reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

witam :-D ja juz po jednej imprezie za tydzien w sobote wesele :szok: wrócilismy wczoraj z Krakowa o 21.30 dzieci padły :-D a dzis juz pogoniłam z robótka i tylko zostało mi ugotowac obiad i powiesic pranie i jeszcze jedno nastawic Popłudniou obiecuje zdjecia z krakowskiej imprezy najpozniej wieczorem wstawię na T powiem Wanm szczerze ze spałam 8 godzin i mimo wszystko jestem padnieta :baffled: na razie :cool2:
 
reklama
witam :-D ja juz po jednej imprezie za tydzien w sobote wesele :szok: wrócilismy wczoraj z Krakowa o 21.30 dzieci padły :-D a dzis juz pogoniłam z robótka i tylko zostało mi ugotowac obiad i powiesic pranie i jeszcze jedno nastawic Popłudniou obiecuje zdjecia z krakowskiej imprezy najpozniej wieczorem wstawię na T powiem Wanm szczerze ze spałam 8 godzin i mimo wszystko jestem padnieta :baffled: na razie :cool2:
No to czekamy na zdjęcia :tak:
 
anabuba ja dostaje na Kube 300alimentow,48rodzinne i te swiadczenia 573zl(jak dostane)na damiaan tylko rodzinne 48.to wspolczuje,moj kuba jak byl maly niby mial skaze (ale testy z krwi wyszly ,ze nie ma)ale rok temu juz go na dobre zaatakowalo:/
podobno rodzinne maja pojsc w gore ciekawe
 
Witam dziewczynki i uciekam.
Nie czytałam wcześniejszych postów.
Spojrzałam na tej ostatni i odpisuję,bo wyjątkowy znany mi temat.

anabuba ja dostaje na Kube 300alimentow,48rodzinne i te swiadczenia 573zl(jak dostane)na damiaan tylko rodzinne 48.to wspolczuje,moj kuba jak byl maly niby mial skaze (ale testy z krwi wyszly ,ze nie ma)ale rok temu juz go na dobre zaatakowalo:/
podobno rodzinne maja pojsc w gore ciekawe
Mój Kuba też miał testy z krwi w porządku a jak się później okazało to te testy na ogół wychodzą w granicach normy u dzieci z alergią krzyżową.
Kuba właśnie taką ma.:-(
Badania w tym wypadku są niemiarodajne.
Po jakimś czasie nieleczenia tej alergii często dziecko dostaje astmy albo go wysypuje z dnia na dzień z wymiotami i biegunką.:-(
Ja tak miałam z Klaudią po mleku.
Piła mleko przez 11 miesięcy i nic aż tu pewnego dnia atak wielostronny.:-(

miłego dnia
 
Hej dziewczyny witam się na szybko ,jeszcze dziś trochę mam jeżdzenia ale póżniej będę próbować:tak:was nadrobić:szok:tymczasem witam sie i apeluje ,ze jestem:tak::tak:
 
bry.gif
 
Witam ;-)

U mnie nocka średnia :baffled: Helena po weekendowych emocjach budziła się z krzykiem kilka razy :no: A le jakoś nawet pospałam :sorry2: Może to kwestia przyzwyczajania do nieprzespanych nocy :sorry2:

Mam straszna zgagę, już nawet rennie nie pomaga :wściekła/y:

Ale moje dzidzi coś się przekręca :tak: Może jej się uda w końcu :tak: Brzuch żyje własnym życiem :-D:-D:-D

U nas pogoda piekna wiec pewnie zaraz zmykamy do parku :tak:
 
Witam:-)
My juz wrocilismy do domku:-)Było super :tak::tak::tak:Dzieciaki sie wybiegaly i wyszalały.Wszyscy zadowoleni:-)A ludzi tyle ze:szok::szok::szok:zarowno w kolejce Maltance jak i w zoo
Jako pierwsza daje obiecana fotke slonia dla MADZIULINATASZY:tak::tak::tak:
To obiecany słon-niestety ten malutki bo duzy spał i nawet ani na chwilke sie nie pokazał.
Wprwdzie spieszę sie,ale jak tylko wypatrzyłam słonika ,to od razu klikłam żeby odpisać-kochana jesteś ,ze pamiętałaś o takiej drobnostce dla mnie:-D:-D:-D
 
reklama
Widzę, że u niektórych chorobowo się tydzień zaczyna :-(
Ja Benjamina już dzisiaj posłałam do przedszkola, bliźniaki jakieś marudne dzisiaj, zwłaszcza Nadja :-/
 
Do góry