reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

reklama
Agnes moi rodzice widzą ich częściej, bo oni do nas przyjeżdżają. Ja pisałam, że my do Polski jeździmy raz w roku.

Dowikla pochodzę z Łodzi, ale jak jedziemy do Polski to jestesmy w Łebie, bo tam mamy dom.
 
Witam mamusie siedzące w domciu, przyjmiecie do swojego grona?
Mam na imię Ania, wychowuję syncia Dominika,
mieszkamy w Grecji,
pozdrawiam słonecznie :-)
Pod warunkiem, że tego słońca tam tu rzucisz, bo u nas pochmurno i zimno i ciemno i smutno...
A poważnie to:-) witamy:-)



Moi tez mi pozno zabkowali:tak:Ale niby te zabki sa pozniej mocniejsze:tak:I moj Dominik ma nadal wszystkie w idealnym stanie:tak::tak::tak:
A widzisz, a mój braszka ma 20 lat i 80%mleczaków, wyobrażacie to sobie? Ostatnio poszedł z bólem zęba do dentysty, a ta się go pięć razy pytała, co to ma być:-D:-D:-D


Ja tam nie mam zaufania do takiej formy zarabiania, ale może przesadzam :nerd:
Słysałam od znajomych, że da się zarobić, ale firma firmie nie równa i warto poszukać takich polecanych uczciwie.


A ja dzis odpuszczam sobie sprzątanie,jak mam wolne to byczyć się na całego a co :-D:-D:-D:-D:-D:-D
w końcu jakiś dzień wolny tez mi sie należy od życia :-D:-D:-D:-D

jedynie dziś to poprasuje troche jak będę oglądać Brzydulę,powtórki z całego tygodnia :tak::tak::tak::tak::tak: strasznie spodobał mi się ten fil,kto by pomyslał :-)
tak więc połączę miłe z pożytecznym :tak::tak::tak::tak::tak:
I baaardzo dobrze. My baby takie jesteśmy, jak mamy czas posiedzieć z dupskiem 10 minut dłużej niż zwykle to wzamian zaraz robotę widzimy. A nasi? Jak maja odpoczywać, to odpoczywaja a nie patrza po kątach, czy cos do zrobienia jest. No ja tak tez mam.
No ja niestety połączę dzis przyjemne z koniecznym, bo ide do teściowej. Obiad z głowy, ale ile słuchania...:angry::angry::angry::angry:


Kukurydziane i to jedza suche:no:Czasmi zjedza te miodowe koleczka:tak:Jak Im proponuje rano kanapke to jest krzyk ze platki i koniec
Dowikła, to zdrowo. Jakbys im jescze pdsunęła owsiane, tak wymieszała, to może by polubiły też, a są polecane, tylko dzieci trochę kręcą nosem na nie i rodzice wolą na łatwiznę iść. Moja niestety nie przepada za płatkami-jeszczze. Już ja ją nauczę co dobre:-D:-D:-D
A wy tez tak miałyście? " nie wiesz co dobre" no jak słyszałam ten tekst ojca to mnie krew zalewała...:angry::angry::wściekła/y::wściekła/y:


Kupuj, nawet jeśli zbyt długo ni eposłuży, to mała będzie miała zabaweja siępztrzy, mojej kiedys tez taka kupię, na razie, to ona woli prawdziwa.



No i tak powinno byc ze same usypiaja :tak::tak: dlatego nigdy nie kolysalam malej do snu bo wiedzialam ze szybko sie nauczy a potem bedzie ciezko z oduczeniem;-);-);-)
No to pogratulować.
Moja bardzo szybko, bo w 2 tygodniu dostała kolki, i miała je pół roku, później ząbkowanie i tak bęz noszenia nie by lo mowy o zaśnięciu. Jak skończyła rok, powiedziałam basta i położyłam do łóżeczka. Kilka dni krzyk straszliwy i płacz i błagania, ale nieugięta byłam, na ręce nie brałam. Najpierw nauczyła się, że zaśnie, ale musiałam siedzieć obok. a później polubiła takiego misia od kolegi dostała i z nim chodziła spać, więc wprowadziłam taki rytuał, który ona uwielbia, przeberamy się, mleko wszystko uszykowane, światła pogaszone, chodzimy po domu i żegna się ze wszystkimi, każdemu papa i buzi, na końcu tatuś, idziemu do sypialni, dostaję buziaka i papa , bierze misia, butlę a ja wychodzę. I tylko idę za pół h ja przykryć, bo nie zaśnie jak jest przykryta.
Ale co się rok nanosiłam jej na rękach, to się nanosiłam, źle, ale cóź, a że ja nie pomyśłałam o wózku, przecież mogłam zamiast nosić po pół nocy jak nie więcej do wózka i bujać. no było minęło, przyjdą inne problemy:-):tak:
 
No a co z tym mieszakaniem w szeregówce, które oglądałaś ??? Myślałam, że to była ciekawa oferta.
No ja bym sie zdecydowała bo to byla dobra oferta:tak::tak::tak:Ale bylam je ogladac sama i M wybrzedzal jak jemu pokazywałam zdjecia i stwierdził ze On cos wymysli a w sumie to musielibysmy sie wyprowadzic do konca czerwca-wiec niech lepiej szybko cos wymysla;-)

LUNA
Z tymi mleczakami to tak serio:szok::szok::szok::confused:
 
A widzisz, a mój braszka ma 20 lat i 80%mleczaków, wyobrażacie to sobie? Ostatnio poszedł z bólem zęba do dentysty, a ta się go pięć razy pytała, co to ma być:-D:-D:-D
Nie wyobrażam sobie :sorry2: To jakie te zęby muszą być małe ? Jak to wygląda ?
I nie ma zawiązków stałych zębów czy jak ??:szok:
 
ja tylko wpadłam na chwilunie powiedzieć hej w deszczowy dzionek i oczywiście......................
wszystkiego najlepszego dla kochanych szczypiorków niech rosną zdrowo niech spełniają się im marzenia i niech zawsze będą tak rozkoszne jak teraz.......od e-cioci z familią
showthumb.php
 
reklama
Do góry