reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Emily mi sie oststnio bardzo dziwnie zachowuje tzn od jakis 4 dni byje sie czesto po glowie lub buzi ciagnie sie mocno za wlosy nigdy tak nie robila dlatego nie wiem co jej jest :-:)-(
bawi sie zabawkami a tu nagle zaczyna sie bic :baffled::baffled::baffled: jak jej cos nie pasuje albo cos chce to tez sie bije:baffled::baffled: a jak jej zwracam uwage to jest jeszcze gorzej:-:)-(
mialy wasze dzieci moze tez taki okres ze sie same bily???
 
reklama
joanna czekam na fotki:tak::tak::tak:

puk puk gdzie jesteście????????????? ładna pogoda to pewnie z dzieciaczkami na dworze:tak::tak::tak: i dobrze, trzeba korzystać;-)

Moja Misia ma w środę wycieczkę do ogrodu botanicznego, ona bardzo lubi wszelakie roślinki:-D:-D:-D, byłam z nią tam kilka razy ale to nie to samo co z przewodnikiem i całą grupą dzieciaków, pewnie wróci zachwycona:-D:-D:-D:-D

Dziewczyny czy może któraś z Was robiła dziecku badanie endoskopowe migdałków, dokładnie fiberoskopowe???? My mamy termin na 3 czerwca i strasznie sie denerwuję, nie wiem jak Misia to przejdzie, aż się boję pomyśleć:szok::szok::szok::szok:
 
Emily mi sie oststnio bardzo dziwnie zachowuje tzn od jakis 4 dni byje sie czesto po glowie lub buzi ciagnie sie mocno za wlosy nigdy tak nie robila dlatego nie wiem co jej jest :-:)-(
bawi sie zabawkami a tu nagle zaczyna sie bic :baffled::baffled::baffled: jak jej cos nie pasuje albo cos chce to tez sie bije:baffled::baffled: a jak jej zwracam uwage to jest jeszcze gorzej:-:)-(
mialy wasze dzieci moze tez taki okres ze sie same bily???
Moje czasami tez tak mialy ale naprawde sporadycznie:no:

AGUNIA
Ja nie pomoge bo nawet nie wiem co to za badanie:no:Mam nadzieje ze bedzie bezbolesne i ze mala da rade:tak::tak::tak:
 
Emily mi sie oststnio bardzo dziwnie zachowuje tzn od jakis 4 dni byje sie czesto po glowie lub buzi ciagnie sie mocno za wlosy nigdy tak nie robila dlatego nie wiem co jej jest :-:)-(
bawi sie zabawkami a tu nagle zaczyna sie bic :baffled::baffled::baffled: jak jej cos nie pasuje albo cos chce to tez sie bije:baffled::baffled: a jak jej zwracam uwage to jest jeszcze gorzej:-:)-(
mialy wasze dzieci moze tez taki okres ze sie same bily???
nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale wydaje mi się, że nie masz się narazie czym martwić, nie trwa to zbyt długo, spróbuj ją w takich sytuacjach jakoś zagadać odwrócić uwagę, może to chwilowe?
 
dowikla do nosa wprowadza się cienki światłowód z kamerką i na monitorze lekarz ogląda nos, gardło i migdałki, robią to wprawdzie ze znieczuleniem miejscowym ale ja i tak się boję:baffled:
 
nie jestem ekspertem w tej dziedzinie ale wydaje mi się, że nie masz się narazie czym martwić, nie trwa to zbyt długo, spróbuj ją w takich sytuacjach jakoś zagadać odwrócić uwagę, może to chwilowe?

No mam nadzieje ze to chwilowe a jak bedzie to dlugggi czas trwalo to wybiore sie z nia do lekarza bo po malu zaczyna mnie to denerwowac i martwic:-:)-(
 
dowikla do nosa wprowadza się cienki światłowód z kamerką i na monitorze lekarz ogląda nos, gardło i migdałki, robią to wprawdzie ze znieczuleniem miejscowym ale ja i tak się boję:baffled:
Oj brzmi nieciekawie:no:Do teg powinni usypiac np Midanium bo znieczulenie miejscowe moze duzo nie dac przy malym dziecku:no:Przeciez bedzie wszystko widziala i slyszala no i moze sie przeciez poruszyc:baffled:
 
Spacer zaliczony :-)

No to jestem juz po lekarzu:tak:A M siedzial z mlodymi w domu i nawet zrobil Im sniadanko tzn nasypal platki do miski:-);-)
Dominik ma brzydkie gardlo i powiekszone migdaly no i ten wstretny kaszel:no:Lepiej zeby do konca tygodnia nie szedł do przedszkola:szok:Dobrze ze na dwor moze a nawet powinien wychodzic bo bym chyba zwariowała:no:;-)

i ja tez po lekarzu wszczyscy zalapalismy jakiegos wirusa,ale naszczescie to nic powazniejszego nie jest.mmay przepisane leki i wsio:/

Zdrówka dla dzieciaczków :tak:

Emily mi sie oststnio bardzo dziwnie zachowuje tzn od jakis 4 dni byje sie czesto po glowie lub buzi ciagnie sie mocno za wlosy nigdy tak nie robila dlatego nie wiem co jej jest :-:)-(
bawi sie zabawkami a tu nagle zaczyna sie bic :baffled::baffled::baffled: jak jej cos nie pasuje albo cos chce to tez sie bije:baffled::baffled: a jak jej zwracam uwage to jest jeszcze gorzej:-:)-(
mialy wasze dzieci moze tez taki okres ze sie same bily???

Nic takiego nie zaobserwowałam nie pomogę :baffled:

...

Dziewczyny czy może któraś z Was robiła dziecku badanie endoskopowe migdałków, dokładnie fiberoskopowe???? My mamy termin na 3 czerwca i strasznie sie denerwuję, nie wiem jak Misia to przejdzie, aż się boję pomyśleć:szok::szok::szok::szok:

Również nie pomogę niestety :no:

ale jestem padnięta :szok: Ledwo dysze:baffled: Dobrze, ze mała została u prabaci na trochę :tak:
 
reklama
Do góry