mialam taki bol kregoslupa i calych plecow ze nie moglam spac potem usnelam jakos na siedzaco:baffled::baffled: musze sie jak najszybciej wybrac do ortopedy na nastawienie kosci bo juz nawet tabletki mi nie pomagaja a bol coraz silniejszy:baffled::baffled:
Wczoraj super sprdzilismy dzien najpierw byli dziadkowie od m posiedzieli dosc dlugo a potem pizza i filmiki na dvd:-):-) bylo SUPER nawet nie mialam czasu do was zajrzec bo nie wlanczalam wczoraj kompa:-):-)

Dzis pogoda w miare fajna wiec trzeba sie potem na jakis spacerek wybrac m ma w tym tygodniu na 14 wiec najgorsza dla mnie zmiana:-:)-( bo nic wtedy nie mozemy razem zrobic
 
No to jestem juz po lekarzu:tak:A M siedzial z mlodymi w domu i nawet zrobil Im sniadanko tzn nasypal platki do miski:-);-)
Dominik ma brzydkie gardlo i powiekszone migdaly no i ten wstretny kaszel:no:Lepiej zeby do konca tygodnia nie szedł do przedszkola:szok:Dobrze ze na dwor moze a nawet powinien wychodzic bo bym chyba zwariowała:no:;-)
 
od 4 do 6 sie meczylam mialam taki bol kregoslupa i calych plecow ze nie moglam spac potem usnelam jakos na siedzaco:baffled::baffled: musze sie jak najszybciej wybrac do ortopedy na nastawienie kosci bo juz nawet tabletki mi nie pomagaja a bol coraz silniejszy:baffled::baffled:
No to faktycznie musisz coś z tym zrobić :baffled:

Dominik ma brzydkie gardlo i powiekszone migdaly no i ten wstretny kaszel:no:Lepiej zeby do konca tygodnia nie szedł do przedszkola:szok:Dobrze ze na dwor moze a nawet powinien wychodzic bo bym chyba zwariowała:no:;-)
Ło matko współczuję ci. Wiem co to znaczy trójka dzieci w domu :confused:
Sajgon na całego. Ja to miałam przez ostatnich kilka dni, bo Benjamin miał zapalenie spojówek. Dzisiaj na szczęście jest już w przedszkolu.
 
i ja tez po lekarzu wszczyscy zalapalismy jakiegos wirusa,ale naszczescie to nic powazniejszego nie jest.mmay przepisane leki i wsio:/
 
Ja ide sobie zrobic capucinko bo cos mnie muli w tym łbie:no:
Moze mi sie lepiej zrobi
Pogoda niby ok ale tego slonca wiecej nie ma niz jest
Musze sobie pranie powiesic na balkon ale mi sie nie chce:no:
Nie mowiac juz o tym ile znowu mam prasowania:szok:
 
reklama
Hej, witam się i ja:-D:-D:-DNawet udało mi się nadrobić wczorajsze zaległości:tak::tak::tak:;-)
był strzelec, ale wcześniej:tak:
agula a co z lwem??:)
lew też był;-)
Oj Malinka tobie tylko to w głowie ale mi też:-D
4.gif
5.gif
6.gif
7.gif
1.gif
2.gif
3.gif
Wy to macie fioła na punkcie seksu:-D:-D:-D:-D:-D
moje kochanie zostaje i podłączy jakiś ruter co by latop był mobilny a internet wreszcie bezprzewodowy i będe mogła wreszcie obiadek gotować w kuchni i z wami klikać:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
to teraz jesteś bardziej mobilna, super:-D:-D:-D
super fotki:tak::tak::tak:
Witam poniedziałkowo
kura.gif
skąd Ty bierzesz te animacje????????????????? niezłe są:-D:-D:-D

Anabuba a czemu z mala chodzisz do alergologa??
moj Kuba nie dosc ,ze alergik to ma Atpowe Zapalenie Skóry i astme.teraz czekam na wezwanie na komisje lekarska,bo jak dobrze pojdzie bedzie dostawal od panstwa 600zl
oby się udało:tak::tak: powodzenia, zawsze to zastrzyk gotówki co miesiąc:tak:
Ale moje dzidzi coś się przekręca :tak: Może jej się uda w końcu :tak: Brzuch żyje własnym życiem :-D:-D:-D
szykuje się do wyjścia???:-):-):-)
No to jestem juz po lekarzu:tak:A M siedzial z mlodymi w domu i nawet zrobil Im sniadanko tzn nasypal platki do miski:-);-)
Dominik ma brzydkie gardlo i powiekszone migdaly no i ten wstretny kaszel:no:Lepiej zeby do konca tygodnia nie szedł do przedszkola:szok:Dobrze ze na dwor moze a nawet powinien wychodzic bo bym chyba zwariowała:no:;-)
zdrówka dla Dominika:tak:
 
Do góry