reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

Kamilek jeszcze spi? ile razy on w dzień spi?

No i Brzydula sie skończyła,oglądałam na you tube zwiastun dzisiejszego odcinka co będzie i się pocałują i Marek wyzna Uli miłość :tak::tak::tak::tak::tak::tak: jakos tak :-D:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Kamilek jeszcze spi? ile razy on w dzień spi?

No i Brzydula sie skończyła,oglądałam na you tube zwiastun dzisiejszego odcinka co będzie i się pocałują i Marek wyzna Uli miłość :tak::tak::tak::tak::tak::tak: jakos tak :-D:-D:-D:-D:-D:-D
Kamilek spi 2 razy w ciągu dnia tylko ze dzisiaj wstał o 6:00 i chciało mu sie już spać bo tak to dopiero teraz miał iśc spaćno i jeszcze raz po połedniu pójdzie.A jesli chodzi o brzydule to kto to jest ten Bartek:baffled:
 
Anabuba a czemu z mala chodzisz do alergologa??
moj Kuba nie dosc ,ze alergik to ma Atpowe Zapalenie Skóry i astme.teraz czekam na wezwanie na komisje lekarska,bo jak dobrze pojdzie bedzie dostawal od panstwa 600zl

mała ma skaze białkowa i w ogole alergie,lepiej zapobiegac niz leczyc jak to mowia.
tzn Ty bedziesz dostawala na malego tyle?
ja z Weronika mam komisje 27maja ale na wrodzona niedoczynnosc tarczycy.
ja z rodzinnym,wychowawczym i zasilkami na Paulne mam 750zl od panstwa
 
wiki ja dokładnie nie wiem jak to jest z tym Bartkiem bo dopiero od paru dni oglądam Brzydulę.jak zaczęłąm oglądać to ten Bartek już był.to chyba jakis znajomy Uli.Teraz ja szantazuję ze widział ją z markiem na randce bo potrzebuje kasy i chce od niej ja wyciagnąć.
 
dobra znikam,bo mała wstała no i nidługo musze sie zbierac do szkoły.
zreszta zaraz prad wylacza pewnie wiec ja wylaczma kompa zeby mi nagle pradu mnie zabrali bo to dla kompa niezdrowe.milego dnia babeczki
 
Witam
I zaraz zmykam z mlodym do lekarza:no:Bilans przekladamy chyba na jutro albo na srode bo jest tylko rejestratorka i zobacze co mi powie lekaraka jak pojde z Dominikiem
Dziesiaj jestem niewyspana:no::no::no:i gardlo mnie boli:no:Oby tylko mnie przeszło na dziewczynki:no::no::no:
 
reklama
Do góry