reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamy siedzące w domach z dziecmi

ja nie lubię oliwek ani zielonych ani czarnych :no::no::no::no: nie potrafię się do nich przekonać


dzwoniłam właśnie do teściowej bo byłam ciekawa jak sobie radzą i super,bawią się na całego.
Oliwka rozmawiała ze mną przez telefon,dostałam przez słuchawkę 2 buziaki soczyste :-D:-D:-D:-D:-D
i słychać że są śmiechy ,hichy,czyli jest wszytko w jak najlepszym porządku :tak::tak::tak::tak:
A no to nie ma sie czym martwic więdz tylko odpoczywać:tak:
 
reklama
No moja teściowa ma super kontakt z Oliwką,jestem pewna że z nia jej sie nigdy nic nie stanie złego.dlatego jestem spokojna bo wiem że swietnie się razem bawią.i moja tesciowa sama chce ją do siebi zabierać,nie to ze ja ja proszę czy coś tylko ona sama z siebie bo ciągle mówi że za Oliwkaą strasznie sie już steskniła.bo one praktycznie widzą sie tylko w weekendy jak do nich jheżdzimy a ze w tamtym tyg nie bylismy i teraz M też pracuje więc tesciowa zaproponowała że ją wexmie do siebie.i ona jest zadowolona i ja też :tak::tak::tak::-):-):-):-):-)
 
No moja teściowa ma super kontakt z Oliwką,jestem pewna że z nia jej sie nigdy nic nie stanie złego.dlatego jestem spokojna bo wiem że swietnie się razem bawią.i moja tesciowa sama chce ją do siebi zabierać,nie to ze ja ja proszę czy coś tylko ona sama z siebie bo ciągle mówi że za Oliwkaą strasznie sie już steskniła.bo one praktycznie widzą sie tylko w weekendy jak do nich jheżdzimy a ze w tamtym tyg nie bylismy i teraz M też pracuje więc tesciowa zaproponowała że ją wexmie do siebie.i ona jest zadowolona i ja też :tak::tak::tak::-):-):-):-):-)


Tez bym byla zadowolona :tak::tak::tak: a tesciowa masz naprawde SUPER nic tylko pozazdroscic :tak::tak:
 
No to juz po zakupkach:tak::tak::tak:Wszystko co chcialam udalo mi sie kupic:tak::tak::tak:
Teraz pomału wezme sie za sprzatanie:-)No bo troszke tego jest
Chociaz wiem ze wieczorem bedzie wygladalo gorzej niz jest teraz:-D:-D:-DBo jeden moj siostrzeniec to uwielbia mi mega bałaganic;-):-D:-D:-D

AGNES
Zazdroszcze Tobie takiej tesciowej:tak::tak::tak:
 
Ide Emily pampersa przebrac i ja spac klasc bo juz nadeszla jej godzina :-):-)
A ja zabiore sie za jakis obiadek i sprzatanie bo potem jak mala wstanie i zje to pojedziemy do parku i na zakupy:tak::tak:
Milego popoludnia wam zycze kobietki ja zajrze potem jak sie ze wszystkim wyrobie:tak::tak::tak:
 
Agnes super, że masz taka fajna teściową.

Ja w Austrii tez jestem sama. Rodzice w Polsce, a teściów już nie mam :-(
Za to mam luzik jak jadę do Polski, bo moi rodzice nie mogą się nacieszyć wnukami :-)
 
Widzę, że was nie ma. Obiadek w piekarniku, maluchy spią, więc pójdę sobie trochę poczytać.
 
reklama
Agnes super, że masz taka fajna teściową.

Ja w Austrii tez jestem sama. Rodzice w Polsce, a teściów już nie mam :-(
Za to mam luzik jak jadę do Polski, bo moi rodzice nie mogą się nacieszyć wnukami :-)
a często zjeżdżacie do Polski??????? długo już jesteście w Austrii?
 
Do góry